Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

Pilot i inne


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Pilot i innex (16 użytkowników oddało głos)

Co wam się bardziej podoba?

  1. a) (1 głosów [6.25%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 6.25%

  2. b) (4 głosów [25.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.00%

  3. Głosowano Obydwa są fajne ! a i b (8 głosów [50.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 50.00%

  4. Nic jestem na nie. Proszę to uzasadnić ! (3 głosów [18.75%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 18.75%

Głosuj

#1 ExtraMenDan

ExtraMenDan

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 43 postów
Reputacja: 3

Napisano 30 listopad 2013 - 08:24

Hej wpadłem na pomysł dodania i poprawki lub samego jednego, zależy co będziecie pisać co lepsze czy może są wszystkie OK.

 

a) Dodanie do pilota funckji "Dokup 4 miejsca na baterie", ponieważ pilot ma 8 miejsc na baterie a można wykorzystać tylko 4.

Więc byłby przycisk "Dokup 4 miejsca na baterie" za jedną oponkę, można by było z niego skorzystać raz dziennie.

 

b) Towarzysz pomagałby nam w misjach.

Ja wiecie towarzysz pomaga nam walczyć, ale mógł by pomagać w szybszym robieniu misji. Polegało by to na tym, że byłby obrazek towarzysza na który by się naciskało i można było by wyruszyć z towarzyszem. Jakbyś my wcisneli na przycisk towarzysza wyskoczyło by nam "wyrusz z towarzyszem" skracał by on 3 minuty, 3 razy na dzień.

Załączone pliki


  • patrykos131 i SuperHero99 lubią to

#2 kacpio2

kacpio2

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Miejscowość:Ocean Bałtycki ._.
  • Serwer:PL5
Reputacja: 62

Napisano 30 listopad 2013 - 08:30

Podoba mi się pomysł ;) Ale to trochę ułatwiło by to grę ;\ Bardziej podoba mi się opcja B ;)

Ps.Nie zła grafika ;p Jak pisałeś na SB ;P
Ps2.Dodaj ankietę ;)


  • ExtraMenDan lubi to

:tecza: Tęcza jest fajna =D :tecza:         strzalka_w_gore.gif

Support !I! Regulamin


#3 Wosko

Wosko

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Miejscowość:Gdzieś w Małopolsce koło Krakowa....:D
  • Serwer:PL5
  • Postać:Wosko
  • Drużyna:DRAGONS HUNTERS+ PL2
Reputacja: 216

Napisano 30 listopad 2013 - 08:30

Ja jestem na NIE. Mamy wspomagacze, baterie starczają + telewizor +50% To strasznie dużo...ale to tylko moje zdanie. Zobacz co inni powiedzą...Pozdrawiam:Wosko
 


cooltext1320791474.png


#4 ExtraMenDan

ExtraMenDan

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 43 postów
Reputacja: 3

Napisano 30 listopad 2013 - 08:33

Dlatego niechce zabardzo ułatwiać gry wiecie, ale ją urozmaicić (sorry nie potrafie tego napisac xD) każdy czlowiek ma inne zdanie jak ktos ma duzy lv to mu to nie zabardzo potrzebne a mniejsze lv chca troszke szybciej bic i tak 3 minuty to tak duzo na 1 dzien 3 razy ? :) mysle ze chyba nie, co raz wieksze lv sa i coraz dluzsze misje.

 

No czyli mamy narazie 2 odpowiedzi OK na b ? ;)

Wosko to te minuty mozemy uzgodnic razem z uzytkownikami forum lub je się zmieni


Użytkownik ExtraMenDan edytował ten post 30 listopad 2013 - 08:40


#5 Tajniak01

Tajniak01

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 245 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 250

Napisano 30 listopad 2013 - 08:49

a ta funkcja z pupilem to od którego poziomu, 60?



#6 SuperHero99

SuperHero99

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów
  • Miejscowość:Chorzów
  • Serwer:PL5
  • Postać:SuperHero99
  • Drużyna:MIDGAARD
Reputacja: 119

Napisano 30 listopad 2013 - 08:50

Jestem na TAK obydwa pomysły podobają mi się ;) Grafika zła nie jest ( słyszałem że robiłeś pierwszy raz ) :) 

1. Taaak

2. Tak ( nawet podwójnie tak  ;) )


  • ExtraMenDan lubi to

                                                                                                                                     empty.gif


#7 ExtraMenDan

ExtraMenDan

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 43 postów
Reputacja: 3

Napisano 30 listopad 2013 - 08:52

Tajniak01, myślę,że tak od lv 60 ponieważ zdobywamy towarzysza od tego lv, i gracze by się lepiej bawili wbijając levele i myslac, że jak wbija to dostaną rzeczy :) sam tak myslalem jak do 60 lv bilem

 

 

Proszę jeśli wam się podoba uzupelniajcie rowniez ankiete



#8 Herts

Herts

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 353 postów
Reputacja: 50

Napisano 30 listopad 2013 - 09:51

ExtraMenDan ten pomysł jest bez sensowny , lepiej zeby naprawili sety z ironicznymi i ziemno-wodnymi niż bawili sie w rzeczy ktore są bez sensu.



#9 ExtraMenDan

ExtraMenDan

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 43 postów
Reputacja: 3

Napisano 30 listopad 2013 - 10:09

ExtraMenDan ten pomysł jest bez sensowny , lepiej zeby naprawili sety z ironicznymi i ziemno-wodnymi niż bawili sie w rzeczy ktore są bez sensu.

 

 

Dlaczego tak sądzisz?

Bo ty jako jedyny chcesz "lepiej zeby naprawili sety z ironicznymi i ziemno-wodnymi" to weź załóż inny temat a nie tutaj pisz o jakis twoich poprawkach...
:zakrecony: :O



#10 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 30 listopad 2013 - 10:49

No nie wiem z tym towarzyszem bo to prawie to samo co baterie a z tym 1 jestem na tak.


HOT


#11 ExtraMenDan

ExtraMenDan

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 43 postów
Reputacja: 3

Napisano 30 listopad 2013 - 10:52

To fajnie :), jak możesz to uzupełnij to w ankiecie :D



#12 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1385

Napisano 30 listopad 2013 - 11:01

1. Ale po co tyle miejsc? Jak sam zauważyłeś zużywamy tylko 4 baterie dziennie, więc drugie tyle zawsze pozostaje niewykorzystane/w zapasie.

2. Nie popadajmy w paranoję... Mamy mnóstwo sposobów na skracanie misji (baterie, telewizor, wspomagacze), to już chyba byłoby zbyt wiele...



#13 ExtraMenDan

ExtraMenDan

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 43 postów
Reputacja: 3

Napisano 30 listopad 2013 - 12:01

1. Jakich miejsc? mieści się 8 bateri, a można wykorzystać 4 to bez sensu jest.

2. Jakich sposobów wspomagaczy 25% których wogóle nie odczuwa się?, jeśli są duże lv to mają wszystko gdzieś, a mniejsze lv chcą troszkę szybciej bić lv. Telewizor można jeden raz wykorzystac, a 4 baterie to 2 misje.



#14 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1385

Napisano 30 listopad 2013 - 12:11

1. Jakich miejsc? mieści się 8 bateri, a można wykorzystać 4 to bez sensu jest.

2. Jakich sposobów wspomagaczy 25% których wogóle nie odczuwa się?, jeśli są duże lv to mają wszystko gdzieś, a mniejsze lv chcą troszkę szybciej bić lv. Telewizor można jeden raz wykorzystac, a 4 baterie to 2 misje.

 

1. Możemy zużyć 4 baterie, w zależności od tego jak je wykorzystamy, tyle nam dadzą... Da się skrócić dwie misje po 4 minuty, bądź 19... Nadal nie rozumiem, co chciałbyś tutaj zmienić? A co do pozostałych baterii, to są one zapasem na kolejny dzień... 

2. Telewizor można włączyć raz dziennie (wybierając przy tym długą misję), wspomagacze +50% sporo dają (możesz na nie oszczędzać, ale nie zmuszam), no i jeszcze baterie- jeśli obierzesz dobrą strategię to zaoszczędzisz ponad godzinę, a to sporo czasu... Twój pomysł z pupilami najgorszy nie jest... jednak wiele nie wniesie...

 

 

 

StarsWoman Jeśli podoba ci się bardziej pomysł z towarzyszami to proszę na ankiecie zmień głos ok?

 

Powstaje tu zbędny spam, powiedziałam, że niewiele wniesie i koniec tematu, jeśli chcesz dalej ciągnąć tą dyskusję, to zapraszam na PW, ja nic więcej do powiedzenia nie mam, to walka z wiatrakami.+ nie pisz takim odblaskiem bo dostaje oczopląsu... 


Użytkownik StarsWoman edytował ten post 30 listopad 2013 - 12:23

  • Herts lubi to

#15 ExtraMenDan

ExtraMenDan

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 43 postów
Reputacja: 3

Napisano 30 listopad 2013 - 12:20

4 baterie na kolejny dzien? to poco w nastepnym dniu mozna znow wyslac prosbe.

Co do telewizora skróca ci on ile pół misji raz na dzień dużo to? , a może niektórzy niechcą trzeskać limitu na filmik, jak masz nie ograniczony limit to możesz sobie pozwolić nawet na 10 takich filmików. Pomyśl o innych. a ten wpomagacz 50% to niektórzy nie kupują oponek tylko zbierają.

 

StarsWoman Jeśli podoba ci się bardziej pomysł z towarzyszami to proszę na ankiecie zmień głos ok?

 

Ale troche wniesie bo gracze z miejszymi lv będą chcieli towarzysze i gdy je zdobędą to dostaną to co jest w podpunkcie "b)" Więc gracze będa grali i będzie ich więcej.

Zastanów się jeszcze i najwyżej zmień zdanie.

                                                                                                                                                 

 

Ludzie jak dajecie w ankiecie to piszcie tez cos xD



#16 patrykos131

patrykos131

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Miejscowość:K-ce
  • Serwer:PL3
  • Drużyna:Nie umiem napisać nazwy ...
Reputacja: 135

Napisano 30 listopad 2013 - 14:35

Jestem na tak i leci laik urozmaiciło by to gre.


  • ExtraMenDan lubi to

Daj laika zią : D


#17 ExtraMenDan

ExtraMenDan

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 43 postów
Reputacja: 3

Napisano 30 listopad 2013 - 19:27

Dzięki :) że popierasz



#18 TikTak

TikTak

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 447

Napisano 30 listopad 2013 - 19:46

1. Jakich miejsc? mieści się 8 bateri, a można wykorzystać 4 to bez sensu jest.

2. Jakich sposobów wspomagaczy 25% których wogóle nie odczuwa się?, jeśli są duże lv to mają wszystko gdzieś, a mniejsze lv chcą troszkę szybciej bić lv. Telewizor można jeden raz wykorzystac, a 4 baterie to 2 misje.

Rozśmieszasz mnie.

Małe lvl'e mogą wbijać nawet 5 lvl'i dziennie (50-60) Chyba na odwrót duże lvl'e chcą szybciej wbijać.

Dodanie kolejnego skracania misji gdzie ty widzisz urozmaicenie? Ja tu widze ułatwienie.

4 baterie 2 misje? Co?

Przecież 1 baterie można na 1 misje nie trzeba odrazu 2 ...

1.Bez sens? Czemu niby no tak chciałbyś wszystkie wykorzystać niestety nie może być tak łatwo...

 

 

Jestem na nie.

Autorze możesz nie spamić tymi swoimi postami?Każdy ma opinie na swój temat ,a ty jej nie zmienisz.


Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych