Jump to content


Photo
* * - - - 3 votes

Wyrzucanie osób z drużyny z podanym powodem


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

Poll: Wyrzucanie osób z drużyny z podanym powodem (37 member(s) have cast votes)

Wyrzucanie osób z drużyny z podanym powodem.

  1. Zgadzam się. (24 votes [64.86%] - View)

    Percentage of vote: 64.86%

  2. Nie zgadzam się. (13 votes [35.14%] - View)

    Percentage of vote: 35.14%

Vote Guests cannot vote

#1 inax

inax

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 posts
  • Serwer:PL16
  • Postać:HATEYOU
  • Drużyna:Rangersii
Reputacja: 1

Posted 06 March 2017 - 20:20

A więc tak jak w tytule ;d Głosujcie!


Edited by inax, 06 March 2017 - 20:21.


#2 rexio

rexio

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 posts
  • Serwer:PL19
  • Postać:xXrexioXx
  • Drużyna:Why So Serious
Reputacja: 0

Posted 06 March 2017 - 20:24

 czyli większość powodów to będzie : nie dał wpisowego lub "przestał grać" Jestem na nie


  • Play for fun !

#3 inax

inax

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 posts
  • Serwer:PL16
  • Postać:HATEYOU
  • Drużyna:Rangersii
Reputacja: 1

Posted 06 March 2017 - 20:54

czyli większość powodów to będzie : nie dał wpisowego lub "przestał grać" Jestem na nie



To co z tego? Jest powód? Jest. Nie ma, że później ktoś będzie ci cały czas płakał na priv za co go wywaliłeś. Moim zdaniem ta odpowiedź jest bez sensu. Jak ktoś coś zawinił to się to powinno to wpisać.
  • matti likes this

#4 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 posts
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Posted 06 March 2017 - 21:03

To co z tego? Jest powód? Jest. Nie ma, że później ktoś będzie ci cały czas płakał na priv za co go wywaliłeś. Moim zdaniem ta odpowiedź jest bez sensu. Jak ktoś coś zawinił to się to powinno to wpisać.

 

 

A moim zdaniem ta odpowiedź w pewnym sensie miała sens ponieważ, jak Przywódca Cie bedzie chciał wyrzucić (zaszkodzisz mu w jakiś sposób) to Cie wyrzuci i nie musi Ci odpisywać na wiadomości typu "Za co", "Jakim prawem"....



#5 dlugi

dlugi

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 posts
  • Serwer:PL20
  • Postać:Wariat
Reputacja: 10

Posted 06 March 2017 - 21:25

Ten pomysł dla mnie to kompletna porażka:

1. Zawsze można napisać "bo tak" albo wysłać przypadkową sekwencję liter, cyfr i innych znaków ;)

2. Gorzkie żale na forum i  do supportu by słali niezadowoleni z udzielonego im powodu wyrzucenia

Czy sądzisz że support, moderatorzy będą kręcić bat na samych siebie i dokładać sobie roboty ? Wątpię :huhu:


t1ljnD2.png

It’s not a bug ? It’s an undocumented feature.


#6 inax

inax

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 posts
  • Serwer:PL16
  • Postać:HATEYOU
  • Drużyna:Rangersii
Reputacja: 1

Posted 06 March 2017 - 21:31

No pomyśl a teraz gorzkie żale do nikogo niby nie lecą ? Wiesz ile osób chce się dowiedzieć za co zostali wywaleni ? Cały czas spamuja do każdego "bo ten mnie wywalił a nie wiem za co" a tak w ogóle powiedział ktoś że numerki ktoś będzie dawał w powodzie... Chłopie ale można by było zaznaczyć np. "Bez powodu". Na pewno ekipa hero zero by o tym pomyślała bo nie mają 12lat. Myślcie trochę..

#7 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 posts
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Posted 06 March 2017 - 21:41

Ten pomysł dla mnie to kompletna porażka:

1. Zawsze można napisać "bo tak" albo wysłać przypadkową sekwencję liter, cyfr i innych znaków ;)

2. Gorzkie żale na forum i  do supportu by słali niezadowoleni z udzielonego im powodu wyrzucenia

Czy sądzisz że support, moderatorzy będą kręcić bat na samych siebie i dokładać sobie roboty ? Wątpię :huhu:

kolega wyzej wszystko napisal,NIE


Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#8 inax

inax

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 posts
  • Serwer:PL16
  • Postać:HATEYOU
  • Drużyna:Rangersii
Reputacja: 1

Posted 06 March 2017 - 21:58

Jeszcze do piszę. Jak mam być szczery napisaliście wszystko co by uwzględniło dodanie tego.
1. Można zaznaczyć opcję Bez powodu
2. Już o tym wcześniej napisałem, że teraz są gorzkie żale na forum i graczom na PW
3.KAMA0289 nie wiem po co ty się wypowiadasz chyba tylko by nam przeszkodzić lub by nabić posty.

//edit
2. A tak w ogóle czego mają być twoje "Gorzkie Żale" jeśli ktoś poda powód za który został wywalony. Po prostu tego nie rozumiem. Został XXX z drużyny np. Za "Atakowanie innych bez ich zgody" i ta osoba co? Rozumie co zawiniła i daje se spokój. A tak bez powodu zaczyna robić XXX na PW, forum, skype, forum samotnych matek, XXX, opisie i testamencie bo po prostu nie widziała za co go wywalił, bo mógł kogoś zaatakować przez przypadek ponieważ jest nowy w drużynie. No powiecie mi oczywiście przecież może napisać sobie do przywódcy lub doradcy, ale przywódca gdy zobaczy takie coś to uwierzcie mi, większość osób takie coś usuwa.. I zaraz ta osoba się denerwują i obraża ta drużynę oraz ja odradza. Np. Też się zdarza: życzenie śmierci i wiele więcej.


Edited by Target, 07 March 2017 - 00:07.
niecenzuralne słowa, reklama innej strony


#9 dlugi

dlugi

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 posts
  • Serwer:PL20
  • Postać:Wariat
Reputacja: 10

Posted 06 March 2017 - 22:01

 

Chłopie ale można by było zaznaczyć np. "Bez powodu". Na pewno ekipa hero zero by o tym pomyślała bo nie mają 12lat. Myślcie trochę..

W propozycji nie doszukałem się ani słowa na temat zaznaczania opcji "bez powodu", po za tym po co wprowadzać takie coś jeśli istniała by taka opcja??? I myślisz że dowódca czy doradca zostaną zmuszeni do udzielania takich informacji?? Otóż nie i niczego by to nie zmieniło, by musieli zmienić regulamin, a uwierz nikomu to nie będzie na rękę. Po za tym jak wcześniej pisałem pomysł dalej niż za support nie powędruje :D


t1ljnD2.png

It’s not a bug ? It’s an undocumented feature.


#10 Tassam

Tassam

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 40 posts
  • Miejscowość:Śląsk
Reputacja: 10

Posted 06 March 2017 - 22:03

W sumie .. Jestem i na tak oraz też na Nie. Ponieważ to co mówi długi to moje zdanie 

 

Ten pomysł dla mnie to kompletna porażka:

1. Zawsze można napisać "bo tak" albo wysłać przypadkową sekwencję liter, cyfr i innych znaków ;)

2. Gorzkie żale na forum i  do supportu by słali niezadowoleni z udzielonego im powodu wyrzucenia

Czy sądzisz że support, moderatorzy będą kręcić bat na samych siebie i dokładać sobie roboty ? Wątpię :huhu:

lecz wydaję mi się, że jak jest się już w jakiejś drużynie ileś miesięcy a nawet nie którzy lata.. I się włączasz w aktywne udzielanie/życie Drużyny to masz prawo wiedzieć za co Cie wydalili z niej :)


Beztytulu_ashnrqx.png


#11 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 posts
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Posted 06 March 2017 - 22:05

Na Nie, nie mam czasu pisać powodów dlaczego wyrzuciłem członka drużyny. Miał czas na przeczytanie regulaminu, jak nie zna jego problem. ;)


  • Ceealek likes this

#12 inax

inax

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 posts
  • Serwer:PL16
  • Postać:HATEYOU
  • Drużyna:Rangersii
Reputacja: 1

Posted 06 March 2017 - 22:13

Na Nie, nie mam czasu pisać powodów dlaczego wyrzuciłem członka drużyny. Miał czas na przeczytanie regulaminu, jak nie zna jego problem. ;)


Ktoś siedzi w drużynie 15min. Zdarzyło się że przeczytał tylko 2 pierwsze pod punkty i akuratnie zachciało mu się atakwac kogoś i przez przypadek walnął kolegę z drużyny, oczywiście o tym nie wiedział bo nie sprawdził z kim on gra. Został wywalony i dalej każdy już wie..

A i jeszcze 1 ludzie będzie dodane coś takiego jak podaj powód i bez powodu nie ogarniacie tego?

 

Odpowiadam na wszystko.. - większego XXX nie widziałem.. przeczytajcie wszystko jeszcze raz i nie XXX się o byle co../TGT



#13 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 posts
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Posted 06 March 2017 - 22:18

Ktoś siedzi w drużynie 15min. Zdarzyło się że przeczytał tylko 2 pierwsze pod punkty i akuratnie zachciało mu się atakwac kogoś i przez przypadek walnął kolegę z drużyny, oczywiście o tym nie wiedział bo nie sprawdził z kim on gra. Został wywalony i dalej każdy już wie..

A i jeszcze 1 ludzie będzie dodane coś takiego jak podaj powód i bez powodu nie ogarniacie tego?

Możesz nie robić spamu? Każdy wyraża swoje zdanie, wiec wypadało by je uszanować tym bardziej, że jest to napisane w karcie "Opinie Sugestie".



#14 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 posts
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Posted 06 March 2017 - 22:19

Odpowiadam na wszystko.. - większego XXX nie widziałem.. przeczytajcie wszystko jeszcze raz i XXX się o byle co..

 

 

Powiem tak czytam te twoje posty nadal, i stwierdzam po dłuższym czytaniu że jakieś kompleksy zostały po wcześniejszej drużynie, to że Ciebie wywalili po 15min nie oznacza że wszystkim tak robią..  OPONKI WPŁACASZ NA WŁASNE RYZYKO. (Jeżeli o to chodzi, jak utraciłeś) :) 


Edited by Target, 07 March 2017 - 00:11.
niecenzuralne zwroty

  • PanZero likes this

#15 Ania1312

Ania1312

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 72 posts
  • Serwer:PL1
  • Postać:Ania1312
  • Drużyna:Japan Team
Reputacja: 114

Posted 06 March 2017 - 23:17

Sorry, ale mi się nie uśmiecha bawić się w jakieś dodatkowe okienka i pisanie, bo pewnie tak to będzie wyglądać, po każdym wyrzuceniu członków mojego teamu np. podczas startu w turnieju.  :P To tylko dodatkowa robota, a jak wiadomo trzeba robić tak, żeby się nie narobić. :D Poza tym czas to pieniądz, jak to nas kiedyś jeden kolega uświadamiał. ;)

 

3.KAMA0289 nie wiem po co ty się wypowiadasz chyba tylko by nam przeszkodzić lub by nabić posty.

 

Po co umieszczasz swój post w dziale "Opinie i sugestie" skoro czepiasz się tego, że inni wyrażają swoje zdanie na Twój temat? 

 

//edit
2. A tak w ogóle czego mają być twoje "Gorzkie Żale" jeśli ktoś poda powód za który został wywalony. Po prostu tego nie rozumiem. Został XXX z drużyny np. Za "Atakowanie innych bez ich zgody" i ta osoba co? Rozumie co zawiniła i daje se spokój. A tak bez powodu zaczyna robić XXX na PW, forum, skype, forum samotnych matek,XXX, opisie i testamencie bo po prostu nie widziała za co go wywalił, bo mógł kogoś zaatakować przez przypadek ponieważ jest nowy w drużynie. No powiecie mi oczywiście przecież może napisać sobie do przywódcy lub doradcy, ale przywódca gdy zobaczy takie coś to uwierzcie mi, większość osób takie coś usuwa.. I zaraz ta osoba się denerwują i obraża ta drużynę oraz ja odradza. Np. Też się zdarza: życzenie śmierci i wiele więcej.

 
Hmm... co do tego atakowania to chyba w większości teamów obowiązuje zakaz atakowania "swoich". Przez przypadek raczej trudno tego dokonać, bo przecież są zawsze zaznaczeni na niebiesko na liście. Poza tym, z czystej przyzwoitości wypadałoby zapytać czy można kogoś zlać ;)
 
Co do tego, że można napisać do przywódcy... To już problem właśnie jego lub doradców, sami się narazili. :D Jeżeli olewają wiadomości to to świadczy tylko o nich i w sumie to chyba lepiej, że się poleciało ;)
Tak w ogóle to istnieje w grze jeszcze taka opcja jak "Ignoruj wiadomości od tego gracza" więc problemu nie widzę :)
 

Odpowiadam na wszystko.. - większego XXX nie widziałem.. przeczytajcie wszystko jeszcze raz i nie XXX się o byle co..

 

Tak jeszcze na koniec to... czy nie powinno być tu czasem jakiejś interwencji naszych moderatorów? :P


Edited by Target, 07 March 2017 - 00:14.
niecenzuralne słowa

"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy

Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy." ~ M. Grechuta


#16 matti

matti

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 posts
  • Serwer:PL19
  • Postać:Ruciak
  • Drużyna:Legion Rzymu
Reputacja: 0

Posted 07 March 2017 - 08:27

To co z tego? Jest powód? Jest. Nie ma, że później ktoś będzie ci cały czas płakał na priv za co go wywaliłeś. Moim zdaniem ta odpowiedź jest bez sensu. Jak ktoś coś zawinił to się to powinno to wpisać.

Dokładnie zgadzam się z Tobą kolego, jak najbardziej jestem za



#17 ghe

ghe

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 posts
  • Serwer:PL16
Reputacja: 1

Posted 07 March 2017 - 09:08

Na nie powody byłyby bezsensowne 



#18 cederon

cederon

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 261 posts
  • Miejscowość:Białystok
  • Serwer:PL10
  • Postać:dawid185
  • Drużyna:DeVastatoros
Reputacja: 148

Posted 07 March 2017 - 09:09

jestem na nie, zaznaczy pierwsze lepsze i tyle..


Często porażka przybliża do zwycięstwa, poddać się bez walki to jest dopiero klęska !

 


#19 Sebvs

Sebvs

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 posts
  • Miejscowość:Lubin
  • Serwer:PL20
  • Postać:glupekk
  • Drużyna:Zobacz sam :)
Reputacja: 9

Posted 07 March 2017 - 13:03

Fajny pomysl lecz i tak wiele druzyn by zaznaczalo byle co ;) Wiec nie przejdzie raczej
Pomoglem ? Lajkacz :)

#20 łebmysteria

łebmysteria

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 posts
  • Miejscowość:5 km o Ciebie
  • Serwer:PL15
  • Postać:łebmysteria
  • Drużyna:Monarchia-Na zawsze i jeszcze dłużej!
Reputacja: 69

Posted 07 March 2017 - 18:16

Bardzo dobry pomysł, na naszym kochanym pl19 wstąpiłem do drużyny "Ne**r en**ng S**ry" zostałem wyrzucony, oczywiście od razu po wpłaceniu oponek, więc takie coś by się przydało, każdy ciekaw jest wymówki. 






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users