Jump to content


Photo
- - - - -

Opcja "pomiń członków drużyny"


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 empec

empec

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 26 posts
Reputacja: 6

Posted 22 August 2015 - 10:26

Witam,

 

Opcja, która szczególnie przydałaby się graczom mobilnym, którzy stosunkowo ciężko mają wybierać innych graczy z rankingów.

 

http://screenshooter...0622355/gahqhwy

 

Po zaznaczeniu opcji jw.   pomijani  są członkowie naszej drużyny, do wyboru mamy pozostałych graczy.

Ta sama opcja mogłaby mieć zastosowanie w lidze. 

 

 

Proszę o sugestie oraz sensowne odpowiedzi.

 



#2 GryfciuPL

GryfciuPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 posts
  • Miejscowość:Wielka Brytania, United Kingdom
  • Serwer:PL8
  • Postać:GryfonPL
  • Drużyna:Gliterki
Reputacja: 173

Posted 22 August 2015 - 10:30

Witam,

Opcja, która szczególnie przydałaby się graczom mobilnym, którzy stosunkowo ciężko mają wybierać innych graczy z rankingów.

http://screenshooter...0622355/gahqhwy

Po zaznaczeniu opcji jw. pomijani są członkowie naszej drużyny, do wyboru mamy pozostałych graczy.
Ta sama opcja mogłaby mieć zastosowanie w lidze.


Proszę o sugestie oraz sensowne odpowiedzi.


Gra podaje ci przeciwników o statystykach podobnych do ciebie lub podobnym rozłożeniu więc o co chodzi. Ja uważam by przeciwników w rankingu szukać, jest to bardziej opłacalne , a nie tak jak nam gra podstawia.

Edited by GryfciuPL, 22 August 2015 - 10:33.

Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.


#3 Darth Vader

Darth Vader

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 posts
Reputacja: 1

Posted 22 August 2015 - 10:42

To chyba nie potrzebna opcja, przynajmniej ja tak uważam. Już i tak jest ułatwienie w wersji mobilnej w postaci koloru niebieskiego członka naszej drużyny. Nie jest cieżkie wyszukanie odpowiedniego przeciwnika w wersji mobilnej, tak jak przedmówca mówil lepiej szukać w rankingu :)

Edited by Darth Vader, 22 August 2015 - 10:43.

  • Rafał2014 likes this

#4 empec

empec

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 26 posts
Reputacja: 6

Posted 22 August 2015 - 10:47

Gra podaje ci przeciwników o statystykach podobnych do ciebie lub podobnym rozłożeniu więc o co chodzi. Ja uważam by przeciwników w rankingu szukać, jest to bardziej opłacalne , a nie tak jak nam gra podstawia.

 

Rzeczywiście... :

http://screenshooter...0622355/oqyfiko

 

Zakładka z pojedynkami wybiera nam przeciwników losowo. Wiele drużyn przestrzega zakazu atakowania się wzajemnego w drużynie, więc czemu nie możnaby wprowadzić ułatwienia ? 



#5 TREBUSH II

TREBUSH II

    Ekspert

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 708 posts
Reputacja: 775

Posted 22 August 2015 - 12:24

Oczywiście jest to dobry pomysł dla osób korzystających z tabelki ,,przeciwnik w pojedynku".

 

Ja nigdy z tej tabelki pojedynków nie korzystam a wybieram tych co zbijają honor z zakładki TTH,

oraz zawodników z głównego rankingu.

 

Ale skoro gracze w wersji mobilnej mają trudność przy wchodzeniu w główny ranking to czemu

nie zrobić im takiego udogodnienia.

 

Ja to ogólnie jestem przeciwny, aby gracze z naszej drużyny byli pokazywani w tabelce

,,przeciwnik w pojedynku" oraz jako nasi przeciwnicy w pojedynku ligowym ligowym.

Wg mnie tam ich nigdy nie powinno być.



#6 Rafał2014

Rafał2014

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 posts
  • Serwer:PL9
  • Postać:Rafał2014
  • Drużyna:The Brotherhood
Reputacja: 31

Posted 22 August 2015 - 15:41

Jeżeli już to powinna być to jako opcja, tak jak autor proponuje.

W lidze to wbrew pozorom jest to potrzebne tak jak jest, wiele razy mi się zdarza przekazać swoje punkty ligowe komuś komu grozi spadniecie z ligi a ja mam nadmiar punktów.


Edited by Rafał2014, 22 August 2015 - 15:43.


#7 empec

empec

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 26 posts
Reputacja: 6

Posted 22 August 2015 - 22:18

Jeżeli już to powinna być to jako opcja, tak jak autor proponuje.

W lidze to wbrew pozorom jest to potrzebne tak jak jest, wiele razy mi się zdarza przekazać swoje punkty ligowe komuś komu grozi spadniecie z ligi a ja mam nadmiar punktów.

 

Dlatego zakładam mozliwosc zaznaczenia/odznaczenia tej mozliwosci - czasami zdarza sie komus trafic na potrzebujacego ze swojej druzyny, ale czasem jest to zbyteczne, dlatego odznaczamy... :P

nikomu by to nie zaszkodzilo, a moze pomoc... :P 



#8 Major323211

Major323211

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 posts
  • Miejscowość:Gdzieś tam Daleko!
  • Serwer:PL1
  • Postać:Major32321
  • Drużyna:eHero
Reputacja: 34

Posted 24 August 2015 - 05:14

Ja nie gram na telefonie bo po prostu nie przypadło mi to do gustu lecz dla tych mobilnych "maniaków" może powtarzam "może" by to się przydało


                     Oceniasz temat? Uzasadnij swoją odpowiedz  

                                A przy okazji kliknij [LIKE]





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users