Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje ogólne] Notatki konserwacyjne 2015-06-09


  • Please log in to reply
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 09 czerwiec 2015 - 08:38

Temat służy dyskusji odnośnie dzisiejszej aktualizacji
http://forum.pl.hero...view=getnewpost

Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#2 Rafał2014

Rafał2014

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Rafał2014
  • Drużyna:The Brotherhood
Reputacja: 31

Napisano 09 czerwiec 2015 - 11:07

Wprowadzenie dublerów to ciekawa opcja :)



#3 slychu

slychu

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 3

Napisano 09 czerwiec 2015 - 11:23

no nie wiem czy ciekawa...

bo sprowadza sie do tego ze zamiast rekrutowac nowych graczy do HZ to wprowadza sie mozliwosc zastapienia ich jakims dublerem.... nie przyciaga sie gracza tylko jeszcze bardziej odpycha... a najwazniejsze ze oponki musza sie zgadzac....


  • Azurah, alex1234345 i Mr. T lubią to

#4 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 09 czerwiec 2015 - 11:37

Dublerzy za oponki, nowe przedmioty setowe po 20 złotych sztuka...   chyba wolałabym abonament miesięczny, a jeszcze lepiej opcję wyboru - kto chce wybiera abonament i przestaje mieć konieczność używania "oponek".  :P

 

Dla mnie istotne w tej aktualizacji jest to, że naprawiono dodawanie znajomych - po wprowadzeniu limitu znajomych nie mogłam dodawać, mimo że miałam 25 a 100.

Sprawdziłam, już jest w porządku. ;)


  • slychu i taka jedna lubią to

#5 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 09 czerwiec 2015 - 13:00

WIęc tak...

temat dublerów - nie ruszam tego - do mnie osobiście to nie przemawia... kolejny sposób na wyduszenie z nas pieniędzy ( oponek ) w dodatku tych za które musimy zapłacić bo tych zdobytych w grze nie wykorzystamy na ten cel.

 

Stroje setowe ligowe - pomysł fajny ale mocno NIEDOPRACOWANY - dlaczego?

Wspindranie się po ligach to fajna sprawa zwłaszcza iż każden poziom w górę daje nam coś więcej % do stat.

W przypadku strojów różnią się one jedynie kolorem, wyglądem. Wszystkie jednak dają po 7% - tyle samo co Iron - tyle samo co wcześniejsze płatne stroje. Na mój gust znacznie lepiej by to wyglądało jakby było to podzielone na 4,5,6,7% a nie jak jest obecnie.

4% za najniższa ligę - sprawiedliwe mniejsze bonusy niż trzymania w kupie itp.

5% srebro

6% gold ( lepiej jak trzymania w kupie gorzej od Irona )

7% za championa

 

Taki rozkład miałby większy sens. Jeśli ktoś uważa inaczej - super - mam prawo do właśnego zdania :)

 

Dziękuję za uwagę :)



#6 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 09 czerwiec 2015 - 13:03

no nie wiem czy ciekawa...

bo sprowadza sie do tego ze zamiast rekrutowac nowych graczy do HZ to wprowadza sie mozliwosc zastapienia ich jakims dublerem.... nie przyciaga sie gracza tylko jeszcze bardziej odpycha... a najwazniejsze ze oponki musza sie zgadzac....

 

Chyba źle zrozumiałeś sens aktualki :)

Według twojej opinii rozumie iż można mieć 1 członka i zastąpić 30 osobową drużynę 29 dublerami 1 postaci? yyy? nie bardzo.

 

Dubler zastapi gracza który jest w drużynie - który nie zgłosił się do walki - nic więcej.

Jeśli zaś ja źle zrozumiałem aktualke prosze mnie poprawić :)

 

Pozdrawiam



#7 Mr. T

Mr. T

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
Reputacja: 15

Napisano 09 czerwiec 2015 - 13:14

Wg. mnie z tymi dublerami jest tak: ktoś nie zgłosił sie  do walki (np: ataku) i jak jest wykupiony dubler to ta sama osoba będzie walczyła tak jakby zgłosiła się do walki.  Reasumując: dubler to takie wirtualne zgłoszenie. Ale to tylko domysły, jak będzie to obecnie nikt nie wie.


illegal content : DDDDDDD


#8 slychu

slychu

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 3

Napisano 09 czerwiec 2015 - 13:20

Chyba źle zrozumiałeś sens aktualki :)

Według twojej opinii rozumie iż można mieć 1 członka i zastąpić 30 osobową drużynę 29 dublerami 1 postaci? yyy? nie bardzo.

 

Dubler zastapi gracza który jest w drużynie - który nie zgłosił się do walki - nic więcej.

Jeśli zaś ja źle zrozumiałem aktualke prosze mnie poprawić :)

 

Pozdrawiam

 

 

to raczej Ty nie zrozumiales mnie :)

mialem na mysli to ze wiele osob w tej chwili juz traci ochote do gry, albo loguja raz na tydzien, albo w ogole porzucaja gre... system dublerow pozwala na to iz trzymajac takie nieaktywne konta w druzynie, co prawda nie beda sie rozwijaly, jednak beda braly udzial w walkach... gdzie tu zachecanie ludzi do gry... ? gdzie tutaj przyciaganie ludzi do codziennego odwiedzania HZ... ?



#9 Speedy

Speedy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Speedy
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 55

Napisano 09 czerwiec 2015 - 13:25

to raczej Ty nie zrozumiales mnie :)

mialem na mysli to ze wiele osob w tej chwili juz traci ochote do gry, albo loguja raz na tydzien, albo w ogole porzucaja gre... system dublerow pozwala na to iz trzymajac takie nieaktywne konta w druzynie, co prawda nie beda sie rozwijaly, jednak beda braly udzial w walkach... gdzie tu zachecanie ludzi do gry... ? gdzie tutaj przyciaganie ludzi do codziennego odwiedzania HZ... ?

 

Wiesz... problemów jest wiele podstawowym z nich jest zakładanie nowych serwerów. Za duzo nowych serwów za mało innowacji - ludzie grac grają ale skakają po serwach z jednego na drugi. To jest podstawowy problem i dublerzy ect. nie stanowią takiego problemu to jeydnie ułamek procenta w porównaniu z pierwotnym problemem :)

 

Przebij ten argument :) uwielbiam dyskusje :)



#10 Guest_Breaxz_*

Guest_Breaxz_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 09 czerwiec 2015 - 13:47

hahahaha... zalosne... dodajcie jeszcze mozliwosc zalozenia konta za 20 zl...
Kasa kasa i jeszcze raz kasa...
Nie ma kasy nie ma niczego jak widac...
Zacheaca sie do kupowania oponek nic nie dajacymi obnizkami co daje im 100% wiecej zarobkow niz normalnie.
Dublerzy ? - Pff... - Tyle w temacie.
Radze sie zastanowic jakie update wprowadzacie bo setow za kase jest wiecej niz tych normalnych...
Wchodze do gry - nowy update, nowe sety!? Mysle ze wreszcie cos ciekawego. A tu za zl Hahahah...
Ja juz nie mam ochoty na ta gre...
Zegnam...
  • "Dubi" lubi to

#11 Rafał2014

Rafał2014

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Rafał2014
  • Drużyna:The Brotherhood
Reputacja: 31

Napisano 09 czerwiec 2015 - 13:51

Masz racje, za dużo jest nowych serwerów co powoduje że te starsze się wyludniają.

Z tego co czytałem to serwerów polskich jest najwięcej.

 

Dublerzy mają podstawowe cele:

Podstawowy cel to naturalnie zwiększyć zysk.

Stworzyć wrażenie że dany serwer nie wyludnia się.

 

Na pl9 co jakiś czas słyszę że ktoś z wysokim poziomem rezygnuje z gry... brak jest faktycznych nowości... dodanie nowego setu czy dublerów nie jest niczym rewolucyjnym.



#12 nighting

nighting

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL15
  • Postać:nighting
Reputacja: 342

Napisano 09 czerwiec 2015 - 14:12

Cała ta aktualizacja jest korzystna dla twórców :) Dublerzy za oponki, które trzeba zakupić, nowe sety, które również trzeba zakupić za prawdziwe pieniądze. Ładnie wyglądają te sety, dublerzy to nawet fajny pomysł, ale szkoda, że wszystko za kasę ;) 

Oczywiście powiecie, że nie nikt nie musi tego zakupywać. Ale aktualizacje powinny być dla nas, a nie dla twórców :) Twórcy piszą, że można zdobyć część setu w walce, ale ile mamy na to szans? 2% ?

Nie wiem po co wprowadzili tyle setów. Różnią się one tylko wyglądem :/ To ma przyciągać uwagę.

Chociaż dobrze, że naprawili kilka błędów :) To chyba jest najlepsze w tej aktualizacji ;)  


                                                              937ca8091728952d65f9ccfa0bcf9f0d9d74e6fc


#13 Qutasiorro

Qutasiorro

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
  • Miejscowość:PL 1
  • Serwer:PL1
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 27

Napisano 09 czerwiec 2015 - 15:59

Tak jak inni kasa , kasa , kasa , kasa.

Mam pytanie Ile kasy mogą zyskiwać twórcy gry rocznie ?

Odpowiedź = like

 

 

Nowe Funkcje za Oponki 
Ligowe Zestawy
Dublerzy

 

Konserwacja. Dobrze chociaż to dobre jest.

 

Otwarcie bohaterskich czynów czasami powodowało nieznany błąd. Zostało to naprawione.
 Niektórzy gracze nie mogli zaakceptować lub odrzucić żądania baterii z powodu błędu. Zostało to naprawione.
 Błąd animacji, która mogła prowadzić do Nieznanego Błędu, została naprawiona.
 Niektórzy gracze nie mogli dodawać znajomych. Zostało to naprawione.
 Kilka mniejszych błędów zostało poprawionych.
 Błąd, który uniemożliwił doładowania adrenaliny o północy, został naprawiony.
 Błąd, który uniemożliwił doładowania odwagi o północy, został naprawiony.


  • Skipper00game, Fikuś i ziomol lubią to

#14 IZIPROTYPU

IZIPROTYPU

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 206 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:pan123
  • Drużyna:MementoMori
Reputacja: 69

Napisano 09 czerwiec 2015 - 19:48

Twórcy mają nas w du***.Zysk dla nich jest najważniejszy...Aktualizacja jest w miare spoko,zostały ogarnięte rzeczy które były "złe" dla graczy,ale to co dodali nowego to jedna wielka kupa.

 

 

Dublerzy?-nie potrzebne,jeszcze jakby to było za nie prawdziwą kasę rozumiem,ale my za wszystko musimy płacić?

 

Nowe sety-nie mam tu nic do powiedzenia,wyprzedzili mnie inni gracze i wypisali dosłownie wszystko...

 

Ogólna moja ocena:2/10


  • Azurah lubi to

Pomogłem?Dowiedziałeś się czegoś ode mnie?Daj like ! Bedę wdzięczny!


#15 Mr. T

Mr. T

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
Reputacja: 15

Napisano 09 czerwiec 2015 - 20:54

WIęc tak...

temat dublerów - nie ruszam tego - do mnie osobiście to nie przemawia... kolejny sposób na wyduszenie z nas pieniędzy ( oponek ) w dodatku tych za które musimy zapłacić bo tych zdobytych w grze nie wykorzystamy na ten cel.

 

Stroje setowe ligowe - pomysł fajny ale mocno NIEDOPRACOWANY - dlaczego?

Wspindranie się po ligach to fajna sprawa zwłaszcza iż każden poziom w górę daje nam coś więcej % do stat.

W przypadku strojów różnią się one jedynie kolorem, wyglądem. Wszystkie jednak dają po 7% - tyle samo co Iron - tyle samo co wcześniejsze płatne stroje. Na mój gust znacznie lepiej by to wyglądało jakby było to podzielone na 4,5,6,7% a nie jak jest obecnie.

4% za najniższa ligę - sprawiedliwe mniejsze bonusy niż trzymania w kupie itp.

5% srebro

6% gold ( lepiej jak trzymania w kupie gorzej od Irona )

7% za championa

 

Taki rozkład miałby większy sens. Jeśli ktoś uważa inaczej - super - mam prawo do właśnego zdania :)

 

Dziękuję za uwagę :)

 

Też tak uważam. Skoro seta można zdobyć w pojedynku ligowym to dlaczego w lidze bronz i czempion ma być 7 % ? Przecież gracz powinien dążyć aby uzyskać czempiona bo jego set wówczas będzie najlepszy - będzie mógł zyskac najlepszego seta. A skoro w bronz i czempion można zyskać takiego samego seta (różnica tylko kolorystyczna) to jaka to motywacja ?


  • Azurah lubi to

illegal content : DDDDDDD


#16 Skipper00game

Skipper00game

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 37 postów
  • Miejscowość:Długopole Zdrój
  • Serwer:PL3
  • Postać:Skipper00game
  • Drużyna:The Heroes
Reputacja: 7

Napisano 09 czerwiec 2015 - 22:44

WIęc tak...

temat dublerów - nie ruszam tego - do mnie osobiście to nie przemawia... kolejny sposób na wyduszenie z nas pieniędzy ( oponek ) w dodatku tych za które musimy zapłacić bo tych zdobytych w grze nie wykorzystamy na ten cel.

 

Stroje setowe ligowe - pomysł fajny ale mocno NIEDOPRACOWANY - dlaczego?

Wspindranie się po ligach to fajna sprawa zwłaszcza iż każden poziom w górę daje nam coś więcej % do stat.

W przypadku strojów różnią się one jedynie kolorem, wyglądem. Wszystkie jednak dają po 7% - tyle samo co Iron - tyle samo co wcześniejsze płatne stroje. Na mój gust znacznie lepiej by to wyglądało jakby było to podzielone na 4,5,6,7% a nie jak jest obecnie.

4% za najniższa ligę - sprawiedliwe mniejsze bonusy niż trzymania w kupie itp.

5% srebro

6% gold ( lepiej jak trzymania w kupie gorzej od Irona )

7% za championa

 

Taki rozkład miałby większy sens. Jeśli ktoś uważa inaczej - super - mam prawo do właśnego zdania :)

 

Dziękuję za uwagę :)

Nie zgodzę się zbytnio z tymże podziałem procentowym, ponieważ za zwykłe sety, które możemy zyskać poprzez zadania nadzwyczajne, prezenty... dostajemy 5% podstawowych statystyk.

 

Ale twój pomysł bardzo mi się podoba, może coś z tego wyjdzie jeśli Ty bądź ktoś inny urozmaici ten podział.

Aż dam lajka :D


Tip: Did you know, that if you'll upvote me, then you will live longer.


#17 ALEXIS<3

ALEXIS<3

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 117

Napisano 10 czerwiec 2015 - 08:35

Uważam, że ta aktualizacja jest całkiem spoko gdyż w końcu te błędy, które najczęściej występowały w grze poprawili.
Natomiast nowe rzeczy też są fajne i nie mam zastrzeżeń żadnych.
Pomysł z tymi dublerami to jest jak dla mnie osobiście pół na pół, ponieważ trzeba niestety jak to mówią zainwestować kasę w oponki.
Ocena 9/10
Pozdrawiam
Alexis

vtwHc9B.png


#18 kevin9

kevin9

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 239 postów
  • Miejscowość:Honolulu
  • Serwer:PL7
  • Postać:kevin9
  • Drużyna:The Scary Dreams
Reputacja: 62

Napisano 11 czerwiec 2015 - 13:04

WIęc tak...
temat dublerów - nie ruszam tego - do mnie osobiście to nie przemawia... kolejny sposób na wyduszenie z nas pieniędzy ( oponek ) w dodatku tych za które musimy zapłacić bo tych zdobytych w grze nie wykorzystamy na ten cel.
 
Stroje setowe ligowe - pomysł fajny ale mocno NIEDOPRACOWANY - dlaczego?
Wspindranie się po ligach to fajna sprawa zwłaszcza iż każden poziom w górę daje nam coś więcej % do stat.
W przypadku strojów różnią się one jedynie kolorem, wyglądem. Wszystkie jednak dają po 7% - tyle samo co Iron - tyle samo co wcześniejsze płatne stroje. Na mój gust znacznie lepiej by to wyglądało jakby było to podzielone na 4,5,6,7% a nie jak jest obecnie.
4% za najniższa ligę - sprawiedliwe mniejsze bonusy niż trzymania w kupie itp.
5% srebro
6% gold ( lepiej jak trzymania w kupie gorzej od Irona )
7% za championa
 
Taki rozkład miałby większy sens. Jeśli ktoś uważa inaczej - super - mam prawo do właśnego zdania :)
 
Dziękuję za uwagę :)



Gdyby tak było twórcy by musieli zmniejszyc kwote w kupywaniu, kazdy przedmiot ma 7% i koszruje 22zł... Jest uczciwie, a ty chcesz zmienic? Ludzie by niekupywali tuch setow tylko te zorro, mib itd...
Mysl, masz do wyboru 5% za 22zl i 7% za 22zł...
  • Fikuś i OliHZ lubią to
6f71f0d2a4d180d8med.png

#19 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2288 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1284

Napisano 15 czerwiec 2015 - 19:40

Mnie osobiście dublerzy się podobają.

Nie każdy przecież codzień daje radę się zgłaszać do walk i przez to drużyna może przegrać ważną walkę.


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#20 FakaAkaKox

FakaAkaKox

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:FakaAkaKox
  • Drużyna:Legenda Bochaterów HZ
Reputacja: 0

Napisano 16 czerwiec 2015 - 15:07

Wszystko, poza procentami z setów mi się podoba. A... i twórcy utrzymują grę darmową te reklamy i sety za prawdziwe pieniądze pozwalają innym grać za darmo POZDRO DLA KUMATYCH

Życie jest jak gra, w której ciężko o za­sady Fair Play. 

A miłość to cios po­niżej pasa. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych