Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Pytanie od początkującego - treningi.


Najlepsza odpowiedź malinovaPatrycja , 01 kwiecień 2016 - 07:50

Tak jak napisał kolega wyżej ,wszystko zależy od tego ,jakiej strategii się trzymasz. Każdy rozkłada statystyki, jak i je trenuje, na swój sposób. Za wykonanie 10ciu treningów Twoje statystyki wzrastają o 10 pkt ,czasami zdarzy się iż więcej. Osobiście polecam rozwijać 3 ostatnie umiejętności ,ale również rozkładanie wszystkiego po równo. Myślę ,że zazwyczaj gracze rezygnują z trenowania siły.


http://forum.pl.hero...ch/?hl=treningi

Tutaj znajdziesz również taki maly poradnik dotyczący treningow jak i również energii :) Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Inquisitor

Inquisitor

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:Inquisitor
Reputacja: 0

Napisano 01 kwiecień 2016 - 06:38

Potrzebuję pomocy kogoś doświadczonego. Jak to jest z treningami? Opłaca się wykonywać po równo na wszystkie umiejętności, czy więcej na jakieś konkretne? I jeszcze odnośnie ilości jednostek potrzebnych do podniesienia danej umiejętności, będą rosły w nieskończoność?  Z góry dzięki za odpowiedź.


Użytkownik Inquisitor edytował ten post 01 kwiecień 2016 - 06:42


#2 MrBrownstone

MrBrownstone

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 555

Napisano 01 kwiecień 2016 - 06:51

To zależy, jaką strategią grasz. Ja osobiście robię tylko treningi na kondycję. Jednostki treningowe ,,urosną'' do 10.



#3 malinovaPatrycja

malinovaPatrycja

    Member

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów
Reputacja: 433

Napisano 01 kwiecień 2016 - 07:50   Najlepsza odpowiedź

Tak jak napisał kolega wyżej ,wszystko zależy od tego ,jakiej strategii się trzymasz. Każdy rozkłada statystyki, jak i je trenuje, na swój sposób. Za wykonanie 10ciu treningów Twoje statystyki wzrastają o 10 pkt ,czasami zdarzy się iż więcej. Osobiście polecam rozwijać 3 ostatnie umiejętności ,ale również rozkładanie wszystkiego po równo. Myślę ,że zazwyczaj gracze rezygnują z trenowania siły.


http://forum.pl.hero...ch/?hl=treningi

Tutaj znajdziesz również taki maly poradnik dotyczący treningow jak i również energii :)

IMG201612_anwxrrh.jpg


#4 bartek59867

bartek59867

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Serwer:PL11
  • Postać:bartek59867
  • Drużyna:DeltaDoKońca
Reputacja: 8

Napisano 01 kwiecień 2016 - 11:40

ja zawsze dodaje na treningu tej statystki jakiej mam najmniej



#5 MojeKontoTo

MojeKontoTo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
Reputacja: 3

Napisano 01 kwiecień 2016 - 14:01

Tak jak napisał kolega wyżej ,wszystko zależy od tego ,jakiej strategii się trzymasz. Każdy rozkłada statystyki, jak i je trenuje, na swój sposób. Za wykonanie 10ciu treningów Twoje statystyki wzrastają o 10 pkt ,czasami zdarzy się iż więcej. Osobiście polecam rozwijać 3 ostatnie umiejętności ,ale również rozkładanie wszystkiego po równo. Myślę ,że zazwyczaj gracze rezygnują z trenowania siły.


http://forum.pl.hero...ch/?hl=treningi

Tutaj znajdziesz również taki maly poradnik dotyczący treningow jak i również energii :)

 

o 5 pkt, nie o 10  ;)  :super:



#6 edy1zpl7

edy1zpl7

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:edy1
  • Drużyna:Kotleciki <3
Reputacja: 115

Napisano 01 kwiecień 2016 - 16:11

mojekonto różnie dodaje mi raz 13 umiejętek dodało a to dzięki wspomagaczom






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych