Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Oszukiwanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 KacperekZ5a

KacperekZ5a

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Lublin, Polska
  • Serwer:PL16
  • Postać:KacperekZ5a
  • Drużyna:Dream Team
Reputacja: 1

Napisano 26 luty 2016 - 12:44

Dzień Dobry, chciałbym zgłosić drużynę xxx z której przywódca i doradcy oszukiwają w sposób zapraszania graczy którzy wpłacą oponki lub monety gdy po wpłaceniu piszą coś głupiego i ich wyrzucają.

Piszę to ze względu że mają bardzo dobre rozbudowania poprzez oszukiwanie, a mi się to bardzo nie podoba.

Dowiedziałem się tego od moich graczy z drużyny co do nas doszli i opowiadali jak oni oszukują u mnie w drużynie są takie trzy oszukane osoby czyli ( drużyna nazywa się DreamTeam ) które zostały oszukane noszą oni nazwę: Majeczka, Ginekolog i Grocz prosiłbym o przeczytanie tej uwagi.                               

                                                                                                                                                  KacperekZ5a


Użytkownik ala1212 edytował ten post 26 luty 2016 - 13:28


#2 Vaper

Vaper

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Serwer:PL16
  • Postać:Vaper
  • Drużyna:Sekta Świrów
Reputacja: 6

Napisano 26 luty 2016 - 12:57

Słyszałem nie tylko o tej drużynie.... Tak nie powinno być ! Ale co z tym zrobimy?.... Nic :(

Lecą po trupach do celu 


                                                                            Nie bądź żyła, daj + :D


#3 KacperekZ5a

KacperekZ5a

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Lublin, Polska
  • Serwer:PL16
  • Postać:KacperekZ5a
  • Drużyna:Dream Team
Reputacja: 1

Napisano 26 luty 2016 - 13:08

Słyszałem nie tylko o tej drużynie.... Tak nie powinno być ! Ale co z tym zrobimy?.... Nic :(

Lecą po trupach do celu 

No tak, myślałem że administratorzy pomogą, ale takie sprawy to trzeba zgłaszać, takie bandy dzieci nie wychowane...


  • OliHZ lubi to

#4 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 26 luty 2016 - 13:09

Oponek nie trzeba kupować, a tym bardziej je wpłacać. Dochodząc musisz liczyć się z tym, że mogą wywalić Cię bez powodu. 

Pozdrawiam CDO



#5 Vaper

Vaper

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Serwer:PL16
  • Postać:Vaper
  • Drużyna:Sekta Świrów
Reputacja: 6

Napisano 26 luty 2016 - 13:14

Oponek nie trzeba kupować, a tym bardziej je wpłacać. Dochodząc musisz liczyć się z tym, że mogą wywalić Cię bez powodu. 

Pozdrawiam CDO

 

To jak dostać się do dobrej drużyny ? Każdy kto ma swoje "widzi mi się" musi wywalać nowych z drużyny ? Trzeba z takim czymś walczyć !!! Ciekawe jakbyś się czuł jakby to ciebie wywalili  "o tak sobie" ?


                                                                            Nie bądź żyła, daj + :D


#6 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 26 luty 2016 - 13:17

To jak dostać się do dobrej drużyny ? Każdy kto ma swoje "widzi mi się" musi wywalać nowych z drużyny ? Trzeba z takim czymś walczyć !!! Ciekawe jakbyś się czuł jakby to ciebie wywalili  "o tak sobie" ?

Hmm, na nowych serwerach jest masakra... Możesz wejść sobie np. na pl5, na którym sobie gram i tam jest kilka drużyn 100/90%, które przyjmują 60 lv. 

Przenieś się na starsze serwery i tyle.



#7 Vaper

Vaper

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Serwer:PL16
  • Postać:Vaper
  • Drużyna:Sekta Świrów
Reputacja: 6

Napisano 26 luty 2016 - 13:19

Hmm, na nowych serwerach jest masakra... Możesz wejść sobie np. na pl5, na którym sobie gram i tam jest kilka drużyn 100/90%, które przyjmują 60 lv. 

Przenieś się na starsze serwery i tyle.

 

Osobiście sam nie mam z tym problemu. Nigdy nie wyrzucili mnie bezpodstawnie, ale współczuję tym którzy zostali oszukani.


                                                                            Nie bądź żyła, daj + :D


#8 CDO

CDO

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Serwer:PL5
Reputacja: 135

Napisano 26 luty 2016 - 13:21

Osobiście sam nie mam z tym problemu. Nigdy nie wyrzucili mnie bezpodstawnie, ale współczuję tym którzy zostali oszukani.

Szkoda, że tylko to możemy robić.



#9 Yankes

Yankes

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 postów
  • Serwer:PL26



Reputacja: 195

Napisano 26 luty 2016 - 13:43

No i oczywiście moderatorzy cenzurują nazwę :D śmiech na sali po prostu... Skoro oszuści grasują to może warto ostrzec innych i nie zakrywać nazwy, aby więcej osób nie oszukali, co?


  • OliHZ lubi to

#10 Vaper

Vaper

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Serwer:PL16
  • Postać:Vaper
  • Drużyna:Sekta Świrów
Reputacja: 6

Napisano 26 luty 2016 - 14:05

No i oczywiście moderatorzy cenzurują nazwę :D śmiech na sali po prostu... Skoro oszuści grasują to może warto ostrzec innych i nie zakrywać nazwy, aby więcej osób nie oszukali, co?

 

Ciekawe co jest złego w podaniu nazwy drużyny, która w biały dzień oszukuje ludzi ?


Użytkownik Vaper edytował ten post 26 luty 2016 - 14:24

                                                                            Nie bądź żyła, daj + :D


#11 Yankes

Yankes

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 postów
  • Serwer:PL26



Reputacja: 195

Napisano 26 luty 2016 - 14:13

Czemu? Chcesz, aby więcej osób potraciło opony i oszuści wbijali sobie za darmo rozbudowę drużyny? Gdzie inni ciężko harują.



#12 Vaper

Vaper

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Serwer:PL16
  • Postać:Vaper
  • Drużyna:Sekta Świrów
Reputacja: 6

Napisano 26 luty 2016 - 14:15

Napisałem to co moderatorzy myślą.... Moje zdanie jest zupełnie odmienne :)


                                                                            Nie bądź żyła, daj + :D


#13 Yankes

Yankes

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 postów
  • Serwer:PL26



Reputacja: 195

Napisano 26 luty 2016 - 14:16

Okej, to od razu sprostuj, bo to wyglądało trochę inaczej :D 



#14 тяυѕкαffєк

тяυѕкαffєк

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:Edge
Reputacja: 35

Napisano 26 luty 2016 - 14:53

Też zostałem oszukany ;-;



#15 KacperekZ5a

KacperekZ5a

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Lublin, Polska
  • Serwer:PL16
  • Postać:KacperekZ5a
  • Drużyna:Dream Team
Reputacja: 1

Napisano 26 luty 2016 - 14:54

Żałosne, moderatorzy zasłaniają  nazwe tej drużyny, bo co? Bo nie mozna czy coś? Niech się ludzie patrzą kto tu oszukuje, żeby już nikt nic do nich nie wpłacił...



#16 тяυѕкαffєк

тяυѕкαffєк

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:Edge
Reputacja: 35

Napisano 26 luty 2016 - 14:57

Żałosne, moderatorzy zasłaniają  nazwe tej drużyny, bo co? Bo nie mozna czy coś? Niech się ludzie patrzą kto tu oszukuje, żeby już nikt nic do nich nie wpłacił...

Bo regulamin :( :

Spoiler






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych