Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Płatność przez telefon problem



  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pablon

Pablon

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL15
Reputacja: 0

Napisano 31 grudzień 2015 - 09:21

Zakupiłem 3 kody przez płatność przez telefon, przy pierwszym kodzie nie usłyszałem go więc dwa następne nagrałem i wpisywałem prawidłowo, lecz wyskakuje przy każdym kodzie płatność nie powiodła się. Support hero zero odsyła do supportu płatności a tam żadnej odpowiedzi. Wydałem prawie 60 zł i powinienem dostać jakoś 600 oponek, a nie mam nic. Uważam to za oszustwo bo mam nagrane rozmowy i wpisuje kod prawidłowo a odrzuca mi te kody!



#2 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 31 grudzień 2015 - 09:23

A czy do Supportu płatności pisałeś po angielsku? Jeśli nie to musisz napisać do nich po angielsku ;)


05a5fb1ed4e64.gif


#3 Pablon

Pablon

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL15
Reputacja: 0

Napisano 31 grudzień 2015 - 09:25

Nikt mi nie mówił że mam pisać po angielsku, a po za tym nie znam angielskiego. A oponki kupowałem na polskiej stronie więc powinni znac polski



#4 DaveHajs

DaveHajs

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:Blunket
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 12

Napisano 31 grudzień 2015 - 10:22

Nikt mi nie mówił że mam pisać po angielsku, a po za tym nie znam angielskiego. A oponki kupowałem na polskiej stronie więc powinni znac polski

Tyle, że operator płatności, to zagraniczna firma... A jeżeli nie znasz Angielskiego Polecam : https://translate.google.pl/?hl=pl



#5 Owsik

Owsik

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów
  • Postać:Piękna, boska, idealna. Istne uosobienie mnie.
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 206

Napisano 31 grudzień 2015 - 11:00

Nikt mi nie mówił że mam pisać po angielsku, a po za tym nie znam angielskiego. A oponki kupowałem na polskiej stronie więc powinni znac polski



Kolega ma racje.
Powinna być opcja aby po polsku napisać. Tych zgłoszeń jest coraz więcej, a ludzi którzy nie otrzymali oponek jeszcze więcej.
Nasz support powinien się tak porozumieć ze "sprzedawcą" oponek za telefon, że to oni między wydawcą, a wsparciem technicznym powinni się porozumieć w celu uzyskania oponek/kodu na nie, a nie my i to jeszcze w języku angielskim.

Użytkownik Owsik edytował ten post 31 grudzień 2015 - 11:03


#6 Pablon

Pablon

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL15
Reputacja: 0

Napisano 31 grudzień 2015 - 11:00

Tyle, że operator płatności, to zagraniczna firma... A jeżeli nie znasz Angielskiego Polecam : https://translate.google.pl/?hl=pl

Ten translator źle tłumaczy. Mówisz że operator zagraniczny? A dlaczego jak dzwoniłem do nich po kod to mówili po polsku?
 
 

Kolega ma racje.

Powinna być opcja aby po polsku napisać. Tych zgłoszeń jest coraz więcej, a ludzi którzy nie otrzymali oponek jeszcze więcej.

Nasz support powinien się tak porozumieć ze "sprzedawcą" oponek za telefon, że to oni między wydawcą, a wsparciem technicznym powinni się porozumieć, a nie my i to jeszcze w języku angielskim.


Dokładnie tak

 

 

 

Użyłem tego translatora i wysłałem zgłoszenie po angielsku i nadal brak odpowiedzi. Chyba trzeba to będzie zgłosić do rzecznika praw konsumenta, bo support hero zero i support płatności to olewa. Ja zapłaciłem kasę a usługa nie została wykonana

 

 

 

Z przykrością musze napisać że support herozero i systemu płatności olali mnie. Nie mam kasy i oponek. A po forum widzę że coraz więcej ludzi ma tak i odsylaja wszystkich do supportu, ale nie stety nic nam nie pomogą. Dodatko moderatorzy szybko zamykają temat jak ktoś pisze o tym problemie. Ja już dzwoniłem do rzecznika praw konsumenta i umówiłem się na poniedziałek. Składam skarge. 


#7 opas1980@wp.pl

opas1980@wp.pl

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 03 styczeń 2016 - 16:53

witam was ,mam tez ten sam problem zabrana mi 23 zł a oponek brak 242 zakupiłem a tu dupa zimna , pisze gdzie moge a tu nikt nieodpisuje a support daje ciagle te same linki ,ja zakupiłem oponki 6 grudnia 2015 i do dzis niedostałem ,w jajo leca niesamowicie jak ktos chce popisac to moj bohater to piotr54 na pl1



#8 struś

struś

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 05 styczeń 2016 - 11:05

U mnie w drużynie są podobne problemy z płatnością przez telefon. Bierze kase a oponek nie ma. Swoją drogą ciekawe że taka promocja - 242 oponki za 16,66 jest tylko przy płatności telefonem i takie chece się dzieją. Coś mi tu  śmierdzi.



#9 Guest_Duży Naganiacz_*

Guest_Duży Naganiacz_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 05 styczeń 2016 - 13:00   Najlepsza odpowiedź

http://forum.pl.hero...zez-telefon/






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych