Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

0,33 oponki.


Najlepsza odpowiedź malinovaPatrycja , 09 grudzień 2016 - 07:54

"Hero Zero z towarzyszem!" To tylko tytuł, który nic nie mówi o zdobyciu darmowego towarzysza za wykonanie zadań z ofert. Jedyne co możesz uzyskać to oponki i właśnie ... Takie błędy (bo tak można to nazwać) jak ten należy zgłosić do supportu danej oferty (np. Supersonic) z opisem oraz ze screenem jaki tutaj został przedstawiony.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 09 grudzień 2016 - 04:54

http://prnt.sc/dh5nn0

Zobaczywszy napis ,,Hero Zero z towarzyszem!'' oraz ,,Teraz możesz otrzymać bezpłatne Donuts!'' głupia naiwna ja pomyślałam, że można zdobyć nie tylko bezpłatne oponki, ale i bezpłatnego towarzysza. Oczywiście się okazało, że nie było żadnej oferty, w której coś takiego byłoby możliwe.

Ale to nie koniec rewelacji.

http://prnt.sc/dh5pb6

Wytłumaczy mi ktoś jak można mieć 0,33 oponki? To tak jakby ktoś nam płacił połowę grosza. Niby można, czemu nie, przepołowić grosza na pół i dać komuś. Tylko po co, skoro nie przejawia ze sobą żadnej wartości? To żart, kpina, czy pomyłka z tą 0,33 częścią oponki?


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#2 malinovaPatrycja

malinovaPatrycja

    Member

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów
Reputacja: 433

Napisano 09 grudzień 2016 - 07:54   Najlepsza odpowiedź

"Hero Zero z towarzyszem!" To tylko tytuł, który nic nie mówi o zdobyciu darmowego towarzysza za wykonanie zadań z ofert. Jedyne co możesz uzyskać to oponki i właśnie ... Takie błędy (bo tak można to nazwać) jak ten należy zgłosić do supportu danej oferty (np. Supersonic) z opisem oraz ze screenem jaki tutaj został przedstawiony.


  • taka jedna i Scottie lubią to

IMG201612_anwxrrh.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych