Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Eventowa "nagroda pocieszenia" - jest czy nie?


Najlepsza odpowiedź miluski , 23 sierpień 2015 - 14:52

Nie ukończyłam ostatniego eventu, z braku "Kartek...", miałam 99%.

 

Żadnej "nagrody pocieszenia" nie dostałam, a koleżanka z drużyny pisze mi, cyt.:

 

"mnie ten event też wkurzył, a jaka dostałaś nagrodę pocieszenia?? bo zawsze były i tak jakieś w miarę, a teraz...ja miałam koło 90% a dostałam strój -16, 1600 dośw. i koło 6k złota..."

 

Czy są jakieś nagrody pocieszenia, czy nie ma? 

 

Czy jest jakiś standard, czy to też jest "losowe" czyli że jedni dostają a inni nie?

Nagrody pocieszenia są , jeśli nie dostałaś nagrody pocieszenia napisz do SUPPORTU.

Oni napewno ci pomogą.

A o to link do niego: support.herozerogame.com

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 23 sierpień 2015 - 14:48

Nie ukończyłam ostatniego eventu, z braku "Kartek...", miałam 99%.

 

Żadnej "nagrody pocieszenia" nie dostałam, a koleżanka z drużyny pisze mi, cyt.:

 

"mnie ten event też wkurzył, a jaka dostałaś nagrodę pocieszenia?? bo zawsze były i tak jakieś w miarę, a teraz...ja miałam koło 90% a dostałam strój -16, 1600 dośw. i koło 6k złota..."

 

Czy są jakieś nagrody pocieszenia, czy nie ma? 

 

Czy jest jakiś standard, czy to też jest "losowe" czyli że jedni dostają a inni nie?



#2 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 23 sierpień 2015 - 14:50

Są nagrody pocieszenia, powinnaś mieć ją, w okienku gdzie wcześniej sprawdzałaś postęp misji...

Są to nagrody losowe tj. napewno dostaniesz monety, doświadczenie i przedmiot, ale przedmiot ma różny stopień rzadkości..



#3 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 23 sierpień 2015 - 14:52   Najlepsza odpowiedź

Nie ukończyłam ostatniego eventu, z braku "Kartek...", miałam 99%.

 

Żadnej "nagrody pocieszenia" nie dostałam, a koleżanka z drużyny pisze mi, cyt.:

 

"mnie ten event też wkurzył, a jaka dostałaś nagrodę pocieszenia?? bo zawsze były i tak jakieś w miarę, a teraz...ja miałam koło 90% a dostałam strój -16, 1600 dośw. i koło 6k złota..."

 

Czy są jakieś nagrody pocieszenia, czy nie ma? 

 

Czy jest jakiś standard, czy to też jest "losowe" czyli że jedni dostają a inni nie?

Nagrody pocieszenia są , jeśli nie dostałaś nagrody pocieszenia napisz do SUPPORTU.

Oni napewno ci pomogą.

A o to link do niego: support.herozerogame.com


Użytkownik miluski edytował ten post 23 sierpień 2015 - 14:54


#4 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 23 sierpień 2015 - 14:59

No to niestety, nie dostałam.

 

Po zakończeniu eventu ikona otwierająca okno z przebiegiem eventu zwyczajnie znikła i koniec.

 

Suuuper... :(   

 

Naprawdę powinnam skasować to felerne konto, bo rzucić gry całkiem nie chcę, ze względu na koleżanki w drużynie.

 

Ale to jest dwa lata pracy... bo zabawa to to nie jest, absolutnie.  Nudne obowiązkowe treningi, misje, których teksty bardzo mnie bawiły na początku, ale ile można czytać to samo...

 

A jakoś od 1/2 roku stale mam problemy tego typu jak z tym eventem i z tą "nagrodą pocieszenia".  :(

 

Taaaa... napiszę do "Supportu" - ciekawe, jaką teraz wymyślą odpowiedź,  że nie dostałam tej nagrody. 

 

O evencie napisali, że "był łatwy i do wykonania w wyznaczonym czasie", a to, że dokupiłam maksymalna ilość energii i nie znalazłam 7 (siedmiu!) kartek, to oczywiście nie jest błąd. :/



#5 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 23 sierpień 2015 - 15:00

No to niestety, nie dostałam.

 

Po zakończeniu eventu ikona otwierająca okno z przebiegiem eventu zwyczajnie znikła i koniec.

 

Suuuper... :(   

 

Naprawdę powinnam skasować to felerne konto, bo rzucić gry całkiem nie chcę, ze względu na koleżanki w drużynie.

 

Ale to jest dwa lata pracy... bo zabawa to to nie jest, absolutnie.  Nudne obowiązkowe treningi, misje, których teksty bardzo mnie bawiły na początku, ale ile można czytać to samo...

 

A jakoś od 1/2 roku stale mam problemy tego typu jak z tym eventem i z tą "nagrodą pocieszenia".  :(

 

Taaaa... napiszę do "Supportu" - ciekawe, jaką teraz wymyślą odpowiedź,  że nie dostałam tej nagrody. 

 

O evencie napisali, że "był łatwy i do wykonania w wyznaczonym czasie", a to, że dokupiłam maksymalna ilość energii i nie znalazłam 7 (siedmiu!) kartek, to oczywiście nie jest błąd. :/

Napisz,  że przez jakiś błąd niedostalaś nagrody pocieszenia i proszisz aby ci ją dali , powinni dać ;)



#6 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 23 sierpień 2015 - 15:05

@Azurah nie przejmuj sie tym, każdy ma podobnie.

I praktycznie w każdej grze tak jest.

Jak czegoś nie potrzebujesz = jest wszędzie.

Jak zaczniesz tego potrzebować = już nie znajdziesz :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych