Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Tutorial kryjówki


  • Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 AntyChryst

AntyChryst

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów
  • Miejscowość:Tajne łamane przez poufne ;)
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 14 luty 2017 - 19:57

Mam pytanie, dlaczego dopiero po wykonaniu samouczka o kryjówce czyli wybudowaniu centrali, wybudowaniu fabryki, wybudowaniu kopalni, wybudowaniu fabryki atakobotów oraz zaatakowaniu innej kryjówki odblokowuje nam się cały dół?

 

Może ktoś nie chce wybudować tej fabryki atakobotów bo ma inny pomysł na rozmieszczenie pomieszczeń ale jest do tego zmuszony bo inaczej nie odblokuje całej reszty.

 

ps: wiem, że ktoś mi napiszę, że może od razu to zmagazynować lecz czas to pieniądz :P

 

EDIT: albo czasami ktoś nie zauważy tego, że trzeba to wybudować bo nie ma na tym żadnej strzałki tak jak w samouczku na rozpoczęcie gry i przez to zdarzają się takie sytuacje :

. http://screenshot.sh/ouDCwgvnwCZuB

i przez to, że samouczek jest nie do końca poprawnie zrobiony takie osoby jak wyżej pokazałem muszą teraz zmagazynować coś tylko po to żeby wybudować marną fabrykę i zakończyć ten głupi samouczek.


Użytkownik AntyChryst edytował ten post 14 luty 2017 - 20:09

  • "Dubi", Ku8ix i pan_ps4 lubią to

 sygnaturk_aexxhpe.jpg


#2 Ku8ix

Ku8ix

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Serwer:PL18
  • Postać:CzujeszGo
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 29

Napisano 14 luty 2017 - 20:03

Można od razu to zmagazynować.



#3 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 14 luty 2017 - 20:09

No racja zmuszają nas do czego żeby zrobić tak jak oni sobie wyobrażają a nie jak my :(


  • AntyChryst lubi to

c260e7928c6fe.png


#4 Ania1312

Ania1312

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Ania1312
  • Drużyna:Japan Team
Reputacja: 114

Napisano 14 luty 2017 - 23:17

Już bez przesady, czepiacie się ostatnio wszystkiego...

Idąc Twoim tokiem rozumowania, misji w samouczku w takim razie też nie powinno się robić, jeżeli np. gra się pod staty. Czas to pieniądz! Trzeba robić treny, a za misję kto zwróci czas albo oponkę za jej pominięcie?  :mysli:


"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy

Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy." ~ M. Grechuta


#5 AntyChryst

AntyChryst

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów
  • Miejscowość:Tajne łamane przez poufne ;)
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 14 luty 2017 - 23:41

Już bez przesady, czepiacie się ostatnio wszystkiego...

Idąc Twoim tokiem rozumowania, misji w samouczku w takim razie też nie powinno się robić, jeżeli np. gra się pod staty. Czas to pieniądz! Trzeba robić treny, a za misję kto zwróci czas albo oponkę za jej pominięcie?  :mysli:

po pierwsze nie czepiamy się wszystkiego tylko wytykamy błędy, jak się przechodzi samouczek gry to wszystko po kolei pisze, na co kliknąć itd. jak przechodzimy samouczek kryjówki to pisze żeby zbudować centrale i nic więcej, jak ktoś, kto gra pierwszy raz ma wiedzieć, że na dole coś jest i jeśli nie zbudujesz fabryki kleju, kopalni i fabryki botów oraz nie zaatakujesz to tego nie odblokujesz? no jak ma to wiedzieć? jak nie będzie wiedział i wybuduje wszystko prócz fabryki botów to potem będzie musiał chować jedno pomieszczenie które jest już na np 6 poziomie. a to trwa już chyba z godzinę albo więcej, godzina schowania, kilka minut budowy fabryki botów, potem schowanie fabryki botów i rozpakowanie kolejna godzina, zakładając, że w miarę szybko się dowie o pokojach niżej to będzie dobrze a co jak ktoś wybuduje na 10 poziom? kto mu zwróci ten czas? albo oponki na pominięcie? wiem kto Ania1312 która uważa, że to jest czepianie się.  :super:

a co do tego że niby ktoś gra pod staty, nie znam osób które mają 2 level i jakieś super staty. Jak grasz pod staty to tak czy siak robisz misje pod monety a jak wiadomo pierwsza misja jest najlepsza pod względem monet i expa więc nie szukaj dziury tam gdzie jej nie ma ;)


 sygnaturk_aexxhpe.jpg


#6 Ania1312

Ania1312

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Ania1312
  • Drużyna:Japan Team
Reputacja: 114

Napisano 15 luty 2017 - 01:30

Dobrze, w takim razie ja też nie będę się czepiać tylko wytknę błędy. Pisze się jest napisane ;)
Specjalnie dla Ciebie straciłam czas, a jak wiadomo czas to pieniądz, i sprawdziłam kilka rzeczy.
Jednak nie wygląda to tak beznadziejnie. :)
Wszystko po kolei jest opisane i nawet czasami wsparte takimi samymi strzałkami na "pół ekranu" jak w pierwszym samouczku gry. 
Dla wszystkich niedowiarków dołączam screeny. Niestety z rozpędu nie zrobiłam jednego, gdzie była wskazówka, aby zbudować kopalnię zeronitu... Mam nadzieję, że jednak zostanie mi to wybaczone. 
Więc tak, budujemy centralę (oczywiście tutaj jeszcze wielka strzałka nam w tym pomaga - https://scr.hu/vdRr6R), następnie kopalnię zeronitu, a później postępujemy dalej wg samouczka:
 
Fakt, czasami brakuje dużej, żółtej strzałki, ale gracze HZ już nie raz wykazywali się swoim wysokim intelektem, dlatego w tych wypadkach także powinni dać radę. 
 
Wracając do pytania o czas i oponki - nikt nie będzie musiał ich zwracać, tym bardziej ja. Wystarczy tylko troszkę pooglądać i poczytać, a wszystko się znajdzie. Czasami nawet przeglądając z czystej ciekawości trafi się na coś interesującego, ważnego. 
Niektórzy gracze muszą mieć wszystko jasne pokazane. Rozumiem to, sama tak lubię. Jednak gdy wszystko jest to nie wytykajmy błędu. Czasami może lepiej zacząć od sprawdzenia tego ;)
Myślę, że sprawa została wyjaśniona.  

  • thomyorke lubi to

"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy

Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy." ~ M. Grechuta


#7 AntyChryst

AntyChryst

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów
  • Miejscowość:Tajne łamane przez poufne ;)
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 15 luty 2017 - 01:49

co nie zmienia faktu, że jest to słabo widoczne :P i nie jest to pokazane tak jak w początkowym samouczku przez co znam kilka osób które nie zbudowały fabryki atakobotów a zapełnili wszystkie miejsca i musieli zmagazynować jeden budynek by wybudować inny który kończy tutorial.

Centrala kryjówki i kopalnia zeronitu są świetnie opisane i wszystko jest ładnie pokazane, pytanie dlaczego nie zrobili tak samo z fabryka kleju i fabryką botów atakujących.

 

ps: ja pisze tak jak chce, wyznaje własny słownik ortograficzny, gramatyczny itd 

pisane, napisane, rozpisane co za różnica :P

 

EDIT: a tak btw mój post był w połowie poświęcony temu że twórcy przymuszają nas do wybudowania czegoś, inaczej nie dostaniemy reszty pokoi, nie tylko do tego, że samouczek jest niepoprawnie zrobiony ;)


Użytkownik AntyChryst edytował ten post 15 luty 2017 - 02:06

 sygnaturk_aexxhpe.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych