Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Pytanie o "Nie tak źle".


Najlepsza odpowiedź ala1212 , 22 maj 2016 - 15:06

Chyba chodzi o to, że gdy przeciwnik zada Ci cios krytyczny, to masz 45% szans na to, że Ty będziesz mógł zrobić 2 ataki pod rząd :)

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Pytanie o "Nie tak źle". (2 użytkowników oddało głos)

Podoba ci się ta umiejętność?

  1. Tak (1 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  2. Nie (1 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

Głosuj

#1 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 22 maj 2016 - 14:58

Mam pytanie dotyczące umiejętności, która raz na jakiś czas, gdy kupujemy towarzysza czy coś się przytrafia. Dotyczy ona tytułowego "Nie tak źle". Przeczytałem co ona robi i co może zadać naszemu przeciwnikowi lub co nam dodać i stwierdziłem,że nie ma ona żadnego sensu. Jak pisze w opisie, co robi ta umiejętność można przeczytać: Masz 45 procentową szansę na otrzymanie dodatkowego ciosu po trafieniu krytycznym ze strony przeciwnika. Może wystąpić raz podczas walki. Może mi ktoś wyjaśnić po co naszemu towarzyszowi takie, już nie będę mówił brzydko "coś"? Jak jest napisane towarzysz ma "Specjalną umiejętność bądź umiejętności". A ta umiejętność pomaga nie mi, a rywalowi. Czyli wbijając 10 lvl na towarzyszu mając tą umiejętność tak jakby dajemy większe szanse na zwycięstwo w walce 1 na 1 rywalowi. Oceńcie sami. 


HOT


#2 ala1212

ala1212

    Była Seniorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 964 postów
  • Miejscowość:Gorzów






Reputacja: 1184

Napisano 22 maj 2016 - 15:06   Najlepsza odpowiedź

Chyba chodzi o to, że gdy przeciwnik zada Ci cios krytyczny, to masz 45% szans na to, że Ty będziesz mógł zrobić 2 ataki pod rząd :)



#3 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 22 maj 2016 - 15:07

Faktycznie. Możliwe, że źle przeczytałem, bo trochę dziwnie to wyjaśnione. Ale dzięki. Możecie zamknąć


HOT





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych