Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 4 głosy

Blokowanie trofek


  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 dvsqaa11

dvsqaa11

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:sadasd
  • Drużyna:asaqwe
Reputacja: 1

Napisano 25 grudzień 2016 - 21:14

Witam tak jak w temacie napisałem PROSZĘ o nie blokowanie ani nie USUWANIE tej wiadomości w celu jakości poprawienia tego "syfu" jakim jest sposób na blokowanie trofek eny trenow jak i 25% nagród w pojedynkach.

 

Jest to bardzo łatwe co ułatwia bardzo grę przez co ludzie odchodzą z gry i robi się pustka na serwerach na co przychodzi:

 

-utrata chęci gry

-brak satysfakcji z wygranego TTH lub TTD

-brak rywalizacji

 

Ktoś napisze przestań płakać jesteś jakimś noobem i plącze ze nie mam trenów lub czegoś i plącze by ktoś to zmienił mam doświadczenie w HZ 5 lat z małą przerwa ale ogolnie na większości serwerach gdy się przykładałem miałem topowa postać (w statach) 

Pisze ten temat byś my cos zrobili tym wspólnie umieszczę jeszcze kilkadziesiąt tematów takich nie na forum HZ bo zaraz pewnie ten temat usuną. Ponieważ oni z tego czerpią nasze pieniądze !! 

Nikomu nie chce zaglądać do portfela to nie moja sprawa ale tak samo jak na innych krajach tych serwerów jest mnie to w Polsce już jest 18 w styczniu wystartuje 19,i jaka jest satysfakcja z gry gdy z serwera co grało tak aktywnie bardzo aktywnie kolo 500 osób a kolo 1500 tak średnio to potem robi się kolo 250 osób łatwo to sprawdzić wystarczy w niedziele wejść sobie w Turniej Tygodniowy w doświadczeniu ile osób wbiło duzo expa.

 

Wracając do tematu jak blokować trofki WYSTARCZY:

 

 Nie wbijać honoru drużynie potem ma siego coraz mniej wiadomo ze z każdym dniem drużyny które bd niby walczyły o topke wbijają honor i staje się taka sytuacja ze wysokie lvl i wszystko jest u gory a my mamy drużynę co ma 4000 lub 3000 honoru potem robimy byle jaka drużynę i dajemy najnormalniej atak przed atakiem usuwamy ja :) gdzie ani nie ma walki ani nie ma honoru na +.


Użytkownik kOsmOs edytował ten post 01 styczeń 2017 - 19:04
niezgodne z regulaminem

  • GrubSonXD lubi to

#2 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 25 grudzień 2016 - 21:30

Był już, i co chcesz zabronić drużynie z małym honorem nie mieć trofek ?

Po prostu ich atakuje zaprzyjaźniona drużyna a następnie się kasuje ;) 

 

Nie przejdzie, była już o tym mowa wiele razy, więc zanim wstawisz post zobacz czy już nie był (a był wielokrotnie) 


  • trthrt, Ku8ix i PanZero lubią to

#3 dvsqaa11

dvsqaa11

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:sadasd
  • Drużyna:asaqwe
Reputacja: 1

Napisano 25 grudzień 2016 - 21:39

Być mógł być jest wiele sposobów na naprawienie satysfakcji gry 

 

można wprowadzić honor za bande.

można zrobić by zrobiona druzyna nie mogla sie kasowac tlyko po 3 dniach

mozna wprowadzić system lvl srednia lvl by druzyny walczyly ze soba



#4 misiek100600

misiek100600

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL1
Reputacja: 56

Napisano 25 grudzień 2016 - 21:48

Jeny znowu ból tyłka ,że ktoś jest lepszy ,moja drużyna też tak robi i co z tego ? Przecież to nie jest zabronione ,to normalna taktyka.A jak ktoś ma z tym problem to znaczy,że nie potrafi grać,przecież jak ktoś chce to może 1 zaatakować drużynę ,przed blokiem ,moja drużyna potrafi utrzymać trofki i je zdobywać poprzez przerwanie bloku.


Jeśli pomogłem proszę o like'a ;)


#5 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 25 grudzień 2016 - 21:55

Jeny znowu ból tyłka ,że ktoś jest lepszy ,moja drużyna też tak robi i co z tego ? Przecież to nie jest zabronione ,to normalna taktyka.A jak ktoś ma z tym problem to znaczy,że nie potrafi grać,przecież jak ktoś chce to może 1 zaatakować drużynę ,przed blokiem ,moja drużyna potrafi utrzymać trofki i je zdobywać poprzez przerwanie bloku.

taktyka taktyka, to jest zwykle chamstwo tbh, swinstwo i zabijanie gry, jakiejkolwiek rywalizacji

oni nie maja przyjemnosci z gry, zero, zero emocji wychodzi na to, nic z tego co gra powinna dawac, nawalaja 24/6 jak roboty ;D


Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#6 dvsqaa11

dvsqaa11

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:sadasd
  • Drużyna:asaqwe
Reputacja: 1

Napisano 25 grudzień 2016 - 22:08

Jeny znowu ból tyłka ,że ktoś jest lepszy ,moja drużyna też tak robi i co z tego ? Przecież to nie jest zabronione ,to normalna taktyka.A jak ktoś ma z tym problem to znaczy,że nie potrafi grać,przecież jak ktoś chce to może 1 zaatakować drużynę ,przed blokiem ,moja drużyna potrafi utrzymać trofki i je zdobywać poprzez przerwanie bloku.

 

Dokladnie gra gra robisz druzyne bez bloków i tyle masz odwage wyskocz z druzyna 0 do 5 :) nie bede pisal co osiagnalem w HZ i wypisywal tego wszystkiego bo to nie ma sensu 



#7 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 25 grudzień 2016 - 22:20

Wczoraj śmiesznie mi się zbugował atak, a mianowicie drużyna była skasowana, a atak na tę drużynę był do ustalonego czasu walki nic nie dostaliśmy (honoru) a dopiero o 12 mogliśmy coś zaatakować, dodali by takie coś z obroną i było by super. :D Mi osobiście nie przeszkadzają bloki, ale mogli by je pousuwać. :D


  • Ceealek i Ku8ix lubią to

#8 dvsqaa11

dvsqaa11

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:sadasd
  • Drużyna:asaqwe
Reputacja: 1

Napisano 25 grudzień 2016 - 23:06

Nie chodzi mi o bloki bloki blokami ale by nie dało by mozliwosci usunac druzyny do poki nie dojdzie do walki 



#9 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 25 grudzień 2016 - 23:15

Nie chodzi mi o bloki bloki blokami ale by nie dało by mozliwosci usunac druzyny do poki nie dojdzie do walki 

a o czym ja napisałem?



#10 Asylum

Asylum

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Serwer:PL7
Reputacja: 32

Napisano 26 grudzień 2016 - 10:39

Niby prosty sposób... Ale...
Najpierw trzeba znaleźć graczy, rozwinąć drużyne i jakoś te trofki zdobyć. A to nie trwa 2 godziny ;)

Bloki, tak czy siak pozostaną. Jak zablokujecie kasowanie drużyn to znajdzie się inny sposób.

,,Nie umiesz ich pokonać, przyłącz się do nich,, :D

Użytkownik Asylum edytował ten post 26 grudzień 2016 - 10:41

  • misiek100600 i Pollemik lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych