Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Zmysl bohatera


Najlepsza odpowiedź TREBUSH II , 12 grudzień 2015 - 12:09

Ja kiedyś to ze dwa razy kupiłem ale dawno i nie jestem pewny czy dalej tak to działa.

 

Ogólnie chodzi o to, że jak go kupisz to w misjach pojawiają ci się dwie ikonki tj. najlepsza misja

na kase (złota) i najlepsza na expa (fioletowa). I po kliknięciu złotej wyskakuje ci misja najlepsza

na kase, a po kliknięciu fioletowej wyskakuje ci najlepsza na expa. W hero air też chyba widać te

misje.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arsen

Arsen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:MarCoo
Reputacja: 1

Napisano 12 grudzień 2015 - 12:05

Eloszka jak działa zmysł bohatera? Bo nie rozumiem tego. Niby najlepsze zadania czy coś. Ale sam je wybieram czy zmysł? Opiszcie krok po kroku jak top działa bo nigdy nie używałem.

#2 arachne

arachne

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Serwer:PL17
  • Postać:Arachne
Reputacja: 44

Napisano 12 grudzień 2015 - 12:07

zmysl wybiera najlepsze zadanie pod exp i pod kase ;) chcesz szybciej wbijac lv dajesz misje pod exp, chcesz miec lepsze staty dajesz misje pod kase :)


Użytkownik arachne edytował ten post 12 grudzień 2015 - 12:08

  • SnoVin lubi to

b2af85573d30dd2c.jpg

 


#3 TREBUSH II

TREBUSH II

    Ekspert

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 708 postów
Reputacja: 775

Napisano 12 grudzień 2015 - 12:09   Najlepsza odpowiedź

Ja kiedyś to ze dwa razy kupiłem ale dawno i nie jestem pewny czy dalej tak to działa.

 

Ogólnie chodzi o to, że jak go kupisz to w misjach pojawiają ci się dwie ikonki tj. najlepsza misja

na kase (złota) i najlepsza na expa (fioletowa). I po kliknięciu złotej wyskakuje ci misja najlepsza

na kase, a po kliknięciu fioletowej wyskakuje ci najlepsza na expa. W hero air też chyba widać te

misje.


  • SnoVin lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych