Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

A moze by tak... :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ExtraMenDan

ExtraMenDan

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 43 postów
Reputacja: 3

Napisano 29 listopad 2013 - 16:45

Na Początku Witam Wszystkich !

 

Mam Pomysł żeby dowódca mogł zabierać kaske z drużyny jest przy monetach i oponkach "+" to po drugiej stronie dowódca miałby przycisk "-" i by odebrał z drużyny tyle kasy ile chce.

 

Poco?

Wszyscy by wpłacali monety tak jak teraz tyle, że dowódca jesli by niechcial żeby doradcy dodawali statystyki to zabiera pieniądze i zanim uzbieraja to dowódca spowrotem wejdzie i albo doda spowrotem, albo bedzie dalej trzymał.

 

Uwaga !

Nie można by było kasy z druzyny inwestowac w statystyki była by następna ramka taka jak monety. Tyle, że byłby znaczek drużyny czyli to "Z" takie jakie mamy na naszym dolnym pasku gdzie są misje, praca i tak dalej a obok "Z" była by moneta i pisało by ile mamy pieniedzy przetrzymanych z druzyny :)

 

 

PS:

Nie zrozumiałeś oco chodzi?

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem,

za nim co kolwiek napiszesz !

Piszcie czy mam dodać grafikę !

===========================================================

 

Podoba się? To daj Like !



#2 SuperHero99

SuperHero99

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów
  • Miejscowość:Chorzów
  • Serwer:PL5
  • Postać:SuperHero99
  • Drużyna:MIDGAARD
Reputacja: 119

Napisano 29 listopad 2013 - 16:51

Nie , to by nie było fear :P


                                                                                                                                     empty.gif


#3 Silent

Silent

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 379 postów
Reputacja: 665

Napisano 29 listopad 2013 - 16:53

Nie załapałem o co chodzi w "Uwaga!" Mętnie to napisałeś.

Ale sam pomysł poszerzenia władzy nad bilansem jest niegłupi.


Bądź w życiu kim chcesz. Chyba, że możesz być Silentem. Wtedy bądź Silentem.

9vjoeu.gif


#4 ExtraMenDan

ExtraMenDan

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 43 postów
Reputacja: 3

Napisano 29 listopad 2013 - 16:55

Co by było nie "fear"? Przeczytałes wogóle to dokładnie bo mi się wydaje, że nie !

 

Bardzo prosze moderatora o usunięcie postu "SuperHero99" ,ponieważ nie przeczytał tego dokładnie, tylko skomentował mój post jako zły !



#5 Terjo

Terjo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów
  • Serwer:PL31
  • Postać:Terjo






Reputacja: 280

Napisano 29 listopad 2013 - 17:09

 To wprowadza tylko zamęt mam kasę ale nie mogę jej wydawać bo wziąłem ją z drużyny .Po co to ? Doradce daje się zaufanym osobom jak coś taka osoba "zepsuje" to tylko wina przywódcy i wtedy doradca był by mało potrzebny  .Na nie .

 

Ps :Nie ma tak albo jest zaufany albo nie .Jeśli mu "coś sie stanie" to znaczy ze źle go oceniłeś no się np obraził. Swoja opinie podtrzymuję .


  • StarsWoman lubi to

#6 ExtraMenDan

ExtraMenDan

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 43 postów
Reputacja: 3

Napisano 29 listopad 2013 - 17:18

Zaufanej osobie? , a jesli kolesiowi cos odbije ?



#7 SuperHero99

SuperHero99

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów
  • Miejscowość:Chorzów
  • Serwer:PL5
  • Postać:SuperHero99
  • Drużyna:MIDGAARD
Reputacja: 119

Napisano 29 listopad 2013 - 17:28

Co by było nie "fear"? Przeczytałes wogóle to dokładnie bo mi się wydaje, że nie !

 

Bardzo prosze moderatora o usunięcie postu "SuperHero99" ,ponieważ nie przeczytał tego dokładnie, tylko skomentował mój post jako zły !

Ta przywódca bierze kasę i jest bogaty na koncie a inni mają mało bo wpłacają na drużynę a przywódca po prostu bierze.


                                                                                                                                     empty.gif


#8 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1385

Napisano 29 listopad 2013 - 17:29

Nie, zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami- to wprowadziłoby straszny zamęt w grze... Kasę dajemy po to, aby w skarbcu była, nie można jej po prostu wypłacać, a doradcy są po to, by pomagać... Zazwyczaj mianuje się nimi osoby, którym ufamy na tyle, by powierzyć im tę funkcję i nie bać się o to, co będzie.  Raczej szanują oni decyzję dowódcy (nie mają wyjścia, chyba, że chcą opuścić drużynę), gdy np. poprosi o nie wydawanie oszczędności... Zresztą na tym polega idea "drużyny"- zaufanie, współpraca i korzyści z tego płynące... 

 

 

Zaufanej osobie? , a jesli kolesiowi cos odbije ?

 
To może po prostu nie mianuj nikogo doradcą i wszystko rób sam? Będziesz miał gwarancję, iż wszystko pójdzie "po twojej myśli".... 

  • Terjo lubi to

#9 ExtraMenDan

ExtraMenDan

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 43 postów
Reputacja: 3

Napisano 29 listopad 2013 - 17:45

Wydaję mi się, że poniektórzy nie przeczytali tematu Dowódca nie moze dac tych pieniedzy w statystyki !



#10 Konradzik

Konradzik

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1158 postów
Reputacja: 494

Napisano 29 listopad 2013 - 17:48

Zabieranie kasy z konta drużyny jest słabym tematem. Dowódca zabiera kasę dla siebie(przechowuje) i zapomni wejść przez tydzień, i 7 ataków na bandy i 7 ataków na drużyny ucieka(oczywiście jak ktoś nie wpłaca kasy do drużyny to tak może być).

Temat zamykam.
 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych