Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje Ogólne] Notatki konserwacyjne 2016-05-10


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
94 odpowiedzi w tym temacie

#41 ScaryDream

ScaryDream

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Miejscowość:Lublin
  • Serwer:PL10
  • Postać:Hermes
  • Drużyna:ScaryDreams
Reputacja: 5

Napisano 10 maj 2016 - 12:26

Jakim cudem tyle bierzecie za misje? Nie ogarniam ja na 292lvl kilkanaście tysięcy.LOL



#42 Kami

Kami

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 203 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL9
  • Postać:Kamilka
  • Drużyna:Nexus
Reputacja: 138

Napisano 10 maj 2016 - 12:29

Jednym słowem kabaret !
 
               Wprowadzają wspomagacze drużynowe by skrócić czas misji , potem wprowadzają update tych wspomagaczy i wszystko wraca jak było jedynie czas można Sobie zmniejszyć.No nie zbyt to przemyślane jedyne co dobrze support zrobił ostatnimi czasy to likwidacja siłek ale.... świadomie lub nie zrobili nowe teraz wchodząc do nowej drużyny i kupując wspomagacz drużynowy treningów dostaje się OD RAZU treny i można wyjść więc tak naprawdę usunęli siłki by zrobić nowe.Tak jak ktoś wyżej powiedział jest tyle innych dobrych pomysłów a im zależy tylko na wyciąganiu kasy od graczy.Mam nadzieje , że to się zmieni :)
 
Free to play , pay to win . :)







A co w tym złego ze ktoś sobie zakłada drużynę i wykupuje wspomagacz ???? Zlikwidowali skoki ok dobrze bo faktycznie nie było to ok w stosunkowo do innych drużyn , no ale teraz to chyba przesada , nie rozumiem czemu to jest złe w tym momencie, każdy może wyskoczyć sobie z drużyny i założyć nową nie jest to wbrew zasadą gry i ty tez możesz tylko trzeba chcieć

Smile now

                 Cry later      (Tupac Shakur)


#43 ChodzącyPoWodzie

ChodzącyPoWodzie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Slider
  • Drużyna:UNPEACEFUL TEAM
Reputacja: 94

Napisano 10 maj 2016 - 12:29

Filtry z możliwością ich zapisania w wiadomościach - znakomity pomysł.

Możliwość zapisania filtrów w bohaterskich czynach - znakomity pomysł.

 

Wyświetlany zegar dla trzech kolejnych łotrów ewentowych ?

Czyli będzie pisało kiedy będzie łotr ewentowy ? Jeśli tak to również znakomity pomysł.

 

Wspomagacz drużynowy czasu, jeszcze za prędko abym się wypowiadał.

 

Pas na aminuicję - również znakomity pomysł.


  • ala1212 lubi to

Nie chce Like i mi ich nie dawać. Okresowo będzie ich zerowanie albo pozbywanie się konta.

Ci co robią coś dla Like albo proszą o nie - nie warci są niczego. Jak coś robić to tylko bezinteresownie.


#44 Vengir

Vengir

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 5

Napisano 10 maj 2016 - 12:34

A ja w sumie nie narzekam:

 

–Pas amunicyjny kupiłem tylko jeden za 10 opon na te rzadkie przypadki, kiedy broń rzucana skończy się w środku walki. Więcej nie widzę sensu.

–Jeśli tylko nie masz problemu z wyrobieniem dziennego limitu energii, wspomagacz drużynowy za oponki będzie równie dobry co monetkowy. No cóż, oponkarze stracili po prostu kolejną szansę na wybicie się ponad resztę.

–Wyrobienie dziennego limitu energii zajmuje trochę krócej, największy plus całej aktualizacji.

–Dzienne zarobki są na pewno trochę mniejsze, ale zmiana dotyka w sumie wszystkich po równo, więc jest git.

–Wbrew temu, w co niektórzy wierzą, wspomagacze drużynowe nie wpływają w jakikolwiek negatywny sposób na misje. Skracają po prostu ich czas, tak jak zapowiedziano już kilka tygodni temu. Po prostu musicie się przestawić mentalnie na przeliczanie nagród względem energii, a nie czasu (który wcześniej był równy energii). No chyba że wcześniej nie mogliście wyrobić całej energii, w takim razie powinniście się cieszyć, bo teraz będzie wam łatwiej to zrobić.

–Nie wykluczam, że ogólnie nagrody za misje mogły zostać przeskalowane (co może być trochę trudne do udowodnienia z racji na ich losową naturę). Raz jeszcze, każdy miałby tak samo, więc wszystko gra. A jak nie zdążyłeś zarobić pierwszych 100mln… no to masz pecha, ale w końcu sobie zarobisz.

 

EDIT: Aby lepiej to sobie porównać, po prostu podnieście w myślach czas potrzebny na wykonanie misji tak, aby był równy ilości energii, a następnie porównajcie to sobie z tym, co byście zarabiali za analogiczną misję przed wprowadzeniem wspomagaczy drużynowych miesiąc-dwa temu.


Użytkownik Vengir edytował ten post 10 maj 2016 - 12:56

  • ala1212 i thomyorke lubią to

#45 emge

emge

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
Reputacja: 12

Napisano 10 maj 2016 - 12:46

Przeczytałem od deski do desk i widze nie rozumiesz natury

 

A ja w sumie nie narzekam:

 

–Pas amunicyjny kupiłem tylko jeden za 10 opon na te rzadkie przypadki, kiedy broń rzucana skończy się w środku walki. Więcej nie widzę sensu.

–Jeśli tylko nie masz problemu z wyrobieniem dziennego limitu energii, wspomagacz drużynowy za oponki będzie równie dobry co monetkowy. No cóż, oponkarze stracili po prostu kolejną szansę na wybicie się ponad resztę.

–Wyrobienie dziennego limitu energii zajmuje trochę krócej, największy plus całej aktualizacji.

–Dzienne zarobki są na pewno trochę mniejsze, ale zmiana dotyka w sumie wszystkich po równo, więc jest git.

–Wbrew temu, w co niektórzy wierzą, wspomagacze drużynowe nie wpływają w jakikolwiek negatywny sposób na misje. Skracają po prostu ich czas, tak jak zapowiedziano już kilka tygodni temu. Po prostu musicie się przestawić mentalnie na przeliczanie nagród względem energii, a nie czasu (który wcześniej był równy energii). No chyba że wcześniej nie mogliście wyrobić całej energii, w takim razie powinniście się cieszyć, bo teraz będzie wam łatwiej to zrobić.

–Nie wykluczam, że ogólnie nagrody za misje mogły zostać przeskalowane (co może być trochę trudne do udowodnienia z racji na ich losową naturę). Raz jeszcze, każdy miałby tak samo, więc wszystko gra. A jak nie zdążyłeś zarobić pierwszych 100mln… no to masz pecha, ale w końcu sobie zarobisz.

Nie, ten update nie jest dobry, a ten pasek na rzutki jest na prawdę zbędny. Zbieranie 100 mil zajmie Ci tyle czasu, że większość prędzej usunie konto niż to zrobi. Masakra i przez takie podejście musimy się zgadzać na takie g.....nie update`y.



#46 Kami

Kami

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 203 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL9
  • Postać:Kamilka
  • Drużyna:Nexus
Reputacja: 138

Napisano 10 maj 2016 - 12:55

W tym momencie wspomagacz misji za oponki jest do d..... zmienione są misję i tu nie chodzi o przestawienie się po prostu zwalili aktualizacje i misję tylko po to by gracze jak wy spędzający max godzinę na grze nie płakali ze nie mogą dorównać nam którzy grają po kilka godzin. Szanse wyrownywac ???? Bzdura jaki tu jest szacunek do graczy którzy grali na grze spędzali cały dzień by osiągnąć to co mają teraz ????? Gdzie tu jest sens w psuciu czegoś co było dobre . Dzieci płacząc ze nie mogą nam dorównać i tak zaraz polecą na pl17 jak to zawsze robią bo może im się jednak uda na pl17. Tak już jest od dłuższego czasu latacie po tych serwerach nie możecie się doczekać kiedy będzie nowe pl a nie potraficie stworzyć jednej porządnej postaci bo zaraz kasujecie bo jest nowe pl. Tyle fajny pomysłów jest tu na forum a support co robi ??? Daje szansę tym co i tak zaraz grę skończą . TOTALNE DNO
  • siwy92 lubi to

Smile now

                 Cry later      (Tupac Shakur)


#47 Vengir

Vengir

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 5

Napisano 10 maj 2016 - 13:09

No, dziękuję bardzo za zaszufladkowanie mnie. Dla twojej informacji jestem jednym z tych graczy, którzy wiernie trwają na swoim serwerze i wyrabiają zawsze dzienną energię. Mimo to możliwość poświęcenia na całość mniej czasu dla maksymalnych efektów to plus i nie obchodzi mnie to, czy inni mają dzięki temu łatwiej, czy też nie. Nie jestem z takiej "elyty", co narzeka, że moja przewaga będzie teraz rosnąć w wolniejszym tempie w stosunku do reszty.

 

A 100mln uzbierałem pracowicie przed wprowadzeniem wspomagaczy drużynowych. Wszystko się da zrobić, wystarczy tylko chcieć.


  • ala1212 i thomyorke lubią to

#48 Slasherek

Slasherek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:!szmaciura
  • Drużyna:PL2137
Reputacja: 56

Napisano 10 maj 2016 - 13:15

Ujmę to tak:

65nFDu9.png

 

I tak:

nlpJ5QU.png

 

I jeszcze tak:

MygwxZo.png

 

 

 

Szkoda gadać, od teraz zamiast pomagać wspomagacz drużynowy przeszkadza. Patrząc na przelicznik expa za minutę energię, trafienie misji 1k za 1min energii graniczy z cudem, a właśnie o takie misje graczom głównie chodziło. Sam robię misje pod pinionżki, bo zbieram 100kk, ale po dzisiejszej aktualizacji, aż mi się odechciało grać...


Użytkownik Slasherek edytował ten post 10 maj 2016 - 13:30

  • Guns i Sztey lubią to
:clown: :clown:

#49 Sztey

Sztey

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 10 maj 2016 - 13:22

Witam ,

 

Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i z większością się zgadzam , update dno . Dodam tylko że w ową grę grają różne pokolenia od najmłodszych po najstarszych i wiele ze mną włącznie gra na tel . Gram na 4 fun w pracy czy po pracy kiedy mam na to czas ale zawsze szybko potrafiłem wybrać misję z dośw. czy kasą adekwatnie do poboru eny , teraz nie mam czasu się w to bawić gdyż pokazują mi się misję typu 12 min. 20 eny i pfff 10 k dośw. :) no to jest po prostu dla mnie śmiech ( dodam że mamy wszystkie wspomki drużynowe jak i na postaci ) . Wspomagacz na czas misji obecnie jest już nie potrzebny i na pewno nie dam nawet 1 oponki na niego . Nie będę wypowiadał się za innych graczy natomiast jeśli pozostanie tak jak jest "JA" na 100 % zaprzestanę gry bo będę miał na to czasu . 

Jestem za powrotem do stanu z przed aktualizacją .

 

Pozdrawiam 

 

Pozdrawiam



#50 tiba

tiba

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 73 postów
  • Miejscowość:Maszewo
  • Serwer:PL9
  • Postać:tiba
  • Drużyna:zależy od humoru :)
Reputacja: 63

Napisano 10 maj 2016 - 13:23

Wg Mnie to aktualizacja, która popsuła grę i  zrobiła ją za łatwą, chociaż jeżeli ktoś nie ma aż tak dużo czasu to


Brak liter, żeby to opisać :P


#51 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 10 maj 2016 - 13:44

Naprawde, Was chyba mózg boli, jeżeli go macie.

Jak tak lecicie na kase, to napiszcie to wprost ...

Gówno i tyle, a takie aktualizacje to w cztery litery sobie zapchajcie, a nie dodawajcie do gry. Gracze którzy długo grają, mają tyle samo co dziecko które gra max 2 godziny... Porażka...  Popieram większość moich przedmówców, którzy ktrytykuja to aktualizacje.

Tyle. Dobranoc...

 

I SUPPORT HERO ZERO, NIE POZDRAWIAM.


Użytkownik Sluu edytował ten post 10 maj 2016 - 13:53

  • Slasherek lubi to

#52 Emin1

Emin1

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Miejscowość:Za górami, za lasami...
  • Serwer:PL24
  • Postać:Pluton






Reputacja: 110

Napisano 10 maj 2016 - 13:54

Brak słów, moja opinia w większości zgadza się z osobami wyżej.
Aż się nie chce grać. :(

#53 ™THINKER™

™THINKER™

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:PlayMaster
  • Drużyna:PackOfDeath
Reputacja: 47

Napisano 10 maj 2016 - 14:01

Ta aktualizacja to dobra rzecz, ale to nie przez tą tracimy, tylko przez poprzednią ( w większości ) wtedy były misje za 1 min (3 energii) na 4k expa, a po tej poprzedniej nie ma już takich misji. ta aktualizacje jeszcze to doprawiła i teraz jest jeszcze gorzej.


                                               4dnt.jpg


#54 Danios

Danios

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Miejscowość:Bardzo fajna
  • Serwer:PL12
Reputacja: 13

Napisano 10 maj 2016 - 14:09

Moje zdanie jest takie żallll ta aktualizacja żeby tak rozwalić grę?? Teraz to wspomagacze drużynowe są nie potrzebne.jedyne co dobre to te pas rzutem i tyle


MOIM ZDANIEM NAJGORSZA NOWOŚĆ WPROWADZONA DO GRY
Czy podołasz wyzwaniu i zostawisz LIKE pod tym postem?

#55 AJPdawid

AJPdawid

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:AJPDawid
  • Drużyna:The Dark Of Forest
Reputacja: 20

Napisano 10 maj 2016 - 14:19

Co Ci twórcy zrobili z grą?? Żenada ;/ Przed aktualizacją było wszystko ok ;) PO CO TO ZEPSULIŚCIE? Bez sensu ta aktualizacja :( Powiem Wam tak na pewno tym przyciągniecie ludzi do zagrania w HZ :D Zrąbaliście grę :3



#56 Kami

Kami

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 203 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL9
  • Postać:Kamilka
  • Drużyna:Nexus
Reputacja: 138

Napisano 10 maj 2016 - 14:25

No, dziękuję bardzo za zaszufladkowanie mnie. Dla twojej informacji jestem jednym z tych graczy, którzy wiernie trwają na swoim serwerze i wyrabiają zawsze dzienną energię. Mimo to możliwość poświęcenia na całość mniej czasu dla maksymalnych efektów to plus i nie obchodzi mnie to, czy inni mają dzięki temu łatwiej, czy też nie. Nie jestem z takiej "elyty", co narzeka, że moja przewaga będzie teraz rosnąć w wolniejszym tempie w stosunku do reszty.
 
A 100mln uzbierałem pracowicie przed wprowadzeniem wspomagaczy drużynowych. Wszystko się da zrobić, wystarczy tylko chcieć.



Ja też uzbieralam 100kk przed wszelkimi wspomagać zamiast i zajęło mi to długo ale uzbieralam ale to co zrobili teraz to dno. Jak można tak popsuć grę , misje są beznadziejne i tu nie ma tłumaczenia ze musimy się przestawić na nowy system teraz każdy kto będzie chciał coś ugrać będzie odnowy za oponki odnawial bo kasy będę mało a support właśnie na to liczy by coraz więcej oponek wydawać
  • Gacek lubi to

Smile now

                 Cry later      (Tupac Shakur)


#57 ChodzącyPoWodzie

ChodzącyPoWodzie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Slider
  • Drużyna:UNPEACEFUL TEAM
Reputacja: 94

Napisano 10 maj 2016 - 14:36

To co dziś zrobili, ze wspomagaczem drużynowym zostało zapowiedziane w aktualizacji 19.04.2016r:

 

,,Przegląd
Wspomagacze drużynowe
Planujemy ponowne dostosowanie wspomagaczy drużynowych. Naszym celem jest oszczędność czasu graczy. Z tego powodu zmienimy wspomagacz drużynowy misji na wspomagacz drużynowy czasu, który zmniejsza czas (ale nie koszt w punktach energii) wykonania misji o 10%/20%. Ten wspomagacz wpłynie też na treningi. Zmiana ta zostanie wprowadzona w najbliższej aktualizacji, aby dać drużynom czas na jej przemyślenie przed zakupem wspomagaczy."

 

Mieliście 3 tygodnie na pisanie do suppa i zatrzymanie tego.

 

Kto z Was pisał i protestował przeciwko temu ?

 

Obawiam się, że nikt !!! Obym się mylił.


  • Vengir i ala1212 lubią to

Nie chce Like i mi ich nie dawać. Okresowo będzie ich zerowanie albo pozbywanie się konta.

Ci co robią coś dla Like albo proszą o nie - nie warci są niczego. Jak coś robić to tylko bezinteresownie.


#58 Kami

Kami

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 203 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL9
  • Postać:Kamilka
  • Drużyna:Nexus
Reputacja: 138

Napisano 10 maj 2016 - 14:44

No ale jest kosztem energii bo niby skracają misję ale jak kiedyś misja była za 3 jednostki Energii ta sama teraz jest za 6 jednostek Energii wiec my tu tracimy energię a nie zyskujemy czasu. Każdy uważał ze będzie skracać czas a nie ze będziemy tracić energię

Użytkownik Kami edytował ten post 10 maj 2016 - 14:46

  • texik lubi to

Smile now

                 Cry later      (Tupac Shakur)


#59 emge

emge

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
Reputacja: 12

Napisano 10 maj 2016 - 14:50

To co dziś zrobili, ze wspomagaczem drużynowym zostało zapowiedziane w aktualizacji 19.04.2016r:

 

,,Przegląd
Wspomagacze drużynowe
Planujemy ponowne dostosowanie wspomagaczy drużynowych. Naszym celem jest oszczędność czasu graczy. Z tego powodu zmienimy wspomagacz drużynowy misji na wspomagacz drużynowy czasu, który zmniejsza czas (ale nie koszt w punktach energii) wykonania misji o 10%/20%. Ten wspomagacz wpłynie też na treningi. Zmiana ta zostanie wprowadzona w najbliższej aktualizacji, aby dać drużynom czas na jej przemyślenie przed zakupem wspomagaczy."

 

Mieliście 3 tygodnie na pisanie do suppa i zatrzymanie tego.

 

Kto z Was pisał i protestował przeciwko temu ?

 

Obawiam się, że nikt !!! Obym się mylił.

O nie mój drogi i tu się mylisz, w tym ogłoszeniu jest wyraźnie napisane, żeby zastanowić się, czy warto je kupować, czy nie, a nie mowa o tym, ze można zagłosować na rzecz tego by nie zostały wprowadzone. Przykro mi, ale mimo wszystko nikt nie spodziewał się takiego dna.


Użytkownik emge edytował ten post 10 maj 2016 - 14:58


#60 ChodzącyPoWodzie

ChodzącyPoWodzie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Slider
  • Drużyna:UNPEACEFUL TEAM
Reputacja: 94

Napisano 10 maj 2016 - 14:51

No ale jest kosztem energii bo niby skracają misję ale jak kiedyś misja była za 3 jednostki Energii ta sama teraz jest za 6 jednostek Energii wiec my tu tracimy energię a nie zyskujemy czasu. Każdy uważał ze będzie skracać czas a nie ze będziemy tracić energię

 

Jak już wyżej napisał to ™THINKER™, to o czym piszesz zostało zrobione nie w tej aktualizacji,

ale w poprzedniej. W tej to wszystko widać, bo już wspomagacze drużynowe nie zmniejszają

zapotrzebowania na energie, ale tylko i wyłącznie skracają czas.

 

Dlatego tak bardzo to widać.

 

Gdy wspomagacze drużynowe skracały zapotrzebowanie na energie to automatycznie misje były

lepsze; ja sam ostatnio pisałem, że misje są świetne.

 

Edit:

emge:

to co zapowiedzieli to wprowadzili. Każdy o tym wiedział, że to zrobią.

Dlatego to zapowiedzieli  bo jak sami napisali, chcieli dać czas na zastanowienie czy ktoś chce

wykupić ten konkretny wspomagacz.


Użytkownik ChodzącyPoWodzie edytował ten post 10 maj 2016 - 14:53

  • Vengir lubi to

Nie chce Like i mi ich nie dawać. Okresowo będzie ich zerowanie albo pozbywanie się konta.

Ci co robią coś dla Like albo proszą o nie - nie warci są niczego. Jak coś robić to tylko bezinteresownie.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych