Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 5 głosy

Nowa strefa: Houston


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nowa strefa: Houston (17 użytkowników oddało głos)

Podoba ci się pomysł?

  1. Tak (13 głosów [86.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 86.67%

  2. Dopracuj (co) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Neutralnie (1 głosów [6.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 6.67%

  4. Nie (dlaczego?) (1 głosów [6.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 6.67%

Głosuj

#1 HeHeHeniek

HeHeHeniek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów
Reputacja: 559

Napisano 08 marzec 2014 - 17:39

Witam.

W tym temacie przedstawię wam nową strefę Houston.

Coś o tym mieście: Houston jest największym miastem położonym w stanie Teksas w USA. Zamieszkuję tam około 2100000 osób.

 

Opis strefy:

Właśnie przybyłeś do Houston w stanie Teksas. Powiadali że w Teksasie jest wszystko większe  i mieli racje, niestety ale większe są też zbrodnicze działania Yoyodyne. Postaraj się aby zmniejszyć je!

 

Przykładowa grafika:

slider3.jpg

 

Strefa jest od 190 poziomu.

 

Misje czasowe:

 

1.

Właśnie chciałeś przejść po pasach przez skrzyżowanie lecz wielkie stado krów za torowało całą ulicę. Poszukaj w tym stadzie farmera aby wytłumaczyć mu że ulica to nie jest pastwisko.

 

Zakończenie:

Gdy przedarłeś się przez stado krów wytłumaczyłeś mu że dla nich to niej dobre miejsce. Na szczęście długo mu tłumaczyć nie trzeba było.

 

2.

Gdy szedłeś do galerii spotkałeś znajomą osobę, był to sprzedawca lewych oponek stojący nad swoim samochodem. Wytłumaczył Ci że rzucił ten interes i właśnie jechał do swojego brata ciotecznego bo ma dla niego jakąś prace na budowie nowego wieżowca, lecz podczas gdy jechał samochód się zatrzymał i nie chcę odpalić się ponownie. Nie daleko jest mechanik, pomóż mu zaprowadzić samochód.

 

Zakończenie:

Gdy zaprowadziliście auto do naprawy podarował Ci jedną oponkę, nie była ona lewa.

 

3.

Szukając tropów dotyczących Yoyodyne, zauważyłeś staruszkę stojącą przy pasach. Nie możesz się oprzeć i idziesz pomóc jej.

 

Zakończenie:

Gdy przeprowadziłeś ją na drugą stronę ulicy okazało się że właśnie przeszła na tamtą stronę. Musiałeś przeprowadzić ją ponownie.

 

4.

Wracając do swojej kryjówki zauważyłeś mechanicznego byka. Musisz sprawdzić czy to nie jest pułapka poprzez użycie jej.

 

Zakończenie:

Właśnie sprawdziłeś (kilkanaście razy) że jest on całkowicie bezpieczny, niestety nie udało ci się utrzymać dłużej niż sześć sekund.

 

Misje walki:

1

Chodząc po centrum handlowym zauważyłeś kieszonkowca. Złap go!

 

Wygrana:

Złapałeś go i zaprowadziłeś do ochrony. Jeden przestępca mniej!

Przegrana:

Niestety ale w sklepie z odzieżą sportową zniknął ci z pola widzenia. Następnym razem ci się uda go złapać.

 

2

Poszukując wskazówek dotyczących Yoyodyne, przebiegł obok ciebie jakiś wariat przebrany za konia z garścią damskich toreb. Czyżby to był ten legendarny złodziej o którym powiedział Ci policja? 

 

Wygrana:

Powaliłeś go i zdjąłeś z niego tą dziwną maskę. Skrywał się pod nią wąsaty mężczyzna z blizną na poliku. Właśnie tak opisywała go policja. Zanieś go do niej!

Przegrana

Właśnie gdy miałeś się na niego rzucić, rzucił w ciebie jedną z torebek. Była ona wielka i niestety przewróciłeś się przez nią. W mgnieniu oka zniknął.

 

3.

Przechodząc obok kafejki internetowej zauważyłeś bandę dzieciaków kradnący jeden komputer. Powstrzymaj ich!

 

Wygrana:

Przepędziłeś bandę glutów z kafejki. Właściciel lokalu zauważając to postawił Tobie na koszt firmy darmową kawę z szarlotką.

Przegrana:

Niestety zwiali z komputerem. Lecz na szczęście zabrali jeden z komputerów które i tak mieli wymienić na nowsze.

 

Łotr :Cowgirl 

 

Telefon gdy się pojawi:

Uważaj (nick) właśnie przybyła Cowgirl. Jest ona znana z łapania ludzi w lasso po czym okradania ich. Powstrzymaj ją przed tym!

 

Po ataku:

Właśnie powstrzymałeś ją przed złapaniem młodego pana Johna i okradnięcia go z jego najnowszego telefonu. Trzymaj tak dalej!

 

Telefon gdy ucieknie:

Niestety lecz uciekła z pokaźnym łupem w sumie okradła 35 osób z nich rzeczy. Uważaj lecz ona jest chciwa i penie wróci po jeszcze więcej.

 

Telefon gdy zostanie pokonana:

Gdy rzuciła lasso w ciebie złapałeś to i przyciągnąłeś Cowgirl do siebie. Zawiązałeś ją i w tym stanie oddałeś policji gratulację!

 

 

 Jeśli nie chce ci się pisać uzasadnienia to możesz wypełnić ankietę, ocenić temat albo dać like'a. Posty typu "jestem na tak", "jestem na nie", "pomysł dobry" itp. będą uznawane za spam.
Jeśli zagłosowałeś w ankiecie na nie albo dopracuj a nie powiedziałeś dlaczego, to wiedz że będę do ciebie pisał aż ty wytłumaczysz dlaczego to zaznaczyłeś.
 
Dedykuję ten pomysł wszystkim dziewczynom z forum i z mojej drużyny z okazji dnia kobiet :kwiat:  


#2 Niszczyciel Spamu

Niszczyciel Spamu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Miejscowość:<BRAK DANYCH>
  • Serwer:PL3
  • Postać:<BRAK DANYCH>
  • Drużyna:<BRAK DANYCH>
Reputacja: 11

Napisano 08 marzec 2014 - 17:43

Podoba mi się ;)

 

Jest zabawnie, i wszystko dopracowane .

 

Leci laik .


NIE PRZEJMUJE  SIĘ  WROGAMI  A  TYMI  KTÓRZY MNIE  SPECIALNIE  SCHEJTUJĄ MAM  W PEWNYM  MJEJSCU :)


#3 SpiderMan

SpiderMan

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Miejscowość:Polska
Reputacja: 18

Napisano 08 marzec 2014 - 19:07

Mi się podoba  bo jest fajny pomysł tylko uzasadnij z jakim levelem jest ta strefa?

 

1. od jakiego levela jest ta strefa ?


photo_35657.jpg

                   REGULAMIN!!


#4 GrubSonXD

GrubSonXD

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 468 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GrubSon2903
  • Drużyna:Biegun Północny
Reputacja: 451

Napisano 08 marzec 2014 - 19:33

Mi tez się ten pomysł podoba, i jestem na tak :D


.


#5 ula320

ula320

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:ula320
  • Drużyna:Matrix
Reputacja: 3

Napisano 08 marzec 2014 - 19:46

Super pomysł patrzyłam dużo ankiet o nową strefę i ta najbardziej jest dopracowana,śmieszna i jak dla mnie najbardziej dopracowana za pomysł daje like'a jestem bardzo ciekawa co na to support



#6 oski

oski

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 332 postów
Reputacja: 165

Napisano 08 marzec 2014 - 21:12

 Jest on znana z łapania ludzi w lasso i okradanie ich. 

Możesz napisać bardziej w języku polskim?


  • Juliett lubi to

;)


#7 HeHeHeniek

HeHeHeniek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów
Reputacja: 559

Napisano 08 marzec 2014 - 21:25

Możesz napisać bardziej w języku polskim?

Nie rozumiem Cię. Wszytko jest całkowicie po polsku napisane. Chyba że nie rozumiesz prostych słów takich jak lasso.


  • DoubleKill39412 lubi to

#8 Niszczyciel Spamu

Niszczyciel Spamu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Miejscowość:<BRAK DANYCH>
  • Serwer:PL3
  • Postać:<BRAK DANYCH>
  • Drużyna:<BRAK DANYCH>
Reputacja: 11

Napisano 08 marzec 2014 - 21:52

Bo mu się język przełączył może :D


NIE PRZEJMUJE  SIĘ  WROGAMI  A  TYMI  KTÓRZY MNIE  SPECIALNIE  SCHEJTUJĄ MAM  W PEWNYM  MJEJSCU :)


#9 Kopciuszek

Kopciuszek

    ...

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 797 postów
  • Miejscowość:Cracov
  • Serwer:PL1
  • Postać:Kopciuszek
Reputacja: 677

Napisano 08 marzec 2014 - 22:01

Zamykam bo robi się spam.

 

2741891182034651415.jpg


  • Niszczyciel Spamu lubi to

9uci.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych