Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 6 głosy

Przywrócenie pracy


  • Please log in to reply
28 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Przywrócenie pracy. (67 użytkowników oddało głos)

Przywrócić pracę?

  1. Tak (17 głosów [25.37%])

    Procent z głosów: 25.37%

  2. Nie (50 głosów [74.63%])

    Procent z głosów: 74.63%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Szymek11

Szymek11

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Szymek11
  • Drużyna:HeroPlanet
Reputacja: 7

Napisano 25 styczeń 2017 - 17:12

Chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi ;)



#2 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Napisano 25 styczeń 2017 - 17:14

nie,masz centrale


Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#3 *ωαмριяєк*

*ωαмριяєк*

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Miejscowość:Anonimowa
  • Serwer:PL1
Reputacja: 133

Napisano 25 styczeń 2017 - 17:15

Nie po to robili aktualizacje żeby wszystko znowu przywracać mówiłeś już o wyglądzie statystyk a teraz o pracy Masz centrale 


  • adrianek159, Zysiu, ѕєzαмєк i 1 inna osoba lubią to

4868971.gif


#4 Kuroko

Kuroko

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Miejscowość:Czarnobyl
  • Serwer:PL17
  • Postać:Kuroko
  • Drużyna:Defero Group
Reputacja: 2

Napisano 25 styczeń 2017 - 17:18

zły pomysł



#5 Szymek11

Szymek11

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Szymek11
  • Drużyna:HeroPlanet
Reputacja: 7

Napisano 25 styczeń 2017 - 17:19



Nie po to robili aktualizacje żeby wszystko znowu przywracać mówiłeś już o wyglądzie statystyk a teraz o pracy Masz centrale

 

 



nie,masz centrale


eee przepraszam co powiedzieliście? centrale? . niech playta traci graczy bo ja będę kolejny. głosujecie myśląc tylko o sobie...
 

 



eee przepraszam co powiedzieliście? centrale?  niech playta traci graczy bo ja będę kolejny. głosujecie myśląc tylko o sobie...

a poza tym, to kryjówka jest od 8 lvl a praca już od 2


zacząłem grać w hero zero (4 lata temu) właśnie z powodu pracy. ponieważ ja zacząłem grać to zaczęła grać cała moja klasa plus szereg ich oraz moich kolegów w sumie prawie 500 osób. wszystko zaczęło się od pracy! gdyby nie praca, to hero zero by nie miało 500 graczy a dla tak słabej gry to jest bardzo dużo


Użytkownik Chimera edytował ten post 25 styczeń 2017 - 19:06
niecenzuralne słowa


#6 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 25 styczeń 2017 - 17:22

Wieczne narzekanie sam już nie wiesz co czego się przyczepić i jak już ktoś wyżej wspomniał to nie po to pracowali nad tymi zamianami tyle czasu żeby wracać do tego co było kiedyś  bo paru osobą się nie podoba i chcą zakończyć grać


c260e7928c6fe.png


#7 Reandra

Reandra

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Piaseczno - Gallifrey
  • Serwer:PL4
  • Postać:Reandra
  • Drużyna:PIERNIKOWA CHATKA
Reputacja: 441

Napisano 25 styczeń 2017 - 17:41

Ludzie, zastanówcie się chociaż na sekundę, zanim palniecie coś głupiego. Centrala kryjówki cały - CAŁY - czas zarabia kasę. I w godzinę, i w dwie, i w dwanaście. Czy to nie jest jak praca, tylko trochę inaczej pojęta? 


  • Patryk24SERVER PL2 i ewa47 lubią to

0_57a02_b1d3cbe5_S.png


#8 łebmysteria

łebmysteria

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Miejscowość:5 km o Ciebie
  • Serwer:PL15
  • Postać:łebmysteria
  • Drużyna:Monarchia-Na zawsze i jeszcze dłużej!
Reputacja: 69

Napisano 25 styczeń 2017 - 17:50

Szymonie, naprawdę ? całe 500 osób? mój biedaczku, przecież różnica pomiędzy 2 a 8 lvl jest tak kolosalna, że nie poradzisz sobie i w depresje popadniesz? tak mi przykro. no w sumie masz racje bo praca była na 24 godziny a Centrala jest krócej. tak mi przykro, aż się łezka w oku kręci gdy myślę o Twoim przykrym losie. Ale wiesz jeżeli mówisz, że 500 osób grało dzięki Tobie, to szacun ziom, w niektórych szkołach nie ma 100 osób... i w dodatku sądzisz, że grali tylko i wyłącznie dzięki opcji praca, masz racje, opcja pracy to jedyny sens w grze, mi się też bez tej opcji nie chce grać. co dopiero grać, mi się nie chce żyć, świat zawalił mi się pod nogami, dlaczego? bo support usunął opcje praca. Pozdro ziom czekam na głupszy temat  ;)  :super:

 

ps. 500 graczy to nie duża różnica. zwróć uwagę ile graczy jest na najnowszym serverze. I jeżeli graliście dla opcji praca to sądzę, że support nie miał z Was wielkich korzyści...



#9 MatizPL

MatizPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Miejscowość:O, na końcu świata
  • Serwer:PL21
  • Postać:MatizPLx
  • Drużyna:Poland4Life
Reputacja: 14

Napisano 25 styczeń 2017 - 17:52

eee przepraszam co powiedzieliście? centrale? niech playta traci graczy bo ja będę kolejny. głosujecie myśląc tylko o sobie...
 

 

 

Rozumiem  twórcy się starają a ty wybrzydzasz ! Jeszcze używasz takich zwrotów ! Przecież lvl 8 zdobędziesz w ok 1godz.


Użytkownik Chimera edytował ten post 25 styczeń 2017 - 18:58
niecenzuralne słowo

Kto nie walczy Przegrywa!


#10 Szymek11

Szymek11

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Szymek11
  • Drużyna:HeroPlanet
Reputacja: 7

Napisano 25 styczeń 2017 - 18:21

Szymonie, naprawdę ? całe 500 osób? mój biedaczku, przecież różnica pomiędzy 2 a 8 lvl jest tak kolosalna, że nie poradzisz sobie i w depresje popadniesz? tak mi przykro. no w sumie masz racje bo praca była na 24 godziny a Centrala jest krócej. tak mi przykro, aż się łezka w oku kręci gdy myślę o Twoim przykrym losie. Ale wiesz jeżeli mówisz, że 500 osób grało dzięki Tobie, to szacun ziom, w niektórych szkołach nie ma 100 osób... i w dodatku sądzisz, że grali tylko i wyłącznie dzięki opcji praca, masz racje, opcja pracy to jedyny sens w grze, mi się też bez tej opcji nie chce grać. co dopiero grać, mi się nie chce żyć, świat zawalił mi się pod nogami, dlaczego? bo support usunął opcje praca. Pozdro ziom czekam na głupszy temat  ;)  :super:

 

ps. 500 graczy to nie duża różnica. zwróć uwagę ile graczy jest na najnowszym serverze. I jeżeli graliście dla opcji praca to sądzę, że support nie miał z Was wielkich korzyści...

Chyba nie do końca dobrze mnie zrozumiałeś. Zacząłem grać w Hero Zero z tego powodu, że to była pierwsza gra którą zobaczyłem w której można było pracować nic nie robiąc i zdobywać na tym kasę. Co że mi się ta gra spodobała to powiedziałem o niej swoim kolegom a oni swoim. Na dodatek traktujesz mnie jakbym się obrażał na każdym kroku i jakbym MUSIAŁ się do czegoś przyczepić, oraz jakbym popadał w depresję na każdym kroku. Tak się składa, że Hero Zero tak jak każda inna gra przeszło pewną reformę. Początkowo ta gra to była zwyczajna gra ale gdy odniosła sukces to twórcy przestali myśleć o graczach i zaczęli robić wszystko, żeby jak najwięcej zarobić. Usunęli pracę. Dlaczego? Bo można było dzięki niej się rozwinąć bez żadnych ograniczeń. Z kolei kryjówka na początku nawet nie dorasta do pięt pracy. Dopiero gdy rozwiniesz centralę do xxx poziomu to będziesz zarabiał tyle co w pracy. Nawet jakby praca była to nikt was nie zmusza do korzystania z niej a więc nie rozumiem skąd odpowiedzi nie. Poza tym to zacytuję:

 

Nie po to robili aktualizacje żeby wszystko znowu przywracać mówiłeś już o wyglądzie statystyk a teraz o pracy Masz centrale 

 

mogliby chociaż jakiekolwiek głosowanie zrobić co zmienić, a więc to tak naprawdę ich wina, że stracili połowę graczy bo teraz w zakładce pojedynek/liga co drugie konto jakie widzę ma po nicku "(usunięte)".

 

P.S. Nie jestem Szymon. Nie o wszystkim nick świadczy


Użytkownik Szymek11 edytował ten post 25 styczeń 2017 - 18:23

  • taka jedna lubi to

#11 łebmysteria

łebmysteria

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Miejscowość:5 km o Ciebie
  • Serwer:PL15
  • Postać:łebmysteria
  • Drużyna:Monarchia-Na zawsze i jeszcze dłużej!
Reputacja: 69

Napisano 25 styczeń 2017 - 20:02

 jakbym MUSIAŁ się do czegoś przyczepić,

 

Już się przyczepiasz.

 

 ale gdy odniosła sukces to twórcy przestali myśleć o graczach i zaczęli robić wszystko, żeby jak najwięcej zarobić. Usunęli pracę. Dlaczego? Bo można było dzięki niej się rozwinąć bez żadnych ograniczeń.

Ps. nie wiem gdzie ty tu widzisz "wszystko, żeby jak najwięcej zarobić" z centrali masz WIĘKSZE ZAROBKI i jednocześnie możesz robić misje. jeżeli rozwijałeś się tylko z pracy to faktycznie była to aktywna gra. ja z 20 min. misji dostaje tyle co za 20h pracy... a tu robię to i to, nie mam problemów jak Ty, nie czepiam się wszystkiego.

 

 

 

 Na dodatek traktujesz mnie jakbym się obrażał na każdym kroku i jakbym MUSIAŁ się do czegoś przyczepić, oraz jakbym popadał w depresję na każdym kroku. 

 

nie traktuje tak, tylko próbuje odszukać Twój tok myślenia, bo jest tylko lepiej, a Ty szukasz dziury w całym 



#12 DAFSGSFG

DAFSGSFG

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:DAFSGSFG
  • Drużyna:FolLow Me
Reputacja: 32

Napisano 25 styczeń 2017 - 20:10

Po co przywracac znowu prace skoro teraz mozna wiecej zarobić? Wczesniej nawet nie oplacalo sie ustawiac pracy

#13 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 25 styczeń 2017 - 21:52

Praca a kryjówka...

 

 

Tu musisz ulepszać, a tam wbijać poziomy.Mi się łatwiej ulepsza.Parę ulepszeń i już zarabiam 11k w nocy.Parę ulepszeń i już 90k.Czy to takie trudne? Tak jak wyżej osoba napisała,pracy to się nawet ustawiać nie opłacało.Lepsze były misje.Jeśli masz multitasking teraz możesz robić: Misje,trening,tak jakby prace.O wiele łatwiej jest a ty narzekasz.


  • "Dubi" lubi to

Powrót


#14 Szymek11

Szymek11

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Szymek11
  • Drużyna:HeroPlanet
Reputacja: 7

Napisano 26 styczeń 2017 - 16:44

Dla sprostowania: czy wy myślicie, że jak chcę, żeby była dodana praca, to chcę, żeby usunęli kryjówkę? Bo ja wcale tego nie chcę. Wolałbym, żeby nie zmienili wyglądu, nie usunęli pracy, a żeby dodali kryjówkę. Zresztą wiele innych osób (m.in. te, które w ankiecie zagłosowały na "Tak" za co im bardzo dziękuję) też by tak chcieli.


  • taka jedna lubi to

#15 Shiffty

Shiffty

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:Zabrze
  • Serwer:PL18
  • Postać:Shiffty
  • Drużyna:Hammer Knights
Reputacja: 35

Napisano 26 styczeń 2017 - 23:48

@UP

Nie bez powodu usunęli pracę. Za dużo pieniędzy mógłbyś wtedy wyciągać, a już i tak z centralą wyciągasz ich o wiele więcej niżeli wcześniej ;) Poza tym uważam, że ciekawiej się majsterkuje w kryjówce, masz o wiele więcej opcji, które dają Ci o wiele więcej niż tylko pieniążki. Praca zaś polegała na tym, że tylko kliknąłeś 2 razy i musiałeś czekać, w dodatku nie mogłeś wykonać żadnej misji i treningu podczas pracy. A teraz nie dość, że pieniądze same Ci się produkują, to jeszcze możesz sobie szperać w kryjówce podczas robienia misji, czy treningu.


Użytkownik Shiffty edytował ten post 26 styczeń 2017 - 23:48

  • CDO i XNenoX lubią to

#16 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 27 styczeń 2017 - 12:36

 

eee przepraszam co powiedzieliście? (...)

 

Matko Forumowa, cóż to za bredzenie  :blink:

Tak się kończy przedawkowanie HZ i ciągutek. Po kolei chłopcze:

 

"głosujecie myśląc tylko o sobie" ty byś chciał, żebyśmy głosowali myśląc o tobie. Ankieta jest dla każdego, wyniki są miażdżące.

 

"kryjówka jest od 8 lvl" 8 poz. wbiłem w 5min na niemieckim serwie klikając dosłownie jakąkolwiek misję. Bez wspomagaczy i drużyny. Tak strasznie to trudne? 

 

"hero zero by nie miało 500 graczy" wow 500 graczy dołączyło dzięki tobie do "tak słabej gry", dajcie mu medal. Bajkopisarza 4d5a2948572d3.png


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#17 kreton

kreton

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Mirindell
Reputacja: 2

Napisano 27 styczeń 2017 - 14:43

To ze kilkanascie osób zrezygnuje z gry to nie oznacza że twórcy mają przywrócic stary wygląd po to jest aktualizacja aby gra szła dalej a nie stała w miejscu masa ludzi gra w Hero Zero nie tylko w Polsce lecz w innych krajach to że wy odejdziecie przyjdą inni to nie od was zależy tylko od twórców gry co wprowadzą a co usuną.

#18 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:40

Dla sprostowania: czy wy myślicie, że jak chcę, żeby była dodana praca, to chcę, żeby usunęli kryjówkę? Bo ja wcale tego nie chcę. Wolałbym, żeby nie zmienili wyglądu, nie usunęli pracy, a żeby dodali kryjówkę. Zresztą wiele innych osób (m.in. te, które w ankiecie zagłosowały na "Tak" za co im bardzo dziękuję) też by tak chcieli.

Chcesz mieć prace i kryjówkę? Nie za dużo zarobku? Twój pomysł jest kompletnie pozbawiony sensu.Chcesz mieć wszystko podane na tacy?


Powrót


#19 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 30 styczeń 2017 - 13:16

Nie po to robili aktualizacje żeby wszystko znowu przywracać

A ja napiszę tak: nie po w grze istniała funkcja pracy żeby ją po wielu latach usuwać. Ci co nie zdążyli jeszcze zrobić wszystkich BC związanych z pracą są stratni, a w ogóle to kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera. Coś czułam, że mi się nie spodoba ta szumnie zapowiadana aktualizacja i niestety miałam rację, a wolałabym się mylić. Nic stałego w tych grach online, dlatego ja już wolę żeby nie robili żadnych aktualizacji, a zwłaszcza aktualizacje wprowadzające tak poważne zmiany są przeze mnie niepożądane.

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#20 Lambek

Lambek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL18
Reputacja: 3

Napisano 30 styczeń 2017 - 13:25

A ja napiszę tak: nie po w grze istniała funkcja pracy żeby ją po wielu latach usuwać. Ci co nie zdążyli jeszcze zrobić wszystkich BC związanych z pracą są stratni, a w ogóle to kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera. Coś czułam, że mi się nie spodoba ta szumnie zapowiadana aktualizacja i niestety miałam rację, a wolałabym się mylić. Nic stałego w tych grach online, dlatego ja już wolę żeby nie robili żadnych aktualizacji, a zwłaszcza aktualizacje wprowadzające tak poważne zmiany są przeze mnie niepożądane.

 

Gry, ludzie, maszyny itd itd muszą się rozwijać, jak przestaną to giną.

Idąc Twoim tokiem rozumowania to byśmy do dziś grali online w kółko i krzyżyk, i nie daj boże w kolorze....


  • Shiffty i "Dubi" lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych