Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Jak to jest w tej grze ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy tsunami team gra fair ? (14 użytkowników oddało głos)

Czy tsunami team gra fair ?

  1. Głosowano Nie (6 głosów [42.86%])

    Procent z głosów: 42.86%

  2. Tak (8 głosów [57.14%])

    Procent z głosów: 57.14%

Głosuj

#1 misiek100600

misiek100600

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL1
Reputacja: 56

Napisano 23 luty 2016 - 23:25

Na wstępie prosiłbym modów żeby tego tematu nie zamykali tylko dali się innych wypowiedzieć być może piszę w złym dziale ,ale co tam .

Sprawa mi się rozchodzi o Tsunami Team na pl1 oni robią co chcą kupują sobie drużyny,konta robią bloki zastraszają innych np parę screnów:

http://scr.hu/0wso4/nvcjz na tym screenie tsunami daje osobę która jest z tsunami i założyła swoje 2 konto tak aby ktoś był szefem drużyny a cała reszta skacze po innych drużynach tych co wykupiła i robi bloki lub pilnują jednostek treningowych czyli pucharów.Pisałem i nie tylko ja wiele razy z wieloma dowodami z ich wina i wszystkie zgłoszenia dostawały odpowiedzi z automatu i sprawa kończyła sie po 5 minutach tym ,że tsunami dalej terroryzowało serwer wielu graczy albo się poddało ,czyli skasowali konta albo wycofali się z dalszych działań ,ale nie ja wiem że jeżeli to napiszę będe miał przechlapane ze strony tsunami ,a support nic z tym nie zrobi i będa dalej bezkarni każdy kto stawia opór niszczą go w jakiś sposób banując go nie wiem jak ,z mojej drużyny zbanowali już 5 osób i dalej im mało ,jeżeli któryś z nich zajmie 2 miejsce w tt to sie zaczyna atakowanie go itp. Tak się nie da grać z takim czymś na serwie wiele osób napisze że to normalne ,że bloki wszystko super ,ale weź ich zaatakuj nie da się a jak to zrobisz to już masz koniec kariery na serwerze po prostu tak cię zniszczą ,że aż głowa boli Zróbmy coś z tym !!!!!


Jeśli pomogłem proszę o like'a ;)


#2 Nektarynek

Nektarynek

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Serwer:PL12
Reputacja: 123

Napisano 24 luty 2016 - 00:38

Zgłoś do supportu, płacz na forum nic nie zdziała.


EDYCJA//SW


#3 TREBUSH II

TREBUSH II

    Ekspert

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 708 postów
Reputacja: 775

Napisano 24 luty 2016 - 00:53

tu również jest dyskusja na podobny temat:

 

http://forum.pl.hero...-team-razy-dwa/



#4 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 24 luty 2016 - 11:07

Zgłoś do supportu, płacz na forum nic nie zdziała.

Czytasz ?

Specjalnie dla ciebie zaznaczyłem an czerwono poniżej.

 

Na wstępie prosiłbym modów żeby tego tematu nie zamykali tylko dali się innych wypowiedzieć być może piszę w złym dziale ,ale co tam .

Sprawa mi się rozchodzi o Tsunami Team na pl1 oni robią co chcą kupują sobie drużyny,konta robią bloki zastraszają innych np parę screnów:

http://scr.hu/0wso4/nvcjz na tym screenie tsunami daje osobę która jest z tsunami i założyła swoje 2 konto tak aby ktoś był szefem drużyny a cała reszta skacze po innych drużynach tych co wykupiła i robi bloki lub pilnują jednostek treningowych czyli pucharów.Pisałem i nie tylko ja wiele razy z wieloma dowodami z ich wina i wszystkie zgłoszenia dostawały odpowiedzi z automatu i sprawa kończyła sie po 5 minutach tym ,że tsunami dalej terroryzowało serwer wielu graczy albo się poddało ,czyli skasowali konta albo wycofali się z dalszych działań ,ale nie ja wiem że jeżeli to napiszę będe miał przechlapane ze strony tsunami ,a support nic z tym nie zrobi i będa dalej bezkarni każdy kto stawia opór niszczą go w jakiś sposób banując go nie wiem jak ,z mojej drużyny zbanowali już 5 osób i dalej im mało ,jeżeli któryś z nich zajmie 2 miejsce w tt to sie zaczyna atakowanie go itp. Tak się nie da grać z takim czymś na serwie wiele osób napisze że to normalne ,że bloki wszystko super ,ale weź ich zaatakuj nie da się a jak to zrobisz to już masz koniec kariery na serwerze po prostu tak cię zniszczą ,że aż głowa boli Zróbmy coś z tym !!!!!



#5 ZpietyWoko

ZpietyWoko

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL11
  • Postać:ZPWO
  • Drużyna:Nowa Prawica
Reputacja: 0

Napisano 24 luty 2016 - 13:11

Na wstępie prosiłbym modów żeby tego tematu nie zamykali tylko dali się innych wypowiedzieć być może piszę w złym dziale ,ale co tam .

Sprawa mi się rozchodzi o Tsunami Team na pl1 oni robią co chcą kupują sobie drużyny,konta robią bloki zastraszają innych np parę screnów:

http://scr.hu/0wso4/nvcjz na tym screenie tsunami daje osobę która jest z tsunami i założyła swoje 2 konto tak aby ktoś był szefem drużyny a cała reszta skacze po innych drużynach tych co wykupiła i robi bloki lub pilnują jednostek treningowych czyli pucharów.Pisałem i nie tylko ja wiele razy z wieloma dowodami z ich wina i wszystkie zgłoszenia dostawały odpowiedzi z automatu i sprawa kończyła sie po 5 minutach tym ,że tsunami dalej terroryzowało serwer wielu graczy albo się poddało ,czyli skasowali konta albo wycofali się z dalszych działań ,ale nie ja wiem że jeżeli to napiszę będe miał przechlapane ze strony tsunami ,a support nic z tym nie zrobi i będa dalej bezkarni każdy kto stawia opór niszczą go w jakiś sposób banując go nie wiem jak ,z mojej drużyny zbanowali już 5 osób i dalej im mało ,jeżeli któryś z nich zajmie 2 miejsce w tt to sie zaczyna atakowanie go itp. Tak się nie da grać z takim czymś na serwie wiele osób napisze że to normalne ,że bloki wszystko super ,ale weź ich zaatakuj nie da się a jak to zrobisz to już masz koniec kariery na serwerze po prostu tak cię zniszczą ,że aż głowa boli Zróbmy coś z tym !!!!!

Aby tak robic trzeba byc dobrym i ogarnietym graczem W Hz, a ze ty spinasz xxx bo na silki nie chodzisz to wybacz..


Użytkownik ala1212 edytował ten post 24 luty 2016 - 19:22


#6 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 05 kwiecień 2016 - 22:19

Możesz mi wyjaśnić misiek co masz na myśli pisząc o banowaniu, bo banować mogą przecież tylko administratorzy gry?


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych