Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje Ogólne] Notatki konserwacyjne 2016-07-12


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 kotka38

kotka38

    Senior Moderatorka

  • Coordinators
  • 511 postów






Reputacja: 870

Napisano 12 lipiec 2016 - 07:29

Temat służy do dyskusji odnośnie dzisiejszej aktualizacji

http://forum.pl.hero...12/#entry206286

#2 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 12 lipiec 2016 - 07:42

Jestem ciekaw jakie, to będą wykroje oraz jakie za, to beda bonusy

#3 Killstealer

Killstealer

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 37 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:Killstealer
  • Drużyna:Łobuzy Szeptyckiego
Reputacja: 14

Napisano 12 lipiec 2016 - 07:52

To może być ciekawe :)



#4 pawciomen

pawciomen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Serwer:PL11
Reputacja: 19

Napisano 12 lipiec 2016 - 09:57

Jestem narazie miło zaskoczony :)
Bardzo fajne rozwiązanie z kolekcjami

#5 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 12 lipiec 2016 - 10:21

Jak zwykle wielka aktualizacja która nic praktycznie nie wnosi :(
Czyżby twórcy zdecydowali więcej angażować się i dawać  ulepszenia na Steam gdzie zdecydowanie będą mieli większe zarobki niż tutaj i nas olać ? Bo to już podajże 2 albo i 3 aktualka co nam praktycznie daje drobiazgi zamiast coś dobrego :(Ps.super teraz twórcy normalnie zmuszają nas do zakupów wszystkiego z lumpexu i braniu misji z przedmiotami tylko po to żebyśmy mogli nagrody za odebrać za to co dziś dodali brawo :(


Użytkownik "Dubi" edytował ten post 12 lipiec 2016 - 10:39

c260e7928c6fe.png


#6 IZIPROTYPU

IZIPROTYPU

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 206 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:pan123
  • Drużyna:MementoMori
Reputacja: 69

Napisano 12 lipiec 2016 - 10:37

To teraz czekamy na usunięcie wersji przeglądarkowej?Bo jakoś mi się to nie widzi,że będą 2 wersje.Z tej drugiej mają większe zarobki,a co dla nich najważniejsze to kasa.Takimi sposobami tracą graczy.Dodaja zbędne rzeczy zamiast dodać coś porządnego,przecież mnóstwo jest ciekawych pomysłow.


  • "Dubi" lubi to

Pomogłem?Dowiedziałeś się czegoś ode mnie?Daj like ! Bedę wdzięczny!


#7 Yamateratsu

Yamateratsu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 47 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:Yamateratsu
  • Drużyna:The Team Raven
Reputacja: 16

Napisano 12 lipiec 2016 - 10:46

Dlaczego nic nie poprawili na wersji HZ STEAM ? No nie rozumiem ich, po xxx wprowadzili HZ na STEAM jak sie nawet na swoje konto nie da zalogować :haha:

Użytkownik malinovaPatrycja edytował ten post 12 lipiec 2016 - 10:58


#8 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 12 lipiec 2016 - 10:59

Cóż... dla mnie osobiście nic to nie wniosło poza nagrodami trenkami, enką ect. Wszystko miałem już zebrane więc... Dzięki za treny, ale to wszystko:)

PS. kolekcja w maszynie działa. Sama maszyna zaś nie działa wcale :) Coś za coś? :)


Użytkownik Speedy edytował ten post 12 lipiec 2016 - 10:59


#9 Dominik5999

Dominik5999

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Serwer:PL16
  • Drużyna:Tavros
Reputacja: 14

Napisano 12 lipiec 2016 - 11:21

Zawsze coś nowego i fajnego wprowadzili do gry, nie ma co narzekać. Cieszcie się że w ogóle coś robią ... 



#10 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 12 lipiec 2016 - 11:22

Cóż... dla mnie osobiście nic to nie wniosło poza nagrodami trenkami, enką ect. Wszystko miałem już zebrane więc... Dzięki za treny, ale to wszystko:)

PS. kolekcja w maszynie działa. Sama maszyna zaś nie działa wcale :) Coś za coś? :)

A przeciągałeś na nią przedmiot?


Powrót


#11 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 12 lipiec 2016 - 11:45

Zawsze coś nowego i fajnego wprowadzili do gry, nie ma co narzekać. Cieszcie się że w ogóle coś robią ... 

Ty chyba nie rozumiesz co piszesz  Mamy się cieszyć z każdej drobnostki którą dodadzą nieraz takiej  nie przemyślanej i konkretnie niepotrzebnej ?


c260e7928c6fe.png


#12 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 12 lipiec 2016 - 13:34

Dlaczego nic nie poprawili na wersji HZ STEAM ? No nie rozumiem ich, po xxx wprowadzili HZ na STEAM jak sie nawet na swoje konto nie da zalogować :haha:

Za duzo roboty dla nich jak na jedną aktualizacje w 3 tyg. ;]

 

 

Zawsze coś nowego i fajnego wprowadzili do gry, nie ma co narzekać. Cieszcie się że w ogóle coś robią ... 

Wole żeby nic nie wprowadzali, niż wprowadzali coś takiego. Rozumiem ze kupujesz oponki, i cieszysz się z coraz to bardziej zje..... aktualizacji tak ? Dostalem pare energii etc, bo i tak wszystko miałem odblokowane i co z tego.. Dalej wracamy do tego samego tj.  -MISJE-TRENY-ATAKI-ZADANIA NADZ.- koniec...

Gram w HZ od 2012 roku, i powiedz mi jak mi sie to ma nie znudzic ? Ciągle klikać misje, gdzie ciągle jest to samo, atakować zadania gdzie ciągle są ci sami przeciwnicy etc... Towarzysze i liga to najlepsze updaty jak dla mnie, bo wprowadzają nowe opcje które będą na stale zapewniac nam zajęcie, a ta aktualizacja dla starych graczy to jest tylko smieć tj. dali nam pare jednostek treningowych, pare pkt. energii jakis przedmiot. Wklejam screena, gram na postaci może z 2-3 miesiące.

http://scr.hu/41o1/kqatt

Wykrzyknik obok nazwy kolekcji oznacza skompletowanie danej kolekcji, nie chciało mi sie robic sto screenów, a każdy jak chce sprawdzić nagrody sam może wejsc w to okno.

 

Tak więc, ja nie wiem  z czego mamy się cieszyć, skoro te aktualizacje to coraz większy smieć.

 

Emmm... -> http://scr.hu/41o1/bymcb
 

I tak zrobie wszystko -> http://scr.hu/41o1/4owz9
 


Użytkownik Sluu edytował ten post 12 lipiec 2016 - 13:39

  • "Dubi" i Mars lubią to

#13 TikTak

TikTak

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 447

Napisano 12 lipiec 2016 - 15:49

To teraz czekamy na usunięcie wersji przeglądarkowej?Bo jakoś mi się to nie widzi,że będą 2 wersje.Z tej drugiej mają większe zarobki,a co dla nich najważniejsze to kasa.Takimi sposobami tracą graczy.Dodaja zbędne rzeczy zamiast dodać coś porządnego,przecież mnóstwo jest ciekawych pomysłow.


Nie usuną na pewno, poza tym nie na przeglądarke mają dużo większe zyski niż na steamie, poza tym już jedna gra jest na steamie konkurencyjna dla Hz i na przeglądarce, a na steamie i jak przeglądarce od dawna się utrzymuję.



Dlaczego nic nie poprawili na wersji HZ STEAM ? No nie rozumiem ich, po xxx wprowadzili HZ na STEAM jak sie nawet na swoje konto nie da zalogować :haha:



Bo na steamie są inne koszty oponek za dużo roboty by mieli z tymi kontami żeby przenieść to na steama i żeby nadal było na przeglądarce i na steamie podobno są inne opcje też.

 

Zawsze coś nowego i fajnego wprowadzili do gry, nie ma co narzekać. Cieszcie się że w ogóle coś robią ...


Słabe stwierdzenie, bo my jesteśmy dla nich pieniędzmi, a oni mają nam dostarczyć coś co nas zainteresuje i poprawi komfort gry, a nie coś na 2 sekundy klikania jakieś 18 trenów itemek, pkt statystyk i energie którą się zrobi i tak w 1 dzień więc.


Użytkownik Menes edytował ten post 12 lipiec 2016 - 16:03

Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)


#14 LucekGaming_PL

LucekGaming_PL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Miejscowość:Ooo Tam w huj za Drzewem!!!
  • Serwer:PL13
  • Postać:LucekGaming
  • Drużyna:Taka Fajna...
Reputacja: 1

Napisano 12 lipiec 2016 - 16:04

Teraz czekamy tylko na usunięcie wersji przeglądarkowej :( bo po co jak jest na steam :( ehhhhh


Kochasz małe Kotki???Tak?!

                                               To zostaw LIKE!!!


#15 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 12 lipiec 2016 - 16:14

Nie wiem, skąd nasuwają wam się wnioski o usuwaniu wersji przeglądarkowej. O niczym takim nikt nie informuje, nic nie wiemy na ten temat, tylko wprowadzacie ludzi w błąd. Myślę, że wejście HZ na platformę Steam ma na celu przyciągnięcie nową grupę graczy, a nie zastąpić pierwotną wersję gry.



#16 LucekGaming_PL

LucekGaming_PL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Miejscowość:Ooo Tam w huj za Drzewem!!!
  • Serwer:PL13
  • Postać:LucekGaming
  • Drużyna:Taka Fajna...
Reputacja: 1

Napisano 12 lipiec 2016 - 16:20

Nie wiem, skąd nasuwają wam się wnioski o usuwaniu wersji przeglądarkowej. O niczym takim nikt nie informuje, nic nie wiemy na ten temat, tylko wprowadzacie ludzi w błąd. Myślę, że wejście HZ na platformę Steam ma na celu przyciągnięcie nową grupę graczy, a nie zastąpić pierwotną wersję gry.

mi sie wydaje ze jezeli na steam dodaja rozne przydatne rzeczy na na przegladarke jakies gó**a to...


Kochasz małe Kotki???Tak?!

                                               To zostaw LIKE!!!


#17 TikTak

TikTak

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 447

Napisano 12 lipiec 2016 - 16:23

mi sie wydaje ze jezeli na steam dodaja rozne przydatne rzeczy na na przegladarke jakies gó**a to...

No to źle Ci się wydaję, bo nie usuną hz z przeglądarki, bo tu mają więcej hajsu.


Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)


#18 LucekGaming_PL

LucekGaming_PL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Miejscowość:Ooo Tam w huj za Drzewem!!!
  • Serwer:PL13
  • Postać:LucekGaming
  • Drużyna:Taka Fajna...
Reputacja: 1

Napisano 12 lipiec 2016 - 16:26

No to źle Ci się wydaję, bo nie usuną hz z przeglądarki, bo tu mają więcej hajsu.

hahahah bo ci w to uwierze jasne ze wiekszy dochod maja ze steam


Kochasz małe Kotki???Tak?!

                                               To zostaw LIKE!!!


#19 TikTak

TikTak

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 447

Napisano 12 lipiec 2016 - 16:33

hahahah bo ci w to uwierze jasne ze wiekszy dochod maja ze steam

 

Dobra edytuję posta, bo nie wiedziałem, że na steamie to działa na podstawię normalnych serwerów, ale nadal jeżeli nie można się zalogować na swoje konto to mało kto będzie chciał na tym steamie mieć to konto, a wątpie że jakoś ludzie zaczną grać w hz nagle na tym steamie.


Użytkownik TikTak edytował ten post 12 lipiec 2016 - 16:39

Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)


#20 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1385

Napisano 12 lipiec 2016 - 17:28

Nie wiem, skąd nasuwają wam się wnioski o usuwaniu wersji przeglądarkowej. O niczym takim nikt nie informuje, nic nie wiemy na ten temat, tylko wprowadzacie ludzi w błąd. Myślę, że wejście HZ na platformę Steam ma na celu przyciągnięcie nową grupę graczy, a nie zastąpić pierwotną wersję gry.

 

Potwierdzam, nie ma mowy o usunięciu wersji przeglądarkowej. Dodanie HZ na platformę Steam jest jednym z etapów promocji i rozwoju gry (podobnie jak możliwość grania za pomocą Facebooka, nk, androida itp, itd.), a nie jej zlikwidowania! :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych