Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje ogólne] Notatki konserwacyjne 2017-02-14


  • Please log in to reply
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Udziergana

Udziergana

    Była Moderatorka

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
Reputacja: 21

Napisano 14 luty 2017 - 09:28

Tutaj możecie dyskutować na temat dzisiejszej aktualizacji.

http://forum.pl.hero...yjne-2017-02-14


4859571.png


#2 AntyChryst

AntyChryst

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów
  • Miejscowość:Tajne łamane przez poufne ;)
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 14 luty 2017 - 09:31

jednym słowem, żenada

ale czego można się było spodziewać.

teraz przez następne 5 miesięcy będą tylko takie aktualizacje ;)


  • TheDerpciakPL i Ku8ix lubią to

 sygnaturk_aexxhpe.jpg


#3 AJPdawid

AJPdawid

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:AJPDawid
  • Drużyna:The Dark Of Forest
Reputacja: 20

Napisano 14 luty 2017 - 09:34

Dlaczego jak najeżdżam kursorem na "zaatakuj" na profilu przeciwnika to nie wyświetlają się statystyki na +/- . Zawsze to działało, a teraz nie.


  • TheDerpciakPL lubi to

#4 Kraz

Kraz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Destiny
  • Drużyna:Dark Side
Reputacja: 89

Napisano 14 luty 2017 - 09:44

Szacunek...

 

Teraz będziemy poprawiać błędy które powinny być wychwycone na etapie testowania.

 

cenzura//Udz


Użytkownik Udziergana edytował ten post 14 luty 2017 - 09:47
cenzura

  • AJPdawid lubi to

#5 AJPdawid

AJPdawid

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:AJPDawid
  • Drużyna:The Dark Of Forest
Reputacja: 20

Napisano 14 luty 2017 - 09:47

Szacunek...

 

Teraz będziemy poprawiać błędy które powinny być wychwycone na etapie testowania.

cenzura//Udz

Powinny być jakieś odszkodowania za te błędy xd


Użytkownik Udziergana edytował ten post 14 luty 2017 - 09:49
cenzura


#6 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 14 luty 2017 - 09:50

Aktualka na +.

 

Koniec z sytuacjami, gdzie dostaje w dzień 10-25 wiadomosci z kuponami na 10 kleju.

 

Jednak nie rozumiem tego: "Rozmieszczenie umiejętności towarzyszy podczas walk zostało skorygowane". Znaczy zmienione czy jakiś błąd był czy co?


  • Ania1312 i KapitanPiracki lubią to

8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#7 AJPdawid

AJPdawid

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:AJPDawid
  • Drużyna:The Dark Of Forest
Reputacja: 20

Napisano 14 luty 2017 - 09:51

Aktualka na +.

 

Koniec z sytuacjami, gdzie dostaje w dzień 10-25 wiadomosci z kuponami na 10 kleju.

 

Jednak nie rozumiem tego: "Rozmieszczenie umiejętności towarzyszy podczas walk zostało skorygowane". Znaczy zmienione czy jakiś błąd był czy co?

No z tymi kuponami to naprawili, ale nie działa pokazanie statystyk w pojedynkach.



#8 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 14 luty 2017 - 10:12

No i wykrakałem teraz przez następne pół roku będą poprawiać to co mieli zrobić w fazie testowej  o nowej strefie czy zadaniu nadzwyczajnym możemy zapomnieć niestety a przydały by się


  • AJPdawid lubi to

c260e7928c6fe.png


#9 Ania1312

Ania1312

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Ania1312
  • Drużyna:Japan Team
Reputacja: 114

Napisano 14 luty 2017 - 11:03

No z tymi kuponami to naprawili, ale nie działa pokazanie statystyk w pojedynkach.

 U mnie wszystko działa poprawnie :)

 

 

EDIT. 

Już widzę ten spam w skrzynce Suppa :D

Wystarczy wyczyścić pamięć podręczną i pliki cookie, wszystko wraca wtedy do normy. Do dzieła Bystrzaki!  :P


Użytkownik Ania1312 edytował ten post 14 luty 2017 - 11:15

  • AJPdawid lubi to

"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy

Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy." ~ M. Grechuta


#10 ghe

ghe

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL16
Reputacja: 1

Napisano 14 luty 2017 - 14:01

Aktualizacja na + jak kończę misję nie wchodzi mi w kryjowke nie dostaje kuponów po 10 20 superkleju choć mogli by dodać jeszcze jedną strefę :)



#11 MiłoszGame

MiłoszGame

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 208 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL3
Reputacja: 164

Napisano 14 luty 2017 - 15:31

Bardzo dobrze że wprowadzają poprawki, ale teraz będą tylko takie aktualizacje przez najbliższe pól roku :(



#12 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 14 luty 2017 - 19:51

NO OGROMNE ZASKOCZENIE, ŻE TWÓRCY CHCĄ NAPRAWIĆ BŁĘDY, KTÓRE POJAWIŁY SIĘ PO WPROWADZENIU DOBREJ (JAK MNIEMAM) AKTUALIZACJI, NO JAK TAK ONI MOGĄ!! [SZOK]

Przecież to oczywiste, że robiąc coś na plus przy okazji narobią syfu. Takie poprawki, usprawnienia czy jak to nazwać są potrzebne, niech dotrze to do waszych małych móżdżków. 

To tak jakby wygrzebać stary, zakurzony rower z kątu garażu, który był nieużywany do lat, zakurzony w cholerę, ma przebite dętki, niesprawne hamulce i wygięte szprychy, z ramy odchodzi farba. No i moi drodzy specjaliści, spróbujcie w dwa dni doprowadzić owy rower do świetności sprzed lat. Okej, może się uda, ale po pierwszej jeździe zobaczycie, że te hamulce działają źle i zaczniecie dokręcać śrubki, naciągać te śmieszne linki. A jak już rower będzie super smigał, to co? Koniec? Nie, trzeba go jeszcze podmalować, bo wiocha jeździć rowerem z dwoma płomykami i jednorożcem, co? A no i nie zapomnijmy posprzątać naszego miejsca pracy - garażu, BO PRZY OKAZJI I TAM ZROBIŁ SIĘ SYF, no wiesz, NIEŚWIADOMIE, bo w gruncie rzeczy chcieliśmy naprawić tylko rower, a nie zrobić bałagan.

 

Czaicie alegorie? :)


  • Ania1312, JestemBuk i PanZero lubią to

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#13 pawciomen

pawciomen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Serwer:PL11
Reputacja: 19

Napisano 14 luty 2017 - 23:04

NO OGROMNE ZASKOCZENIE, ŻE TWÓRCY CHCĄ NAPRAWIĆ BŁĘDY, KTÓRE POJAWIŁY SIĘ PO WPROWADZENIU DOBREJ (JAK MNIEMAM) AKTUALIZACJI, NO JAK TAK ONI MOGĄ!! [SZOK]
Przecież to oczywiste, że robiąc coś na plus przy okazji narobią syfu. Takie poprawki, usprawnienia czy jak to nazwać są potrzebne, niech dotrze to do waszych małych móżdżków.
To tak jakby wygrzebać stary, zakurzony rower z kątu garażu, który był nieużywany do lat, zakurzony w cholerę, ma przebite dętki, niesprawne hamulce i wygięte szprychy, z ramy odchodzi farba. No i moi drodzy specjaliści, spróbujcie w dwa dni doprowadzić owy rower do świetności sprzed lat. Okej, może się uda, ale po pierwszej jeździe zobaczycie, że te hamulce działają źle i zaczniecie dokręcać śrubki, naciągać te śmieszne linki. A jak już rower będzie super smigał, to co? Koniec? Nie, trzeba go jeszcze podmalować, bo wiocha jeździć rowerem z dwoma płomykami i jednorożcem, co? A no i nie zapomnijmy posprzątać naszego miejsca pracy - garażu, BO PRZY OKAZJI I TAM ZROBIŁ SIĘ SYF, no wiesz, NIEŚWIADOMIE, bo w gruncie rzeczy chcieliśmy naprawić tylko rower, a nie zrobić bałagan.

Czaicie alegorie? :)



Wszystko fajnie i ślicznie, tylko źle porownałeś, tak jakby wyciągnąć ten rower w grudniu, wiedząc że ma się ponad miesiąc by zacząć nim jeździć. Wtedy wszystko się naprawia, by rower podczas pierwszej jazdy się nie rozpadł :P coś słabo to chyba wymyśliłeś

#14 AntyChryst

AntyChryst

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów
  • Miejscowość:Tajne łamane przez poufne ;)
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 14 luty 2017 - 23:30

NO OGROMNE ZASKOCZENIE, ŻE TWÓRCY CHCĄ NAPRAWIĆ BŁĘDY, KTÓRE POJAWIŁY SIĘ PO WPROWADZENIU DOBREJ (JAK MNIEMAM) AKTUALIZACJI, NO JAK TAK ONI MOGĄ!! [SZOK]

Przecież to oczywiste, że robiąc coś na plus przy okazji narobią syfu. Takie poprawki, usprawnienia czy jak to nazwać są potrzebne, niech dotrze to do waszych małych móżdżków. 

To tak jakby wygrzebać stary, zakurzony rower z kątu garażu, który był nieużywany do lat, zakurzony w cholerę, ma przebite dętki, niesprawne hamulce i wygięte szprychy, z ramy odchodzi farba. No i moi drodzy specjaliści, spróbujcie w dwa dni doprowadzić owy rower do świetności sprzed lat. Okej, może się uda, ale po pierwszej jeździe zobaczycie, że te hamulce działają źle i zaczniecie dokręcać śrubki, naciągać te śmieszne linki. A jak już rower będzie super smigał, to co? Koniec? Nie, trzeba go jeszcze podmalować, bo wiocha jeździć rowerem z dwoma płomykami i jednorożcem, co? A no i nie zapomnijmy posprzątać naszego miejsca pracy - garażu, BO PRZY OKAZJI I TAM ZROBIŁ SIĘ SYF, no wiesz, NIEŚWIADOMIE, bo w gruncie rzeczy chcieliśmy naprawić tylko rower, a nie zrobić bałagan.

 

Czaicie alegorie? :)

co ma piernik do wiatraka? 

 

jak coś robić to dokładnie albo nie robić tego wcale.

tych błędów w grze nie jest 3-5 ich jest 20-30 

już nie wspomnę o grafice na misjach, zadankach, profilu bohatera, dosłownie wszędzie, ta grafika jest rozciągnięta, rozpixelizowana, aż źle się patrzy i nie jest to błąd gry tylko lenistwo twórców.

jeszcze raz powiem, tych błędów nie powinno być w ogóle, rozumiem że zdarzy się kilka bo nie każdy może przewidzieć jak zachowa się aktualizacja przy takiej ilości graczy itd ale tych błędów jest kilkadziesiąt. 

 

taki mały przykładzik z grafiką że niby nie daję dowodów czy coś: http://screenshot.sh/odDLjG4VReN8l

przypatrzcie sie temu ss, zobaczcie gdzie jest lampa, jak wielki jest dywan, jak wielka jest teraz ta półeczka na ścianie,jak wielka jest kanapa. Masakra jakaś. I niech mi ktoś powie że tak powinno być ;)


  • Ku8ix lubi to

 sygnaturk_aexxhpe.jpg


#15 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 15 luty 2017 - 16:23

co ma piernik do wiatraka? 

 

jak coś robić to dokładnie albo nie robić tego wcale.

tych błędów w grze nie jest 3-5 ich jest 20-30 

[...]

jeszcze raz powiem, tych błędów nie powinno być w ogóle, rozumiem że zdarzy się kilka bo nie każdy może przewidzieć jak zachowa się aktualizacja przy takiej ilości graczy itd ale tych błędów jest kilkadziesiąt. 

taki mały przykładzik z grafiką że niby nie daję dowodów czy coś: http://screenshot.sh/odDLjG4VReN8l

[...]

Tyle samo liter oraz mąkę ma piernik do wiatraka. Jak już masz podobizne kogoś szalenie inteligentnego to wypadałoby... skorzystać choć w połowie z tego, czym bozia nagrodziła. Come on. Wymieniaj te dziesiątki błędów, bo imo podkreślam imo przesadzasz w ciul, i piszesz... bo piszesz, zero konkretów, dałeś śmieszny screen, który nie jest jako tako błędem uniemożliwiającym grę, a niedopatrzeniem, zapewne skorygowanym wraz z przyszłymi innowacjami.  Wiesz kto nie popełnia błędów? Ten, który nic nie robi. Zastanów się co by było gdyby twórcy wzięli pod uwagę Twoją śmieszną opinię i nic nie wprowadzali do gry. Ludzie by odchodzili, albo marudzili, że gra się nie rozwija. Mogę śmiało wywnioskować po Twoich wcześniejszych wpisach i postać, że byłbyś w tej drugiej grupie.

 

Wszystko fajnie i ślicznie, tylko źle porownałeś, tak jakby wyciągnąć ten rower w grudniu, wiedząc że ma się ponad miesiąc by zacząć nim jeździć. Wtedy wszystko się naprawia, by rower podczas pierwszej jazdy się nie rozpadł :P coś słabo to chyba wymyśliłeś

To miało zobrazować coś, pierwszy przykład z brzegu. Ale nie powiem, że nie masz racji. :)


Użytkownik Chimera edytował ten post 15 luty 2017 - 16:47
przekleństwo

  • Ania1312 lubi to

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#16 AntyChryst

AntyChryst

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów
  • Miejscowość:Tajne łamane przez poufne ;)
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 15 luty 2017 - 17:02

Tyle samo liter oraz mąkę ma piernik do wiatraka. Jak już masz podobizne kogoś szalenie inteligentnego to wypadałoby... skorzystać choć w połowie z tego, czym bozia nagrodziła. Come on. Wymieniaj te dziesiątki błędów, bo imo podkreślam imo przesadzasz w ciul, i piszesz... bo piszesz, zero konkretów, dałeś śmieszny screen, który nie jest jako tako błędem uniemożliwiającym grę, a niedopatrzeniem, zapewne skorygowanym wraz z przyszłymi innowacjami.  Wiesz kto nie popełnia błędów? Ten, który nic nie robi. Zastanów się co by było gdyby twórcy wzięli pod uwagę Twoją śmieszną opinię i nic nie wprowadzali do gry. Ludzie by odchodzili, albo marudzili, że gra się nie rozwija. Mogę śmiało wywnioskować po Twoich wcześniejszych wpisach i postać, że byłbyś w tej drugiej grupie, khuwa.

a czy ja napisałem że rozciągnięte tło to błąd? nie, napisałem że jest to lenistwo grafików ;)

co do błędów, poszukaj na forum, ja wymienię kilka które najbardziej rzuciły mi się w oczy: brak paska życie gdy kogoś pokonamy bądź przegramy, wyrzucanie na stronę kryjówki podczas robienia misji, zadanek, brak porównania w statystykach gdy najedziemy myszką na zaatakuj, brak pokazanego poziomu w zadankach nadzwyczajnych.To już są 4 błędy które nie są tak błahe.

Poczytaj forum to się przekonasz ile tych błędów jest ;)

Dodatkowo błędy w tłumaczeniu których też jest kilkanaście.

Już nawet nie będę się czepiał tego, że przez chyba 10-15 pierwszych godzin od aktualizacji gracze używający telefonów do grania nie mogli na nich normalnie grać.

ps: niektórzy ludzie zgłaszali błędy bezpośrednio do supportu i nie pisali nic na forum więc na pewno nie znajdziesz tutaj wszystkich błędów.

A co do tego że gdyby brali moją opinie pod uwagę i nic nie robili ...

Nigdzie nie napisałem że nie mają nic robić, napisałem że jak coś robić to dokładnie albo nie robić tego wcale a to jest ogromna różnica. Przez następne kilka aktualizacji będą pisać że coś tu naprawili, coś tam pozmieniali, moja rada jest taka, za 4-5 miesięcy wróć sobie do pierwszej aktualizacji i pozliczaj wszystkie błędy.


 sygnaturk_aexxhpe.jpg


#17 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 15 luty 2017 - 17:10

a czy ja napisałem że rozciągnięte tło to błąd? nie, napisałem że jest to lenistwo grafików ;)

co do błędów, poszukaj na forum, ja wymienię kilka które najbardziej rzuciły mi się w oczy: brak paska życie gdy kogoś pokonamy bądź przegramy, wyrzucanie na stronę kryjówki podczas robienia misji, zadanek, brak porównania w statystykach gdy najedziemy myszką na zaatakuj, brak pokazanego poziomu w zadankach nadzwyczajnych.To już są 4 błędy które nie są tak błahe.

Poczytaj forum to się przekonasz ile tych błędów jest ;)

Dodatkowo błędy w tłumaczeniu których też jest kilkanaście.

Już nawet nie będę się czepiał tego, że przez chyba 10-15 pierwszych godzin od aktualizacji gracze używający telefonów do grania nie mogli na nich normalnie grać.

ps: niektórzy ludzie zgłaszali błędy bezpośrednio do supportu i nie pisali nic na forum więc na pewno nie znajdziesz tutaj wszystkich błędów.

A co do tego że gdyby brali moją opinie pod uwagę i nic nie robili ...

Nigdzie nie napisałem że nie mają nic robić, napisałem że jak coś robić to dokładnie albo nie robić tego wcale a to jest ogromna różnica. Przez następne kilka aktualizacji będą pisać że coś tu naprawili, coś tam pozmieniali, moja rada jest taka, za 4-5 miesięcy wróć sobie do pierwszej aktualizacji i pozliczaj wszystkie błędy.

Ja chce zobaczyć te xxx//Udz kilkadziesiąt błędów, o których to Ty pisałeś. Mi nie zależy na udowadnianiu niczego, nie zależy mi na tej grze. O błędach w tłumaczeniu też możesz wspomnieć, o panie Heisenberg.


Użytkownik Udziergana edytował ten post 15 luty 2017 - 17:20
cenzura

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#18 AntyChryst

AntyChryst

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów
  • Miejscowość:Tajne łamane przez poufne ;)
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 15 luty 2017 - 17:16

Ja chce zobaczyć te cenzura//Udz kilkadziesiąt błędów, o których to Ty pisałeś. Mi nie zależy na udowadnianiu niczego, nie zależy mi na tej grze. O błędach w tłumaczeniu też możesz wspomnieć, o panie Heisenberg.

okej jak chcesz.

 zadanka nadzwyczajne, przy każdym przeciwniku brakowało cyferki do jego prawdziwego poziomu, pomnożyć to razy 10 przeciwników i jeszcze razy 9 zadanek daje liczbę 90.

Masz 90 błędów graficznych ;)


Użytkownik Udziergana edytował ten post 15 luty 2017 - 17:21
cenzura

 sygnaturk_aexxhpe.jpg


#19 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 15 luty 2017 - 17:21

okej jak chcesz.

 zadanka nadzwyczajne, przy każdym przeciwniku brakowało cyferki do jego prawdziwego poziomu, pomnożyć to razy 10 przeciwników i jeszcze razy 9 zadanek daje liczbę 90.

Masz 90 błędów graficznych ;)

 

To błąd graficzny, teraz chce błędy w tłumaczeniu, które nie powinni Ci przeszkadzać patrząc na to w jaki sposób się wypowiadasz.


Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#20 AntyChryst

AntyChryst

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów
  • Miejscowość:Tajne łamane przez poufne ;)
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 15 luty 2017 - 17:26

To błąd graficzny, teraz chce błędy w tłumaczeniu, które nie powinni Ci przeszkadzać patrząc na to w jaki sposób się wypowiadasz.

masz, poszukaj sobie http://forum.pl.hero...tłumaczeniu/

nie będę Ci wszystkiego jak na tacy podawał ;)


 sygnaturk_aexxhpe.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych