Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Sety.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Benquu

Benquu

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 09 kwiecień 2016 - 17:48

Witam. Mam ważne pytanie dotyczące zbierania setów. Czy warto je zbierać? Nawet jeśli są statystyki na (-)? Ja zbieram i tak na prawdę nie wiem po co. Zaśmiecają mi depozyt. Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuje. 



#2 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 09 kwiecień 2016 - 17:52

Moim zdaniem - warto trzymać części setu dopóki nie dają Ci zbyt wielkiego minusa. A może coś się skompletuje i wyjdzie na + :smilue:



#3 TikTak

TikTak

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 447

Napisano 09 kwiecień 2016 - 18:19

Zależy na jakim lvlu myśle bo np na 100 po co Ci zbierać skoro niedługo będziesz dostawał lepsze itemki i szansa na zebranie kolejnej części z setu jest mała, ale na jakiś wyższych to myśle że te +7% więcej statystyk może dać Ci dużo więcej aniżeli ten teoretycznie item na +


Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)


#4 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1075

Napisano 17 kwiecień 2016 - 01:15

Moim zdaniem - warto trzymać części setu dopóki nie dają Ci zbyt wielkiego minusa. A może coś się skompletuje i wyjdzie na + :smilue:

 

Jeśli minus jest malutki, to a i owszem przy kolejnych częściach minus i minus da plus :D

 

Ja jestem z tych ludzi, którzy uwielbiają zbierać, kolekcjonować, więc posiadanie pełnej skrzynki depozytowej w komplety różnych setów nie uważam za zaśmiecanie, dumnie wiszą i się prezentują:D


REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych