Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Odświerzanie Starych Przedmiotów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Szansa na dodatnie punkty, po wypraniu przedmiotu. (10 użytkowników oddało głos)

Jakie jest twoje zdanie? :)

  1. Jestem za. (5 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

  2. Wstrzymuje się. (3 głosów [30.00%])

    Procent z głosów: 30.00%

  3. Jestem na nie. (Napisz dlaczego) ;) (2 głosów [20.00%])

    Procent z głosów: 20.00%

Głosuj

#1 Heliors

Heliors

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Królik1
  • Drużyna:Alkomisie
Reputacja: 38

Napisano 22 grudzień 2013 - 13:28

Cześć, chciałbym zapytać, co sądzicie o całkiem innym użytkowaniu pralki. A gdyby tak, zamiast zamiast, przemieniać atrybuty przedmiotu, na inne, żeby było na "0" była szansa na zwiększenie atrybutów itemu, do maksymalnej jakości w swoim poziomie.

 

Czyli, np. Kolekcjonujemy przedmioty do setów. Jednak, ciągle wbijamy nowe poziomy, i te przedmioty przestają być użyteczne, gdyż znajdujemy inny z większą wartością atrybutów.

 

A jeśli, można by mieć (nawet te kilka % szansy na lepsze atrybuty po wypraniu?)

 

Założe się, że wielu z nas, cieszyło by się, że nie muszą wywalać swoich itemków, na które X czasu polowali :)

 

Kto jest za, kto się wstrzymuje, kto nie.

 

Proszę o opinie, dziękuję :)



#2 Daghar

Daghar

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Daghar
Reputacja: 6

Napisano 22 grudzień 2013 - 14:09

Otóż to!

Bardzo dobry pomysł, to tak jak ja:

Kupuje pasek i 10 lvli pozniej mam troche lepszy ale chcialbym miec tamten to piore i co ?! I mam lepszy !


  • Heliors lubi to

#3 SpoconYYY

SpoconYYY

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:Patologia
Reputacja: 16

Napisano 22 grudzień 2013 - 14:30

Raczej nie patrz koleś ma 20 lvl i dostał item dajmy na to ,że  25 siły i 30 intuicji . Wrzucił do pralki i ma mieć 250 siły i 300 intuicji ?? . To jest bardzo zły pomysł . Moim zdaniem w HeroZero jest all ok tylko ludzie nie potrafią z tego korzystać i chcą żeby coś ich zdaniem było lepsze a administracji gorsze ,a tak po za tym to administracja też ludzie i może chcą święta spędzić z rodziną a nie przed komputerem i zmieniać rzeczy po to aby gry była gorsza niż jest . Zastanówcie się pare razy jak piszecie jakąś propozycję lub prośbę


  • Daghar lubi to

#4 TikTak

TikTak

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 447

Napisano 22 grudzień 2013 - 14:35

Jak dla mnie nie czemu?

Setów nie kupuje się na 10 lvl'u że je szybko zmieniamy...

Starczają na długo,bo mają +7% co daje dużo.

 

Jak dla mnie na NIE

Wole tą pralke co teraz jest :)

Byłoby też za duże ułatwienie,bo tak naprawde nie musiałbym wymieniać eq.


Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)


#5 Heliors

Heliors

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Królik1
  • Drużyna:Alkomisie
Reputacja: 38

Napisano 22 grudzień 2013 - 15:44



Raczej nie patrz koleś ma 20 lvl i dostał item dajmy na to ,że  25 siły i 30 intuicji . Wrzucił do pralki i ma mieć 250 siły i 300 intuicji ?? . To jest bardzo zły pomysł . Moim zdaniem w HeroZero jest all ok tylko ludzie nie potrafią z tego korzystać i chcą żeby coś ich zdaniem było lepsze a administracji gorsze ,a tak po za tym to administracja też ludzie i może chcą święta spędzić z rodziną a nie przed komputerem i zmieniać rzeczy po to aby gry była gorsza niż jest . Zastanówcie się pare razy jak piszecie jakąś propozycję lub prośbę

 

 

Może inaczej, byłoby tak jak jest, ale po prostu byłaby szansa na lepsze staty itemu. na przykład 1% szans powodzenia... albo 0.5% a nawet te 0.01% A to, raczej nie byłoby, "Masz Kiepski Item? Wrzuć go do pralki i go ulepsz" Nie, Nie. To by była raczej, taka "Loteria" Komu los sprzyja, ten ma lepszy item. Dodam też, że byłaby to bardzo mała szansa (ale możliwa) Nie zaburzyło by zakupów w sklepie i w ogóle  :)

 

Dzięki za powyższe opinie i głosy ;)



#6 Daghar

Daghar

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Daghar
Reputacja: 6

Napisano 22 grudzień 2013 - 16:16

Ale to trzeba ustalic Spocony...

Jak ja np. kupie item 20 sily 17 kondycji to taka pralka ma granice czyli np max:

40 sily i 39 inteligencji.

A poza tym popieram takie cos :

Administracja tez czlowiek,ma swoje zycie morał: NIE MĘCZCIE ADMINISTRACJI






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych