Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

Feniks Od 250lv


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: . (13 użytkowników oddało głos)

I jak się podoba? :D

  1. Genialny pomysł !!!! :D (6 głosów [46.15%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 46.15%

  2. Podoba mi się :P (4 głosów [30.77%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 30.77%

  3. Dopracuj (niby co ? ) (3 głosów [23.08%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 23.08%

  4. To jakaś durnota jest !!! (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  5. Ogólnie fajnie ale dlaczego od 250lv? (sam nie wbiłem 250lv dlatego krytykuje) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 27 listopad 2013 - 07:55

Siemanoooooo :D

Jak napisałem w poprzednim pomyśle, tak właśnie robię :D

Co prawda miałem tam co innego na myśli, no ale dodaje narazie to a następny może jutro :)

 

Chciałbym wam przedstawić Feniksa/znaczy pomysł na niego :P

Chyba każdy wie jak wygląda Feniks? Co?

Hehehe dobra lecimy dalej bo samo to że to Feniks nic wam nie mówi :P

 

Pomysł jest taki:

Mamy pupile co dają nam staty i skile nie?

To czemu by nie dodać czegoś co było by nie drogie i dodawało nam % do zbieranej kasy/expa?

Yyyy przeczytaliście że coś ma dodawać % do expa i kasy i już na nie?

Wiem sam z góry głównie jestem na nie w takich pomysłach....

Ale moja inicjatywa tutaj jest troszkę inna i lepiej myślę opisana niż tamte pomysły :D

 

Dobra zaczynamy, bo piszę i piszę już bez sensu...

 

Pokaże pierw przykładowe grafiki trzech Feniksów które mogły by zostać ( nad szukaniem samej grafiki namęczyłem się więcej niż nad samym pisaniem tego tematu, a tak niczego fajnego nie znalazłem wiem to będzie musiało wam wystarczyć (internet duży ale dużo tez w nim niema ))

 

Lodowy Feniks :

Spoiler

 

 

Ognisty Feniks:

Spoiler

 

 

Legendarny Feniks:

Spoiler

 

 

Wiem że grafa no nie bardzo i to bardzo hahaha :D

Ale ogólnie chciałem mniej więcej pokazać jakby to mogło wyglądać...

Feniks latał by (machał skrzydłami) koło naszej postaci i ogólnie zostawiam wykonanie profesjonalniej grafiki, grafiką w supporcie...

 

 

        Lodowy Feniks

 

Koszt: 75 opon

Lv max : 30 ( potrzebne 2x więcej expa niż pupil aby wbić 30lv)

Bonusy : Dodaje + 15% na 30 poziomie do zdobywanych monet z misji itp ... Co 1lv Feniksa bonus zwiększa się o 0,5% 

Gdzie go można zdobyć : Zdobyć można go tylko i wyłącznie w Lumpeksie ( % na trafienie go w lumpie jest o 25% mniejszy niż na trafienie pupila)

 

Możliwość ulepszenia na lepszego Feniksa, Cennik:

  • Z Lodowego Feniksa na Ognistego Feniksa płacimy 60 oponek
  • Z Lodowego Feniksa na Legendarnego Feniksa płacimy 110 oponek

 

 

 

Ognisty Feniks

 

 

Koszt: 100 opon

Lv max : 30 ( potrzebne 2x więcej expa niż pupil aby wbić 30lv)

Bonusy : Dodaje + 15% na 30 poziomie do zdobywanego expa z misji itp ... Co 1lv Feniksa bonus zwiększa się o 0,5% 

Gdzie go można zdobyć : Zdobyć można go tylko i wyłącznie w Lumpeksie ( % na trafienie go w lumpie jest o 50% mniejszy niż na trafienie pupila)

 

Możliwość ulepszenia na lepszego Feniksa, Cennik:

  • Z Ognistego Feniksa na Legendarnego płacimy 90 opon

 

 

 

Legendarny Feniks

 

Koszt: 125 opon

Lv max : 30 ( potrzebne 2x więcej expa niż pupil aby wbić 30lv)

Bonusy : Dodaje + 15% na 30 poziomie do zdobywanego expa i monet z misji itp ... Co 1lv Feniksa bonus zwiększa się o 0,5%

Gdzie go można zdobyć : Zdobyć można go tylko i wyłącznie w Lumpeksie ( % na trafienie go w lumpie jest o 75% mniejszy niż na trafienie pupila)

 

 

Ogólne wyjaśnienie hehe :

 

Cena: Tylko proszę nie pisać w komentarzy że cena jest tak wysoka i niema nic za monety, ponieważ wystarczy raz kupić Feniksa (najlepiej Legendarnego) i wbić mu 30lv, a on będzie na stałe... Także jednorazowy wydatek i support tez by tutaj na tym troszkę zarobił wiec oby 2 strony miały by z tego korzyść....

Cytuje: "

A teraz zestawienie dlaczego tyle.....

Małpka/Robot w lumpeksie 20opon , a starczy na miesiac /dwa maksymalnie..jeszcze nie zawsze masz fajne skille/staty rozlozone." - Kopciuszek

 

Mały % na zdobycie go w lumpie i dlaczego tylko w lumpie: Tylko w lumpie ponieważ jakbyśmy go mogli zdobyć praktycznie że wszystkiego jak pupile to cała cena straciła by sens, a support tez musi mieć przecież zarobek nie? I to że ma z tego zarobek działa na korzyść tego pomysłu... Co do % to hmmmm... Przecież nie może być łatwo nie?

 

Co do % zdobywanych monet expa: Wiecie ja dałem tylko taki przykład z tymi %... Wszystko może ulec zmianie na mniejszy (wiekszy raczej nie bardzo jest tu wskazany)... Tak naprawdę to tylko sugestia i wszystko zależy od tego co support zdecyduje...

 

Dlaczego akurat expa i monety: A co miałem innego zaproponować? Pupile dają mam skile + staty i nie mógł bym dodać tego samego Feniksowi ponieważ cały pomysł stracił by najmniejszy sens...

 

A gdzie będą te całe Feniksy umieszczone: Tutaj darowałem sobie robienie jakiekolwiek grafiki, ale myślałem o czymś takim jak miejsce gdzie mamy swoje pupile... Z tym że my mielibyśmy tylko 3 miejsca na Feniksa z każdego rodzaju... Niema sensu tutaj robienia tylu miejsc co pupile ponieważ myślę tutaj aby Feniksy były jednakowe (oczywiście mogły by zmieniać wygląd na 15 i 30lv ale to już pozostawiam także supportowi do rozpatrzenia)...

Kupujemy danego Feniksa i nie trzeba kupować tutaj drugiego takiego samego ponieważ % i tak jest stały tutaj dodawany i on zmianie nie ulega mimo że np kupilibyśmy drugiego lodowego feniksa...

 

No dobra to ja mam full opon kupie masę feniksów i zrobię sobie mega staty ponieważ pewnie dużo monet będą dawały: Ta.... I nawet o tym pomyślałem... Pupila tak naprawde jak mamy w Ekwipunku to idzie sprzedać i Feniksa też będzie można sprzedać ale on dawał by nam bardzo niewiele monet za sprzedaż ( i radzę myśleć czasem czy aby nie wydamy opon na marne)...

 

No dobra wszystko ładnie pięknie ale zapomniałem dodać od jakiego lv będą: Tutaj Bardziej byłym za tym aby można je było kupić dopiero na 250lv... Dlaczego? ponieważ na tym lv exp naprawdę leci mozolnie, a ludzie mieli by przez to motywacje aby wbijać jeszcze większy lv (choć wiadomo im od mniejszego lv będą tym support będzie miał większy zarobek, jednak musicie tez pomyśleć o tych starszych/bardzie zaawansowanych graczach... To oni naprawdę w dużej części utrzymują tą gra, a przez to że gra staje się mozolna coraz więcej ich odchodzi i właśnie dlatego jestem za tym aby były dostępne dopiero na 250lv)

 

Ulepszanie, czemu tak drogo: "Ulepszanie zapobiegnie tracenia kolejnych opon w lumpie" , ogólnie lepiej na tym wyjdziemy niż na kupowaniu nowego Feniksa

 

 

Dobra więcej nie chce mi się pisać^^

Myślę że tak już praktycznie wszystko w tym temacie zostało wyjaśnione...

Prosił bym nie oceniać tematu po grafice, ponieważ grafiki nie trzeba dodać a ja ją dodałem tylko po to aby mniej więcej pokazać wam jak by to mogło wyglądać (liczy się serce pomysłu, a nie grafika)

Jeśli jakiekolwiek błędy się pojawiły (w co wątpię) to proszę o napisanie mi o tym na pw a nie szpamienie pod tematem tylko po to aby zwrócić mi uwagę...

Pamiętaj jak krytykujesz to rób to z głową (to że jest od 250lv a tym masz 50lv to nie znaczy że masz go krytykować, tylko wbijać lv, masz motywacje)

 

Wow ile tego dobra oceniajcie :P

 

Źródło grafik: Feniksy z Google...

Główne natchnienie: Oglądając Pottera zobaczyłem Feniksa i tak mnie jakoś naszło 

 

 

 

 

Edit:Kopciuszek namieszał mi w głowie i logicznie to ma racje dlatego ceny zostały zmienione

Sugestie na temat ulepszania Feniksów podsunął mi Kopciuszek


Użytkownik Matars edytował ten post 27 listopad 2013 - 10:30

  • Konradzik, Aduś07 i Wosko lubią to

Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#2 Wosko

Wosko

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Miejscowość:Gdzieś w Małopolsce koło Krakowa....:D
  • Serwer:PL5
  • Postać:Wosko
  • Drużyna:DRAGONS HUNTERS+ PL2
Reputacja: 216

Napisano 27 listopad 2013 - 08:06

Pomysł genialny! Grafika nieprofesjonalna ale i tak wiadomo o co chodzi ;) Ślij do ST ^.^ +lajk :D


cooltext1320791474.png


#3 Konradzik

Konradzik

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1158 postów
Reputacja: 494

Napisano 27 listopad 2013 - 08:08

Ten Harry Potter.....
Co do pomysłu, pomysł genialny.
Wiem jak to leci exp na 250 levelu(prawie 242). Trochę mozolnie, powoli i potrzeba dużo cierpliwości.
Tak jak pisałem w twoim poprzednim temacie, ślij do supportu. Może wejdzie.

Gratki i powodzenia.



#4 kacpio2

kacpio2

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Miejscowość:Ocean Bałtycki ._.
  • Serwer:PL5
Reputacja: 62

Napisano 27 listopad 2013 - 08:09

Podoba mi się pomysł dużo się rozpisałeś i trochę dobrze byłoby od 250 lvl widziałem twój jeden temat i nagrody są słabe ;\ Ślij do Support ;) lajk leci :) (jeśli nie wykorzystałem dziennego limitu :Dlimit wykorzystany ._.)


:tecza: Tęcza jest fajna =D :tecza:         strzalka_w_gore.gif

Support !I! Regulamin


#5 Kopciuszek

Kopciuszek

    ...

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 797 postów
  • Miejscowość:Cracov
  • Serwer:PL1
  • Postać:Kopciuszek
Reputacja: 677

Napisano 27 listopad 2013 - 09:06

No więc tak ... :D

 

Nie może być od 250 lvl... pokaż mi jedną aktualizacje (oprócz stref) gdzie itemy były od chociaż 100lvl , dobra nawet 80.. :P , aktualizacje są dla wszystkich i tak musi pozostać. Nie mogą sobie pozwolić na takie rzeczy , że pl7 w ogole przez jakiś jeszcze  np. miesiąc nie będa w ogóle tego posiadac.

 

Koszt oponek...hmm no stanowczo za mało... stanowczo... myślę ze 40 , 80 , 160 to by była cena racjonalna.. lub 40zł, 80zł , 160zł gdzie można go kupić, lub też dodać opcje ze za lotra top 1 jest szansa 50/25/12,5% lub za top 10  5%/2,5%/1,25%

 

A teraz zestawienie dlaczego tyle.....

Małpka/Robot w lumpeksie 20opon , a starczy na miesiac /dwa maksymalnie..jeszcze nie zawsze masz fajne skille/staty rozlozone.

 

Możesz dodać jeszcze , że feniks może się ulepszać tzn, masz tego najgorszego feniksa i odpowiednio za 60,120 opon się ulepszy do poziomu 2 / 3 zapobiegnie to traceniu kolejnych opon na lumpie :)

 

Możesz jeszcze dodać ze taki feniks np jest na miesiac wtedy ceny moga byc 10/20/40 :P a ulepszenie go 20/40 opon :)

 

Reszta gitara, no przydały się taki boost expowy.. bo cięzko się wbija te lvle. 

 

Najgorsze jest to ze takich pomysłó (nie feniks) z expem było duzo no i ani widu ani słychu :)

 

Podsumowując nie ślij do supportu bo nie ma szans na przejscie ... jeżeli zmodyfikujesz , moze moze :D


  • Matars lubi to

9uci.png


#6 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 27 listopad 2013 - 09:17

Koszt oponek...hmm no stanowczo za mało... stanowczo... myślę ze 40 , 80 , 160 to by była cena racjonalna.. lub 40zł, 80zł , 160zł gdzie można go kupić, lub też dodać opcje ze za lotra top 1 jest szansa 50/25/12,5% lub za top 10  5%

 

 

Ile??????????

No to nie jest czasem lekka przesada?

Jak mam takie ceny wysyłać do supportu to już bym wolał zrezygnować z pomysłu...

Nie na wszystkich muszą aż tyle zarabiać...

W gre grają tez gracze co nie kupują opon i niby skąd oni mają je wsiąść?

Zbierać miesiąc/dwa aby uzbierać na Feniksa?

A w tym czasie cała reszta bogaczy odskoczy im z lv i statami?

Ja może już teraz bym musiał kończyć grę jakby wprowadzili takie ceny, ponieważ gram bez opon a jestem w top, a co by było potem?

No bez przesady ceny mogę zmienić ale na np 15/30/50, a nie takie jak zaproponowałeś...

Co do możliwości kupowania tego za kasę to daruje sobie komentarz, nie będę robił drugich setów...

A propo łotra to tez sobie daruje jakiekolwiek wpisywanie go w temat...

 

Dobra bo mi namieszałeś w głowie logicznie myśląc to masz raczej no ale dobra uznajmy ceny takie 75/100/125 chyba powinny starczyć nie?


Użytkownik Matars edytował ten post 27 listopad 2013 - 09:52

Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#7 JustynaJażyna

JustynaJażyna

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL4
  • Postać:JustynaJażyna
  • Drużyna:Dolina Klaunoow
Reputacja: 67

Napisano 27 listopad 2013 - 13:58

Pomysł nie jest zły coś na ten exp i monety by się przydało. Ceny za taką możliwość jestem w stanie przeżyć choć oponki wolę wydawać na drużynę. Tylko ten feniks jakieś to takie mało bohaterskie... Tobie się to kojarzy z Harrym Potterem mi niestety (może to kwestia grafiki) z pokemonami, a fanką tej bajki nie byłam. Może jesteś w stanie specjalnie dla mnie wymyślić coś innego o tych samych właściwościach niż ten nieszczęsny ognisty ptak? Poza tym lodowy feniks? Legendarny - ok, ognisty - masło maślane, ale lodowy?



#8 danielmatyska17

danielmatyska17

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 27 listopad 2013 - 15:46

moim zdaniem pomysł epicki ale za doży lev zrób chociaż 225 zamiast dlatego dałem dopracuj



#9 MrsJelly

MrsJelly

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:MrsJelly
  • Drużyna:Ab Ovo
Reputacja: 12

Napisano 27 listopad 2013 - 15:59

Moim zdaniem feniks jako taki nie pasuje do tej gry, jak się ma do super bohaterów czy do zaczerpniętych z komiksów/filmów elementów użytych już w grze? Lepszy byłby pojazd o takich właściwościach, albo cóś... Ogólnie pomysł niczego sobie.



#10 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 28 listopad 2013 - 01:06

Pomysł nie jest zły coś na ten exp i monety by się przydało. Ceny za taką możliwość jestem w stanie przeżyć choć oponki wolę wydawać na drużynę. Tylko ten feniks jakieś to takie mało bohaterskie... Tobie się to kojarzy z Harrym Potterem mi niestety (może to kwestia grafiki) z pokemonami, a fanką tej bajki nie byłam. Może jesteś w stanie specjalnie dla mnie wymyślić coś innego o tych samych właściwościach niż ten nieszczęsny ognisty ptak? Poza tym lodowy feniks? Legendarny - ok, ognisty - masło maślane, ale lodowy?

 

Moim zdaniem feniks jako taki nie pasuje do tej gry, jak się ma do super bohaterów czy do zaczerpniętych z komiksów/filmów elementów użytych już w grze? Lepszy byłby pojazd o takich właściwościach, albo cóś... Ogólnie pomysł niczego sobie.

 

Przecież to jest tylko sugestia nie?

Jakieś 2% pomysłów wysyłanych do do suportu jest wgl wprowadzane do gry i nawet jeśli mieli by mój wcielić w życie to na pewno zwierzątka były by inne, tak samo cena jak i pewnie 15% bonusów...

Dlatego zostawiam tak jak jest i nic nie będę zmieniał

 

 

moim zdaniem pomysł epicki ale za doży lev zrób chociaż 225 zamiast dlatego dałem dopracuj

 

A właśnie lv 250 jest tu jak najbardziej wskazany...

Wy na małych lewelach macie dość fajną grę, a my na tych 250+?

Monotonia i tylko sama monotonia, to ma pomóc chociaż w części pomóc urozmaicić tę gre...

Zostaje jak jest


Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#11 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 28 listopad 2013 - 13:37

Wiesz co bardzo dobry pomysł ale jak zwykle takie dobre pomysły nie przechodzą... Na tak.


HOT





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych