Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Towarzysz


  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Towarzysz Drużynowy (16 użytkowników oddało głos)

Czy chciałbyś/chciałabyś, aby dodano Towarzysza Drużynowego?

  1. Tak, wyślij pomysł do supportu (6 głosów [30.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 30.00%

  2. Tak, ale go dopracuj (4 głosów [20.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 20.00%

  3. Nie mam zdania (6 głosów [30.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 30.00%

  4. Nie, nie jest on potrzebny. - napisz dlaczego (3 głosów [15.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 15.00%

  5. Beznadziejny pomysł - napisz dlaczego (1 głosów [5.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 5.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Bastet12

Bastet12

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Bastet12
  • Drużyna:The Drinkers Squad
Reputacja: 23

Napisano 21 marzec 2014 - 16:12

Wpadłam na pomysł żeby nie tylko poszczególni bohaterowie mieli Towarzyszy. Myślę, że fajnie by było gdyby również drużyna mogła mieć swojego towarzysza.

 

Pojawili by się specjalni Towarzysze Drużynowi, np. koń, niedźwiedź, ufo, wampirek, itp.

 

Można by ich było zdobyć z niektórych walk drużynowych. Np.:

- jeżeli drużyna nie jest wogle rozwinięta to szansa na trafienie Towarzysza drużynowego wynosi 2%;

- jeżeli drużyna jest rozwinięta na 10 % to szansa na towarzysza wzrasta o 3 % czyli już jest 5 %;

- jeżeli drużyna jest rozwinięta na 20 % to szansa na towarzysza wzrasta o kolejne 3 % czyli już jest 8%;

itd. Przy całkowitym (100%) rozwinięciu drużyny szansa na zdobycie Towarzysza Drużynowego wynosi 32%.

 

Mogła by również być możliwość kupienia Towarzysza dla drużyny za np. 300 oponek (w końcu nie może to być łatwe). Oczywiście tylko oponki należące do drużyny a nie do bohatera. Towarzysza takiego mógłby kupić jedynie Przywódca drużyny lub Doradca. Pojawiałby się taki Towarzysz w lumpeksie.

 

Taki Towarzysz Drużynowy podwyższał by staty drużyny. Np.:

- 1lvl : + 0% wyposażenie, 0% popularność, 0% motywacja;

- 2lvl: + 1% wyposażenie, 0%popularność, 0% motywacja;

- 3 lvl: + 1% wyposażenie, 1% popularność, 0%motywacja;

- 4 lvl: +1% wyposażenie, 1%popularność, 1%motywacja;

- 5 lvl: + 2%wyposażenie, 1%popularność, 1%motywacja

itd.

Oczywiście żeby nie było pomyłki to nie chodzi mi o to, że z każdym lvl się o tyle podwyższa. Podwyżką jest tylko ta różnica. Z każdym lvl Towarzysza Drużynowego o 1% podwyższa się TYLKO jedna cecha.

 

Towarzysz drużynowy mógłby osiągnąć max. 31lvl = +10%wyposażenie, 10%popularność, 10%motywacja.

 

PS.

Nie dodaje grafik ponieważ nie mam żadnego programu a moje umiejętności w tym są mniejsze od zera :).

 

PS2.

Mam nadzieję, że nie było wcześniej takiego tematu. Poszukałam i nie znalazłam takiego jak mój.


  • Heliors i Hyziu13 lubią to

#2 myszoskoczek

myszoskoczek

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Miejscowość:WAWA
  • Serwer:PL4
  • Drużyna:Ariwona
Reputacja: 52

Napisano 21 marzec 2014 - 16:15

moim zdaniem to nie jest  potrzebne ale mój głos jest na ,,neutral'' .


Teclubgofry   ;) 


#3 Heliors

Heliors

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Królik1
  • Drużyna:Alkomisie
Reputacja: 38

Napisano 21 marzec 2014 - 16:31

Ja jestem za poprawieniem ponieważ podoba mi się ten pomysł!

 

Moja propozycja! To był by taki (neutralny bohater) którego można było by wynająć na JEDNĄ DOBĘ I RAZ W TYGODNIU za oponki lub monety (nie same oponki) na przykład 20 oponek, lub 100.000 monet. Po upływie czasu, ten pomocnik opuścił by nasze szeregi. I dopiero po 7 dniach mogło by się go wynająć Załóżmy że, był by to pomocnik na mocniejszą walkę, ten pomocnik mógłby mieć na przykład średnie statystyki drużyny, lub największe (bo wiadomo że go trzeba kupić) taki najemnik. Przydatne, gdy chce się atakować mocniejszą drużynę, itd. Za pomysł masz like. Popraw to. Pozdro



#4 BojowaMacica

BojowaMacica

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:Rybnik
  • Serwer:PL8
  • Postać:BojowaMacica
  • Drużyna:ReQire
Reputacja: 15

Napisano 21 marzec 2014 - 17:24

Pomysł mi się także podoba ! Sporo się przy tym napracowałaś (chyba) Jestem na TAK

 

Pozdrawiam Patryk :3


aao5.jpg


#5 GrubSonXD

GrubSonXD

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 468 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GrubSon2903
  • Drużyna:Biegun Północny
Reputacja: 451

Napisano 21 marzec 2014 - 17:30

ja jestem na nie


.


#6 Serpico

Serpico

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL2
  • Postać:Serpico
  • Drużyna:BrowaryHills
Reputacja: 11

Napisano 21 marzec 2014 - 18:05

Ufo mnie rozbroił powiem że może przejdzie ale gdzie zarobek dla supporciaków dodał bym ze od  70% rozwiniecia autorzy dostawali by kase . A drugi pomysł ze od 70% pierwszy towarzysz za darmo potem kolejne trzeba bedzie kupic za oponki drużynowe towarysz ten pierwszy zwykły dawałby np 50 do wszystkich statów + 5% do pracy. A potem inne .



#7 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 21 marzec 2014 - 18:07


Można by ich było zdobyć z niektórych walk drużynowych. Np.:

- jeżeli drużyna nie jest wogle rozwinięta to szansa na trafienie Towarzysza drużynowego wynosi 2%;

- jeżeli drużyna jest rozwinięta na 10 % to szansa na towarzysza wzrasta o 5 % czyli już jest 7 %;

- jeżeli drużyna jest rozwinięta na 20 % to szansa na towarzysza wzrasta o 5 % czyli już jest 12%;

itd.

 

Mogła by również być możliwość kupienia Towarzysza dla drużyny za np. 300 oponek (w końcu nie może to być łatwe).

 

Widzę paradoks... Skoro to ma nie być łatwe, to czemu na 100% jest 52% szansy na zdobycie towarzysza drużynowego z walki drużynowej? ;)

 

Poza tym, pytanie: w jaki sposób towarzysz drużynowy ma zdobywać poziomy?


Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#8 Bastet12

Bastet12

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Bastet12
  • Drużyna:The Drinkers Squad
Reputacja: 23

Napisano 21 marzec 2014 - 20:46

Do Damikkos: faktycznie nie zauważyłam, że było by to takie łatwe ;p mój błąd. Więc może tak"

- drużyna wogle nie rozwinięta ma 2% szansy na trafienie takiego towarzysza'

- drużyna rozwinięta na 10% ma 5% szansę'

- drużyna rozwinięta na 20% ma 8% szansę;

itd.

W takim przypadku szansa wzrasta o 3% i na całkowitym rozwinięciu drużyny (100%) szansa na towarzysza drużynowego wynosi 32%.

 

Co do zdobywania poziomów przez towarzysza...było by to uzależnione od pkt honoru drużyny zdobywanym w walkach drużynowych. Np. po 10% z każdej walki. Więc jeżeli w walce drużyna dostała by np. 100pkt honoru to nasz Towarzysz Drużynowy dostaje 10pkt do zdobycia poziomu.

 

 

 

Do Serpico: zarobek dla suportu by był. Skoro Towarzysza drużynowego moglibyśmy kupić jedynie za oponki drużynowe (które już teraz trzeba kupować samemu za normalna kase) to suport by na tym zarabiał. A jak podałam wcześniej Towarysz mógłby kosztować 300 oponek.

Dla suportu oznacza to zarobek a myślę, że 300 oponek dla drużyny to nie byłoby aż tak znowu dużo, bo w końcu płaci za oponki kilka osób a nie tylko jedna.

 

Do GrubSonXD: A można wiedzieć dlaczego? Tak z ciekawości :)


Użytkownik StarsWoman edytował ten post 22 marzec 2014 - 10:31
double post, posty zostały połączone


#9 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 22 marzec 2014 - 10:23

Do Damikkos:


Staraj się używać cytowania. Dopóki nie zajrzałem tutaj, nie wiedziałem, że dostałem odpowiedź.

faktycznie nie zauważyłam, że było by to takie łatwe ;p mój błąd. Więc może tak"
- drużyna wogle nie rozwinięta ma 2% szansy na trafienie takiego towarzysza'
- drużyna rozwinięta na 10% ma 5% szansę'
- drużyna rozwinięta na 20% ma 8% szansę;
itd.
W takim przypadku szansa wzrasta o 3% i na całkowitym rozwinięciu drużyny (100%) szansa na towarzysza drużynowego wynosi 32%.

Imo wciąż trochę dużo, bo niektóre drużyny mają walki po 4x dziennie i zdobycie towarzysza to kwestia kilku dni. Może 1% + (0,15 * liczba_procent_rozwiniecia_druzyny)%? Wtedy na minimalnym rozwoju drużyny (8%) jest 2,2% szansy na tego towarzysza, a na 100% rozwoju 16%.

Co do zdobywania poziomów przez towarzysza...było by to uzależnione od pkt honoru drużyny zdobywanym w walkach drużynowych. Np. po 10% z każdej walki. Więc jeżeli w walce drużyna dostała by np. 100pkt honoru to nasz Towarzysz Drużynowy dostaje 10pkt do zdobycia poziomu.

Hmm... Jeśli exp potrzebny do wylevelowania takiego towarzysza będzie taki sam, jak przy zwykłym, to wbijanie mu leveli będzie niestety troszkę szybkie, może 8%? :)

Pomysł sam w sobie dobry, tylko trzeba go wybalansować ;)

Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych