Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Pomysł na nowe zadanie nadzwyczajne by Silent


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Silent

Silent

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 379 postów
Reputacja: 665

Napisano 09 listopad 2013 - 22:10

Nigdzie nie znalazłem zadania o mojej tematyce. Więc czas zaszaleć...
 
Zadania nadzwyczajne napisane przez innych użytkowników były naprawdę niezłe, lecz niestety to były nieopanowane wytwory wyobraźni. Drodzy gracze nie zauważyli, że zadania nadzwyczajne są "powiązane" do stref odwiedzanych przez herosa. (Gdzie jest Lucy? - Plugawe Śródmieście; Wszystko pod wodą? - Wyspa Yoyo; itd.). Dlatego mój pomysł na zadanie nadzwyczajne będzie się rozgrywać w Paryżu.
 
Nazwa: Francuskie Igraszki
Od poziomu: 110
 
Informacja rozpoczynająca:
Znalazłeś niepokojącą wskazówkę. Wieża Eiffela w Paryżu jest zagrożona przez zwariowanego Francuza. W końcu możesz wykazać się swoim bohaterstwem! Ocal francuski zabytek!
 
Przeciwnicy:
 
1. Osiedlowe nastolatki
Poziom: 120/290
Opis: Zauważyłeś wybuchowego Francuza pod placem Wieży Eiffla, kiedy drogę zastawiają Tobie rozpuszczone francuskie dzieciaki. Poproś je, aby zeszli Ci z drogi.
Zwycięstwo: Młodzieńcy przepraszają Cię i idą poszukać kolejnej ofiary. Niestety o dyplomie pedagogiki możesz pomarzyć.
Porażka: Dałeś się otoczyć dzieciakom i stałeś się ich obiektem kpin i żartów. Co za wstyd dla bohatera.
 
 
2. Sprzedawca bagietek
Poziom: 123/300
Opis: Czym jest Francja bez świeżych bagietek? Niestety ten oto chłoptaś stosuję agresywną sprzedaż swoich wyrobów. Postaraj się mu grzecznie odmówić.
Zwycięstwo: Przekazujesz mu w swój sposób, że nie masz czasu na kupno pieczywa. Chłoptaś zasmucony rezygnuje. Zwycięstwo!
Porażka: Zdezorientowany zmieniasz kierunek trzymając całą torbę ciepłych bagietek. Co się właściwie stało?
 
 
3. Młody kelner
Poziom: 127/310
Opis: Próbując się dostać na plac potykasz się o wystawę porcelany pobliskiej restauracji. Kątem oka widzisz, jak zbliża się do Ciebie zdenerwowany kelner, wymachujący swoim ręcznikiem!
Zwycięstwo: Zgrabnymi ruchami wymijasz kelnera i idziesz dalej. Wieża Eiffela czeka!
Porażka: Mimo, że uderzenia ręcznikiem nie czynią szkody, to i tak cierpi na tym Twoja duma. Auć.
 
 
4. Manager restauracji
Poziom: 131/314
Opis; Mimo, że ominąłeś kelnera, to na swojej drodze natykasz się na wściekłego managera. Przez to, że krzyczy i gestykuluje dowiedziałeś się tylko, że nie "spierze twoją buźkę jak brudne ciuchy". Co za bezczelność!
Zwycięstwo: Tłumaczysz managerowi, że interwencja była konieczna. Na szczęście on rezygnuje i wraca do swoich czynności.
Porażka: Pomimo Twoich tłumaczeń, manager nie chce Cię słuchać. Trzeba to rozegrać inaczej...
 
 
5. Mim
Poziom 135/323
Opis; Po utarczce pod restauracją zatrzymuje Cię mim i ku uciesze tłumu wciąga cię w swoje wyimaginowane zabawy. Zrób coś z tym!
Zwycięstwo: Przyjmujesz wyzwanie mima i po drobnej przepychance zamykasz go w niewidzialnej skrzyni. Dobra robota, mistrzu!
Porażka: Nieistniejący i wymyślny arsenał mima poważnie daje ci w kość. Po chwili dochodzisz do tego, że to przecież wszystko na niby.
 
 
6. Właściciel rasowego psa
Poziom: 139/330
Opis: Wciąż natykasz się na coraz to bardziej osobliwe persony. Temu oto dżentelmenowi przeszkadza Twoja peleryna, która drażni jego pudla z rodowodem. Nie daj się zatrzymać z tak błahego powodu!
Zwycięstwo: Odwracasz uwagę psa smakołykami o smaku francuskich trufli. Zatroskany właściciel pędzi za swoim pupilem i znika Ci z oczu. Czas iść dalej.
Porażka: Po krótkiej sprzeczce kończysz cały w psim futrze. Następną godzinę spędzasz na czyszczeniu całego stroju z uporczywych włosów.
 
 
7. Podejrzany fryzjer
Poziom: 145/340
Opis: Gdy już jesteś na placu i masz przed oczami Wieżę Eiffela, nagle napada cię "natchniony" fryzjer i próbuję ci zrobić trwałą. Odkrywasz jednak, że jest wspólnikiem wąsatego Francuza! Na niego!
Zwycięstwo: Przyciskasz do muru fryzjera i zmuszasz go to wyjaśnienia planu swojego szefa. Niestety, jego rolą jest tylko odwracanie uwagi. Szlag by to!
Porażka: Kończysz na chodniku z ekstrawagancką fryzurą. Słyszysz w oddali śmiech fryzjera, który krzyczy "Nie udało ci się, bohaterze!". No cóż...
 
 
8. Wspólnik Francuza
Poziom 149/349
Opis: Już coraz bliżej! Próbujesz złapać wąsatego Francuza, ale nagle powala cię jego wspólnik. Pokaż, temu tępemu osiłkowi gdzie jego miejsce!
Zwycięstwo: Po krótkiej "terapii" skruszony osiłek tłumaczy Tobie plan swojego szefa. Nie ma czasu na wysłuchiwanie tych bzdur! Wąsaty Francuz ucieka!
Porażka: Stare powiedzenie mówi, że ten kto nie ma w głowie, ten ma w nogach. Szkoda, że dowiedziałeś się o tym tak boleśnie...
 
 
9. Wspólniczka Francuza
Poziom 153/360
Opis: Wąsaty Francuz widząc, że rozwiązania siłowe nie przynoszą skutku, próbuje innej strategii. Wysyła przeciwko Tobie swoją piękną wspólniczkę. Grubo się myli, jeśli myśli, że ona Cię powstrzyma!
Zwycięstwo: Zachowując ostrożność, powalasz na ziemię urodziwą pannę. Dżentelmeński ukłon na koniec i pędem na wieżę!
Porażka: Lekcja na dziś: Nie lekceważ przeciwnika! Nawet nie wiesz, kiedy straciłeś ją z oczu i znalazłeś się na ziemi. Znowu...
 
 
10. Wąsaty Francuz
Poziom 160/380
Opis: W końcu! Stajesz oko w oko z Francuzem i jego imponującymi wąsami. Nie daj się zdekoncentrować! Wieża wciąż jest w niebezpieczeństwie!
Zwycięstwo: Wspaniałe sztuczki, jakie Wąsaty Francuz robił swoim zarostem, nie pomogły mu uchronić się przed sprawiedliwością! Pytanie tylko, czy w areszcie pozwolą mu zachować swoje wąsy...
Porażka: Po całej sprawie musisz się zapytać Wąsatego Francuza czego on używa, aby zadbać o swój zarost. Tymczasem zajmij się liczeniem gwiazd po jego ciosach...
 
Koniec zadania: Pomimo wielu przeciwności udało się Tobie ocalić wieżę Eiffela! Możesz się pławić w blasku fleszy, gdyż jesteś bohaterem Paryża. Do czasu, aż Wąsaty Francuz nie spróbuje ponownie wysadzić wieży. Ale to szybko nie nadejdzie.
 
Zgodne z zaleceniami Jokera; jeżeli podoba Ci się mój pomysł, zostaw lajka. W postach pod tematem są dopuszczalne tylko uwagi lub uargumentowana krytyka. 
 
//Silent
 
Notatka autora: Dodać grafiki przeciwników.
Wersja 1.1 - Dodano nazwę i poziom, od którego się rozpoczyna zadanie.

Bądź w życiu kim chcesz. Chyba, że możesz być Silentem. Wtedy bądź Silentem.

9vjoeu.gif


#2 Bitman

Bitman

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:bit
  • Drużyna:HycOPodłogę
Reputacja: 325

Napisano 09 listopad 2013 - 22:13

Super, jednak mam uwagę - nie napisałeś nazwy tego zadania i od którego lvla byłoby ono dostępne ;)



#3 Konradzik

Konradzik

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1158 postów
Reputacja: 494

Napisano 09 listopad 2013 - 22:23

"Zgodne z zaleceniami Jokera; jeżeli podoba Ci się mój pomysł, zostaw lajka. W postach pod tematem są dopuszczalne tylko uwagi lub uargumentowana krytyka. "

 

Fragment z tematu autora.
Jeśli podoba ci się pomysł, dajesz LIKE, jeśli nie dajesz post.
Każdy post, który nie będzie zgodny z prośbą autora będzie traktowany jako SPAM i usuwany.



#4 Aduś07

Aduś07

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 postów
Reputacja: 139

Napisano 09 listopad 2013 - 22:29

Powiedz mi coś ... -

Na co się wysilasz  ? Jeśli to Support jest  ''specem'' od Zadań Nadzwyczajnych ? Oni dadzą nazwę , oni napiszą text .

 

Cytuję :

''Zadania nadzwyczajne napisane przez innych użytkowników były naprawdę niezłe, lecz niestety to były nieopanowane wytwory wyobraźni. Drodzy gracze nie zauważyli, że zadania nadzwyczajne są "powiązane" do stref odwiedzanych przez herosa. (Gdzie jest Lucy? - Plugawe Śródmieście; Wszystko pod wodą? - Wyspa Yoyo; itd.). Dlatego mój pomysł na zadanie nadzwyczajne będzie się rozgrywać w Paryżu.''

  -

Nie rozumiem , znaczy rozumiem , ale , ale ... Hmm .. według mnie  nic to nie jest ''powiązane'' [...]

 

---

Lecz NIESTETY leci tylko LAJK , bo w HZ mam duży lvl i nie mam nic do roboty w tych zadaniach więc się cieszę , że nasuwasz nowe Zadania Nadzwyczajne , ale Pamiętaj co na górze napisałem ... ( i pamiętaj według mojego zdania ty NASUWASZ)

 

@Konradzik 

myślę , że mój post jest z tymi argumentami o , które Joker i Autor tematu poprosił .


hero.gif W POGONI NA POMOC!    PROBLEM?! -->  SUPPORT C E N T E R 


#5 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 10 listopad 2013 - 10:23

Dobry pomysł jest like tylko nie ma grafiki tych osób i to jest szkoda trochę...

:D


HOT


#6 plemiona3449

plemiona3449

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Dawid551k
Reputacja: 16

Napisano 10 listopad 2013 - 11:30

Gdzieś już to widziałem :) NA NIE 


2s9zms6_th.jpg Masz chęć daj like 


#7 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 10 listopad 2013 - 18:27

No no pobawił bym się w tym...

Pomysł mi się podoba ale dlaczego akurat Francja to ja nie wiem...

Ogólnie sam pomysł ma sens i nawet lv są dobre wpisane no ale było już tyle pomysłów tego typu i żaden nie wszedł...

Wątpię aby to weszło no ale kto to może wiedzieć....

Masz like


Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#8 Batmen

Batmen

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 1162

Napisano 11 listopad 2013 - 04:39

Ogólnie nie mam zastrzeżeń... Zauważyłem też że tematy o nowych strefach, lub zadaniach nadzwyczajnych są niesamowicie dobrze przyjmowane na forum ._.

 

Wracając - ogólnie. Ogólnie nie mam, bo jednak szczegółów mogę się doczepić ;)
Po pierwsze - poziom.

Zdecydowanie za niski.

Pomysł dotyczy strefy ''Paryż'', czyli jest analogiczny do poprzednich zadań nadzwyczajnych ( nawiązujących do Plugawego Przedmieścia, Szwajcarii i.t.d. ) więc powinien być do niej dopasowany jeśli chodzi o poziom.

Skoro Paryż jest dostępny od 160 poziomu, to zadanie nadzwyczajne powinno być dostępne od 155-170

Przynajmniej ja tak uważam ;)

No i jeszcze jedno - poziom przeciwników.

 

Skoro w ostatnim zadaniu ( tryb zwyczajny ) dostępnym od 85 poziomu ''boss'' ma 140 poziom, to wydaje mi się że w zadaniach od 110 poziomu, powinien mieć jakiś 170 ( a nawet 180 ) poziom...

Przynajmniej wtedy ci ''lepsi'' gracze mogliby się z tym trochę pomęczyć :)

To tyle, pozdrawiam :)


QWsKv4x.png

(obrazek powyżej to link ^_^)


#9 esperaldo

esperaldo

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Miejscowość:woj.Warmińsko-Mazurskie
  • Serwer:PL22
  • Postać:Me
Reputacja: 70

Napisano 11 listopad 2013 - 08:50

Pomysł mi się podoba tylko że poziomy są za niskie i mógłbyś grafikę wrzucić.
Jeśli bym miał ocenić w skali 1-10 dał bym 6.
Moim zdaniem powinno się te zadanie zaczyniać od 100 lvl ( można by było zdobyć te zdjęcie na misjach)
Wtedy przeciwnik by mógł mieć lvl 165 ( zwyczajny ) a pro po specjalnych ostatni ma chyba 375 lvl
W ostatnim zadaniu nadzwyczajnym specjalnym więc ten ostatni powinien mieć ok 420-450 lvl
Ale like ci mogę dać

Esperaldo  :Ninja: 


#10 Kacperolix

Kacperolix

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Kacperolix
  • Drużyna:Szukam!
Reputacja: 0

Napisano 19 listopad 2013 - 11:15

Bardzo fajny pomysł.Jestem na tak.

 

 

Wypij za mnie browara!!!



#11 SuperHero99

SuperHero99

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów
  • Miejscowość:Chorzów
  • Serwer:PL5
  • Postać:SuperHero99
  • Drużyna:MIDGAARD
Reputacja: 119

Napisano 30 listopad 2013 - 15:57

Na tak.


                                                                                                                                     empty.gif


#12 awesd

awesd

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:awesd
Reputacja: 1

Napisano 30 listopad 2013 - 20:07

jestem całkowicie na tak.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych