Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

jak powstał wasz nick? ;)


  • Please log in to reply
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 lolmen50

lolmen50

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Miejscowość:A co to takiego? xd
  • Serwer:PL2
  • Postać:lolmen50
Reputacja: 36

Napisano 18 maj 2014 - 23:20

Witajcie forumowicze. Nie wiem czy dobry dział więc bym prosił moderatora/kę o przeniesienie działu w razie mojego błędu.

Jak powstał wasz nick? Chyba nie muszę wytłumaczać o co chodzi.

Osobiście na początku wszędzie nazywałem się "koniaksport" z powodu myślenia o słowie "koniak" i że lubiałem sport. Kiedy miałem 9 lat znudził mi się ten nick. Zawsze w szkole i domu nazywali mnie "troll" z powodu żartowania. Wkrótce pomyślałem by zrobić nick "trollmen".
Jednak wolałem by miało liczby i by było trochę krótsze i tak powstał nick lolmen50 ;)


Ps. Zaprasza do dzielenia się swoją historią.
Ps2. Jeżeli było to proszę o zamknięcie moderatora.
Ps3. Sorry za ortografię. Piszę z tabletu.
Ps4. Tak jak na początku pisałem jeżeli zły dział to proszę go przenieść.
Ps5. Ten ps był nie potrzebny XD zmarnowaliście kilka sekund życia.
  • zOnq i piotr29 lubią to

dhfr.png


#2 misiekxdd

misiekxdd

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Miejscowość:Honolulu :d
  • Serwer:PL8
  • Postać:Misiekxdd
  • Drużyna:Minionki
Reputacja: 12

Napisano 19 maj 2014 - 06:23

A ja co mam powiedzieć mój nick to misiekxdd ale mówią na nie Misiek :) moje pseudo bo jak byłem mały to miałem piżamkę a na piżamce był Misiek i od tego czasu mam nick Misiek a mam tutaj misiekxdd bo Misiek było zajęte tylko na Forum chciałem mieć

Misiek ale mój błąd ;(

 

Pozdro Misiek :)

 

 

 

@Edit ; Temat masz w dobrym dziale ;) 


                                         Przeczytaj !          2cp975i.jpg  Regulamin !! 


#3 NasADWOngSyliczyliNasa

NasADWOngSyliczyliNasa

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL9
  • Drużyna:SwagRoQ
Reputacja: 18

Napisano 19 maj 2014 - 07:16

Otóż ja na początku nazywałem się wszędzie ksurio.

Bo w mojej dawnej ulubionej grze sie tak nazywałem to postanowiłem sobie zatrzymać ten nick więc z byle jakiego powodu zaczołem wymyślać inne i pisałem literki aż wyszło NasADWOngSyli ... a na forum mam NasADWOngSyliczyliNasa chodzi o to że w grze nazywają mnie Nasa I taka to interesująca historia nicku ;p


2764.png


#4 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 19 maj 2014 - 14:45

Witam,

czas na mnie :D.

 

Moja nazwa w grach tego typu to VipusPatryk. Jednak dałem w hero zero, gdy poznałem to grę SZYBKACOBRA. Czemu? Bo szybko myślę ( mój refleks), a cobra bo jestem jak wąż, czyli potrafię się zwijać :D - w sensie obronić. SZYBKACOBRA moim zdaniem pasuje do tej gry ;).

 

Pozdrawiam,

Patryk


  • lola22 i vampirek lubią to

apba.png


#5 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1385

Napisano 19 maj 2014 - 16:43

Hmm... Jak powstał mój nick? Szczerze to sama nie wiem, na szybko- nie sądziłam, że zabawię w tej grze dłużej niż tydzień... nie mówiąc już o teraźniejszości ^^ Z tego co pamiętam (prawie dwa lata temu o.O) dostałam na e-maila reklamę HZ, były wakacje, nudziło mi się- wpisałam pierwszy lepszy nick i tak zostało ;)


  • lola22 lubi to

#6 998

998

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:hardaczator
  • Drużyna:Deja Vu
Reputacja: 20

Napisano 19 maj 2014 - 17:25

Mój nick powstał tak na początku miałem w jednej grze nick  waciak (moje przezwisko w szkole ) potem znudził mi się ten nick i myślałem nad nowym (miałem wtedy z 9 lat ) wymyśliłem hardcor ale potem gdy miałem już dziesięć lat nick wydawał mi się nudnyn i powtarzalny wię myślałem nad nowym nickiem więc wymyśliłem hardak998 (998 bo akurat przejeżdżałastraż pożarna .

 

 

 

oto długa historia mojego nick


                                                            OPONIARZE


#7 lola22

lola22

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów
Reputacja: 254

Napisano 19 maj 2014 - 17:40

Mam na imię Ola :D

Dodałam L

a że 2 to moja ulubiona chyba liczba to wyszło

L OLA 22


  • SZYBKACOBRA i KrokooDyle lubią to

#8 CaptalekGra

CaptalekGra

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Miejscowość:Yolywood
  • Serwer:PL7
  • Postać:CaptalekGra
  • Drużyna:Lost Frequencies
Reputacja: 127

Napisano 19 maj 2014 - 19:05

Mój nick powstał tak na początku miałem w jednej grze nick  waciak (moje przezwisko w szkole ) potem znudził mi się ten nick i myślałem nad nowym (miałem wtedy z 9 lat ) wymyśliłem hardcor ale potem gdy miałem już dziesięć lat nick wydawał mi się nudnyn i powtarzalny wię myślałem nad nowym nickiem więc wymyśliłem hardak998 (998 bo akurat przejeżdżałastraż pożarna .

 

 

 

oto długa historia mojego nick

hardak? hmm... Z tego co wiem multikonta są niedozwolone.

 

Wszędzie inny nick z małych liter i z cyframi , lecz przerobiłem go trochę , gdyż chciałem by nick miał dużą literę i nie zawierał cyfer. (Uwaga, taki nick mam tylko w Hero Zero!)


bifl.jpg

                    by z0nq


#9 Reandra

Reandra

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Piaseczno - Gallifrey
  • Serwer:PL4
  • Postać:Reandra
  • Drużyna:PIERNIKOWA CHATKA
Reputacja: 441

Napisano 20 maj 2014 - 17:11

Pod koniec podstawówki z koleżanką byłyśmy zafascynowane pisaniem krótszych i dłuższych opowiadań SF. Mój nick to imię bohaterki jednego z nich, nie pamiętam już, która z nas je napisała :) w każdym razie potem była bohaterką wielu innych historyjek, dorobiła się stopnia wojskowego, nazwiska itp. Reandra - to taka pamiątka ze spokojnych lat dzieciństwa :) <3


  • StarsWoman i XaLi ;3 lubią to

0_57a02_b1d3cbe5_S.png


#10 Felicis

Felicis

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:BabciaPaolla
  • Drużyna:Brotherhood
Reputacja: 0

Napisano 20 maj 2014 - 17:51

Felicis to nie mój nick na HZ ;D. Tam jestem.... BABCIAPAOLLA!! Babcia Paola to firma która robi.... koncentraty soczków które się miesza z wodą :D. Kiedyś grałam z kuzynami i bratem na pewnym privie Metin2, nie pamiętam jego nazwy, mówiliśmy na niego po prostu ,,Chinol''. I mój kuzyn kupił tam konto. Duży lvl i wgl. A nick miał... BabciaPaola. A że mój brat kiedyś w HZ grał, miał bohatera ,,Zdzisiek Jabłonka'', a nasza drużyna nazywała się ,,RolniQ SquaD'' to i ja postanowiłam... wybrać coś naszego, wiejskiego.

WIEŚ RZĄDZI!!!

Dziękuję

Felicis aka Lunatyk aka BabciaPaolla



#11 Silent

Silent

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 379 postów
Reputacja: 665

Napisano 22 maj 2014 - 09:11

Kilka osób zastanawiało się "Dlaczego Silent?" Pozwólcie, że przybliżę historię narodzin człowieka, który potrafi zmienić świat...

 

Cisza, spokój, oddanie, skrupulatność, komunikatywność, inteligencja. No i olbrzymie Lenistwo przez wielkie L.

Gdybyście spytali któregokolwiek Banana o Silenta, mniej więcej takimi cechami by opisał jednego z najbardziej charakterystycznych Bananów, zaraz po Bananicie...

 

Ale do rzeczy...

Ziarno Silenta zostało zasiane w grze Dragonica w roku 2009. przez wielu nazywanych rozkwitem gry.

Gdy zwykły i nikomu nieznany osobnik podpisujący się głównie Respi zauważył u swojego dobrego kumpla Rooniego nową grę.

 

Nazywała się Dragonica i urzekła go rysowaną grafiką stylizowaną na anime oraz niespotykanym, jak dotąd ułożeniem kamery na 2,5D. Grało się w nią przyjemnie i nim się obejrzał na stałe zagościła w planie dnia Respiego. Nie oponował marnować 2-3 godzin na bieganie po wirtualnych łąkach i strzelaniem do Bogu ducha winnych owiec i uroczych, ożywionych pni drzew ze słodkimi uśmieszkami.

 

Tknięty przeznaczeniem, Respi skasował swoją postać, długowłosą pannę posługującą się kuszą - Resperę. Jej odejście zwolniło miejsce przyszłej legendzie. A wszystko miało początek od durnego zakładu...

 

Poczytując opinie społeczności gry o klasach postaci, gracze za najtrudniejszą uważali Złodzieja. Mała ilość umiejętności bojowych oraz konieczność walki wręcz pazurami czyniły z niego trudną postać. Wciąż będąc oseskami w grze, Respi i Roonie zdecydowali się na drobną rywalizację.

 

W Dragonice każda z 4 podstawowych klas miała dwie odnogi ewolucyjne. W przypadku Złodzieja, mógł on awansować na Błazna, mistrza walki przeciwko potworom kontynuującego walkę swoimi nieodłącznymi szponami oraz Zabójcę, dzierżącego klasyczne sztylety i dysponującymi atakami polegającymi na atakowaniu szybko, cicho i niezauważalnie...

 

W czasie rozkwitu Drago, PvP było znaczącym wyzwaniem i o wygranej decydowały umiejętności i wykorzystanie błędów przeciwnika.

Zakład Respiego i Rooniego był prosty. Polegał na tym, aby założyli i rozwinęli swoich Złodzieji do zadowalającego poziomu i zmierzyli się w sparingu. Mieli wybrać klasy o których nie mieli pojecia. Wybór Rooniego padł na Błazna, natomiast Respi zdecydował się na Zabójcę.

 

- Wiesz, że nie masz szans, głąbie? - sprowokował Roonie.

- Odezwał się mądry Rumun. Zobaczymy czy dasz radę wytrzymać do 40 poziomu! - odpowiedział Respi.

 

Respi miał małe zboczenie estetyczne przy tworzeniu postaci we wszystkich grach MMO. Traktował postacie jak własne dzieci i nigdy nie pozwoliłby na to, aby wyszły między graczy z dziwnym wyglądem lub infantylnym imieniem. Roonie tego nie potrzebował. Dla niego to był tylko zlepek pikseli.

 

Tworząc swoją Złodziejkę, Respi zdecydował się na uwodzicielską zieleń oczu i drobne, zacięte usta w kolorze zmysłowej czerwieni. Doszło do niego, że jako przyszły Zabójca powinien sygnować się dumnym imieniem budzącym szacunek wśród przyjaciół i strach wśród wrogów. Pozbierał do jednej kupy charakterystykę zabójców o jakiej miał dobre pojęcie i jako flagową cechę swojej Złodziejki wybrał ciche poruszanie się. Dał swojej córce imię Silentum... Tak oto narodziła się legenda polskiej społeczności...

 

- Tak... To powinno być dobre... Będzie nam się przyjemnie grało! - przeszło przez myśl Respiemu.

 

Niestety, przez zapominalstwo, opieszałość i bylejakość Rooniego zakład nigdy nie został zrealizowany. Pomijając to, że porzucił swojego Złodzieja na rzecz rozwijania swojej głównej postaci - Arcymagini Azumi - to przez jego niedopatrzenia co do dialogów postaci jego pupil ewoluował w kierunku Zabójcy. Respiemu nie pozostało nic innego tylko rozwinięcie się w kierunku Błazna.

Pamiętając, że poprzednia postać została skasowana, Respi nie miał wyboru. Jego córka - Silentum - została główną postacią. Chcąc nie chcąc, rozwijał i dbał o nią jak o najcenniejszy skarb.

 

Gdy osiągnął 50 poziom postaci a sam Respi był zafascynowany efektownością umiejętności Błazna a późniejszego Harlekina, otworzyły się przed nim drzwi. Na godle spoczywał olbrzymi, uśmiechnięty banan w długich, blond włosach. Liderka owej gildii - Bananita - okazała się otwartą i miłą osobą, zawsze chętną do pogaduszek. Rozejrzał się po stołach. Siedziały przy nich różnorakie postacie, każdy miał swoją historie, swój charakter i swoje cele. 

 

- "Interesujące. To wygląda na przyjemny kącik. Przyjmuję zaproszenie" - rozległ się w holu głos Silentum.

- "Zapraszam. Nie będziemy się tu razem nudzić!" - odpowiedziała Bananita, zapraszając gestem do środka.

- "Oj, to z pewnością nie nastąpi..." - wyszeptała Silentum, wkraczając do wielkiej hali.

 

Miłały dni...Dni przerodziły się w miesiące a one w lata... Silentum bardzo zżyła się ze społecznością gildii Ave Banan. W okolicach roku 2011 Bananita zauważyła aktywność SIlentum oraz intelekt pozwalający na szybkie podejmowanie decyzji dobrych dla gildii i jej członków. Mianowała ją swoim zastępcą. Nikt nie protestował a nawet wzniosło się kilka toastów. Między członkami gildii było sporo osób z którymi Silentum nawiązała otwarte kontakty i przyjaźnie.

 

Tak upływały kolejne miesiące z Silentum jako wiceliderem i przybocznym Bananity. Nasza Złodziejka przeżywała razem z innymi Bananami wiele przygód, razem walczyli i polowali. Razem się bawili i opijali przy soku bananowym swoje opowieści. Wspólnie rozwiązywali problemy, to gildyjne, to prywatne... Silentum wiedziała, że została już stałym elementem gildii i mało kto wyobraża sobie Bananową Hale bez jej długiej brązowej kity, czarnego gorsetu, falowanej spódniczki i pończoch. Taki wizerunek Silentum utrwalił się do samego końca...

 

Niestety, wszystko co dobre, musi się skończyć. Kraj Dragotaki popadł w ruinę i zniknął z map poprzez chciwość Władców oraz ignorowanie żądań, próśb, nawet słów swojego ludu. Pomimo tego, że ich świat zniknął, stare kontakty gidlii pozostały. Odchodząc w poszukiwaniu nowych ziem i społeczności, nasza Złodziejka prócz torby z fantami, które "uwolniła" od poprzednich właścicieli, mijając okoliczne miejscowości, miała olbrzymi bagaż doświadczeń, to dobrych i złych. Ukształtowały one to, czym obecnie jest Silentum...

 

Dzisiaj jej twórca jest znany pod wieloma skrótami i zdrobnieniami imienia swojej córki. Sil, Sile, Siluś, Sajlent, i wiele, wiele innych...

Zapytacie się jak Silentum dotarła na tereny Herozerolandii?

 

To już inna historia...


Bądź w życiu kim chcesz. Chyba, że możesz być Silentem. Wtedy bądź Silentem.

9vjoeu.gif


#12 Konradzik

Konradzik

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1158 postów
Reputacja: 494

Napisano 22 maj 2014 - 09:33

Mój przedmówca położył wszystkich na kolanach, ale ja postaram napisać, czemu akurat Konradzik :P

Mają 6 lat i życie w blokach, z dużą ilością dzieciaków pokazało jak to fajnie być członkiem dużej grupy społecznej.

Miałem kilka przezwisk, kilka z nazwiska, nie podam tutaj :P , ale przede wszystkim ksywki takie jak, Kondziu, Konradzik, Kondzix, Kondziorowa.

Błądząc po internecie znalazłem baner Hero Zero. 

Nie wiedziałem co to za gra, ale myślę, "Co tam, spróbuję."

Zacząłem na serwerze pl1 dnia 23.09. 2012 o godzinie 12.14.

Niestety z natłoku nauki i innych spraw zrezygnowałem z grania w HZ, ale z forum zostałem na dłużej, bo przygodę zacząłem 25.10.2012.

Po ponownym starcie na pl1 otrzymałem wiadomość o starcie pl5. 

I zostałem przy tym nicku, który został.

I teraz nie wyobrażam sobie innego nicku, nawet na innych grach przeglądarkowych.


  • lola22 lubi to

#13 Pathater

Pathater

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Pathater
Reputacja: 2

Napisano 23 maj 2014 - 19:03

Mam na imię Patryk więc pierwsza część nicku to Pat.

Pomyślałem, że połącze to z bohater i... powstał Pathater.


:super: HERO ZERO. JESTEM ZA ROZWOJEM GRY!


#14 TheNieznanyCOOKIE

TheNieznanyCOOKIE

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Miejscowość:Okolice Przemyśla
  • Serwer:PL22
Reputacja: 39

Napisano 28 maj 2014 - 14:15

Jak miałem jeszcze 9 lat mój nick nie był nickiem tylko moim imieniem i nazwiskiem (oczywiście tylko w jednym z popularnych komunikatorów sky**). Niestety musiałem zrobić sobie 4 miesięczną przerwę.

 

Po 4 miesiącach wymyśliłem szalenie podobny nick do mojego współczesnego : TheNieznanyZERO.

 

1 Miesiąc później

Nick zaczął mi się powoli nudzić więc surfowałem po necie i znalazłem nicki, w którym znalazł się Cookie.Dodałem go sobie do nazwy TheNieznany i powstał TheNieznanyCOOKIE!


                                              ne6s.png


#15 Sleyler

Sleyler

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 67 postów
  • Serwer:PL13
  • Postać:LordDestruction
  • Drużyna:The Royal Empire
Reputacja: 8

Napisano 28 maj 2014 - 15:29

ja po prostu grając w inną grę chciałem się nazwać Slayer(pogromca) ale źle napisałem nick i tak stworzyłem SLEYLER spodobało mi się więc juz go tak zostawiłem :P



#16 Aya

Aya

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 59 postów
Reputacja: 56

Napisano 31 maj 2014 - 21:00

Aya+Brea+1.jpg

Aya Brea

 

Historia mojego nicku nie będzie tak porywająca  jak pozostałych szanownych użytkowników .

Aya jest główna bohaterką serii gier Parasite Eve . Jako iż była to jedna z moich 1 gier   jej imię zapadło mi w pamięć ;p

To tyle co mogę wam zdradzić :D

PS: kłamstwa i oszczerstwa mówią iż Aya to skrót od Anti Yoyodone Agency ;p


  • lolmen50 lubi to

#17 XaLi ;3

XaLi ;3

    Friend

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 218 postów
  • Miejscowość:Warszawa
Reputacja: 203

Napisano 31 maj 2014 - 21:18

Moja historia rozległa nie jest... :D

W małej 5-osobowej grupie osób jestem nazywana Kaliną. Ale moja koleżanka, oczywiście ułatwiająca życie zamieniła K na X oraz usunęła "na". Tak powstało Xali. Ale ja osobiście lubię utrudniać sobie życie i powiększyłam "L" oraz dodałam tę ciapniętą minkę na końcu (akurat ulubioną w marcu...). :(

No i wyszło "XaLi ;3". :)

Nick wydaje się nieco chiński, ale spoko. :haha:

 

 

Aya - brak "Anti Yoyodone Agency"...jest tylko "Anti Yoyodyne (!) Agency" :D


  • SZYBKACOBRA i lolmen50 lubią to

#18 zOnq

zOnq

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL19
  • Postać:zOnq
  • Drużyna:Patology Squad
Reputacja: 420

Napisano 31 maj 2014 - 21:22

History:

 

Kiedyś miałem dużo nicków do gry przykłady:

porkola , CreatorDBZ czy bądź konrad1423

Połączyłem litery ze wszystkim moich nicków i oto co wyszło:

 

Najdłużej nick miałem CreatorDBZ ponieważ to był skrót od skradzionego konta na pewnej grze przeglądarkowej.

Skrót się nazywał DajBuchaZiom (xD) a dlatego że chciałem aby moi koledzy z gildii wiedzieli że jestem kim jestem to napisałem Creator (czyli że niby ja stworzyłem ) z tego nicku wzięła się pierwsza literka aktualnego nicku Z

 

Później już bardzo daleko (2 lata później) miałem konto na YT zaczęło się od nie winnego konta na którym miałem ponad 100 widzów (konto nie istnieje) konto nazywało się ZimOsPL i wiadomo co się stało dalej. Dla niekumatych wziąłem od tego nicku O które jest większe od wszystkich liter. Dlaczego? żeby mi to przypominało na YouTubie że kiedyś mi się powodziło.

 

Kolejne dwie literki N i Q wzięły się od nicku Qwerxen który nosiłem na grach RPG.

 

Mój nick miał się na początku nazywać Qnoz ale stwierdziłem że zOnq będzie lepiej brzmiało.


  • SuperHero99 i lolmen50 lubią to

DmEhsF.png

 


#19 DoubleKill39412

DoubleKill39412

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Miejscowość:Bielsko Biała
  • Postać:DoubleKill39412
  • Drużyna:sokół s
Reputacja: 26

Napisano 31 maj 2014 - 22:33

Historia :

 

Kiedyś miałem wiele nicków np: MrHanTix , DreksonPL , Shadequester itd.

No ale pewnego dnia (22.08.2012 r.) siedzieliśmy z kumplami na kompie mieliśmy iść do kina , a tu nagle rozmowa :

 

Ja: Ej Kacper patrz ale głupia gra xD

Bartek: Ok to wbijmy zobaczymy co to za gra

Kacper: Ale się spóźnimy do kina ( a do centrum mieliśmy 10 min a film za 45 min xd )

Ja: Tyle czasu to mógłbym z tb patrzyć po sklepach za pampersami w aptece ;_;

Bartek: Ok jaki nick dajemy ?

Ja: Walnąłem parę razy w klawe i wyszło <Pym pym pym> hóifala2131 ( czy jakoś tak xd )

 

No i graliśmy w to ale potem tylko ja , a potem znudziło mi się to więc skończyłem w to grać ale pewnego dnia ( 29.12.2013 )

Wróciłem do gry , a mój nick powstał przypadkiem , a mianowicie grałem w lol'a i zrobiłem DoubleKill'a XDDD

 

I mój nick się wziął od LoL'a xD

A 39412 znalazło się w moim nicku bo miałem szynszyla ktory mi przeszedł po klawiaturze i wyszło 3941wa2 i usunąłem "wa"

i tak powstał nick : DoubleKill39412

 

Pozdro Dk :#


:*   VISCA EL BARCA   :*

2c15ca27a826b720gen.gif


#20 Geglash

Geglash

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 5

Napisano 01 czerwiec 2014 - 07:25

Geglash ;D moja ulubiona postać z gry Diablo 2 Lord of Destruction (LOD)

a tu trochę o nim :D

 

Chyba najbardziej wyluzowany mieszkaniec miasta, mimo to, że wokół roi się od demonów on spokojnie popija piwko w karczmie. Dobry towarzysz do rozmowy.


Zatkao kakao ?





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych