Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 1 głosy

Sety specjalne


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 noski

noski

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Noski , tak samo na pl5
Reputacja: 15

Napisano 20 grudzień 2013 - 11:18

Z racji tego że czasami trudno skompletować cały set  i mamy po kilka itemków z każdego dodatkowego seta , to wpadłem na 2 pomysły , oto one :

 

1. Maszyna do szycia mogła by zmieniać wygląd itemków seta , tylko tych dających po 5% umiejętności  na inny , koszt 10 oponek , po co to ? a no po to że jak ktoś ma 3 itemki z seta popularności i 2 z seta osobliwości , to mógłby te 2 zmienić w maszynie na brakujące do seta popularności , dałoby się tylko zmieniać itemki z setów specjalnych , na inne specjalne.

 

2.Jeżeli by 1 był zły , to drugi polega na wymienianiu się tymi specjalnymi itemkami w druźynie i tylko drużynie , wymiana polegała by na tym że każdy z wymieniających płaci 5 oponek i musi w zamian dać jakiś item ze stroju specjalnego , staty itemków byłyby zgodne z levelem przyjmującego item , wymieniać można byłoby się tylko itemkami dającymi 5% umiejętności , więc odpada strój zorro i strój ironiczny.



#2 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 20 grudzień 2013 - 11:46

1. Właśnie dlatego set jest tak przecież wszystkich pożądany, trudno jest go zdobyć :D

Niema sensu to aby można było sobie zamieniać sety na brakujące części nie!

 

2. Brak słów, daruje sobie komentarz nie!


Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#3 luxmen

luxmen

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:luxmen
  • Drużyna:Klub Smakosza
Reputacja: 0

Napisano 20 grudzień 2013 - 11:52

Lepiej wprowadzić targowisko, gdzie wszyscy mogą handlować ze sobą zbędnymi rzeczami.



#4 Blade

Blade

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 22 postów
Reputacja: 14

Napisano 20 grudzień 2013 - 12:48

Jestem na nie bo to by ułatwiło grani graczom co kupują oponki jak już maters pisze strój settowy to jest to coś wyjątkowego nie róbmy z tego jakiejś mało istotnej rzeczy żeby każdy ją miał



#5 yaman

yaman

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Serwer:PL6
Reputacja: 23

Napisano 20 grudzień 2013 - 15:38

Koledzy u góry mają rację,jestem na NIE.


                                                      20176535500856039607.jpg

 


#6 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 21 grudzień 2013 - 21:05

Zgadzam się z kolegami u góry. Ciężko tu coś powiedzieć, po prostu to by ułatwiło grę ale na poziomie hacku, a set to najrzadsza rzecz w HZ, a nie byle coś co może mieć każdy, jak powiedział Blade.

 

Moja ocena - star.pngstar_off.pngstar_off.pngstar_off.pngstar_off.png

NA NIE



#7 noski

noski

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Noski , tak samo na pl5
Reputacja: 15

Napisano 21 grudzień 2013 - 21:55

Sety najrzadsza? Mam 5 części już , bardziej powiedziałbym że zwierzaki to bardzo rzadka rzecz , jeżeli nie posiada się oponek ...

a skoro się ma już np 1 część, to co przeszkadzałby zmienienie jego wyglądu i dlaczego twierdzicie że tylko oponkowicze mogli by na tym skorzystać?



#8 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 21 grudzień 2013 - 22:18

Sety najrzadsza? Mam 5 części już , bardziej powiedziałbym że zwierzaki to bardzo rzadka rzecz , jeżeli nie posiada się oponek ...

a skoro się ma już np 1 część, to co przeszkadzałby zmienienie jego wyglądu i dlaczego twierdzicie że tylko oponkowicze mogli by na tym skorzystać?

 

Zwierzaki nie są wcale najrzadsze, dostaje się je na 60 lvl'u. A zmiana wyglądu przeszkadzała by w tym bo set jest oryginalny, rzadki i musi być takim jaki jest, bo inaczej sety przestaną być fajne, część setu to tak jakby czwarty poziom jakości w HZ ukryty za fioletową obwódką, to jest set w Hero Zero i tego nie można zmienić!



#9 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 26 grudzień 2013 - 13:23

Set sam w sobie jest specjalny i z tym praniem to nie jestem zbyt przekonany lepiej jest jak teraz.

A drugie brak mi słów wymiana? Na nie.


HOT





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych