Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje ogólne] Notatki konserwacyjne 2017-02-14


  • Please log in to reply
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 15 luty 2017 - 17:29

masz, poszukaj sobie http://forum.pl.hero...tłumaczeniu/

nie będę Ci wszystkiego jak na tacy podawał ;)

Mi podawał, a może są tacy, którzy czytając twoje opinie, i patrząc na błędy które wskazujesz nie wiedzą o co chodzi, wówczas biorą cię za człowieka mało wiarygodnego, takiego który nie umie poprzeć swojej opinii nt innowacji dowodami, argumentami. A jedyne co dobrze umie robić to marudzić.


Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#22 AntyChryst

AntyChryst

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów
  • Miejscowość:Tajne łamane przez poufne ;)
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 15 luty 2017 - 17:34

Mi podawał, a może są tacy, którzy czytając twoje opinie, i patrząc na błędy które wskazujesz nie wiedzą o co chodzi, wówczas biorą cię za człowieka mało wiarygodnego, takiego który nie umie poprzeć swojej opinii nt innowacji dowodami, argumentami. A jedyne co dobrze umie robić to marudzić.

A po co ja mam podawać im dowody? to jest moja opinia, jak chcą dowodów to niech sobie przeszukają forum.

Podałem Ci 90 błędów, jak chcesz więcej to sobie poszukaj :P bajo :D


 sygnaturk_aexxhpe.jpg


#23 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 15 luty 2017 - 17:40

A po co ja mam podawać im dowody? to jest moja opinia, jak chcą dowodów to niech sobie przeszukają forum.

Podałem Ci 90 błędów, jak chcesz więcej to sobie poszukaj :P bajo :D

 

Opinie popiera się argumentując co nie pasuje, napisałeś, że gra stała się brzydka, ponieważ są dziesiątki bugów. Ja jako gracz, który jest obiektywnie nastawiony do Ciebie, nieświadomy co dzieje się w grze, bo może już z nią nie "obcuje" chciałbym się dowiedzieć co Ci nie gra. A Ty odpowiedziałeś mi byle jak, bagatelizując to o co Cię kulturalnie proszę, a ja tylko proszę, w dalszym ciągu, o te kilkadziesiąt błędów. Nie znam się na tworzeniu gier, programowaniu, jestem zielony w tej dziedzinie, ale jak już jesteśmy, a raczej byliśmy przy "90 błędach w nadzwyczajnych" to śmiało można potraktować to jako jeden błąd, w dodatku błąd w jakimś kodzie (nie wiem). Nadal brakuje mi tych dziesiątek błędów o których wspomniałeś, który w prześmiewczy spsób skierowałeś na nadzwyczajki. 


Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#24 AntyChryst

AntyChryst

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów
  • Miejscowość:Tajne łamane przez poufne ;)
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 15 luty 2017 - 17:45

Opinie popiera się argumentując co nie pasuje, napisałeś, że gra stała się brzydka, ponieważ są dziesiątki bugów. Ja jako gracz, który jest obiektywnie nastawiony do Ciebie, nieświadomy co dzieje się w grze, bo może już z nią nie "obcuje" chciałbym się dowiedzieć co Ci nie gra. A Ty odpowiedziałeś mi byle jak, bagatelizując to o co Cię kulturalnie proszę, a ja tylko proszę, w dalszym ciągu, o te kilkadziesiąt błędów. Nie znam się na tworzeniu gier, programowaniu, jestem zielony w tej dziedzinie, ale jak już jesteśmy, a raczej byliśmy przy "90 błędach w nadzwyczajnych" to śmiało można potraktować to jako jeden błąd, w dodatku błąd w jakimś kodzie (nie wiem). Nadal brakuje mi tych dziesiątek błędów o których wspomniałeś, który w prześmiewczy spsób skierowałeś na nadzwyczajki. 

''napisałeś, że gra stała się brzydka, ponieważ są dziesiątki bugów'' gdzie tak napisał? nigdzie, a więc właśnie :D

przeszukaj forum a znajdziesz, i nie pisz mi żebym Ci je wypisał bo mi się nie chce, nie mam takiego obowiązku, nie mam czasu. 

Bajo v2 :D


 sygnaturk_aexxhpe.jpg


#25 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 15 luty 2017 - 18:45

''napisałeś, że gra stała się brzydka, ponieważ są dziesiątki bugów'' gdzie tak napisał? nigdzie, a więc właśnie :D

przeszukaj forum a znajdziesz, i nie pisz mi żebym Ci je wypisał bo mi się nie chce, nie mam takiego obowiązku, nie mam czasu. 

Bajo v2 :D

Sparafrazowałem twoja opinie, rozpisales sie w zdaniach, ja to ująłem krócej. Tonący brzytwy się chwyta. 

Eh szkoda, że nie chcesz już pisać ze mną. Ale nie to nie, ja Cię argumentacji nie będę więcej uczył. Pamiętaj, że to ważna rzecz w życiu każdego człowieka, honey. Bez tej umiejętności nie jesteś wiarygodny. 

 

Po edicie: gdzie moje maniery - dzięki za miłą pogawędkę, miłego wieczoru. :)


Użytkownik thomyorke edytował ten post 15 luty 2017 - 18:46

  • AntyChryst lubi to

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#26 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 22 luty 2017 - 23:25

Sparafrazowałem twoja opinie, rozpisales sie w zdaniach, ja to ująłem krócej. Tonący brzytwy się chwyta. 

Eh szkoda, że nie chcesz już pisać ze mną. Ale nie to nie, ja Cię argumentacji nie będę więcej uczył. Pamiętaj, że to ważna rzecz w życiu każdego człowieka, honey.

Biedny thomyorke tonący przez AntyChrysta. I jak pięknie nazywa swego topiciela miodkiem.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych