Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Pytanie


Najlepsza odpowiedź Scottie , 09 czerwiec 2016 - 21:15

Nagrody z band są całkiem losowe. Mogą to być wcześniej wspomniane oponki drużynowe lub przedmiot (rzadki, epicki - w tych drugich może to być nawet towarzysz), pudełko z przedmiotem z danego setu albo po prostu, same monety i doświadczenie.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dominik5999

Dominik5999

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Serwer:PL16
  • Drużyna:Tavros
Reputacja: 14

Napisano 09 czerwiec 2016 - 19:38

Mam pytanie do was. Mam 69lvl i drużyne (jestem doradcą) z tego co zauważyłem za ataki band można wygrać oponki na konto drużyny, przydarzyło mi się to pierwszy raz, bo dopiero co zacząłem atakować bandy z drużyną. Powiedzcie mi jakie ilości oponek się trafiają od do i jak często? Pozdrawiam! 



#2 Muni

Muni

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
Reputacja: 41

Napisano 09 czerwiec 2016 - 19:54

Ogólnie jeśli trafisz na bandę i za wygranie z nią dostaniesz oponki to ją bierz bo nie za często się taka trafia.2-7 oponek drużynowych :)



#3 Dominik5999

Dominik5999

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Serwer:PL16
  • Drużyna:Tavros
Reputacja: 14

Napisano 09 czerwiec 2016 - 20:26

Co ile band pojawiają się bandy z oponkami do wygrania? Miej więcej powiedzcie mi.

#4 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 09 czerwiec 2016 - 21:15   Najlepsza odpowiedź

Nagrody z band są całkiem losowe. Mogą to być wcześniej wspomniane oponki drużynowe lub przedmiot (rzadki, epicki - w tych drugich może to być nawet towarzysz), pudełko z przedmiotem z danego setu albo po prostu, same monety i doświadczenie.



#5 Dominik5999

Dominik5999

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Serwer:PL16
  • Drużyna:Tavros
Reputacja: 14

Napisano 09 czerwiec 2016 - 21:22

No rozumiem, ale powiedz mi jeszcze mniej więcej co ile band pojawia się banda z oponkami. Jesteś doświadczonym graczem, więc wybacz że kieruje do ciebie tyle pytań. Ile w twojej karierze trafiło ci się najwięcej oponk z band będąc w drużynie (mam na myśli te co idą na konto drużyny)

#6 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 09 czerwiec 2016 - 21:55

Hmmm... nie pamiętam ile najwięcej, może to być coś ok. 8 oponek. Tak jak mówiłam, nagroda z bandy jest losowa, nie ma zasady co ile taka banda z oponkami występuje. 


  • Dominik5999 lubi to

#7 Sikora

Sikora

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:Sikora
  • Drużyna:Freaks
Reputacja: 8

Napisano 09 czerwiec 2016 - 22:44

Z doświadczenia wiem, że najczesciej oponki za bande trafiaja sie w ilosci "dwoch sztuk" :)

Dosyc czesto idzie tez wygrac melony i to w sporej ilosci, najwiecej w mojej druzynie trafilismy 18 :)



#8 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 10 czerwiec 2016 - 08:20

Hejo, ja dodam,ze nie tylko dla oponek warto atakowac bandy, ja dostalem 14 melonow! Na kilka walk druzynowych wystarczy.


  • Dominik5999 lubi to

8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#9 TonyStark69

TonyStark69

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Miejscowość:Ropa
  • Serwer:PL15
  • Postać:TonyStark69
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 25

Napisano 10 czerwiec 2016 - 23:32

W bandzie najwięcej wygrałem 23 melony a jeśli chodzi o oponki to 7. Jak chcesz sprawdzić jak często oponki są za bandę polecam uzbierać troszkę monet i zakładać teamy, patrzeć na bandy i usuwać, może wyciągniesz jakieś wnioski.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych