Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

Koniec herozero?


Najlepsza odpowiedź Scottie , 01 listopad 2016 - 22:50

Niebardzo rozumiem, dlaczego dochodzisz do takich wniosków? Wpływ wspomnianych przez Ciebie "YouTuberów" na popularność Hero jest niewielka, a jestem pewna, że przynajmniej nie na tyle znacząca żeby miała decydować o istnieniu gry. 
HZ jest o tyle uniwersalną grą, że trafia i do dzieci, i młodzieży, i dorosłych - po prostu do każdego. Nie wymaga wielkich umiejętności, jedynie regularności i odrobinę czasu aby "czegoś się dorobić". Co więcej, po powstających nowych serwerach spokojnie możemy wywnioskować, że popularność gry wciąż rośnie. Pomimo tego, że zaraz będzie 5 lat od istnienia gry, ona wciąż się rozwija! :)

Chyba że twórcy będą same P2W aktualki robić.

I nie zgadzam się z tym, gdyż można przyjemnie grać bez wydania grosza... :)

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zeejsky

Zeejsky

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Postać:Zeey
  • Drużyna:CrazyHouse






Reputacja: 374

Napisano 01 listopad 2016 - 21:12

Cześć, mam pytanie. Gdy wszyscy YouTuberzy, którzy promują grę Hero Zero przestaną to robić, a Hero Zero straci na popularnosci, sporo osob odejdzie od gry i to bedzie koniec? A i jak myslicie kiedy wyjdzie PL19?


Forumowy wyjadacz


1386337437_.png


#2 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 01 listopad 2016 - 21:15

Ja tam nie myśle o nowych pl'ach.Poza tym na pewno jest dużo graczy którzy łatwo od tej gry nie odejdą...Chyba że twórcy będą same P2W aktualki robić.


Powrót


#3 Bumblebee

Bumblebee

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Miejscowość:Nie z tej ziemi.
  • Postać:none
  • Drużyna:none
Reputacja: 34

Napisano 01 listopad 2016 - 21:38

Ja myślę że tacy sezonowcy jak ty to napewno odejdą.

A ci co lubią pograć z ludźmi, mają jakąś paczkę i ogółem im chodzi o atmosfere, myślę, że oni zostaną.


  • DanKuso00 i "Dubi" lubią to

#4 Kraz

Kraz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Destiny
  • Drużyna:Dark Side
Reputacja: 89

Napisano 01 listopad 2016 - 22:09

Wydaje mi się że to nie youtuberzy wypromowali HZ tylko to oni próbują wypromować się dzięki HZ. Gra reklamowana jest na wielu portalach, zawsze była popularna, jeśli by tak nie było to po co twórcy mieliby uruchamiać kolejne PLy? Przecież to czysta kasa wyciągnięta od sezonowcow którzy po miesiącu lub 2 kończą grę:)
  • Ceealek, AndreX i KapitanPolska lubią to

#5 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 01 listopad 2016 - 22:50   Najlepsza odpowiedź

Niebardzo rozumiem, dlaczego dochodzisz do takich wniosków? Wpływ wspomnianych przez Ciebie "YouTuberów" na popularność Hero jest niewielka, a jestem pewna, że przynajmniej nie na tyle znacząca żeby miała decydować o istnieniu gry. 
HZ jest o tyle uniwersalną grą, że trafia i do dzieci, i młodzieży, i dorosłych - po prostu do każdego. Nie wymaga wielkich umiejętności, jedynie regularności i odrobinę czasu aby "czegoś się dorobić". Co więcej, po powstających nowych serwerach spokojnie możemy wywnioskować, że popularność gry wciąż rośnie. Pomimo tego, że zaraz będzie 5 lat od istnienia gry, ona wciąż się rozwija! :)

Chyba że twórcy będą same P2W aktualki robić.

I nie zgadzam się z tym, gdyż można przyjemnie grać bez wydania grosza... :)


  • DanKuso00 i *KnockOut* lubią to

#6 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 02 listopad 2016 - 07:59

Wydaje mi się że to nie youtuberzy wypromowali HZ tylko to oni próbują wypromować się dzięki HZ. Gra reklamowana jest na wielu portalach, zawsze była popularna, jeśli by tak nie było to po co twórcy mieliby uruchamiać kolejne PLy? Przecież to czysta kasa wyciągnięta od sezonowcow którzy po miesiącu lub 2 kończą grę:)

Ha!  :super: Sama prawda, zabolałoby ich, gdyby nie to, że interesują się tylko własnym kontem na HZ i YT, więc tu nie zajrzą.

Miałem do czynienia z wieloma "youtuberami" którzy zbyt późno starali się wybić na tych sześciennych klockach do kraftowania i świecie czołgów więc startowali z HZ nie mając zielonego pojęcia o tej grze. Za rączkę takiego prowadzisz przez grę a oni tylko "suba" "lajka"...


  • KapitanPolska lubi to

8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#7 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 02 listopad 2016 - 09:04

Ta gra nie ma przyszłości, wiele szczerych graczy odchodzi z tej gry. Zostaje dużo oszustów, a support ma gdzieś to. :smilue:



#8 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 02 listopad 2016 - 09:09

Ta gra nie ma przyszłości, wiele szczerych graczy odchodzi z tej gry. Zostaje dużo oszustów, a support ma gdzieś to. :smilue:

1. Ta gra uzależnia i nie sugeruj się sezonowcami, jeszcze wiele miesięcy gry na nas czeka.

2. Wielu powraca. 

3. Oszuści zawsze byli, są i będą w grach MMO.

4. Support blokuje/usuwa każde konto jakie zgłoszę gdy mnie próbują naciągnąć na pieniądze/oddanie hasła.


  • DanKuso00, Scottie i Zeejsky lubią to

8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#9 Reandra

Reandra

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Piaseczno - Gallifrey
  • Serwer:PL4
  • Postać:Reandra
  • Drużyna:PIERNIKOWA CHATKA
Reputacja: 441

Napisano 02 listopad 2016 - 17:13

Są przecież gracze, którzy nic sobie nie robią z youtuberów, bo grają dla czystej przyjemności grania i - jak słusznie zauważył jeden z przedmówców - dla paczki, atmosfery. 


  • Muni lubi to

0_57a02_b1d3cbe5_S.png


#10 DAFSGSFG

DAFSGSFG

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:DAFSGSFG
  • Drużyna:FolLow Me
Reputacja: 32

Napisano 02 listopad 2016 - 18:00

Smiac mi sie z tego chce bo ci youtuberzy to w wieksci glupoty nagrywaja i nie umia grac i yo dzieci i watpie zeby ktos w ogole na to zwracal uwage ostatnio widzialem xxx ktory najlierw kupil set a potem przez prxypadek usunal wiadomosci z setami i kupil odnowa



#11 Bumblebee

Bumblebee

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Miejscowość:Nie z tej ziemi.
  • Postać:none
  • Drużyna:none
Reputacja: 34

Napisano 03 listopad 2016 - 15:24

Podsumowując to nie youtuberzy odgrywają kluczową rolę w Hero Zero, wedle mnie mogłoby ich nie być bo większość ma tyle pojęcia o grze ile mój pies, kappa. Wielu chcę się tylko wybić. Na przykład taki TaksiZRT, myślicie że on zakończył grę bo mu się znudziła? Nie, po prostu wie że wyciągnął z niej tyle subskrybentów ile się da, mając 50k subskrybcji można spokojnie nagrywać xxx i obserwować przyrost ponieważ jego filmy są wyżej niż nawet ludzi którzy mają większe pojęcie w grze od niego, lepszy montaż czy robią to co robią o wiele bardziej ambitnie ale mają mniej widzów i mają ciężej. Gra utrzymuję się właśnie z takich sezonowców i tak zostanie, ci skończą grać to następni przylecą. A jeśli mowa o końcu gry z przyczyn braku zysku to nie ma o co się martwić, wychodzą serwery, niektórzy nieszczędzą kasy na oponki. Gra ma łatwy dostęp, jest promowana na wielu portalach i to największych (STEAM, Facebook) i nie trzeba mieć jakiegoś specjalnego komputera do gry.

 

 

Mógłbym więcej moich przemyśleń zapisać ale tyle chyba starczy.


Użytkownik Scottie edytował ten post 03 listopad 2016 - 23:13
cenzura innej gry

  • XNenoX lubi to

#12 DawidosGTKM

DawidosGTKM

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:DawidosYT
  • Drużyna:Sekta Świrów
Reputacja: 1

Napisano 03 listopad 2016 - 16:08

Mam nadzieje że HZ się nigdy nie skończy



#13 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 04 listopad 2016 - 18:29

 

I nie zgadzam się z tym, gdyż można przyjemnie grać bez wydania grosza... :)

 

Według mnie nie za bardzo,

 

Rozgrywka wygląda tak:

Chcesz top 1? Kup oponki.

Chcesz top 1 na łotrze? Kup oponki.

Chcesz szybko wbić lvl? Kup oponki.

Chcesz łatwo wygrać tth? Kup oponki.

 

Owszem można grać F2P ale nic nie osiągnąć.


Powrót


#14 Bumblebee

Bumblebee

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Miejscowość:Nie z tej ziemi.
  • Postać:none
  • Drużyna:none
Reputacja: 34

Napisano 04 listopad 2016 - 18:34

Według mnie nie za bardzo,

 

Rozgrywka wygląda tak:

Chcesz top 1? Kup oponki.

Chcesz top 1 na łotrze? Kup oponki.

Chcesz szybko wbić lvl? Kup oponki.

Chcesz łatwo wygrać tth? Kup oponki.

 

Owszem można grać F2P ale nic nie osiągnąć.

Nie zgadzam się, grając od początku i nie wydawając oponek na nic oprócz wspomagacza misji to mozna zaoszczędzić sporo oponek i łatwo można wbić TOP1 łotra. To samo z TOP'ką, grając regularnie, mając dobrą drużynę i wykorzystując max (czasochłonne - niepolecam) można ją wbić :)



#15 DAFSGSFG

DAFSGSFG

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:DAFSGSFG
  • Drużyna:FolLow Me
Reputacja: 32

Napisano 04 listopad 2016 - 18:51

Według mnie nie za bardzo,

Rozgrywka wygląda tak:
Chcesz top 1? Kup oponki.
Chcesz top 1 na łotrze? Kup oponki.
Chcesz szybko wbić lvl? Kup oponki.
Chcesz łatwo wygrać tth? Kup oponki.

Owszem można grać F2P ale nic nie osiągnąć.



Jak chcesz top10 w rankingach to musisz poprostu duzo czasu spedzac przed komputerem oponek nie trzeba kupywac wystarcza tylko te z turniejow na wspomagacze jakbys umial grac to bys wiedzial :)

Użytkownik DAFSGSFG edytował ten post 04 listopad 2016 - 18:52


#16 Zvarcio

Zvarcio

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Serwer:PL15
  • Postać:Zvarcio
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 39

Napisano 04 listopad 2016 - 21:11

Według mnie nie za bardzo,

 

Rozgrywka wygląda tak:

Chcesz top 1? Kup oponki.

Chcesz top 1 na łotrze? Kup oponki.

Chcesz szybko wbić lvl? Kup oponki.

Chcesz łatwo wygrać tth? Kup oponki.

 

Owszem można grać F2P ale nic nie osiągnąć.

Uwierz mi ze nie trzeba kupować oponek zeby być top 10 


f9e982a7b4579.png


#17 MrocznyKacper😈

MrocznyKacper😈

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Miejscowość:Londyn
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 54

Napisano 04 listopad 2016 - 21:23

Mom zdaniem Ogolnie Gre wypromowal Taksi zrt;) ktory nagrywal od p10 az do pl16:) Gdzie skonczyl, wiele osob od niego czerpalo inspiracije i zakladalo konta zeby dostal 10oponek:) 

Nastepny Jakis xxx ktory nie potrafi grac, wiele dzieci go oglada i zaklada konta na pl17 zeby z nim grac i pisac mu wiadomosci z pozdrowieniami.

Potem jakis xxx 13letni maluch co kupuje po 3k oponek i dzieci chca go ogladac i grac z nim... Potem xxx z pl18 ktory wydaje na codzien 1k oponek i zacheca tym innych zeby grali na pl18 i wysylali mu pozdrowienia...

 

Moim zdaniem Te hero zero zaczelo sie od nie slawnych youtuberow..  ktorzy promuja gre dla wyswietlen i popularnosci:)sam Patryk czyli taksi wybil sie na serverze pl10 gdzie nie potrafil grac i mial slabe staty ale dzieciaki chcieli to ogladac i grac razem z nim w jednej druzynie..  Sam zaczalem od servera pl10 2 miesiace po starcie bo Taksi tam gral:) Gram dalej i postac nie dlugo trafi do top10;) 

 

PL19? Pewnie za 3-5Miesiecy;) Gdy ludzie na pl18 przestana tracic tyle hajsu w uzbieraniu 100baniek  czy nabicia lvl poprzez odswiezanie misij;) 

 

 

Tyle Odemnie... YouTube to jednoczescie Zysk i Najlepiej rozwijajacy sie 'Program' Dla HeroZero Tak powiem.


Użytkownik ala1212 edytował ten post 04 listopad 2016 - 21:39
usuniecie nicków

  • agus55, Ceealek i Muni lubią to

Szef wszystkich szefów  ;)  


#18 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 05 listopad 2016 - 10:47

Mom zdaniem Ogolnie Gre wypromowal Taksi zrt;) ktory nagrywal od p10 az do pl16:) Gdzie skonczyl, wiele osob od niego czerpalo inspiracije i zakladalo konta zeby dostal 10oponek:) 

Nastepny Jakis xxx ktory nie potrafi grac, wiele dzieci go oglada i zaklada konta na pl17 zeby z nim grac i pisac mu wiadomosci z pozdrowieniami.

Potem jakis xxx 13letni maluch co kupuje po 3k oponek i dzieci chca go ogladac i grac z nim... Potem xxx z pl18 ktory wydaje na codzien 1k oponek i zacheca tym innych zeby grali na pl18 i wysylali mu pozdrowienia...

 

Moim zdaniem Te hero zero zaczelo sie od nie slawnych youtuberow..  ktorzy promuja gre dla wyswietlen i popularnosci:)sam Patryk czyli taksi wybil sie na serverze pl10 gdzie nie potrafil grac i mial slabe staty ale dzieciaki chcieli to ogladac i grac razem z nim w jednej druzynie..  Sam zaczalem od servera pl10 2 miesiace po starcie bo Taksi tam gral:) Gram dalej i postac nie dlugo trafi do top10;) 

 

PL19? Pewnie za 3-5Miesiecy;) Gdy ludzie na pl18 przestana tracic tyle hajsu w uzbieraniu 100baniek  czy nabicia lvl poprzez odswiezanie misij;) 

 

 

Tyle Odemnie... YouTube to jednoczescie Zysk i Najlepiej rozwijajacy sie 'Program' Dla HeroZero Tak powiem.

Większych bredni nie czytałem.
Jakoś od pl 1-pl 9 gra się sama rozwijała i to dzięki reklamą i poprzez tych graczy co chodzili do szkoły i pracy i sami reklamowali ta grę. Ci tak zwani pseudo yotuberzy to nic tylko tylko robili sobie reklamę a nie pokazywali grę z jak najlepszej strony.
A co do pl 19 to na 100% powstanie tak samo jak pl 20 itd.. Bo każdy wie że twórcy liczą na kasę i nic się nie zmieni pod tym  możemy spodziewać sie tylko większych nowości płatnych oponkami zakupionymi żeby im się tylko kasa zgadzała.


c260e7928c6fe.png


#19 adam_3000

adam_3000

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:adam3000
  • Drużyna:OP TEAM
Reputacja: 3

Napisano 05 listopad 2016 - 19:23

youtuberów za HZ jestmasa. W HZ nie grają tylko polacy!


  • Tris lubi to

                                           POMOGŁEM? ZOSTAW LAJKA!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych