Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Łotr do zadania świątecznego (ważne do 24 grudnia 2013r!)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Heliors

Heliors

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Królik1
  • Drużyna:Alkomisie
Reputacja: 38

Napisano 22 grudzień 2013 - 04:29

Witam, chciałbym zaproponować, obniżenie punktów życia łorowi zwany "Grinch" otóż, kilka razy już atakowałem, ale za każdym razem zwiał, nawet z prawie 50% HP  Proszę o jego obniżenie o conajmniej połowę, gdyż, sądzę że jest wielu graczy którzy chcieliby, te zadanie ukończyć - nie wiem jak to na innych światach, ale na PL7 jest niestety tak jak jest. I te wysokie HP dotyczy nie tylko tego łotra, ale, proszę o obniżenie właśnie temu, gdyż zostały już tylko 2dni!

 

 

Proszę o komenty, i admina, o zobaczenie, co da się z tym zrobić.

 

Dzięki



#2 IronMen3neMnorI

IronMen3neMnorI

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 202 postów
  • Miejscowość:Gdzieś we Wszechświecie.
  • Serwer:PL6
  • Postać:ADOLFIK
  • Drużyna:Drużyna A
Reputacja: 408

Napisano 22 grudzień 2013 - 06:21

...Zawsze tak jest najpierw marudzą "kiedy łoter"; "chcemy łotra!", a później zrzędzą, ze za mocny, że nie taki, że nie dają rady go pokonywać... Na każdym nowym serwerze tak było..Trudno..Przynajmniej u Was łoter się pokazuje, na pl4 niektórzy go nie mają...[Wy serwer Pl7] musicie się spiąć i wszyscy atakować. Innej rady nie ma. Z czasem moc łotrów zostanie skorygowana:).Wbrew pozorom 2 dni to dużo! Czekaj cierpliwie na łotra i bądź dobrej nadziei, iż go pokonacie.Życzę powodzenia.Tyle, pozdrufffka:)!


4rlwfq.jpg
iRonek/iRoniush to niepoprawny optymista, wyposażony w bidon i niezwykłą, nadludzką głupotę,
którą zaraża otaczające go Marionetki. Strzeżcie się, albowiem jestem Waszym koszmarem!
 

#3 SpoconYYY

SpoconYYY

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:Patologia
Reputacja: 16

Napisano 22 grudzień 2013 - 09:36

Moim zdaniem to powinno być kilka łotrów .

 

Dla Graczy poniżej 10 lvl żeby miał z 50k życia góra i respił się w najgorszej strefie .

Dla graczy od 11 lvl do 19 żeby miał z 50k życia i respił się w drugiej strefie .

I tak dalej to wtedy by było lepiej nagród by troche było ale każdy by mógł coś wygrać a nie łotr respi się w ostatniej strefie i 80% graczy nawet nie wie ,że jest łotr ,a jak już się dowie to i tak nie zabije bo nie posiada takiego lvl'a . Moje rozwiązanie jest takie .


  • Heliors lubi to

#4 IronMen3neMnorI

IronMen3neMnorI

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 202 postów
  • Miejscowość:Gdzieś we Wszechświecie.
  • Serwer:PL6
  • Postać:ADOLFIK
  • Drużyna:Drużyna A
Reputacja: 408

Napisano 22 grudzień 2013 - 10:12

Moim zdaniem to powinno być kilka łotrów .

 

Dla Graczy poniżej 10 lvl żeby miał z 50k życia góra i respił się w najgorszej strefie .

Dla graczy od 11 lvl do 19 żeby miał z 50k życia i respił się w drugiej strefie .

I tak dalej to wtedy by było lepiej nagród by troche było ale każdy by mógł coś wygrać a nie łotr respi się w ostatniej strefie i 80% graczy nawet nie wie ,że jest łotr ,a jak już się dowie to i tak nie zabije bo nie posiada takiego lvl'a . Moje rozwiązanie jest takie .

Pomarzyć to każdy może...

Łoter jest od 15 lvl tak było, jest i będzie.


4rlwfq.jpg
iRonek/iRoniush to niepoprawny optymista, wyposażony w bidon i niezwykłą, nadludzką głupotę,
którą zaraża otaczające go Marionetki. Strzeżcie się, albowiem jestem Waszym koszmarem!
 

#5 Gieniek

Gieniek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Reputacja: 17

Napisano 22 grudzień 2013 - 11:51

Hmm.. Po co obiżać, niech więcej osob atakuje...

Dzisiaj np. było ok 2 w nocy i po 10 minutach już mu zjechaliśmy całe hp ;)


  • Heliors lubi to

#6 SpoconYYY

SpoconYYY

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:Patologia
Reputacja: 16

Napisano 22 grudzień 2013 - 12:28

HP łotra jest dobre tylko mało osób atakuje a jak atakują to jeden atak na 10 min , a góra 20 osób atakuje ciągle przez oponki . Tu raczej nic nie trzeba zmieniac bo jest all ok .

 

Moim zdaniem temat do zamknięcia


  • Heliors lubi to

#7 Heliors

Heliors

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Królik1
  • Drużyna:Alkomisie
Reputacja: 38

Napisano 22 grudzień 2013 - 12:34

No cóż, może się uda, może się nie uda xD a wgl to poluję na te łotry tyle ile mam czasu, ostatnio nawet top1 ataków udało się, niestety łotr zwiał. Nie chodzi tu o jakieś wielkie kokosy, "bo tak, obniżyć bo nie dajemy rady" po prostu, idą święta bożego narodzenia, i jest mniej graczy "Przygotowania Świąteczne itp." A jeśli tego łotra nie uda się pokonać, to cały wysiłek w zbieraniu świec, nosków , płozy, pójdzie na marne...

 

Kto się ze mną zgadza, niech się podpisze.

 

 

Wesołych Świąt :)



#8 hardak998

hardak998

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Andro
  • Drużyna:Gwardia Harrego
Reputacja: 10

Napisano 22 grudzień 2013 - 13:18

To siedź w nocy wtedy są słabe łotry i jedzie się je w 10 - 20 min 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych