Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Planowanie misji.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 UnluckyL

UnluckyL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
Reputacja: 0

Napisano 24 listopad 2015 - 15:40

Witajcie!

Jest to mój pierwszy post więc należy się przywitać :D 

Grałem już kiedyś za czasów PL3 (kiedy był to najnowszy świat), byłem bardzo aktywnym forumowiczem i dziś powracam z pewną sugestią.

 

Otóż, zapewne wielu z Was gra na telefonie, więc np. w czasie lekcji nie możemy użyć telefonu, i tu pojawia się moja propozycja- Misje planowane. Na czym by to polegało? Otóż w miejscu "szukarki" misji istniałaby ona oraz, nazwijmy to "Dzienniczek", w tym dzienniczku planowalibyśmy misje, czyli np. zamawiamy dzienniczek na 1 godzinę za 1 oponkę , przez ten czas dzienniczek SAM wybierałby misje (dajmy na to że na monety), która odpowiada naszym kryteriom, do wyboru mielibyśmy również czy ma odnawiać energię i ile razy (jeśli się zdecydujemy). Oczywiście istniałoby ograniczenie do np. 3 godzin :)

Pozdrawiam i dziękuje za opinie!



#2 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 24 listopad 2015 - 15:46

Neutral. Tutaj mój smaczek poprawiłaby graficzka ;) . No ale taki nawet dobry pomysł.



#3 Kise

Kise

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 235 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:Kise
Reputacja: 259

Napisano 24 listopad 2015 - 15:51

Gdzie grafika? Nie jest tak łatwo wyobrazić sobie Twój pomysł.

 

Twój pomysł ma coś w sobie z pracy, zmysłu bohatera oraz z treningów. 

 

Jednakże zmysł bohatera kosztuje 2 oponki, a wykupienie treningów na około godzinę 10 oponek.

Więc w porównaniu do Twojej propozycji jest to zdecydowanie za mało wydanych przez bohatera oponek.

 

Ogólnie pomysł nie zbyt mi się podoba. Hero Zero to gra czasowa, a to było by duże ułatwienie. 

 

Po za tym myślę, że nie powinno dać się skrócić, ani zrobić takiej misji za pomocą baterii lub oponek wiadomych przyczyn. 


Użytkownik Kise edytował ten post 24 listopad 2015 - 15:52


#4 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 24 listopad 2015 - 15:52

Jak się siedzi na lekcji to grzecznie się słucha nauczyciela, a nie myśli o misjach w HZ :D

 

A co do tematu...

 

Na pewno gdyby coś takiego istniało to dałbym cenę 3-5 oponek, czyli coś w stylu Zmysłu Bohatera. Poza tym misje przecież nie uciekną, a jak raz nie zrobisz misji to chyba świat się nie skończy.

 

Jestem neutral.


05a5fb1ed4e64.gif


#5 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 24 listopad 2015 - 16:46

Wiesz, i tak tego nie wprowadza, bo im dłuzej siedzisz przed gra, tym większy oni mają zarobek :>

I statystyki wyższe mają :D.



#6 TikTak

TikTak

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 447

Napisano 24 listopad 2015 - 20:21

Raczej nie? Jak ty to sobie wyobrażasz? Że o 13:00 masz misje numer 2, a o 13:15 misje 3? Gdzie np byłyby nie opłacalne i marnował byś energie?

Słaby pomysł no serio.


Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)


#7 UnluckyL

UnluckyL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
Reputacja: 0

Napisano 24 listopad 2015 - 21:15

Do zamknięcia w takim razie :)



#8 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 24 listopad 2015 - 21:23

Raczej nie? Jak ty to sobie wyobrażasz? Że o 13:00 masz misje numer 2, a o 13:15 misje 3? Gdzie np byłyby nie opłacalne i marnował byś energie?

Słaby pomysł no serio.

O co ci chodzi z misją nr 2 i nr 3, bo niezrozumiale piszesz?

Ja ten pomysł zrozumiałam tak, że na 3 h byłaby możliwość automatycznego robienia misji za pomocą stworzonego do tego celu automatu i według zaznaczonych przez nas wcześniej kryteriów, a trwałyby one tyle, co normalnie i energii zabierałyby też tyle, co normalnie, więc o żadnym marnowaniu energii nie byłoby mowy. Chyba, że ktoś przez przypadek zaznaczyłby odnawianie energii, a nieopłacalne to byłoby, ale nie dla nas tylko dla stwórców gry, a jedyne, co w ten sposób by się marnowało to oponki, które można by wydać na coś innego. I pytanie czy to trochę za łatwe by nie było, bo wtedy niektórzy gracze wchodziliby na Hero Zero tylko, co 3 h.  


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#9 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 24 listopad 2015 - 23:46

Temat zamykam na prośbę autora.

Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych