Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Zgłaszanie się podczas walki drużynowej, poddawanie się, walki na żywo i wiele więcej!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Zgłaszanie się podczas walki drużynowej, poddawanie się, walki na żywo i wiele więcej! (18 użytkowników oddało głos)

Czy chcecie, żeby pomysł dodano do gry?

  1. Głosowano Tak (8 głosów [44.44%])

    Procent z głosów: 44.44%

  2. Nie (Napisz dlaczego) (10 głosów [55.56%])

    Procent z głosów: 55.56%

  3. Nie wiem (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Mam kilka spostrzeżeń (Napisz jakich) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Która propozycja lepsza?

  1. Propozycja a) (1 głosów [5.56%])

    Procent z głosów: 5.56%

  2. Propozycja b) (5 głosów [27.78%])

    Procent z głosów: 27.78%

  3. Głosowano Nie wiem... ^^ (12 głosów [66.67%])

    Procent z głosów: 66.67%

Głosuj

#1 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 23 listopad 2013 - 23:58

 Witam, oto kolejny mój pomysł na ulepszenie gry. Otóż pewnie niektórzy z was często gdy są online i czekają na walkę/walki drużynowe, zastanawiają się, dlaczego walka nigdy nie pokazuje się punktualnie, tylko zawsze 3-4 minuty po czasie? Ja też się tak zastanawiałem, aż wkrótce to odkryłem. W czasie tych 3-4 minut walka odbywa się poza ekranem, by później została odtworzona w drużynie. Oznacza to, że WALKI NIGDY NIE ODBYWAŁY SIĘ NA ŻYWO! I to dzisiejszy temat pomysłu! Do rzeczy:

 

 Wyobraźmy sobie, że walka będzie o 18-tej. Została jedna minuta do tej godziny, wkrótce wybija osiemnasta. Teraz dwie propozycje, wybierzcie lepszą:

 

Propozycja a)

 Punkt. osiemnasta, nie ważne co robimy, przed oczami pojawia się walka na żywo.

 

Propozycja b)

 O 18-tej koło przycisku "Twoja Drużyna" pojawia się czerwony prostokąt z napisem "LIVE". Od godziny 18:00 walka trwa, nawet jak gracz nie sprawdzi jej na żywo.

Grafika: http://www.kingkuba....lery.php?pid=11

 

Po wejściu na walkę na żywo, mamy dodatkowe opcje:

 

- Pomóż :oponka: 2 - Kosztuje nas to 2 oponki. Osoba, która się nie zgłosiła może wejść na live i pomóc. Może to między innymi uratować honor drużyny.

- Uciekaj - Opcję można wybrać tylko wtedy, gdy jest nasza kolej. Pojawia nam się rysunek z białą flagą (jak w przypadku użycia zdolności towarzysza), a my znikamy.

- Przekaż kolejkę :oponka: 4 - Kosztuje 4 oponki. Możemy przekazać kolejkę dowolnemu członkowi drużyny (czyli po prostu za niego uciec). Po przekazaniu kolejki w dodatku zyskujemy całe HP. Ale trzeba również uważać, gdyż walka podczas wyboru nadal będzie trwać!

- Poddaj się - Opcja dostępna tylko dla przywódcy. Po wybraniu opcji automatycznie przegrywamy, ale za to tracimy tylko 75% honoru, jakiego mieliśmy stracić. Można użyć tylko przed przegraną 5 bohaterów.

 

 Tracimy również opcje Pomiń, Następny bohater i Mój bohater, ale oczywiście tylko na live'ie. Osoba, która nie obejrzała walki na żywo (propozycja b) później może ją obejrzeć tak jak ogląda się je teraz (Ktoś vs Ktoś i opcja zobacz). Oczywiście opcję LIVE można wyłączyć w drużynie ;)

 

 Mam jeszcze jedną propozycję. Opcje Uciekaj i Poddaj się mogą być również w PvP, zadaniach nadzwyczajnych i misjach walki (Uciekaj za 1 oponkę, Poddaj się też za 1), ale to mało prawdopodobne. Tylko proponuję xD

 

 

 Tak więc jeżeli pomysł się spodobał, byłbym bardzo wdzięczny za like :super: Napiszcie pod tematem czy chcecie w grze takie opcje i co byście dodali lub ujęli ;)

 

 Pozdrawiam 

King Kuba  


  • MiłoszGame i Kerapi lubią to

#2 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1385

Napisano 24 listopad 2013 - 00:07

Powiem krótko.. Po co nam to? Walkę i tak widzimy, nieważne, czy wejdziemy na nią od razu, czy po 5 minutach+ zawsze można obejrzeć powtórkę w historii walk drużynowych... A co do drugiego pomysłu... to 3/4 na nie :-/ Poddawanie się? Omijanie kolejek? Znikanie? Jakoś tego nie widzę... Powstało by straszne zamieszanie, zwłaszcza dla dowódców/doradców, którzy nagle musieliby przeglądać uważnie wszystkie walki, by wiedzieć,kto zdezerterował itd... A poddawanie się? Podobno dopóki walczysz jesteś zwycięzcą... I trzymajmy się tego ^^ Jedyna w miarę fajna opcja to zgłaszanie kogoś za oponki- zapewne ze skarbca drużynowego, ale jednak ;)


  • Matars i JustynaJażyna lubią to

#3 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 24 listopad 2013 - 00:13

Powiem krótko.. Po co nam to? Walkę i tak widzimy, nieważne, czy wejdziemy na nią od razu, czy po 5 minutach+ zawsze można obejrzeć powtórkę w historii walk drużynowych... A co do drugiego pomysłu... to 3/4 na nie :-/ Poddawanie się? Omijanie kolejek? Znikanie? Jakoś tego nie widzę... Powstało by straszne zamieszanie, zwłaszcza dla dowódców/doradców, którzy nagle musieliby przeglądać uważnie wszystkie walki, by wiedzieć,kto zdezerterował itd... A poddawanie się? Podobno dopóki walczysz jesteś zwycięzcą... I trzymajmy się tego ^^ Jedyna w miarę fajna opcja to zgłaszanie kogoś za oponki- zapewne ze skarbca drużynowego, ale jednak ;)

 

Nie chodzi mi o to, że ktoś wchodzi od razu a ktoś po 5 minutach... Po prostu walka nie jest na żywo i ładuje się 5 minut. Natomiast  jeżeli ma być zgłoszenie się za oponki, trzeba zaakceptować pomysł pierwszy, gdyż obecne walki nie są nigdy na żywo, więc nie dało by się tak zrobić ;)



#4 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1385

Napisano 24 listopad 2013 - 00:20

Nie chodzi mi o to, że ktoś wchodzi od razu a ktoś po 5 minutach... Po prostu walka nie jest na żywo i ładuje się 5 minut. Natomiast  jeżeli ma być zgłoszenie się za oponki, trzeba zaakceptować pomysł pierwszy, gdyż obecne walki nie są nigdy na żywo, więc nie dało by się tak zrobić ;)

 

Rozumiem, jednak przypuszczam, że pomysł spaliłby na panewce... Nie wiem,komu chciałoby się bawić w dezercję/poddawanie się, skoro i tak nic na tym nie traci. Zgłaszać do walki moglibyśmy np. na 15 minut przed walką, jednak nie jest to niezbędne ^^



#5 Michuu

Michuu

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 53 postów
  • Miejscowość:London
  • Serwer:PL5
  • Postać:StendelPL
  • Drużyna:Ostatni Bastion
Reputacja: 5

Napisano 24 listopad 2013 - 00:40

Brakuje mi tu opcji Neutral bo

`są lagi na serwie i jak się biją drużyny po 30 to serw nie wytrzyma (i dlatego jest to opóźnienie)


Żyję będę żył, i nie umrę!!! Ciuchy mam z lumpeksu a honor z areny!

Aktualnie jestem   :oponka: Aktualnie wydaje   :moneta: 


#6 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 24 listopad 2013 - 11:41

No nie wiem to mi nie przeszkadza zbytnio a po za tym 4 oponki za to? Na nie lepiej jest tak jak teraz.

Ale podoba mi się to live  ;) .


HOT


#7 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 24 listopad 2013 - 17:53

Brakuje mi tu opcji Neutral bo

`są lagi na serwie i jak się biją drużyny po 30 to serw nie wytrzyma (i dlatego jest to opóźnienie)

Dobre spostrzeżenie. Dodałem do pomysłu możliwość wyłączenia live'a

 

 

No nie wiem to mi nie przeszkadza zbytnio a po za tym 4 oponki za to? Na nie lepiej jest tak jak teraz.

Ale podoba mi się to live  ;) .

W takim razie ile oponek proponujesz? ;d Nic za darmo, to odnawia HP i może się bardzo przydać.



#8 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 25 listopad 2013 - 01:23

Hahahahahahahahahahahah :haha: :haha: :haha:

Przepraszam ale musiałem :D

Co prawda jestem z tym bardzo aktywnych graczy na czacie drużyny i często czekam na walkę ale tooooooo...????

Co to ma być i niby komu służyć?

Co mnie interesuje czy walka jest na żywo czy nie?

Jeszcze bez sensu opony na to mam wydawać?

Nie mam ich dużo a wydam niby na walkę?

Albo że skarbca drużyny zaczną być wydawane?

Ten pomysł spalony był już na starcie i raczej takie coś w grze się nie pojawi, ponieważ to ma 0% przydatności...

Zgadzam się ze StarsWoman (like dla niej :) )


Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#9 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 25 listopad 2013 - 17:40

Hahahahahahahahahahahah :haha: :haha: :haha:

Przepraszam ale musiałem :D

Co prawda jestem z tym bardzo aktywnych graczy na czacie drużyny i często czekam na walkę ale tooooooo...????

Co to ma być i niby komu służyć?

Co mnie interesuje czy walka jest na żywo czy nie?

Jeszcze bez sensu opony na to mam wydawać?

Nie mam ich dużo a wydam niby na walkę?

Albo że skarbca drużyny zaczną być wydawane?

Ten pomysł spalony był już na starcie i raczej takie coś w grze się nie pojawi, ponieważ to ma 0% przydatności...

Zgadzam się ze StarsWoman (like dla niej :) )

1. Jak to co to ma być i komu służyć??? CZY TY CZYTAŁEŚ TEN TEMAT??????

2. Wtedy mamy dostęp do wcześniej opisanych dodatkowych możliwości. Poza tym opcję live można wyłączyć

3. Nie na to, mózgu, tylko na dodatkowe możliwości jak odzyskanie HP i oddanie kolejki

4. Te opcje są dla postaci. Potrzebne do tego własne oponki

5. Jakbyś się nie zgłosił na najważniejszą walkę to to by się akurat przydało

6. StarsWoman opisała to chociaż normalnie, twój tekst jest chaotyczny, zbyt potoczny i co najważniejsze - Zielony.

 

Jak chcesz odpisz



#10 JoNeSo

JoNeSo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 37 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL20
  • Postać:NightmaRRe
  • Drużyna:SB MAFFIJA
Reputacja: 9

Napisano 27 listopad 2013 - 13:43

Jak napisałem w swoim temacie, Jeżeli Moja drużyna ma średni poziom 52 a Atakująca 82 to raczej Poddanie sie jest Potrzebne, i wydaje mi sie że nawet 50% Honoru powinno być zabrane. Bo to bezsens jest całkowity że atakuje mnie drużyna przed którą nawet nie mam szans sie bronić.... Z tym poddaniem sie jestem na TAK. z Pomocą też. Ale LIVE? niee. nie potrzebne, i tak widzimy walkę , ona i tak sie odbędzie...



#11 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 27 listopad 2013 - 22:11

Jak napisałem w swoim temacie, Jeżeli Moja drużyna ma średni poziom 52 a Atakująca 82 to raczej Poddanie sie jest Potrzebne, i wydaje mi sie że nawet 50% Honoru powinno być zabrane. Bo to bezsens jest całkowity że atakuje mnie drużyna przed którą nawet nie mam szans sie bronić.... Z tym poddaniem sie jestem na TAK. z Pomocą też. Ale LIVE? niee. nie potrzebne, i tak widzimy walkę , ona i tak sie odbędzie...

 

Nie chcę Cię dołować, jak nie będzie live'a to poddawanie się i pomoc będzie niemożliwa, gdyż normalnie walka już się odbyła i nic w niej nie da się zrobić. Live musi być.



#12 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1385

Napisano 27 listopad 2013 - 22:39

Jak napisałem w swoim temacie, Jeżeli Moja drużyna ma średni poziom 52 a Atakująca 82 to raczej Poddanie sie jest Potrzebne, i wydaje mi sie że nawet 50% Honoru powinno być zabrane. Bo to bezsens jest całkowity że atakuje mnie drużyna przed którą nawet nie mam szans sie bronić.... Z tym poddaniem sie jestem na TAK. z Pomocą też. Ale LIVE? niee. nie potrzebne, i tak widzimy walkę , ona i tak sie odbędzie...

 

Czyli, jeśli dobrze rozumuję, według ciebie drużyna może się poddać, tracąc wtedy tylko połowę honoru!?

A pomyślałeś o tym, co z odwrotną sytuację np. wtedy, gdy wyzywamy drużynę z zamiarem zdobycia określonej ilości honoru? Jeżeli oni poddaliby/anulowali walkę zyskalibyśmy zaledwie 50% obiecanej nagrody, czyli tyle ile dostajemy przeprowadzając ataki na drużynę o 30/50 miejsc słabszą w rankingu??? Czy to ma sens?



#13 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 27 listopad 2013 - 23:00

Czyli, jeśli dobrze rozumuję, według ciebie drużyna może się poddać, tracąc wtedy tylko połowę honoru!?

A pomyślałeś o tym, co z odwrotną sytuację np. wtedy, gdy wyzywamy drużynę z zamiarem zdobycia określonej ilości honoru? Jeżeli oni poddaliby/anulowali walkę zyskalibyśmy zaledwie 50% obiecanej nagrody, czyli tyle ile dostajemy przeprowadzając ataki na drużynę o 30/50 miejsc słabszą w rankingu??? Czy to ma sens?

 

Nie 50% tylko 75%, JoNeSo coś przekręcił :P



#14 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1385

Napisano 27 listopad 2013 - 23:05

Nie 50% tylko 75%, JoNeSo coś przekręcił :P

 

Wiem, to brzmi o niebo lepiej, ale i tak nie jestem do końca przekonana ^^ Wydaje mi się, że Joel chciał zasugerować, by poddanie gwarantowało utratę 50% honoru, co dla mnie jest czystym absurdem ;)



#15 TikTak

TikTak

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 447

Napisano 27 listopad 2013 - 23:09

1. Jak to co to ma być i komu służyć??? CZY TY CZYTAŁEŚ TEN TEMAT??????

2. Wtedy mamy dostęp do wcześniej opisanych dodatkowych możliwości. Poza tym opcję live można wyłączyć

3. Nie na to, mózgu, tylko na dodatkowe możliwości jak odzyskanie HP i oddanie kolejki

4. Te opcje są dla postaci. Potrzebne do tego własne oponki

5. Jakbyś się nie zgłosił na najważniejszą walkę to to by się akurat przydało

6. StarsWoman opisała to chociaż normalnie, twój tekst jest chaotyczny, zbyt potoczny i co najważniejsze - Zielony.

 

Jak chcesz odpisz

 

Ty masz nie spamować tym temacie odpowiedziami tylko edytować posty...

Chaotyczny to jest twój tekst.

Okey mam oponki np.500 to w sumie ja moge być sam i wygra drużyna co ma więcej oponek i bedzie sobie hp doładowywało.

Ktoś sie nie zglosil na walke trudno.


Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)


#16 xXxKing KubaxXx

xXxKing KubaxXx

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:King Kuba
  • Drużyna:Redakcja Forumowej Gazetki
Reputacja: 808

Napisano 28 listopad 2013 - 00:11

Ty masz nie spamować tym temacie odpowiedziami tylko edytować posty...

Chaotyczny to jest twój tekst.

Okey mam oponki np.500 to w sumie ja moge być sam i wygra drużyna co ma więcej oponek i bedzie sobie hp doładowywało.

Ktoś sie nie zglosil na walke trudno.

1. Osoby obserwujące temat mogą nie otrzymać wiadomości o nowej odpowiedzi

2. Nikt cię nie prosił o zdanie, a odpowiedzieć miał Matars.

3. Nie czytałeś dokładnie tematu. Żeby odzyskać HP trzeba "schować się" za innego członka. Sam nie mógłbyś nic zrobić.

4. W innych odpowiedziach też tak piszesz? "Ktoś się nie zgłosił trudno". Wyobrażam sobie następne teksty:

-"To nie jest dodane w grze, więc to beznadzieja"

-"To głupie, bo to nie mój pomysł"



#17 ExtraMenDan

ExtraMenDan

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 43 postów
Reputacja: 3

Napisano 30 listopad 2013 - 07:01

Dla mnie niee, ten który sobie może pozowolić na co chwilkę kupowywanie oponek to może robić wszystko za oponki, a inni to co?

                                                                                                                                                                           

Podoba ci się mój post?    Daj LiKe ! :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych