Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

MISJE


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 koleś

koleś

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Reputacja: 1

Napisano 28 kwiecień 2016 - 10:13

Witajcie!Zastanawiam się ile trwa najdłuższa misja.Przy 60% wspomagaczy 19min.,a przy 70% 13min.Mam 2 postacie,ta 60% nie ma szans na wygranie w TT dośka z 70%,chodź ma 1 trofkę więcej eny.Jakiś ten przelicznik nie udany.Teraz drużyny z 70% ,nie dają szans tym z 60%,to jakiś obłęd.

#2 XxX ANONIM XxX

XxX ANONIM XxX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 347 postów
  • Miejscowość:Poznań
Reputacja: 122

Napisano 28 kwiecień 2016 - 15:15

Witaj !

 

Jeżeli masz dwa konta na jednym serwerze to... Wydaje mi się, że multikonta są zabronione. Proszę napisz dokładniej bo widzę, że temat odwiedziło dużo osób, ale nikt włącznie ze mną nie potrafi odpowiedzieć.

 

 

Pozdrawiam


Spoiler

Spoiler

#3 leex

leex

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
Reputacja: 75

Napisano 28 kwiecień 2016 - 16:29

Witam!

Multikonta są zabronione.

Misje czasowe trwają najdłużej, nawet  przy wspomagaczu na misje (-50%), i wspomagaczu drużynowym (-20%)  mogą trwać nawet ponad 17 minut.

Robiąc takie nie masz żadnych szans w TTD na topkę.

Topka robi misje walki:3 lub 4 minutowe przy wspomkach (-70%)

Za takie misje można zgarnąć dużo expa, o wiele więcej niż za długie misje czasowe.

Z tego co zaobserwowałem to za 3 minutową misje max można zdobyć ponad 6000 expa, a za 4 minutową nawet ponad 8000 expa.

A za misje czasowe ponad 15 minutowe dużo mniej.

Wykonując misje walki różnica między wspomkami (-70%) i (-60%) jest nie znaczna. Drużyna posiadająca trofea na energię  teoretycznie ma zwiększone szanse w TTD ale w praktyce to różnie z tym bywa.

Chyba pomogłem,

Pozdrawiam 



#4 koleś

koleś

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Reputacja: 1

Napisano 28 kwiecień 2016 - 18:03

zawsze robiłem misje walki,ale teraz nic nie daje,byłem prawie zawsze 1 wTT dośka,ale teraz nic z tego,nawet w 10 nie da rady :(






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych