Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Zawody drużyn


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krulowskyy

Krulowskyy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Jahwe
  • Drużyna:Pokerstar
Reputacja: 3

Napisano 28 wrzesień 2015 - 14:56

Witam. A to moja chyba 6 albo 5 albo 7 propozycja związana z Hero Zero (czyt. Hiroł Ziroł) <--- nwm po co to dałem o_O xD. Ale przejdźmy do sedna!!!!! xD Ok, moja propozycja jest taka by dodano zawody drużyn do gry. Chodzi mi o takie coś: 

 

Załączony plik  obrazek do grafy.png   21,3 KB   5 Ilość pobrań

 

W tych kółeczkach będzie logo drużyny. 

 

Jak jakaś drużyna wygra to nagroda za wygrana to np. 100 oponek drużynowych albo 200; jak chca tworcy.

 

ta opcja bedzie dostepna w zakladce twoja druzyna i tam jest druzyna pozniej pod statystykami teamu (rozwijanie) gdzie sa: atak na bande, team, zapros nowych itp. to bedzie 5 zakladka Zawody albo jak tworcy nazwia. 

 

PLEASEE NA TAK!

 

Pozdro, Krulowskyy

 

JESLI DACIE NIE to bedzie mi BARDZO PRZYKRO :( :( :(

 

Narka!

 

SORKI ZE TO JEST MALO OPISANE, ALE NIE MIAŁEM POMYSŁÓW, ZROZUMCIE!!!!!!!!!!


Użytkownik Krulowskyy edytował ten post 28 wrzesień 2015 - 15:03

  • miluski i ola01 lubią to

#2 lola22

lola22

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów
Reputacja: 254

Napisano 28 wrzesień 2015 - 15:00

Myślę że jest to nie do przejścia technicznie ... drużyn jest mnóstwo jak chcesz je kwalifikowac? Dlaczego drużyna a: ma walczyć z b: a drużyna c: z d: a nie na przykład a: z d:
Jest to słabo opisane niedopracowane ... i myślę że nie da rady ...
Edit @down
Chodzi o to ze ciężko będzie zgrać to i technicznie i żeby było sprawiedliwie
Po za tym jeśli to ma wyglądać jak myślę to będzie spory problem i mogą się zawieszac serwery



Nie do końca rozumiem jak miało by to wyglądać. . Pomysł na prawdę nie jest zły ale myślę że będzie ciężko z realizacją od strony technicznej... musisz opisać dokładniej o co ci chodzi
Ja może się nie znam

Ale co mają te drużyny być dobierane pod względem średniego lvl czy ilości członków czy rozwoju drużyny? Chyba gdyby brać wszystko pod uwagę, wszystkie kryteria może było by to w jakiś sposób sprawiedliwe

Użytkownik lola22 edytował ten post 28 wrzesień 2015 - 15:16

  • Fikuś i §ZYBKACOBRA lubią to

#3 Krulowskyy

Krulowskyy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Jahwe
  • Drużyna:Pokerstar
Reputacja: 3

Napisano 28 wrzesień 2015 - 15:02

Myślę że jest to nie do przejścia technicznie ... drużyn jest mnóstwo jak chcesz je kwalifikowac? Dlaczego drużyna a: ma walczyć z b: a drużyna c: z d: a nie na przykład a: z d:

nie kumam cie rozumiem to tak. "druzyn jest mnostwo..." to nie sa takie zawody gdzie po przegraniu twoja druzyna rozwiazuje sie ale po prostu przegrales i juz a jak wygrales dostajecie nagrode np 35 oponek teamowych aha jeszcze: Drużyna czemu ma walczyć? ... żeby może jak wygra to było warto każda drużyna ryzykuje



#4 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 28 wrzesień 2015 - 15:03

Witam. A to moja chyba 6 albo 5 albo 7 propozycja związana z Hero Zero (czyt. Hiroł Ziroł) <--- nwm po co to dałem o_O xD. Ale przejdźmy do sedna!!!!! xD Ok, moja propozycja jest taka by dodano zawody drużyn do gry. Chodzi mi o takie coś: 

 

attachicon.gifobrazek do grafy.png

 

W tych kółeczkach będzie logo drużyny. 

 

Jak jakaś drużyna wygra to nagroda za wygrana to np. 100 oponek drużynowych albo 200; jak chca tworcy.

 

ta opcja bedzie dostepna w zakladce twoja druzyna i tam jest druzyna pozniej pod statystykami teamu (rozwijanie) gdzie sa: atak na bande, team, zapros nowych itp. to bedzie 5 zakladka Zawody albo jak tworcy nazwia. 

 

PLEASEE NA TAK!

 

Pozdro, Krulowskyy

 

JESLI DACIE NIE to bedzie mi BARDZO PRZYKRO :( :( :(

 

Narka!

TAK!!

ŚWIETNY POMYSŁ!!

TYLKO , ŻEBY BYŁO TAK , ABY BYŁO KILKA TYCH ZAWODOW DRUŻYN NP.: DRUŻYNY OD 1 DO 10 CZŁONKOW W JEDNYCH ZAWODACH , OD 10 CZŁONKOW DO 20 CZŁONKÓW W JEDNYCH ZAWODACH , A OD 21 CZŁONKÓW DO 30 CZŁONKÓW W TRZECICH ZAWODACH.

Co do nagrody nawet dobrze ;)

Nie slij narazie do SUPPORTU , bo może być to powtórka bądź zły pomysł(tu liczą się inni też nie tylko ja ;) )

 

Pozdrawiam miluski.

Mogę opisać ;)


Użytkownik miluski edytował ten post 28 wrzesień 2015 - 15:14


#5 Krulowskyy

Krulowskyy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Jahwe
  • Drużyna:Pokerstar
Reputacja: 3

Napisano 28 wrzesień 2015 - 15:15

Myślę że jest to nie do przejścia technicznie ... drużyn jest mnóstwo jak chcesz je kwalifikowac? Dlaczego drużyna a: ma walczyć z b: a drużyna c: z d: a nie na przykład a: z d:
Jest to słabo opisane niedopracowane ... i myślę że nie da rady ...
Edit @down
Chodzi o to ze ciężko będzie zgrać to i technicznie i żeby było sprawiedliwie
Po za tym jeśli to ma wyglądać jak myślę to będzie spory problem i mogą się zawieszac serwery



Nie do końca rozumiem jak miało by to wyglądać. . Pomysł na prawdę nie jest zły ale myślę że będzie ciężko z realizacją od strony technicznej... musisz opisać dokładniej o co ci chodzi
Ja może się nie znam

nwm jak to opisać lepiej



#6 MójNick :D

MójNick :D

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
Reputacja: 0

Napisano 28 wrzesień 2015 - 16:19

Witam. A to moja chyba 6 albo 5 albo 7 propozycja związana z Hero Zero (czyt. Hiroł Ziroł) <--- nwm po co to dałem o_O xD. Ale przejdźmy do sedna!!!!! xD Ok, moja propozycja jest taka by dodano zawody drużyn do gry. Chodzi mi o takie coś: 

 

attachicon.gifobrazek do grafy.png

 

W tych kółeczkach będzie logo drużyny. 

 

Jak jakaś drużyna wygra to nagroda za wygrana to np. 100 oponek drużynowych albo 200; jak chca tworcy.

 

ta opcja bedzie dostepna w zakladce twoja druzyna i tam jest druzyna pozniej pod statystykami teamu (rozwijanie) gdzie sa: atak na bande, team, zapros nowych itp. to bedzie 5 zakladka Zawody albo jak tworcy nazwia. 

 

PLEASEE NA TAK!

 

Pozdro, Krulowskyy

 

JESLI DACIE NIE to bedzie mi BARDZO PRZYKRO :( :( :(

 

Narka!

 

SORKI ZE TO JEST MALO OPISANE, ALE NIE MIAŁEM POMYSŁÓW, ZROZUMCIE!!!!!!!!!!

jestem jak najbardziej na TAK!!   pomysł sam w sobie jest dobry doda to graczom wiecej zabawy chcialbym aby takie walki znajdowywaly sie w grze i aby przeszedl dalej ;)



#7 §ZYBKACOBRA

§ZYBKACOBRA

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 19 postów
  • Postać:SZYBKACOBRA
  • Drużyna:PL8
Reputacja: 76

Napisano 28 wrzesień 2015 - 16:33

Witam. A to moja chyba 6 albo 5 albo 7 propozycja związana z Hero Zero (czyt. Hiroł Ziroł) <--- nwm po co to dałem o_O xD. Ale przejdźmy do sedna!!!!! xD Ok, moja propozycja jest taka by dodano zawody drużyn do gry. Chodzi mi o takie coś: 

 

attachicon.gifobrazek do grafy.png

 

W tych kółeczkach będzie logo drużyny. 

 

Jak jakaś drużyna wygra to nagroda za wygrana to np. 100 oponek drużynowych albo 200; jak chca tworcy.

 

ta opcja bedzie dostepna w zakladce twoja druzyna i tam jest druzyna pozniej pod statystykami teamu (rozwijanie) gdzie sa: atak na bande, team, zapros nowych itp. to bedzie 5 zakladka Zawody albo jak tworcy nazwia. 

 

PLEASEE NA TAK!

 

Pozdro, Krulowskyy

 

JESLI DACIE NIE to bedzie mi BARDZO PRZYKRO :( :( :(

 

Narka!

 

SORKI ZE TO JEST MALO OPISANE, ALE NIE MIAŁEM POMYSŁÓW, ZROZUMCIE!!!!!!!!!!

Heh, coraz mniej mnie to dziwi. Zamiast wypisywać, który to twój pomysł, to lepiej skup się na nim...

 

Za duże nagrody i to jeszcze w oponkach. Oponki z TT, można kupić, jeszcze z tych band. Czego wy chcecie? Założyć drużynę i mieć od razu chociaż tysiąc oponek na ulepszenia? Zbyt łatwo oponki, by szły, a rywalizacja jak napisała wyżej Ola, by nie była równa. Wylosowali gracze drużynę ze średnim poziomem np. 100, a drużyna ma 150 lvl średni do tego więcej graczy. Taki przykładzik... Gdzie tu sprawiedliwość? Równość? Masz turniej i się w nim baw, kombinuj co i jak, a nie starasz się dodawać coś, co i tak jest pisane na siłę.

 

Nie chcę byś poczuł się urażony, ale ta propozycja nie jest na poziomie gry. Zanim coś napiszesz - pomyśl, czy wartę uwagi. Do tego brak ankiety. Nie każdy piszę posta, itp. większość jej używa... 

 

Jestem na NIE. Moim zdaniem lepiej skupić na tt, czy bandach, niż dostawać oponki za cwaniacki pomysł oparty tylko na zarobku... 


Użytkownik §ZYBKACOBRA edytował ten post 28 wrzesień 2015 - 16:35

  • lola22 i miluski lubią to

#8 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 28 wrzesień 2015 - 17:36

Turniej Zawodowy Drużyn rozpoczynałby się w każdą niedzielę o 21:00.

Aby potwierdzić w nim udział do wszystkich przychodziłaby ta wiadomość:

Screensho_shrrsnn.png

Niestety członkowie nie mogliby kliknąć opcji: ROZPOCZNIJ TERAZ TZD.

Mogliby to robić tylko doradcy i przywódcy.

Najsłabsze drużyny kwalifikowałyby się do najłatwiejszego poziomu T Z D czyli od 5 do 10 członków.

Reszta drużyn kwalifikowałaby się do wyższych poziomów T Z D czyli : od 11 do 20 członków: średni , a od 21 do 30 członków trudny.

Nagrody:

Za zwycięstwo : 100 oponek drużynowych

Za 2 miejsce : 40 oponek drużynowych

Za 3 miejsce : 30 oponek drużynowych

Za przegraną w ćwierćfinale: 15 oponek drużynowych.

Za udział : 2 oponki drużynowe.

Grafika:

Screensho_shrrahn.pngScreensho_shrrsap.png


  • IZIPROTYPU lubi to

#9 NeoZero

NeoZero

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Miejscowość:ZG
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
  • Drużyna:Angeli Vindictae
Reputacja: 186

Napisano 28 wrzesień 2015 - 17:45

Fajnie by było jak by takie zawody były raz na msc wszystkich drużyn na każdym świecie w każdym kraju :) pierw eliminacje światów, następnie kraj i np 10 najlepszych z kazdego kraju :)


e19387b0a7f662e88dda6d9187c7afca94273602


#10 MEM

MEM

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Miejscowość:Poniatowicze (Podlasie)
  • Serwer:PL18
  • Postać:BorowiczeK
Reputacja: 15

Napisano 28 wrzesień 2015 - 18:02

walki drużyn nie mają sensu bo topowe drużyny z trenami zawsze będą wygrywać, ale ciekawym pomysłem było by dodanie expa łącznego całej drużyny bo energia do misji to taki średni trofek i każdej lepszej drużynie mogło by się udać


Użytkownik MEM edytował ten post 28 wrzesień 2015 - 18:10


#11 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 28 wrzesień 2015 - 18:05

walki drużyn nie mają sensu bo topowe drużyny z trenami zawsze będą wygrywać, ale ciekawym pomysłem było by dodanie expa łącznego całej drużyny bo kondycja to taki średni trofek i każdej lepszej drużynie mogło by się udać

Czy ty cytujesz tu swój pomysl , w którym większośc glosów bylo na nie..??

Bo widze , że cytujesz swój lub kogoś pomysl.

Twój pomysl jest bezsensowny.



#12 matik124

matik124

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Miejscowość:a co cie to ?
  • Serwer:PL22
  • Postać:Kwi4tek
  • Drużyna:Gramy4FUN
Reputacja: 16

Napisano 28 wrzesień 2015 - 18:07

Nie! Dlaczego ? Twórcy stracą na oponkach więc nie ma szans :/


Kabooom ;) Tsss... :D


#13 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 28 wrzesień 2015 - 18:10

Nie widzę żadnych szans na wejście tego pomysłu do gry. Przecież drużyny z top10 zawsze by wygrywały, ponieważ mają najlepszych graczy i dobre trofki, więc słabsze drużyny nie miałyby szans i odechciałoby się im (słabszym drużynom) uczestniczyć w tym wydarzeniu. Jestem na nie.


05a5fb1ed4e64.gif


#14 matik124

matik124

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Miejscowość:a co cie to ?
  • Serwer:PL22
  • Postać:Kwi4tek
  • Drużyna:Gramy4FUN
Reputacja: 16

Napisano 28 wrzesień 2015 - 18:16

@miluski taka prawda ! Jak każda 1 drużyna dostanie załóżmy 200 oponek to jest 14 światów za niedługo będzie więcej to ! 200*14=2800! Zakładając ,żę na każdym pl'u będą podziały na 3 grupy :najepsze,średnie oraz najsłabsze Czyli ! 2800*3=8400 !


Kabooom ;) Tsss... :D


#15 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 28 wrzesień 2015 - 18:16

@miluski taka prawda ! Jak każda 1 drużyna dostanie załóżmy 200 oponek to jest 14 światów za niedługo będzie więcej to ! 200*14=2800! Zakładając ,żę na każdym pl'u będą podziały na 3 grupy :najepsze,średnie oraz najsłabsze Czyli ! 2800*3=8400 !

Nie czytaleś mojego opisu tego pomyslu zapraszam wyżej do mojego postu z grafiką i opisem 



#16 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 28 wrzesień 2015 - 18:20

W ogóle nieczytales mojego opisu tego pomysłu. Widzę to , przeczytaj lepiej ziom , slabsze druzyny będą walczyly ze slabszymi , średnie ze średnimi , a najlepsze z najlepszymi..

Ja oceniam tylko pomysł autora tematu ;)


05a5fb1ed4e64.gif


#17 lola22

lola22

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów
Reputacja: 254

Napisano 28 wrzesień 2015 - 19:36

Czyli jak to sobie wyobrażasz?

Drużyna a 25 członków .. średni level 89
Drużyna b 25 członków ... średni lvl 211

Cały czas na nie
To jest pomysł z góry skazany na niepowodzenie
  • ala1212 lubi to

#18 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 29 wrzesień 2015 - 16:11

Zgadzam się, z lola22...

Pomysł nie ma szans na wejście, nie róbmy z tego (innej gry, której nazwy nie podam)...



#19 matik124

matik124

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Miejscowość:a co cie to ?
  • Serwer:PL22
  • Postać:Kwi4tek
  • Drużyna:Gramy4FUN
Reputacja: 16

Napisano 30 wrzesień 2015 - 06:29

Jak moi poprzednicy na nie ;) Autorzy na tym OGROMNIE stracą ;)


Kabooom ;) Tsss... :D


#20 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 30 wrzesień 2015 - 10:06

Jak moi poprzednicy na nie ;) Autorzy na tym OGROMNIE stracą ;)

A co wy się tak martwicie o autoròw?

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych