Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Ranking osób ''Lubię to!''


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

Ankieta: Czy chcesz kolejne serie Rankingu osób ''Lubię to!''? (10 użytkowników oddało głos)

Chcesz, aby Ranking był kontuowany?

  1. Tak! (5 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  2. Głosowano Nie! (5 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

Głosuj

#1 IronMen

IronMen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL14
Reputacja: 150

Napisano 18 sierpień 2015 - 13:36

MAŁE SPROSTOWANIE DLA... FORUMOWYCH ZŁOTYCH ''NOOBKÓW''.

Wiem, wiem i niestety jeszcze raz wiem. Ranking lików był kiedyś, powtarzam KIEDYŚ prowadzony przez Użytkowników. Mianowicie proszę nie pisać, że KIEDYŚ było to prowadzone, PONIEWAŻ dawne Rankingi są NIE aktualne, bardzo dużo rzeczy w takim razie się zmieniło. Powtarzam BYŁY przeprowadzane, nie są już przez tamte osoby przeprowadzane i takowe osoby nie dbają po prostu o to, czy też zrobili na wybrany miesiąc, a dalej już nie.

 

FORUMOWY RANKING LIKÓW

 

Chcę Wam przedstawić Forumowy Ranking Lików. Będzie on polegał na tym, iż ja zrobię listę osób z największą Reputacją. Kiedyś na Forum było takie coś przeprowadzane przez User'ów, ale po prostu, lekko mówiąc zostało to zaniedbane. Postaram aktualizować go w tym temacie co jakiś miesiąc. Ma on na celu zachęcić Forumowiczów do dobrej rywalizacji, pisania mądrych postów i tematów. Oczywiście NIE do wymuszania Laików.

 

STAN NA 18 SIERPNIA 2015r.

Godzina wstawienia listy

14:36

76295557069558991193.png

GRATULACJE DLA...

Na pewno dla całego Forum. Za osiągnięcie takiej aktywności, za uzyskanie tylu Lików.

Osobiście gratuluję Regnor'owi za to, iż osiągnął 1648 Lubię To!, ponieważ to naprawdę ładna liczba.

DLACZEGO TOP 13?

Wybrałem TOP 13, a nie TOP 10, ponieważ, gdy zacząłem sprawdzać Użytkowników sporawo z nich miało 400+ lajków, dlatego każdego z nich wypisałem.

NAJ. OCZEKUJĄCY

Najbardziej oczekująca osobą do dostania się w Rankingu jest user zOnq.

CIEKAWOSTKI

Użytkownikowi Batmen na 1 post wypada 2.73 lajka. (946:346=2.73) Wielkie GRATULACJE! :super:

PRZYROST, tzn?!

Będę starał co nowy Ranking dodawać ile, kto zebrał lików przez czas, tzn. dziś ktoś ma 10 like, za miesiąc 20, piszę, że przyrosło mu od tamtego czasu 10 lików.

 

Jeśli czas pozwoli mi na prowadzenie takowego Rankingu, to postaram go odświeżać tak jak pisałem - co miesiąc.

 

Jeśli ktoś z Bohaterów NIE chce, aby go wpisywać na listę, proszę o wysłanie PW.

 

 

Jeśli będą kolejne wydanie znów będę pisał jakieś ciekawostki, oczekujących i zapewne kilka zmian wprowadzę, np. ilość postów przy ilości Lubię to!.


Forumowa Gazetka - zbiór najważniejszych wydarzeń z gry, a w szczególności z forum. Znajdziesz tu różne wywiady, głównie z Moderacją Forum, farty i niefarty, suchary i mnóstwo zabaw dotyczących gry. W pigułce znajdziesz też różne ciekawostki.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych