Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje Ogólne] Notatki konserwacyjne 2016-07-12


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 12 lipiec 2016 - 18:46

mi sie wydaje ze jezeli na steam dodaja rozne przydatne rzeczy na na przegladarke jakies gó**a to...

Spokojnie, gra musi byc w jednej wersji bo jak jedni beda mieli lepsze sety, a inni ich nie będa mieli, to jak to będzie wygladało ?

 

Tak więc, gdy będzie update na steam to i update na stronce, i na steam i na przegladarce w tym czasie gra nie będzie grywalna ;)



#22 Duszek

Duszek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 41 postów
Reputacja: 19

Napisano 12 lipiec 2016 - 18:55

W dniu dzisiejszym (2016-07-12) do gry zostały wprowadzone nastepujące zmiany: 
-----------------------------------------------------------------------------
Nowe funkcje
Kolekcje wykrojów
• Okno dialogowe dla kolekcji z wzorami pojawi się gdy klikniesz na maszynę do szycia w lumpeksie.
• Wiele wykrojów jest teraz tematycznie skomponowanych w kolekcje.
• Ogólnie, do gry wprowadzono 7 kolekcji.
• Gdy kolekcja wykrojów zostanie skompletowana, otrzymasz nagrodę.

 

Konserwacja
Ogólne
• Przedmioty, ktore zostały sprzedane bezpośrednio po ich otrzymaniu nie były dostępne jako wykroje. Ten problem został rozwiązany.
• Czasami gra zacinała się gdy nagroda z łotra pojawiała się podczas aktywnej misji. Ta kwestia została naprawiona.
• Ustawienia wyświetlacza dla listy znajomych są teraz zapisywane.
• Kilka literówek zostało naprawionych.

 
A jakie błędy tłumaczeniowe w grze poprawili? Widział ktoś te zmiany? :)

Użytkownik Duszek edytował ten post 12 lipiec 2016 - 18:55


#23 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 12 lipiec 2016 - 19:03

Zajrzałam do tych nowych kolekcji, okazało się, że mam 5 zrobionych i tyleż nagród do odebrania. ;)

 

Dwie nagrody fajne, jedna 4 pkt. umek a druga przedmiot epicki, +10 do mojego co jest naprawdę wyjątkowe!  ;)  Za eventy dostaję nagrody gorsze od moich po kilkadziesiąt punktów...

 

Jak dla mnie, może być, pod warunkiem oczywiście, że będą wprowadzać kolejne kolekcje, a nagrody za nie będą dobre... ;)


  • Emin1 lubi to

#24 Sykus

Sykus

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Miejscowość:Na GG, znajdziesz mnie szybciej. :D
  • Serwer:PL16
  • Postać:Smykus
  • Drużyna:Youtuberzy i Widzowie
Reputacja: 28

Napisano 12 lipiec 2016 - 19:50

Dzieki wersji przeglądarkowej, może grać więcej osób, Sam nie chcial bym aby została usunięta wersja przeglądarkowa, sam z niej korzystać i nie chcial bym tego. :)


Jeśli ci pomogłem

Proszę                                     Zostaw                               Lajkaaaaa                                                                   


#25 ToMójNick

ToMójNick

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów
  • Miejscowość:Legionowo
  • Serwer:PL5
  • Postać:ToMójNick
  • Drużyna:Never Back Down






Reputacja: 625

Napisano 12 lipiec 2016 - 20:55

Czemu jedni z Kolekcji ma ją 28 trenów, a inni 60?

Czemu są różne nagrody przyznawane losowo? Jeden ma za to samo treny, inny nagrodę rzeczową... sqandal. :(


  • "Dubi" i Owsik lubią to

#26 Sykus

Sykus

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Miejscowość:Na GG, znajdziesz mnie szybciej. :D
  • Serwer:PL16
  • Postać:Smykus
  • Drużyna:Youtuberzy i Widzowie
Reputacja: 28

Napisano 13 lipiec 2016 - 05:17

Popieram twoje zdanie, ja mam same jednostki treningowe, a kumpel ma energie i itemy..., skoro juz takie cos robią to niech jest to sprawiedliwe dla wszystkich :)


Jeśli ci pomogłem

Proszę                                     Zostaw                               Lajkaaaaa                                                                   


#27 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 13 lipiec 2016 - 21:08

Naaaah, co innowacja to ci sami hejterzy przejmują pałeczkę i wylewają swoje gorzkie żale. Nuda. Ale luzik, nie mam Wam tego za złe kochani. Macie prawo do wyrażenia swojej opinii. Wyłania krytyki i wyzalenia się jakie to be bu ble.

W moim mniemaniu każda innowacja, która da mi choć troszkę darmowych punknickow jest spoko. Statystyki nie tanieją, ba, wręcz przeciwnie - rosną z zawrotną prędkością. A ja biedny gracz, oponek nie kupuje, więc cały hajs leci na dokupywanie enki.
Nie narzekam na nagrody z kolekcji, świetnie. Nie pogardze żadna ilością trenkow, a trochę ich było. :)
Mam tylko nadzieję,z w twórcy nie ostaną na 7 kolekcjach, a z czasem wprowadza ich dwa, trzy razy tyle (tbh chociaż wątpię).
Chyba tyle.
Buziaczki przesyłam i uściski. Nara. :D
  • Azurah, kevin9 i Ania1312 lubią to

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#28 Sykus

Sykus

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Miejscowość:Na GG, znajdziesz mnie szybciej. :D
  • Serwer:PL16
  • Postać:Smykus
  • Drużyna:Youtuberzy i Widzowie
Reputacja: 28

Napisano 13 lipiec 2016 - 22:09

Naaaah, co innowacja to ci sami hejterzy przejmują pałeczkę i wylewają swoje gorzkie żale. Nuda. Ale luzik, nie mam Wam tego za złe kochani. Macie prawo do wyrażenia swojej opinii. Wyłania krytyki i wyzalenia się jakie to be bu ble.

W moim mniemaniu każda innowacja, która da mi choć troszkę darmowych punknickow jest spoko. Statystyki nie tanieją, ba, wręcz przeciwnie - rosną z zawrotną prędkością. A ja biedny gracz, oponek nie kupuje, więc cały hajs leci na dokupywanie enki.
Nie narzekam na nagrody z kolekcji, świetnie. Nie pogardze żadna ilością trenkow, a trochę ich było. :)
Mam tylko nadzieję,z w twórcy nie ostaną na 7 kolekcjach, a z czasem wprowadza ich dwa, trzy razy tyle (tbh chociaż wątpię).
Chyba tyle.
Buziaczki przesyłam i uściski. Nara. :D

To nie jest Hejt, ani zale, jak to ujoles, to jest po prostu zdanie graczy i sprawiedliwość.


Jeśli ci pomogłem

Proszę                                     Zostaw                               Lajkaaaaa                                                                   


#29 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 13 lipiec 2016 - 22:10

hmmm nie rozumiem tych wykroji XD



#30 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 13 lipiec 2016 - 23:57

To nie jest Hejt, ani zale, jak to ujoles, to jest po prostu zdanie graczy i sprawiedliwość.



Zastanawiam się o co ci chodzi z tą całą "sprawiedliwością"już dobre 5 minut i nadal idk o co chodzi. Wyjaśnij proszę.
  • StarsWoman i kam834 lubią to

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych