Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

100.000.000 monet


Najlepsza odpowiedź Carlla , 04 luty 2016 - 23:58

To zależy od tego jak dana osoba radzi sobie z nie wydawaniem monet. Niestety, troszkę czasu to trwa (ja zbierałam ok. 3 miesiące) i potrzeba samozaparcia, szczególnie wtedy, kiedy coraz więcej osób zaczyna mieć lepsze statystyki od Ciebie :P .

 

Czy wyższy lvl tym coraz więcej się monet zdobywa w ciągu dnia, a więc coraz szybciej uzbierasz 100 mln.

 

Najlepiej zacząć od 250 lvl w zwyż. Od tego lvl potrzeba już sporo więcej doświadczenia, żeby wbić następny, więc coraz więcej graczy woli zacząć lecieć w misje typowo pod kasę.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vangal33

Vangal33

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 37 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Vangal3
  • Drużyna:NightShadows
Reputacja: 2

Napisano 04 luty 2016 - 23:53

Na jakim lvl opłaca się zbierać 100 mln ?? 



#2 Carlla

Carlla

    Była Moderatorka

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 postów
Reputacja: 163

Napisano 04 luty 2016 - 23:58   Najlepsza odpowiedź

To zależy od tego jak dana osoba radzi sobie z nie wydawaniem monet. Niestety, troszkę czasu to trwa (ja zbierałam ok. 3 miesiące) i potrzeba samozaparcia, szczególnie wtedy, kiedy coraz więcej osób zaczyna mieć lepsze statystyki od Ciebie :P .

 

Czy wyższy lvl tym coraz więcej się monet zdobywa w ciągu dnia, a więc coraz szybciej uzbierasz 100 mln.

 

Najlepiej zacząć od 250 lvl w zwyż. Od tego lvl potrzeba już sporo więcej doświadczenia, żeby wbić następny, więc coraz więcej graczy woli zacząć lecieć w misje typowo pod kasę.


  • MrBrownstone lubi to

buzGhUK.png


#3 MrBrownstone

MrBrownstone

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 555

Napisano 05 luty 2016 - 00:10

Od 300 lvl'a wzwyż. Jeśli będziesz robił misje pod kasę i wykorzystywał całą energię powinieneś się wyrobić w jakieś 2 miesiące.


Użytkownik MrBrownstone edytował ten post 05 luty 2016 - 00:11


#4 TREBUSH II

TREBUSH II

    Ekspert

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 708 postów
Reputacja: 775

Napisano 05 luty 2016 - 01:11

250 lewel to minimum, czym wyższy tym przyjemniej się zbiera.

 

Ja mam prawie 354 lewel i tak od 350 zaczęła wpadać naprawdę fajna kasa za misje.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych