Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Epickie pudełka w lumpeksie


Najlepsza odpowiedź miluski , 01 grudzień 2015 - 21:37

Witam! Mam pytanie : w lumpeksie trafiło mi się epickie pudełko niespodzianka z eventu za 15 oponek. Teraz nie wiem czy z niego może wypaść zwierzak, na którym najbardziej mi zależy. Za odpowiedź, która sie sprawdzi dziękuje  ;)

1 opcja : Jeśli koło tego pudełka jest ta literka: 46096898841004840063.png wtedy napewno wypadnie: losowa częśc jednego z setów zimowych , epicka rzecz i epicki towarzysz eventowy , jeśli jej nie ma może: wypaśc jakaś częśc setu ,być może eventowa , epicka rzecz i jakiś epicki towarysz może eventowy.

 

To na tyle.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kapp!

Kapp!

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:Kappi
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 0

Napisano 01 grudzień 2015 - 21:18

Witam! Mam pytanie : w lumpeksie trafiło mi się epickie pudełko niespodzianka z eventu za 15 oponek. Teraz nie wiem czy z niego może wypaść zwierzak, na którym najbardziej mi zależy. Za odpowiedź, która sie sprawdzi dziękuje  ;)



#2 MaQ

MaQ

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 01 grudzień 2015 - 21:33

Tak dostaniesz zwierzaka :) W każdej EPICKIEJ niespodziance jest zwierzak :) Otworzysz 10 niespodzianek epickich = 10 zwierzaków :)



#3 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 01 grudzień 2015 - 21:37   Najlepsza odpowiedź

Witam! Mam pytanie : w lumpeksie trafiło mi się epickie pudełko niespodzianka z eventu za 15 oponek. Teraz nie wiem czy z niego może wypaść zwierzak, na którym najbardziej mi zależy. Za odpowiedź, która sie sprawdzi dziękuje  ;)

1 opcja : Jeśli koło tego pudełka jest ta literka: 46096898841004840063.png wtedy napewno wypadnie: losowa częśc jednego z setów zimowych , epicka rzecz i epicki towarzysz eventowy , jeśli jej nie ma może: wypaśc jakaś częśc setu ,być może eventowa , epicka rzecz i jakiś epicki towarysz może eventowy.

 

To na tyle.


  • CaptalekGra lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych