Skocz do zawartości


Most Liked Content


#17 Reguły i wytyczne korzystania z forum

Napisane przez Regnor w 11 kwiecień 2012 - 13:25

Reguły i wytyczne korzystania z forum

Witamy na oficjalnym forum Hero Zero!

Na tym forum dyskutujemy na wszelkie tematy związane z grą Hero Zero.
Aby jednak zachować porządek oraz miłą atmosferę, niezbędne jest przestrzeganie poniższego regulaminu, który dotyczy wszystkich użytkowników:

Nieprzestrzeganie reguł może skutkować czasowym, bądź stałym zablokowaniem Twojego konta na forum lub w grze.

Poniższe reguły obowiązują na całym forum. Niektóre podfora mogą definiować nieco odmienny zestaw zasad użytkowania. Do każdego z nich „przypięty” jest zestaw reguł, którego należy przestrzegać.

Treści tematów/postów

1. Ogólne zasady użytkowania:

Najprostszą reguła, gwarantującą utrzymanie porządku i przyjaznej atmosfery na forum, którą należy przestrzegać, jest włączenie zdrowego rozsądku. Należy wziąć pod uwagę, że:

 • za każdym użytkownikiem kryje się człowiek.
 • respektujesz innych użytkowników i ich zdanie tak samo, jak chciałbyś, żeby oni respektowali Ciebie.
 • na tym forum mogą wypowiadać się i czytać je osoby niepełnoletnie.
 • sprawy prywatne rozwiązujemy osobiście, a nie na forum publicznym – w tym celu skorzystaj z funkcji „prywatna wiadomość” (PW).
 • wyrażasz się jasno i jednoznacznie, przestrzegając zasad ortograficznych, aby zapobiec ewentualnym nieporozumieniom.
 • również na tym forum obowiązuje nakaz przestrzegania praw autorskich i EULA (End User License Agreement).
 • każdy ponosi odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie treści na forum, jak również ewentualne skutki prawne, które mogą one wywołać.

2. Zamieszczaj konstruktywne wypowiedzi i zwracaj uwagę na ich jakość

Cieszymy się z konstruktywnych opinii dotyczących gry! Bądź prostolinijny i podawaj przykłady jeżeli będzie taka konieczność.

Posty i dyskusje, w których pojawiają się następujące treści (pkt. a-s), mogą zostać bez komentarza edytowane lub usuwane, a tematy zamknięte. Użytkownicy forum, którzy zamieszczają tego typu informacje, muszą liczyć się z tym, że będą upominani, bądź ich konta zostaną zablokowane:

a) Zniewagi; ataki personalne na innych użytkowników; nieprzyzwoite wyrażenia; wulgaryzmy lub ich skróty.

b ) Treści nielegalne; z podtekstem erotycznym; rasistowskim/etnicznym; religijnym albo zniesławiające.

c) Oszustwa w grze i poza nią (np. „Exploits“, "Scam", "Phishing"; strony i pliki, które zawierają lub rozprzestrzeniają wirusy i inne szkodliwe oprogramowania).

d) Reklamy komercyjne, polityczne lub inne pochodzące od zewnętrznych oferentów, jak również świadczenia; usługi oraz dyskusje, których treści w znacznym zakresie dotyczą konkurencyjnych produktów.

e) Napiętnowanie innych graczy poprzez upublicznianie zdjęć ekranów; nazw bohaterów lub imion użytkowników w formie tekstu.

f) Podszywanie się pod pracownika firmy Playata i/albo European Games Group; używanie ich oficjalnych nazw, bądź też zamierzone korzystanie podobnej nazwy.

g) Dane osobowe innych użytkowników (adresy, numery telefonów, adresy e-mailowe, inne dane kontaktowe) bez względu na to, czy są to własne dane czy innych użytkowników.

h) Zamieszczanie i powielanie treści objętych ochroną praw autorskich (obrazki, tekst, itp.).

i) Ponieważ wymiana e-maili użytkowników z oficjalnym supportem Hero Zero jest poufna ze względu na możliwość występowania w nich osobistych treści, to ich całościowe albo fragmentaryczne upublicznianie jest zakazane.

j) Tematy nie związane z dyskusją bądź posty nie wnoszące żadnych nowych treści (tzn. spam; w całości zacytowane komentarze innych użytkowników, nie zawierające dodatkowych treści; „pierwsze” posty; "bumps" tzn. komentarze, których jedynym celem jest tzw. podbijanie tematu.

j.1) Dyskusje i/lub posty, których treści same w sobie nie dotyczą gry lub spraw z nią związanych.

j.2) Dyskusje, w których poruszane są tylko i wyłącznie sprawy związane z moderowaniem forum. Propozycje ulepszenia i/albo krytykę prosimy zgłaszać do nas wysyłając prywatną wiadomość (PW) lub za pomocą formularza zgłoszeń, które następnie zostaną przekazane osobom odpowiedzialnym za forum.

k) Zbyt długie sygnatury i/albo takie, które naruszają wymienione w regulaminie zasady dotyczące publikowania tematów/postów.

l) Zbyt ogólne lub odbiegające od tematu wypowiedzi, nie zawierające konstruktywnej treści.

m) Posty, w których gracze informują o rezygnacji z gry albo zachęcają do zbojkotowania gry lub jej treści.

n) Skargi wobec postanowień oficjalnego supportu; osób zarządzających społecznością lub moderatorów.

o) Gracz ma zawsze możliwość skorzystania z funkcji „PW” (prywatna wiadomość) lub formularza wsparcia i wysłania wiadomości do osób zarządzających społecznością gry, aby przedwcześnie zapobiec naruszeniom i/lub nieporozumieniom.

p) Posty, których treści zagrażają przyjaznej atmosferze forum lub są niezgodne z zasadami.

q) Ponowne otwarcie tematu nie zostało zatwierdzone. W przypadku gdy nasz zespół zamknął temat udzielając komentarza, nie wolno otwierać tematu o takiej samej tematyce, ponieważ został on już raz zamknięty i opatrzony komentarzem.
Oczywiście dopuszcza się omówienie tematu na nowo. To ustalenie odnosi się do otwierania nowego tematu bezpośrednio po zamknięciu podobnego. W razie potrzeby skorzystaj z funkcji prywatnej wiadomości „PW” do zespołu zarządzającego społecznością gry, aby przedwcześnie zapobiec wykroczeniom i/lub nieporozumieniom.

r) Zamieszczanie linków do zewnętrznych stron internetowych jest dopuszczone tylko wtedy, gdy ich treści są powiązane z grą (np. strony fanów; teamów; artykuły redakcyjne; …) i nie wykraczają przeciwko wymienionym tutaj regułom (np. nawoływanie do bojkotu).

s) Tematy i posty, które dotyczą ustaw i praw (np. podstawowe prawo obywatelskie, prawo konstytucyjne, poglądy religijne itp.). Gracze są nawoływani do zakładania i prowadzenia tematów poruszających tego typu treści, na przeznaczonych do tego stronach internetowych/forach, a przy podejrzeniach naruszenia tych praw, do powiadomienia odpowiednich instancji i/lub zwrócenia się do naszego supportu.

3. Obowiązują następujące reguły przyznawania ostrzeżeń i banowania:

3 - 4 ostrzeżenia - zakaz pisania na 1 dzień ; 5 - 9 ostrzeżeń - zakaz pisania na tydzień; 10 ostrzeżeń - blokada konta na stałe.

4. Korzystaj z właściwego forum

Proszę zwracaj uwagę, abyś zamieszczał nowe tematy i posty w odpowiednim dziale. Takie postępowanie ułatwi innym graczom, jak również i nam orientację na forum, a dodatkowo pomoże im szybciej udzielić trafnej odpowiedzi na Twój temat/post.

5. Nie wolno zamieszczać dwóch identycznych postów w jednym dziale, bądź postów o takiej samej treści na różnych podforach

Nie jest tutaj mile widziane zamieszczanie postów o takiej samej treści na kilku podforach, ponieważ działanie takie prowadzi do niespójności tematu i znacznie utrudnia nam podsumowanie odpowiedzi. Tego typu posty, niezależnie od ich treści, będą łączone ze sobą i przyporządkowywane do jednego tematu bądź całkowicie usuwane. Zwracaj uwagę, czy nie ma już takiego samego wpisu na dany temat i czy nie jest on właśnie omawiany.

6. Korzystaj z funkcji wyszukiwania

Korzystając z funkcji wyszukiwania na forum, możesz w wielu przypadkach znaleźć odpowiedź na swój problem. Zapoznaj się z funkcją wyszukiwania i korzystaj z niej. Zaglądnij również do sekcji „tipps & tricks”, gdzie znajdziesz wiele przydatnych informacji zamieszczonych przez innych graczy.

7. Ograniczenia techniczne

Dla pewnych elementów forum (np. sygnatury i obrazki) zostały nałożone techniczne ograniczenia, aby zagwarantować czytelność i przejrzystość forum. Obok standardowych ustawień oprogramowania forum, zostały zastosowane również inne ograniczenia:
Maksymalna wielkość sygnatury nie może przekraczać 350x100 pikseli. W przypadku niezastosowania się do tego zalecenie, niezgodne z wytycznymi sygnatury będą usuwane bez powiadomienia.
Jeżeli wszyscy użytkownicy forum dostosują się do tych nielicznych, przejrzystych i prostych reguł, nie będzie powodu do tego, aby nasi pracownicy interweniowali lub nakładali sankcje.

Wprost przeciwnie: Im bardziej rzeczowo i przyjaźnie będą toczyły się dyskusje na tym forum, to tym bardziej wszyscy użytkownicy będą gotowi pomagać sobie nawzajem, a Ty otrzymasz pomoc i odpowiedzi na swoje pytania.

Jeżeli natomiast pozostaną pytania bez odpowiedzi lub będziesz potrzebował bezpośredniej pomocy naszego pracownika, to zwróć się do supportu, formułując przy tym temat Twojego zapytania najbardziej precyzyjnie jak tylko potrafisz.

Zespół forum Hero Zero
#268061 Kalendarz Adwentowy - od 1.12.2018

Napisane przez kotka38 w 29 listopad 2018 - 19:32

Witajcie Drodzy Bohaterowie! 

 

Wreszcie mogą zostać otwarte pierwsze drzwi kalendarza Adwentowego! Przygotowaliśmy kalendarz Adwentowy na oficjalnym forum Hero Zero oraz heroiczne niespodzianki dla Ciebie.  

 

Wystarczy codziennie sprawdzać na forum i kliknąć zakładkę "Kalendarz Adwentowy". Gwarantowany kod bonusowy dla Twojego bohatera czeka tam każdego dnia. Na co czekasz? Sprawdź to teraz i dowiedz się, co kryje się za pierwszymi drzwiami!  

 

Uwaga: Aby korzystać z kalendarza Adwentowego, musisz się zarejestrować na forum lub już być tam zarejestrowany.  

 

Wesołych Świąt,

 

Twój Zespół Hero Zero
#283803 Kalendarz Adwentowy

Napisane przez mientusek w 01 grudzień 2019 - 01:00

Witajcie Bohaterowie,

Wreszcie mogą zostać otwarte pierwsze drzwi kalendarza Adwentowego! Przygotowaliśmy kalendarz Adwentowy na oficjalnym forum Hero Zero oraz heroiczne niespodzianki dla Ciebie.

Odwiedzaj forum codziennie i klikaj zakładkę „Kalendarz adwentowy”. Gwarantowany kod bonusowy czeka tam każdego dnia na twojego bohatera. Na co czekasz? Sprawdź to teraz i dowiedz się, co kryje się za pierwszymi drzwiami!

Uwaga: aby korzystać z kalendarza Adwentowego, musisz się zarejestrować na forum lub być już na nim zarejestrowanym.

Najlepszego,
Twój zespół Hero Zero.
#27896 Poradnik dla ambitnych i nie tylko. HeroZero - jak osiągnąć sukces?

Napisane przez Traw3k w 28 październik 2012 - 13:47

Informacja wstępna
Poradnik kieruję do osób (graczy), którzy zaczęli już swoją przygodę z HeroZero (wiedzą już, jakie funkcje posiada gra) i logują się regularnie, lub zamierzają tak robić. Piszę na podstawie swoich obserwacji i doświadczeń wymienianych z innymi graczami.Poradnik dla ambitnych i nie tylko. HeroZero - jak osiągnąć sukces?


Witam,

zapewne każdy z Was chciałby, aby Jego lub Jej postać była najlepsza, a przynajmniej nie odbiegała od najlepszych. Oczywiście zaczynając grę w tydzień nie osiągniemy poziomu najlepszej 10-tki na serwerze, ale z całą pewnością możemy być najlepsi na swoim poziomie (np. 4, 15 czy 64 itd.).
Zapytacie: jak? Tego dowiecie się czytając ten poradnik. Postaram się objaśnić krok po kroku, jak sukcesywnie budować umiejętności postaci, jak dobierać przedmioty, jakie misje wybierać, jak trenować, kogo atakować i wiele innych… Zapraszam do lektury.

I Od samego początku…

Jak wiadomo – każdy sukces wymaga poświęcenia, w zależności od naszych ambicji – mniejszego, czy większego. Nie osiągniemy sukcesu bez włożonego w cel własnego wkładu, czyli pracy. Moje motto przewodnie: Nie poziom, lecz umiejętności stanowią o mojej sile.

Czym właściwie będzie dla nas ten wspomniany wyżej sukces? Wczujmy się trochę w naszego Bohatera.

Zakładamy, że wykorzystujemy grę w 100% i oprócz treningu własnej postaci (pomocy swojej drużyny również), mamy również podrygi do „skopania tyłków” innym graczom. W końcu, jeśli być najlepszym, to również zaznaczać swoją dominację nad innymi, prawda?

Najważniejszą kwestią, w mojej opinii, jest honor naszego Bohatera. Według ilości honoru jest określany nasz ranking na tle wszystkich graczy na danym serwerze (jest również ranking według poziomu, ale my nie będziemy przodować w tych statystykach). Aktualnie w Polsce możemy grać na trzech serwerach.
Honor zdobywamy poprzez atakowanie innych graczy. Gra pokazuje informację, ile honoru i monet otrzymamy w przypadku zwycięstwa (a także, czy jest zwiększona szansa na przedmioty i oponki), jak również ile stracimy honoru, jeśli jednak przegramy. O tym jednak już wszyscy wiecie.

Co jednak robić, żeby te walki wygrywać? Proste – musimy być lepsi od przeciwnika. Możemy go załatwić na kilka sposobów – o tym jednak niżej.

II Kogo atakować? Na co zwracać uwagę przy atakach?

Pewnie niejeden lub niejedna z Was widział/a Bohatera, który odszedł już w zapomnienie – przestał ratować świat. Przeszedł na emeryturę, zdał swoje magiczne przedmioty, już nie gra. Zostawił jednak konto, w razie gdyby musiał dorabiać na starość (czyt. na wypadek ewentualnego powrotu do gry).

W atakach będziemy szukać właśnie takich osób. Zapominamy o ikonie Pojedynku. Tam mamy propozycje graczy do ataku, zarówno lepszych od siebie, jak i gorszych. Są to jednak osoby, których umiejętności są zbliżone do naszych (bądź mają podobną ilość honoru). W skrócie: dają mało monet.

Wchodzimy w Ranking i… zaczynamy szukanie potencjalnych „ofiar”. Może to trochę niesprawiedliwe, że będziemy bić dziadków na emeryturze, ale w drodze po sławę czasem trzeba pójść wraz z ciemną stroną mocy…
I tutaj zasada banalna. Szukamy jak najwyższy poziom, którego będziemy w stanie poturbować. Przyczyna prosta. Da nam dużo więcej monet, niż gracze z naszego poziomu. Dziennie możemy zaatakować jedną osobę trzykrotnie, wobec tego takich graczy musimy poszukać sobie kilku/kilkunastu.

Przy szukaniu najlepiej dla nas będzie, kiedy znajdziemy bardzo „biednego” „emeryta” – bez przedmiotów, bez broni rzucanej, bez wspomagacza umiejętności. Jeśli takich nie znajdujemy, szukamy dalej. W końcu znajdziemy kogoś, kto będzie miał przedmioty, ale nie będzie miał broni rzucanej i/lub wspomagacza umiejętności – lub odwrotnie. To również jest prawdziwa okazja dla nas.
Wertując miejsca w rankingu od góry do dołu patrzymy tylko na osoby, które nie są w drużynie. Na te, które otrzymują „profity” od drużyny nie opłaca się na ogół spoglądać.

Przeglądamy głównie ostatnie miejsca w rankingu na danym poziomie. Za przykład może posłużyć zasłużony, zapomniany Bohater, który na 77 poziomie (PL1) zdał przedmioty, oddał wspomagacze i teraz, kolokwialnie pisząc daje innym zarobić. Za niego dostaniemy 301 monet, gdzie taka ilość monet za jeden atak na 20-40 poziomie to znaczna sumka. W każdym razie na waciki wystarcza.
Ktoś pomyśli: „Jak to? Na 20 poziomie mam pokonać 77-my? Niemożliwe!”. Możliwe, bo jego umiejętności wyglądają tak: 277 siły, 235 kondycji, 234 inteligencji, 283 intuicji. Proste.

Atakując graczy przyjmujemy zasadę, że do 60 honoru zdobywanego przez nas jest w miarę bezpiecznie atakować (choć nie we wszystkich przypadkach), powyżej tej liczby możemy liczyć się z tym, że szansa na wygraną często wygląda tak: 50/50. Spróbować jednak nie zaszkodzi. Musimy realnie oceniać szanse na wygraną.

IIa Wygrywanie według przyjętej przez siebie taktyki

U naszego Bohatera możemy trenować, odpowiednio: siłę, kondycję, inteligencję i intuicję.

Siła wpływa na to, jakie obrażenia zadajemy przeciwnikom (zarówno innym graczom, jak i tym z zadań specjalnych).
Kondycja określa wytrzymałość postaci na przyjmowane ciosy, możemy ją łatwo określić jako punkty życia – chociaż nasza postać nie ginie po przegranej walce.
Inteligencja pokazuje, jaką mamy szansę na trafienie krytyczne, czyli znacznie zwiększoną ilość obrażeń zadawanych przeciwnikowi od naszych trafień uśrednionych.
Intuicja to z kolei umiejętność, która określa szansę na uniknięcie ciosu kierowanego w naszą stronę.

Jest wiele sposobów na wygrywanie, w zależności od tego, jaką taktykę przyjęliśmy. Opiszę kilka z nich. Każdy sposób jest opisywany według ważności umiejętności (gdzie numer 1 oznacza najwięcej punktów na umiejętność, a numer 4 najmniej).
Żadna z metod nie gwarantuje jednak, że zawsze wygramy. Nawet mając maksimum szans na uderzenie krytyczne, czy unik. Istnieje współczynnik przypadkowości – możemy w ogóle nie trafić „krytykiem”, pomimo dużo lepszych statystyk, lub w ogóle nie uniknąć ciosu.

1.
intuicja / siła / kondycja / inteligencja

Zasada w tej taktyce jest prosta. Robimy wszystko, aby unikać ciosów wroga, równocześnie zadając mu obrażenia, by pokonać go przed tym, jak on wykończy nas. Nie nastawiamy się na uderzenia krytyczne, inteligencji mamy najmniej. Szukamy więc rywali, którzy mają dużo mniej intuicji, niż my – najlepiej, gdy mamy 40% szans na uniknięcie ciosu. Możemy zadawać mniej uderzeń (średnio), licząc na to, że unikając ataku raz, czy drugi – dociągniemy do końca walkę na naszą korzyść. W końcu w ten sposób jesteśmy o dwa ataki do przodu – o ile sami trafimy. Kondycja i inteligencja, oczywiście, nie może zbytnio odbiegać od atakowanego.

2.
inteligencja / siła / kondycja / intuicja

Przez wiele poziomów rozpoczynając swoją karierę postaci przyjmowałem taką właśnie taktykę. Początkujący gracze nie wiedzą jeszcze, jak grać - mają mało wiedzy o grze. Zresztą, przecież ja sam dopiero się uczyłem. Łatwą rzeczą jest wtedy zbudowanie umiejętności inteligencji (jak również dobraniu przedmiotów/ich rozdziału) tak, by przy szukaniu przeciwników mieć 60% szansę na trafienie ich krytycznym ciosem.

Zgodzicie się, że nie ma nic lepszego, niż atakowanie wroga „podwójną mocą”.

W drugiej kolejności jest siła, po to by „mieć czym zaatakować”. Przecież nie będziemy się pchali na przeciwnika, który średnio atakuje dwa, czy trzy razy więcej, niż my – nawet jeśli szansa na krytyczny cios zadany rywalowi wynosi 60%.
Następnie kondycja, by wytrzymać napór ciosów przeciwnika. Tutaj nasza kondycja może być o kilkadziesiąt, czasem kilkaset punktów mniejsza od przeciwnika (w zależności od poziomu). Przykłady (w pierwszej kolejności liczba naszej kondycji, dalej przeciwnik): 214 – 339, lub 890 – 1014, przy czym nasze zaplecze statystyk nie może zbytnio odbiegać od przeciwnika w pozostałych kwestiach. Mam tutaj na myśli np. intuicję – jeśli rywal ma 40% (maksimum) szans na uniknięcie ciosu – jesteśmy na przegranej pozycji.

3. siła / inteligencja / intuicja / kondycja

Przez długi okres stosowałem taki rozdział umiejętności. Siła była najważniejsza, niewiele mniej ważna inteligencja – resztę zostawiałem „na później”.
Rozdział umiejętności w tej taktyce może wyglądać tak: siła 1580, kondycja 1192, inteligencja 1456, intuicja 1381

Priorytetem tutaj jest ilość obrażeń średnich, jakie możemy zadać przeciwnikowi (zresztą idąc tym planem treningowym opisanym w poradniku siła musi być u nas na pierwszym miejscu – z racji, że nie mamy „parcia” na poziom), dalej w poparciu ciosów stawiamy inteligencję.
Na trzecim miejscu znajduje się intuicja – tak, by za bardzo nie odbiegać od inteligencji, gdyż są dwie umiejętności „specjalne”* i tutaj powinny iść mniej więcej w parze, jednak z wyraźnym wskazaniem na inteligencję.
Ostatnia w hierarchii jest kondycja, w której jest mała dziura względem innych naszych statystyk… Kondycja jednak ma być „broniona” przez umiejętności specjalne, czyli zadaniem inteligencji i intuicji będzie wykończenie przeciwnika wcześniej, aniżeli skończą nam się nasze punkty życia.

* Umiejętności specjalne – nazywam tak inteligencję i intuicję, z racji ich „wyjątkowości”. Dlaczego? Siła jest wyznacznikiem zadawanych uderzeń, a ciosy zadajemy zawsze; z kolei kondycja to punkty życia – obie umiejętności zawsze są w walce. Natomiast inteligencja i intuicja wchodzi „na dokładkę”, czyli możemy trafić krytycznie (niezależnie, ile procent szans mamy), jak i możemy uniknąć ciosu – jednak nie musimy.

4. kondycja, kondycja, kondycja, a reszta w ciemnym polu

Przy tej strategii budujemy statystyki i tak dobieramy przedmioty, by kondycji było kilkanaście razy więcej od naszych potencjalnych przeciwników. Osobiście takich graczy nazywam prosto, „chłopcy do bicia”. Taki gracz nie ma argumentów, żeby nas szybko wykończyć, nie ma zaplecza intuicji, by unikać naszych uderzeń, oprócz kondycji – właściwie nie ma niczego.
Posłużę się tutaj przykładem poziomu 101 (PL1), którego umiejętności wyglądają tak: siła 235, kondycja 2290, inteligencja 683, intuicja 231. Tylko jeden z jego przedmiotów dodaje mu czegoś innego, niż kondycji. Jak się pewnie domyślacie, jest to inteligencja.
Jedyną rzeczą, która odstrasza potencjalnych atakujących jest właśnie to czarne pole, na którym widnieją cztery cyfry, 2290. Jeśli ten „lęk” przeskoczymy – droga do wygranej jest prosta.

Sposobów na wygraną jest naprawdę mnóstwo i zajęłoby mi wieki, żeby opisać wszystko. Szukamy więc sami tego, co najlepiej nam odpowiada, co najbardziej lubimy – w jakim stylu lubimy odbierać naszą wygraną za pojedynek. ( ;

---

Bardzo istotną kwestią jest, by wybierając swój sposób na wygrywanie, trzymać się go konsekwentnie i sukcesywnie rozbudowywać postać pod kątem przyjętej strategii. Zmiana co drugi, czy trzeci dzień zdania, co do tego „jak mam zamiar dominować nad innymi” jest kompletnie bez sensu. Nie oznacza to, że nie możemy zmienić strategii – możemy. Jeśli stwierdzimy, że dany styl gry, w jakim walczymy przynosi nam jednak mniej korzyści, niż ten, którym walczyliśmy poprzednio – wracamy do poprzedniego rozkładu umiejętności: a) powoli – zmieniając rozdział przedmiotów raz dziennie (jednego) bezpłatnie, B)szybko – zmieniając rozdział przedmiotów za pomocą oponek lub poprzednich przedmiotów. Nigdy jednak przy zmianie rozdziału przedmiotów nie wrócimy do tych samych wartości – zawsze będą różne, mniej czy bardziej.

Uwaga! Jeśli przyjmiemy, np. taktykę nr 3 (siła / inteligencja / intuicja / kondycja), to w pierwszej kolejności trenujemy i kupujemy kondycję i intuicję! Dlaczego? Z prostej przyczyny. Najwięcej do naszych statystyk dodają nam przedmioty – to one liczą się w stawce. Skoro ubieramy naszego Bohatera w przedmioty (bądź po prostu zmieniamy ich rozdział za pomocą pralki), które w pierwszej kolejności dodają siły i inteligencji, to logicznie myśląc – musimy wzmocnić dwie pozostałe (intuicję i kondycję), czyli prosto pisząc, zwiększyć ich liczbę podstawową. Przykładowa ilość rozkładu umiejętności podstawowych dla taktyki nr 3: siła 435, inteligencja 428, kondycja 470, intuicja 481.
I tutaj dochodzimy do kwestii treningów… O tym jednak niżej.

III Treningi

Do dyspozycji mamy dziennie 10 jednostek treningowych. Zakładam, że jesteście już w stadium, gdzie podniesienie każdej umiejętności wymaga zużycia wszystkich 10 jednostek. Jeśli nie – niedługo i tak dojdziecie do tego etapu, więc tekst tyczy się jak najbardziej wszystkich z Was.
Żeby łatwiej się trenowało (każdy trening dodaje 5 punktów do naszych statystyk), można to robić w parach. Co to oznacza? Rozdzielamy umiejętności podstawowe tak, by miały równą liczbę.

Przykład: siła 430, inteligencja 430, kondycja 475, intuicja 475

Tak samo, jak kupować również będziemy parami – zbieramy tyle monet, by wystarczyło na kupno siły i inteligencji w równej liczbie (np. +3 do siły i 3+ do inteligencji).
Różnica pomiędzy umiejętnościami, które musimy podnieść (jeśli są u nas w hierarchii na pozycji drugorzędnej - w tym przypadku intuicja i kondycja) względem tych, na które stawiamy najpierw powinna wynosić ok. 40-50. Dlaczego? W tej liczbie 40, czy 50 uwzględniamy jeszcze wartość, jaka nam przybędzie od wspomagacza umiejętności i od drużyny (względem umiejętności stawianych na 1. miejscu (siła i inteligencja)). Dodatkowo, zmiana strategii gry nie będzie tak długotrwała, bo nie będziemy gonić tych umiejętności przez pół roku, tylko przez kilka treningów i/lub odpowiedniej ilości wydanych monet.
Oczywiście wartości te są przykładowe, i można je dowolnie dopasowywać pod siebie.

Przyjmując najefektywniejszą taktykę (siła / inteligencja / kondycja / intuicja) dla nas będzie to wyglądało mniej więcej tak (podając swój przykład, 82 poziom):
1310 siły (463 um. podst.), 1164 kondycji (504 um. podst.), 1271 inteligencji (463 um. podst.), 1055 intuicji (504 um. podst.).

IV Misje i atakowanie łotra

Poziom w naszym treningu zawsze będzie kwestią drugorzędną. Z tego prostego względu, że najpierw robimy masę (statystyki), a potem dopiero rzeźbę (poziom). I wcale nie oznacza to, że będziemy w zastoju przez kilka, czy kilkanaście dni na jednym poziomie. Po prostu tam, gdzie inni gonią doświadczenie, my gonimy statystyki. On w takim samym czasie co my, zyska trzy poziomy, a my tylko jeden. W późniejszym rozrachunku jednak będziemy mogli popatrzeć na jego statystyki i po prostu się uśmiechnąć, że facet pomimo dużo wyższego poziomu jest słabszy od nas.
On osiągnie prędzej dane wartości statystyk (np. wszystko po 1000), to logiczne - będzie miał lepsze przedmioty. Tylko, że my na jego poziomie zamiast wszystkiego po 1000 będziemy mieli wszystko po 1250. ( ;
Myślę, że jest to satysfakcja. To jest na zasadzie: wolno, a dokładnie.

Wyznaję tylko jeden sposób na wykonywanie misji. Zawsze i bez wyjątków.

1. Jak najwięcej monet.
2. Jak najmniej doświadczenia.
3. Jak najmniej zużytej na misję energii.

I tutaj, jeśli nie ma misji, która by mnie zadowalała względem tych trzech punktów, szukam innej, np. z przedmiotem. Zazwyczaj misje z przedmiotem to misje walki, łatwe lub średnie. Zużywają mało energii, dają też (zazwyczaj) mało monet, mało doświadczenia, ale przedmiot który otrzymujemy (pomimo tego, że zwykle jest gorszy od naszego) możemy sprzedać za ładną sumkę w lumpeksie. Najbardziej cenna w lumpeksie jest broń, najmniej kubrak (na ogół).

Przykład: misja walki (poziom trudności: łatwy), nagrodą jest 213 monet, 164 doświadczenia + broń (mały pistolet). Koszt misji to 5 energii. Broń była warta 1090 monet (81 poziom), więc kosztem 5 punktów energii zdobyłem 1303 monety i 164 doświadczenia. O to w tym chodzi.

Uwaga. Jeśli stajemy przed wyborem misji, które są do siebie zbliżone…

Przykład: misja walki (poziom trudności: średni), koszt 5 punktów energii, 2490 monet i 734 doświadczenia VS misja czasowa, koszt 6 punktów energii, 2140 monet i 684 doświadczenia – wybieramy opcję nr 2! Zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że misję walki przegramy, zostaniemy wtedy bez energii, bez monet i doświadczenia. W misji czasowej zdobędziemy mniej, ale… Zdobędziemy – bankowo.

Kiedy kończy się energia, opłacalne jest odnowić ją dwukrotnie za pomocą monet. Monety, które wydaliśmy na dodatkową energię się zwrócą z nawiązką. Osobiście kupuję energię tylko raz dziennie (czyli wykorzystuję 100 punktów energii, które mam przydzielone na każdy dzień i doładowuję raz, kolejne 50, za monety). Koszt mały, a zwraca się często kilka razy więcej.
Jeśli postanowimy odnowić energię drugi raz (również za monety), zysków pieniężnych będzie na pewno mniej (zwróci się koszt + będziemy mieli na waciki), ale głównie tutaj będzie chodziło o doświadczenie do kolejnego poziomu.
Jak sprawa wygląda z opłacalnością odnawiania energii za pomocą oponek – nie wiem, nie stosowałem, więc nie mogę nic napisać. O tym możecie przekonać się sami lub kogoś zapytać.

IVa Łotr

Jeśli chodzi natomiast o łotra… Nie pojawia się on o regularnych porach. Często jest tak, że nasza praca jeszcze nie została wykonana, my się logujemy, a w misjach ukazuje się łotr. Wtedy często lepiej jest przerwać pracę (już nie pisząc o treningu) i zacząć atakować łotra.
Oczywiście, jest to opłacalne tylko wtedy, kiedy łotr widnieje w misjach jeszcze przez co najmniej półtorej godziny, a my mamy tyle czasu, by go atakować co 4 minuty (posiadając wspomagacz umiejętności misji -25% czasu). Przez te półtorej godziny (lub więcej) zdobędziemy już ładną sumę monet, a dodatkowo do tego doświadczenie. Jeśli ilość naszych ataków będzie duża, zostaniemy również wynagrodzeni epickim przedmiotem. Najczęściej rozdawana jest broń, bo zazwyczaj trudno o nią w grze. Jeśli jednak zaatakujemy łotra tylko 2-5 razy zwykle otrzymamy tylko rzadki przedmiot, który na 90% będzie gorszy od naszego. Dlaczego? Dlatego, że stosując się do mojego poradnika nie ma opcji, żebyśmy mieli słabe przedmioty. ( ;

V Praca

Według mnie, najbardziej opłacalną opcją do ustawiania pracy naszego bohatera jest osiem (8) godzin. Dlaczego? Duża część z Was jeszcze się uczy w szkołach, czy na uniwersytetach i przez 1/3 dnia nie ma Was w domu. Wobec tego kładąc się spać o godz. 22-23 ustawiamy pracę na 8 godzin. W tym przypadku skończy się w okolicach godziny szóstej i siódmej rano. Jest to akurat czas, kiedy przed wyjściem z domu możemy na chwilę odpalić nasze pokojowe sprzęty i ustawić kolejną pracę.

Pomyślcie, ilu z Was rano drukuje jeszcze jakieś dokumenty, czy choćby ściągi do szkoły? Lub chociażby sprawdzacie plan lekcji, bo przez pół roku nie możecie go zapamiętać (wiem po sobie : P). Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zalogować się na konto i ustawić kolejne godziny.

Tym sposobem zarabiamy więcej, niż ustawiając pracę na 12 godzin, 18 godzin, czy 1 dzień.
Zarobki poziomu 95 (wspomagacz 25% pracy, koszt 4440) kształtują się tak: 4 godz. – 5660 monet, 8 godz. – 10267 monet, 12 godz. – 13821 monet.
Jak byk widać, że bardziej opłacalne jest ustawienie pracy na 8 godzin i potem na 4 godziny (lub odwrotnie), niż od razu na 12 godzin. Gorzej jest, jeśli nie możemy jednak zalogować się rano, czy wieczorem przed pójściem spać – wtedy ustawimy pracę na większą ilość godzin.

VI Zadania nadzwyczajne i lumpeks

Zadania nadzwyczajne są zbawieniem wszystkich Bohaterów w HeroZero. Są bardzo fajnym sprawdzianem naszych umiejętności, jak i dobrym „miejscem” na zdobycie lepszych przedmiotów. Ponadto możemy popatrzeć na ciekawe obrazki, które ukazują się w coraz większej części po pokonaniu kolejnych przeciwników.
Tutaj najważniejsze będą umiejętności: siła i kondycja. Dlaczego? Ano dlatego, że jeśli nasze umiejętności specjalne (inteligencja i intuicja - przypominam) będą niższe od przeciwnika w zadaniu nadzwyczajnym to za x-którąś próbą on nie trafi ani razu krytycznie, ani nie uniknie ciosu – lub zrobi to tak mało razy, że nam nie przeszkodzi w przejściu go.

Odpowiednio wysoki współczynnik siły i kondycji pozwoli nam na destrukcję. Postacie w zadaniach nadzwyczajnych jakby nie używają broni rzucanej, ani zwykłej – liczba ich siły to liczba uderzeń średnich. Tutaj po prostu musimy być lepsi i nie ma innej opcji.
Często jest tak, że dopiero za 40-tą próbą pokonania kolejnego przeciwnika się udaje. Nie warto więc rezygnować z ataków, jeśli za x-razem znowu nie możemy dać rady. Podszkolimy umiejętności i może jutro, czy za trzy dni się uda. ( ;

VIa Lumpeks

W lumpeksie, jak na każdej wyprzedaży – zdarzają się okazje i kompletne gnioty. Czasem znajdzie się przedmiot perełka, który za kilka sekund będzie nasz, a czasem przez kilka dni będą same fraki i lakierki prosto od bezdomnych. Życie : P.

Czasem zdarzy się, że przedmiot w lumpeksie będzie o jedną, czy dwie umiejętności lepszy od naszego. Często nie opłaca się go wymieniać, bo np. nasza rzecz dodaje do inteligencji (tego teraz potrzebujemy), a rzecz z lumpeksu dodaje do intuicji (dwa więcej od naszej inteligencji). Zanim trafimy na taki sam rozkład przedmiotu jak nasz (czyli sama inteligencja), może minąć kilka/kilkanaście dni (wszak każdy przedmiot zwykły może rozłożyć się na jedną, lub dwie umiejętności), jeśli używać pralki raz dziennie - bezpłatnie.

Od czasu do czasu pojawiają się w lumpeksie również przedmioty rzadkie lub epickie, które są dostępne za oponki. Odniosę się do tych najdroższych, które kosztują po przykładowo 9 oponek. Ostatnio miałem taki przedmiot (epicki) w lumpeksie, dostałbym za te 9 oponek +37 umiejętności. Szkoda mi jednak było tylu oponek, bo ciułam je skrupulatnie, a tu 9 poszłoby ot tak, w las. Za kilka poziomów będziemy mieli lepsze przedmioty, i wnet się okaże, że nasz przedmiot za 9 oponek jest gorszy, niż jakiś zwykły aktualnie oferowany.
Opłacalnie jest kupić dobrą okazję za 2, maksymalnie, ale to maksymalnie 4 oponki! Jeśli jednak kogoś stać na kupno oponek i nie żal mu tych różowych pączków – oczywiście droga wolna. ( ;

Słowem podsumowania…

Wiele osób może nie zgadzać się ze słowami pisanymi przeze mnie wyżej. Wiele osób może powiedzieć, lub napisać, że „to się nie sprawdza, ja wiem i gram lepiej” – mają do tego pełne prawo. Mogą grać dalej, jak grają.
Tylko spójrzmy prawdzie w oczy - za siłą postaci w HeroZero świadczą liczby. Moja postać te liczby ma naprawdę solidne (to zobaczycie w dwóch screenach na samym końcu). Stosując się do mojego poradnika – Wasz Bohater, czy Bohaterka również może takie mieć. Dużo nie trzeba. Wystarczy mieć odrobinę wiedzy, jak grać.

Trochę o mnie.
Gram na serwerze PL1, od 24 do 82 poziomu (na chwilę, gdy piszę ten tekst taki posiadam) mam najwięcej honoru i najwięcej umiejętności, jak również najlepsze przedmioty wobec innych graczy na danym poziomie. Honorem w rankingu (na danym poziomie) zwykle góruję od 2 do 6 tys. (np. 23000-19500) nad dwoma najlepszymi graczami, którzy znajdują się zaraz za mną. Gram na wspomagaczach, które nie wymagają wydawania oponek, przez cały czas gry. Ilość czasu, jaki poświęcam na grę, dziennie nie przekracza trzech godzin (przy czym czekając na koniec treningu, czy misji – zajmuję się swoimi sprawami, nie klikam jak opętany na wszystko w grze).

Stąd też ośmieliłem się napisać ten poradnik i mam nadzieję, że mnie nie zjecie. ( ;

Pozdrawiam, Traw3k

Screeny:

Screeny: Klik!
Klik2!
95 poziom
#129403 GRAFIKA HEROZERO

Napisane przez Batmen w 05 sierpień 2014 - 17:47

7J6Y6xk.gif

Palrgj.png

 

 

Gv1oYyD.png

 

Kontury bohatera i bohaterki:

wrQeHTv.pngm99aCKK.png

Pamiętajcie o zasadzie PPP!

 

Projekt -> Prototyp -> Pełny set

:D

fMozUkL.png

GyIYP3D.png

 

 

 

Reklama moich ''usług'':

 

Jeśli masz pomysł na set, przeciwnika, lub towarzysza i nawet już go gdzieś sobie naszkicowałeś, ale nie potrafisz przerobić go na ''właściwy'' styl, możesz poprosić mnie o pomoc w przerobieniu go na styl HZ - jeśli tylko znajdę czas, z chęcią pomogę :)
#69336 Rekrutacja do Support Team

Napisane przez Ricardo w 17 czerwiec 2013 - 20:40Witajcie drodzy bohaterowie,

Nasz support team rekrutuje nowych moderatorów. Chcemy cię zaprosić do bycią częścią naszego zespołu. Jeżeli chciałbyś należeć do naszgo zespołu, musisz wypełnić poniższy formularz do dnia 24-06-2013 oraz opublikować go w odpowiednim dziale na forum.

Po tym, jak wszystkie aplikacje zostaną złożone, w najbliższych dniach będziemy je czytać oraz wybierać najlepsze do wywiadu. O wszystkim będziecie poinformowani w temacie, gdzie będzie zaproponowana data oraz godzina rozmowy.

Dział na forum:
http://forum.pl.hero...o-support-team/

Powodzenia
Twój Hero Zero Team
----
Wzór:

Imię: (np.. Ricardo Vitoriano)
Nazwa użytkownika: (np.. Ricardo)
Serwery, gdzie grasz: (np. PL1, PL3)
Wiek: (np. 31)
Dostępność: (np. Codziennie od 20 do 21)
Poziom angielskiego: (np. Rozumiem, ale rozmowa, pisanie jest dla mnie trudne)

Powód zgłoszenia:
Krótki tekst o przyczynach twojej aplikacji

Doświadczenie:
Jeżeli byłeś częścią zespołu moderującego, albo jesteś w tej chwili, jakie były twoje obowiązki.
(uwaga: doświadczenie w moderowaniu nie jest wymagane)
#101490 Koszt kolejnego punktu umiejętności za monety

Napisane przez ToMójNick w 03 styczeń 2014 - 22:53

Wiele razy dostawaliście zapewne zapytanie, ile kosztuje kupno kolejnego punktu umiejętności. Lub sami chcieliście się tego dowiedzieć. Teraz wystarczy, że podeślecie komuś linka do tego tematu. Nie odpowie on na pytanie, ile kosztuje punkt na konkretnym levelu. To zależy od kilku czynników.

Nr kolejnego punktu / Koszt w monetach

1. 5
2. 5
3. 5
4. 6
5. 7
6. 8
7. 9
8. 11
9. 12
10. 15
11. 17
12. 20
13. 23
14. 26
15. 30
16. 34
17. 38
18. 42
19. 47
20. 53
21. 58
22. 64
23. 70
24. 77
25. 84
26. 91
27. 98
28. 106
29. 114
30. 123
31. 132
32. 141
33. 151
34. 161
35. 171
36. 182
37. 193
38. 204
39. 216
40. 228
41. 240
42. 253
43. 266
44. 280
45. 294
46. 308
47. 323
48. 338
49. 353
50. 369
51. 385
52. 402
53. 419
54. 436
55. 454
56. 472
57. 490
58. 509
59. 528
60. 548
61. 568
62. 588
63. 609
64. 630
65. 652
66. 674
67. 696
68. 719
69. 742
70. 765
71. 789
72. 813
73. 838
74. 863
75. 889
76. 915
77. 941
78. 967
79. 995
80. 1 022
81. 1 050
82. 1 078
83. 1 107
84. 1 136
85. 1 165
86. 1 195
87. 1 226
88. 1 256
89. 1 288
90. 1 319
91. 1 351
92. 1 383
93. 1 416
94. 1 449
95. 1 483
96. 1 517
97. 1 551
98. 1 586
99. 1 621
100. 1 657
101. 1 693
102. 1 730
103. 1 767
104. 1 804
105. 1 842
106. 1 880
107. 1 919
108. 1 958
109. 1 997
110. 2 037
111. 2 077
112. 2 118
113. 2 159
114. 2 201
115. 2 243
116. 2 285
117. 2 328
118. 2 371
119. 2 415
120. 2 459
121. 2 503
122. 2 548
123. 2 594
124. 2 640
125. 2 686
126. 2 733
127. 2 780
128. 2 827
129. 2 875
130. 2 924
131. 2 973
132. 3 022
133. 3 072
134. 3 122
135. 3 172
136. 3 223
137. 3 275
138. 3 327
139. 3 379
140. 3 432
141. 3 485
142. 3 539
143. 3 593
144. 3 648
145. 3 703
146. 3 758
147. 3 814
148. 3 870
149. 3 927
150. 3 984
151. 4 042
152. 4 100
153. 4 158
154. 4 217
155. 4 277
156. 4 337
157. 4 397
158. 4 458
159. 4 519
160. 4 580
161. 4 643
162. 4 705
163. 4 768
164. 4 832
165. 4 895
166. 4 960
167. 5 025
168. 5 090
169. 5 155
170. 5 222
171. 5 288
172. 5 355
173. 5 423
174. 5 491
175. 5 559
176. 5 628
177. 5 697
178. 5 767
179. 5 837
180. 5 908
181. 5 979
182. 6 051
183. 6 123
184. 6 195
185. 6 268
186. 6 342
187. 6 415
188. 6 490
189. 6 565
190. 6 640
191. 6 715
192. 6 792
193. 6 868
194. 6 945
195. 7 023
196. 7 101
197. 7 179
198. 7 258
199. 7 338
200. 7 418
201. 7 498
202. 7 579
203. 7 660
204. 7 742
205. 7 824
206. 7 906
207. 7 989
208. 8 073
209. 8 157
210. 8 242
211. 8 327
212. 8 412
213. 8 498
214. 8 584
215. 8 671
216. 8 758
217. 8 846
218. 8 934
219. 9 023
220. 9 112
221. 9 202
222. 9 292
223. 9 383
224. 9 474
225. 9 565
226. 9 657
227. 9 750
228. 9 843
229. 9 936
230. 10 030
231. 10 124
232. 10 219
233. 10 314
234. 10 410
235. 10 506
236. 10 603
237. 10 700
238. 10 798
239. 10 896
240. 10 995
241. 11 094
242. 11 193
243. 11 293
244. 11 394
245. 11 495
246. 11 596
247. 11 698
248. 11 801
249. 11 904
250. 12 007
251. 12 111
252. 12 215
253. 12 320
254. 12 426
255. 12 531
256. 12 638
257. 12 744
258. 12 852
259. 12 959
260. 13 068
261. 13 176
262. 13 285
263. 13 395
264. 13 505
265. 13 616
266. 13 727
267. 13 838
268. 13 950
269. 14 063
270. 14 176
271. 14 289
272. 14 403
273. 14 518
274. 14 633
275. 14 748
276. 14 864
277. 14 981
278. 15 098
279. 15 215
280. 15 333
281. 15 451
282. 15 570
283. 15 689
284. 15 809
285. 15 930
286. 16 050
287. 16 172
288. 16 293
289. 16 416
290. 16 538
291. 16 662
292. 16 785
293. 16 910
294. 17 034
295. 17 160
296. 17 285
297. 17 411
298. 17 538
299. 17 665
300. 17 793
301. 17 921
302. 18 050
303. 18 179
304. 18 308
305. 18 439
306. 18 569
307. 18 700
308. 18 832
309. 18 964
310. 19 097
311. 19 230
312. 19 363
313. 19 497
314. 19 632
315. 19 767
316. 19 903
317. 20 039
318. 20 175
319. 20 312
320. 20 450
321. 20 588
322. 20 726
323. 20 865
324. 21 005
325. 21 145
326. 21 285
327. 21 426
328. 21 568
329. 21 710
330. 21 853
331. 21 996
332. 22 139
333. 22 283
334. 22 428
335. 22 573
336. 22 718
337. 22 864
338. 23 011
339. 23 158
340. 23 305
341. 23 453
342. 23 602
343. 23 751
344. 23 900
345. 24 050
346. 24 201
347. 24 352
348. 24 504
349. 24 656
350. 24 808
351. 24 961
352. 25 115
353. 25 269
354. 25 423
355. 25 578
356. 25 734
357. 25 890
358. 26 047
359. 26 204
360. 26 361
361. 26 519
362. 26 678
363. 26 837
364. 26 997
365. 27 157
366. 27 318
367. 27 479
368. 27 640
369. 27 802
370. 27 965
371. 28 128
372. 28 292
373. 28 456
374. 28 621
375. 28 786
376. 28 952
377. 29 118
378. 29 285
379. 29 452
380. 29 620
381. 29 788
382. 29 957
383. 30 126
384. 30 296
385. 30 466
386. 30 637
387. 30 808
388. 30 980
389. 31 152
390. 31 325
391. 31 498
392. 31 672
393. 31 847
394. 32 022
395. 32 197
396. 32 373
397. 32 549
398. 32 726
399. 32 904
400. 33 082
401. 33 260
402. 33 439
403. 33 619
404. 33 799
405. 33 979
406. 34 160
407. 34 342
408. 34 524
409. 34 707
410. 34 890
411. 35 074
412. 35 258
413. 35 442
414. 35 628
415. 35 813
416. 35 999
417. 36 186
418. 36 373
419. 36 561
420. 36 749
421. 36 938
422. 37 128
423. 37 317
424. 37 508
425. 37 699
426. 37 890
427. 38 082
428. 38 274
429. 38 467
430. 38 661
431. 38 855
432. 39 049
433. 39 244
434. 39 440
435. 39 636
436. 39 833
437. 40 030
438. 40 227
439. 40 425
440. 40 624
441. 40 823
442. 41 023
443. 41 223
444. 41 424
445. 41 625
446. 41 827
447. 42 029
448. 42 232
449. 42 436
450. 42 640
451. 42 844
452. 43 049
453. 43 254
454. 43 460
455. 43 667
456. 43 874
457. 44 081
458. 44 290
459. 44 498
460. 44 707
461. 44 917
462. 45 127
463. 45 338
464. 45 549
465. 45 761
466. 45 973
467. 46 186
468. 46 399
469. 46 613
470. 46 827
471. 47 042
472. 47 258
473. 47 474
474. 47 690
475. 47 907
476. 48 125
477. 48 343
478. 48 561
479. 48 781
480. 49 000
481. 49 220
482. 49 441
483. 49 662
484. 49 884
485. 50 106
486. 50 329
487. 50 553
488. 50 776
489. 51 001
490. 51 226
491. 51 451
492. 51 677
493. 51 904
494. 52 131
495. 52 358
496. 52 587
497. 52 815
498. 53 044
499. 53 274
500. 53 504
501. 53 735
502. 53 966
503. 54 198
504. 54 431
505. 54 663
506. 54 897
507. 55 131
508. 55 365
509. 55 600
510. 55 836
511. 56 072
512. 56 309
513. 56 546
514. 56 784
515. 57 022
516. 57 261
517. 57 500
518. 57 740
519. 57 980
520. 58 221
521. 58 462
522. 58 704
523. 58 947
524. 59 190
525. 59 433
526. 59 678
527. 59 922
528. 60 167
529. 60 413
530. 60 659
531. 60 906
532. 61 153
533. 61 401
534. 61 650
535. 61 899
536. 62 148
537. 62 398
538. 62 649
539. 62 900
540. 63 151
541. 63 403
542. 63 656
543. 63 909
544. 64 163
545. 64 417
546. 64 672
547. 64 928
548. 65 184
549. 65 440
550. 65 697
551. 65 955
552. 66 213
553. 66 471
554. 66 730
555. 66 990
556. 67 250
557. 67 511
558. 67 772
559. 68 034
560. 68 297
561. 68 560
562. 68 823
563. 69 087
564. 69 352
565. 69 617
566. 69 882
567. 70 148
568. 70 415
569. 70 682
570. 70 950
571. 71 219
572. 71 487
573. 71 757
574. 72 027
575. 72 297
576. 72 568
577. 72 840
578. 73 112
579. 73 385
580. 73 658
581. 73 932
582. 74 206
583. 74 481
584. 74 756
585. 75 032
586. 75 309
587. 75 586
588. 75 863
589. 76 142
590. 76 420
591. 76 699
592. 76 979
593. 77 259
594. 77 540
595. 77 822
596. 78 104
597. 78 386
598. 78 669
599. 78 953
600. 79 237
601. 79 521
602. 79 807
603. 80 092
604. 80 379
605. 80 666
606. 80 953
607. 81 241
608. 81 529
609. 81 818
610. 82 108
611. 82 398
612. 82 689
613. 82 980
614. 83 272
615. 83 564
616. 83 857
617. 84 150
618. 84 444
619. 84 739
620. 85 034
621. 85 330
622. 85 626
623. 85 922
624. 86 220
625. 86 517
626. 86 816
627. 87 115
628. 87 414
629. 87 714
630. 88 015
631. 88 316
632. 88 618
633. 88 920
634. 89 222
635. 89 526
636. 89 830
637. 90 134
638. 90 439
639. 90 745
640. 91 051
641. 91 357
642. 91 664
643. 91 972
644. 92 280
645. 92 589
646. 92 898
647. 93 208
648. 93 519
649. 93 830
650. 94 141
651. 94 454
652. 94 766
653. 95 080
654. 95 393
655. 95 708
656. 96 023
657. 96 338
658. 96 654
659. 96 971
660. 97 288
661. 97 605
662. 97 924
663. 98 242
664. 98 562
665. 98 882
666. 99 202
667. 99 523
668. 99 845
669. 100 167
670. 100 489
671. 100 812
672. 101 136
673. 101 461
674. 101 785
675. 102 111
676. 102 437
677. 102 763
678. 103 090
679. 103 418
680. 103 746
681. 104 075
682. 104 404
683. 104 734
684. 105 065

685. 105 396
686. 105 727
687. 106 059
688. 106 392
689. 106 725
690. 107 059
691. 107 393
692. 107 728
693. 108 064
694. 108 400
695. 108 736
696. 109 073
697. 109 411
698. 109 749
699. 110 088
700. 110 428
701. 110 767
702. 111 108
703. 111 449
704. 111 791
705. 112 133
706. 112 475
707. 112 819
708. 113 163
709. 113 507
710. 113 852
711. 114 197
712. 114 544
713. 114 890
714. 115 237
715. 115 585
716. 115 933
717. 116 282
718. 116 632
719. 116 982
720. 117 332
721. 117 683
722. 118 035
723. 118 387
724. 118 740
725. 119 094

726. 119 447
727. 119 802
728. 120 157
729. 120 513
730. 120 869
731. 121 226
732. 121 583
733. 121 941
734. 122 299
735. 122 658
736. 123 018
737. 123 378
738. 123 738
739. 124 100
740. 124 461
741. 124 824
742. 125 187
743. 125 550
744. 125 914
745. 126 279
746. 126 644
747. 127 010
748. 127 376
749. 127 743
750. 128 111
751. 128 479
752. 128 847
753. 129 216
754. 129 586
755. 129 956
756. 130 327
757. 130 698
758. 131 070
759. 131 443
760. 131 816
761. 132 190
762. 132 564
763. 132 939
764. 133 314
765. 133 690
766. 134 066
767. 134 444
768. 134 821
769. 135 199
770. 135 578
771. 135 957
772. 136 337
773. 136 718
774. 137 099
775. 137 480
776. 137 863
777. 138 245
778. 138 629
779. 139 012
780. 139 397
781. 139 782
782. 140 167
783. 140 554
784. 140 940
785. 141 328
786. 141 715
787. 142 104
788. 142 493
789. 142 882
790. 143 272
791. 143 663
792. 144 054
793. 144 446
794. 144 839
795. 145 232
796. 145 625
797. 146 019
798. 146 414
799. 146 809
800. 147 205
801. 147 601
802. 147 998
803. 148 396
804. 148 794
805. 149 193
806. 149 592
807. 149 992
808. 150 392
809. 150 793
810. 151 194
811. 151 596
812. 151 999
813. 152 402
814. 152 806
815. 153 211
816. 153 615
817. 154 021
818. 154 427
819. 154 834
820. 155 241
821. 155 649
822. 156 057
823. 156 466
824. 156 876
825. 157 286
826. 157 696
827. 158 108
828. 158 519
829. 158 932
830, 159 345
831. 159 758
832. 160 172
833. 160 587
834. 161 002
835. 161 418
836. 161 835
837. 162 252
838. 162 669
839. 163 087
840. 163 506
841. 163 925
842. 164 345
843. 164 765
844. 165 186
845. 165 608
846. 166 030
847. 166 453
848. 166 876
849. 167 300
850. 167 724
851. 168 149
852. 168 575
853. 169 001
854. 169 428
855. 169 855
856. 170 283
857. 170 712
858. 171 141
859. 171 570
860. 172 001
861. 172 431
862. 172 863
863. 173 295
864. 173 727
865. 174 160
866. 174 594
867. 175 028
868. 175 463
869. 175 898
870. 176 334
871. 176 771
872. 177 208
873. 177 646
874. 178 084
875. 178 523
876. 178 962
877. 179 402
878. 179 843
879. 180 284
880. 180 726
881. 181 168
882. 181 611
883. 182 054
884. 182 499
885. 182 943
886. 183 388
887. 183 834
888. 184 281
889. 184 728
890. 185 175
891. 185 623
892. 186 072
893. 186 521
894. 186 971
895. 187 421
896. 187 872
897. 188 324
898. 188 776
899. 189 229
900. 189 682
901. 190 136
902. 190 591
903. 191 046
904. 191 501
905. 191 958
906. 192 414
907. 192 872
908. 193 330
909. 193 788
910. 194 248
911. 194 707
912. 195 168
913. 195 628
914. 196 090
915. 196 552
916. 197 015
917. 197 478
918. 197 942
919. 198 406
920. 198 871
921. 199 336
922. 199 803
923. 200 269
924. 200 737
925. 201 204
926. 201 673
927. 202 142
928. 202 611
929. 203 082
930. 203 552
931. 204 024
932. 204 496
933. 204 968
934. 205 441
935. 205 915
936. 206 389
937. 206 864
938. 207 340
939. 207 816
940. 208 292
941. 208 770
942. 209 247
943. 209 726
944. 210 205
945. 210 684
946. 211 164
947. 211 645
948. 212 126
949. 212 608
950. 213 091
951. 213 574
952. 214 057
953. 214 542
954. 215 026
955. 215 512
956. 215 998
957. 216 484
958. 216 971
959. 217 459
960. 217 948
961. 218 436
962. 218 926
963. 219 416
964. 219 907
965. 220 398
966. 220 890
967. 221 382
968. 221 875
969. 222 369
970. 222 863
971. 223 358
972. 223 853
973. 224 349
974. 224 846
975. 225 343
976. 225 840
977. 226 339
978. 226 837
979. 227 337
980. 227 837
981. 228 338
982. 228 839
983. 229 341
984. 229 843
985. 230 346
986. 230 850
987. 231 354
988. 231 859
989. 232 364
990. 232 870
991. 233 376
992. 233 883
993. 234 391
994. 234 899
995. 235 408
996. 235 918
997. 236 428
998. 236 939
999. 237 450
1000. 237 962
1001. 238 474
1002. 238 987
1003. 239 501
1004. 240 015
1005. 240 530
1006. 241 045
1007. 241 561
1008. 242 077
1009. 242 595
1010. 243 112
1011. 243 631
1012. 244 149
1013. 244 669
1014. 245 189
1015. 245 710
1016. 246 231
1017. 246 753
1018. 247 275
1019. 247 798
1020. 248 322
1021. 248 846
1022. 249 371
1023. 249 896
1024. 250 422
1025. 250 949
1026. 251 476
1027. 252 004
1028. 252 532
1029. 253 061
1030. 253 591
1031. 254 121
1032. 254 652
1033. 255 183
1034. 255 715
1035. 256 247
1036. 256 781
1037. 257 314
1038. 257 849
1039. 258 383
1040. 258 919
1041. 259 455
1042. 259 992
1043. 260 529
1044. 261 067
1045. 261 605
1046. 262 144
1047. 262 684
1048. 263 224
1049. 263 765
1050. 264 306
1051. 264 848
1052. 265 391
1053. 265 934
1054. 266 478
1055. 267 022
1056. 267 567
1057. 268 113
1058. 268 659
1059. 269 206
1060. 269 753
1061. 270 301
1062. 270 849
1063. 271 399
1064. 271 948
1065. 272 499
1066. 273 050
1067. 273 601
1068. 274 153
1069. 274 706
1070. 275 259
1071. 275 813
1072. 276 368
1073. 276 923
1074. 277 478
1075. 278 035
1076. 278 592
1077. 279 149
1078. 279 707
1079. 280 266
1080. 280 825
1081. 281 385
1082. 281 945
1083. 282 506
1084. 283 068
1085. 283 630
1086. 284 193
1087. 284 757
1088. 285 321
1089. 285 885
1090. 286 450
1091. 287 016
1092. 287 583
1093. 288 150
1094. 288 717
1095. 289 286
1096. 289 854
1097. 290 424
1098. 290 994
1099. 291 564
1100. 292 136
1101. 292 707
1102. 293 280
1103. 293 853
1104. 294 426
1105. 295 001
1106. 295 575
1107. 296 151
1108. 296 727
1109. 297 303
1110. 297 880
1111. 298 458
1112. 299 037
1113. 299 616
1114. 300 195
1115. 300 775
1116. 301 356
1117. 301 938
1118. 302 520
1119. 303 102

1120. 303 685
1121. 304 269
1122. 304 853
1123. 305 438
1124. 306 024
1125. 306 610
1126. 307 197
1127. 307 784
1128. 308 372
1129. 308 961
1130. 309 550
1131. 310 140
1132. 310 730
1133. 311 321
1134. 311 913
1135. 312 505
1136. 313 098
1137. 313 691
1138. 314 285
1139. 314 880
1140. 315 475
1141. 316 071
1142. 316 667
1143. 317 264
1144. 317 862
1145. 318 460
1146. 319 059
1147. 319 658
1148. 320 258
1149. 320 859

1150. 321 460
1151. 322 062
1152. 322 664
1153. 323 267
1154. 323 871
1155. 324 475
1156. 325 080
1157. 325 685
1158. 326 291
1159. 326 898
1160. 327 505
1161. 328 113
1162. 328 721
1163. 329 330
1164. 329 940
1165. 330 550
1166. 331 161
1167. 331 772
1168. 332 385
1169. 332 997
1170. 333 610
1171. 334 224
1172. 334 839
1173. 335 454
1174. 336 070
1175. 336 686
1176. 337 303
1177. 337 920
1178. 338 538
1179. 339 157
1180. 339 776
1181. 340 396
1182. 341 017
1183. 341 638
1184. 342 259
1185. 342 882
1186. 343 505
1187. 344 128
1188. 344 752
1189. 345 377
1190. 346 002
1191. 346 628
1192. 347 255
1193. 347 882
1194. 348 510
1195. 349 138
1196. 349 767
1197. 350 397
1198. 351 027
1199. 351 658
1200. 352 289
1201. 352 921
1202. 353 554
1203. 354 187
1204. 354 821
1205. 355 455
1206. 356 090
1207. 356 726
1208. 357 362
1209. 357 999
1210. 358 637
1211. 359 275
1212. 359 913
1213. 360 553
1214. 361 192
1215. 361 833
1216. 362 474
1217. 363 116
1218. 363 758
1219. 364 401
1220. 365 045
1221. 365 689
1222. 366 333
1223. 366 979
1224. 367 625
1225. 368 271
1226. 368 918
1227. 369 566
1228. 370 215
1229. 370 864
1230. 371 513
1231. 372 163
1232. 372 814

1233. 373 466
1234. 374 118
1235. 374 770
1236. 375 424
1237. 376 078
1238. 376 732
1239. 377 387
1240. 378 043
1241. 378 699
1242. 379 356
1243. 380 014
1244. 380 672
1245. 381 330
1246. 381 990
1247. 382 650
1248. 383 310
1249. 383 971
1250. 384 633
1251. 385 296
1252. 385 959
1253. 386 622
1254. 387 286
1255. 387 951
1256. 388 617
1257. 389 283
1258. 389 949
1259. 390 617
1260. 391 285
1261. 391 953
1262. 392 622
1263. 393 292
1264. 393 962
1265. 394 633
1266. 395 305
1267. 395 977
1268. 396 650
1269. 397 323
1270. 397 997
1271. 398 672
1272. 399 347
1273. 400 023
1274. 400 699
1275. 401 376
1276. 402 054
1277. 402 732
1278. 403 411
1279. 404 091
1280. 404 771
1281. 405 451
1282. 406 133
1283. 406 815
1284. 407 497
1285. 408 180
1286. 408 864
1287. 409 548
1288. 410 233
1289. 410 919
1290. 411 605
1291. 412 292
1292. 412 980
1293. 413 668
1294. 414 356
1295. 415 046
1296. 415 736
1297. 416 426
1298. 417 117
1299. 417 809
1300. 418 501
1301. 419 194
1302. 419 888
1303. 420 582
1304. 421 277
1305. 421 972
1306. 422 668

1307. 423 365
1308. 424 062
1309. 424 760
1310. 425 459
1311. 426 158
1312. 426 857
1313. 427 558
1314. 428 259
1315. 428 960
1316. 429 662
1317. 430 365
1318 431 069
1319. 431 773
1320. 432 477
1321. 433 182
1322. 433 888
1323. 434 595
1324. 435 302
1325. 436 010
1326. 436 718
1327. 437 427
1328. 438 136
1329. 438 847
1330. 439 557
1331. 440 269
1332. 440 981
1333. 441 693
1334. 442 407
1335. 443 121
1336. 443 835
1337. 444 550
1338. 445 266
1339. 445 982
1340. 446 699
1341. 447 417
1342. 448 135
1343. 448 854
1344. 449 573
1345. 450 293
1346. 451 014
1347. 451 735
1348. 452 457
1349. 453 179
1350. 453 902
1351. 454 626
1352. 455 350
1353. 456 075
1354. 456 801
1355. 457 527
1356. 458 254
1357. 458 981
1358. 459 709

1359. 460 438
1360. 461 167
1361. 461 897
1362. 462 628
1363. 463 359
1364. 464 091
1365. 464 823
1366. 465 556
1367. 466 289
1368. 467 024
1369. 467 758
1370. 468 494
1371. 469 230
1372. 469 967
1373. 470 704
1374. 471 442
1375. 472 180
1376. 472 920
1377. 473 659
1378. 474 400
1379. 475 141
1380. 475 882
1381. 476 625
1382. 477 368
1383. 478 111
1384. 478 855
1385. 479 600
1386. 480 345
1387. 481 091
1388. 481 838
1389. 482 585
1390. 483 333
1391. 484 081
1392. 484 830
1393. 485 580
1394. 486 330
1395. 487 081
1396. 487 833
1397. 488 585
1398. 489 338
1399. 490 091
1400. 490 845
1401. 491 600
1402. 492 355
1403. 493 111
1404. 493 867
1405. 494 624
1406. 495 382
1407. 496 141
1408. 496 900
1409. 497 659
1410. 498 419
1411. 499 180
1412. 499 942
1413. 500 704
1414. 501 466
1415. 502 230
1416. 502 994
1417. 503 758
1418. 504 524
1419. 505 289
1420. 506 056
1421. 506 823
1422. 507 590
1423. 508 359
1424. 509 128
1425. 509 897
1426. 510 667
1427. 511 438
1428. 512 210
1429. 512 982
1430. 513 754
1431. 514 528
1432. 515 301
1433. 516 076
1434. 516 851
1435. 517 627
1436. 518 403
1437. 519 180
1438. 519 958

1439. 520 736
1440. 521 515
1441. 522 294
1442. 523 075
1443. 523 855
1444. 524 637
1445. 525 419
1446. 526 201
1447. 526 985
1448. 527 768
1449. 528 553
1450. 529 338
1451. 530 124
1452. 530 910
1453. 531 697
1454. 532 485
1455. 533 273
1456. 534 062
1457. 534 851
1458. 535 641
1459. 536 432
1460. 537 223
1461. 538 015
1462. 538 808
1463. 539 601
1464. 540 395
1465. 541 189
1466. 541 984
1467. 542 780
1468. 543 577
1469. 544 373
1470. 545 171
1471. 545 969
1472. 546 768
1473. 547 568
1474. 548 368
1475. 549 168
1476. 549 970
1477. 550 772
1478. 551 574
1479. 552 377
1480. 553 181
1481. 553 986
1482. 554 791
1483. 555 596
1484. 556 403
1485. 557 210
1486. 558 017
1487. 558 826
1488. 559 634
1489. 560 444
1490. 561 254
1491. 562 065
1492. 562 876
1493. 563 688
1494. 564 501
1495. 565 314
1496. 566 128
1497. 566 942
1498. 567 757
1499. 568 573
1500. 569 389
1501. 570 206
1502. 571 024
1503. 571 842
1504. 572 661
1505. 573 480
1506. 574 300
1507. 575 121
1508. 575 943
1509. 576 765
1510. 577 587
1511. 578 410
1512. 579 234
1513. 580 059
1514. 580 884
1515. 581 710
1516. 582 536
1517. 583 363
1518. 584 191
1519. 585 019
1520. 585 848
1521. 586 677
1522. 587 508
1523. 588 338
1524. 589 170
1525. 590 002
1526. 590 834
1527. 591 668
1528. 592 502
1529. 593 336
1530. 594 171
1531. 595 007
1532. 595 844
1533. 596 681
1534. 597 518
1535. 598 357
1536. 599 196
1537. 600 035
1538. 600 875
1539. 601 716
1540. 602 558
1541. 603 400
1542. 604 242
1543. 605 086
1544. 605 930
1545. 606 774
1546. 607 620
1547. 608 465
1548. 609 312
1549. 610 159
1550. 611 007
1551. 611 855
1552. 612 704
1553. 613 554
1554. 614 404
1555. 615 255
1556. 616 107
1557. 616 959
1558. 617 811
1559. 618 665
1560. 619 519
1561. 620 374
1562. 621 229
1563. 622 085
1564. 622 941
1565. 623 799
1566. 624 656
1567. 625 515
1568. 626 374
1569. 627 234
1570. 628 094
1571. 628 955
1572. 629 817
1573. 630 679
1574. 631 542
1575. 632 405
1576. 633 269
1577. 634 134
1578. 635 000
1579. 635 866
1580. 636 732
1581. 637 600
1582. 638 468
1583. 639 336
1584. 640 205
1585. 641 075
1586. 641 946
1587. 642 817
1588. 643 688
1589. 644 561
1590. 645 434
1591. 646 307
1592. 647 182
1593. 648 057
1594. 648 932
1595. 649 808
1596. 650 685
1597. 651 562
1598. 652 440
1599. 653 319
1600. 654 198
1601. 655 078
1602. 655 959
1603. 656 840
1604. 657 722
1605. 658 604
1606. 659 487
1607. 660 371
1608. 661 256
1609. 662 141
1610. 663 026
1611. 663 912
1612. 664 799
1613. 665 687
1614. 666 575
1615. 667 464
1616. 668 353
1617. 669 243
1618. 670 134
1619. 671 025
1620. 671 917
1621. 672 810
1622. 673 703
1623. 674 597
1624. 675 492
1625. 676 387
1626. 677 283
1627. 678 179
1628. 679 076

1629. 679 974
1630. 680 872
1631. 681 771
1632. 682 670
1633. 683 571
1634. 684 472
1635. 685 373
1636. 686 275
1637. 687 178
1638. 688 081
1639. 688 985
1640. 689 890
1641. 690 795
1642. 691 701
1643. 692 608
1644. 693 515
1645. 694 423
1646. 695 331
1647. 696 240
1648. 697 150
1649. 698 060
1650. 698 971
1651. 699 883
1652. 700 795
1653. 701 708
1654. 702 622
1655. 703 536
1656. 704 451
1657. 705 366
1658. 706 282
1659. 707 199
1660. 708 117
1661. 709 035
1662. 709 953
1663. 710 872
1664. 711 792
1665. 712 713
1666. 713 634
1667. 714 556
1668. 715 478
1669. 716 401
1670. 717 325
1671. 718 250
1672. 719 175
1673. 720 100
1674. 721 026
1675. 721 953
1676. 722 881
1677. 723 809
1678. 724 738
1679. 725 667
1680. 726 598
1681. 727 528
1682. 728 460
1683. 729 392
1684. 730 324
1685. 731 258
1686. 732 192
1687. 733 126
1688. 734 061
1689. 734 997
1690. 735 934
1691. 736 871
1692. 737 808
1693. 738 747
1694. 739 686
1695. 740 626
1696. 741 566
1697. 742 507
1698. 743 448
1699. 744 391
1700. 745 333
1701. 746 277
1702. 747 221
1703. 748 166
1704. 749 111
1705. 750 057
1706. 751 004
1707. 751 951
1708. 752 899
1709. 753 848
1710. 754 797
1711. 755 747
1712. 756 698
1713. 757 649
1714. 758 601
1715. 759 553
1716. 760 506
1717. 761 460
1718. 762 414
1719. 763 369
1720. 764 325
1721. 765 281
1722. 766 238
1723. 767 195
1724. 768 154
1725. 769 113
1726. 770 072
1727. 771 032
1728. 771 993
1729. 772 954
1730. 773 916
1731. 774 879
1732. 775 842
1733. 776 806
1734. 777 771
1735. 778 736
1736. 779 702
1737. 780 668
1738. 781 636
1739. 782 603
1740. 783 572
1741. 784 541
1742. 785 511
1743. 786 481
1744. 787 452
1745. 788 424
1746. 789 396
1747. 790 369
1748. 791 342
1749. 792 317
1750. 793 291
1751. 794 267
1752. 795 243
1753. 796 220
1754. 797 197
1755. 798 175
1756. 799 154
1757. 800 133
1758. 801 113
1759. 802 094
1760. 803 075
1761. 804 057
1762. 805 040
1763. 806 023
1764. 807 007
1765. 807 991
1766. 808 976
1767. 809 962
1768. 810 948
1769. 811 935
1770. 812 923
1771. 813 911
1772. 814 900
1773. 815 890
1774. 816 880
1775. 817 871
1776. 818 863
1777. 819 855
1778. 820 848
1779. 821 841
1780. 822 835
1781. 823 830
1782. 824 825
1783. 825 821
1784. 826 818
1785. 827 815
1786. 828 813
1787. 829 812
1788. 830 811
1789. 831 811
1790. 832 812
1791. 833 813
1792. 834 815
1793. 835 817
1794. 836 820
1795. 837 824
1796. 838 828
1797. 839 833
1798. 840 839
1799. 841 845
1800. 842 852
1801. 843 860
1802. 844 868
1803. 845 877
1804. 846 887
1805. 847 897
1806. 848 908
1807. 849 919
1808. 850 931
1809. 851 944
1810. 852 958
1811. 853 972
1812. 854 986
1813. 856 002
1814. 857 018
1815. 858 034
1816. 859 052
1817. 860 069
1818. 861 088
1819. 862 107
1820. 863 127
1821. 864 148
1822. 865 169
1823. 866 191
1824. 867 213
1825. 868 236
1826. 869 260
1827. 870 284
1828. 871 309
1829. 872 335
1830. 873 361
1831. 874 388
1832. 875 416
1833. 876 444
1834. 877 473
1835. 878 502
1836. 879 533
1837. 880 563
1838. 881 595
1839. 882 627
1840. 883 660
1841. 884 693
1842. 885 727
1843. 886 762
1844. 887 797
1845. 888 833
1846. 889 870

1847. 890 907
1848. 891 945
1849. 892 984
1850. 894 023
1851. 895 063
1852. 896 103
1853. 897 145
1854. 898 186
1855. 899 229
1856. 900 272
1857. 901 316
1858. 902 360
1859. 903 405
1860. 904 451
1861. 905 497
1862. 906 544
1863. 907 592
1864. 908 640
1865. 909 689
1866. 910 739
1867. 911 789
1868. 912 840
1869. 913 891
1870. 914 944
1871. 915 996
1872. 917 050
1873. 918 104
1874. 919 159
1875. 920 214
1876. 921 270
1877. 922 327
1878. 923 384
1879. 924 442
1880. 925 501
1881. 926 560
1882. 927 620
1883. 928 681
1884. 929 742
1885. 930 804
1886. 931 866
1887. 932 930
1888. 933 993
1889. 935 058
1890. 936 123
1891. 937 189
1892. 938 255
1893. 939 322
1894. 940 390
1895. 941 459
1896. 942 528
1897. 943 597
1898. 944 668
1899. 945 739
1900. 946 810
1901. 947 882
1902. 948 955
1903. 950 029
1904. 951 103
1905. 952 178
1906. 953 254
1907. 954 330
1908. 955 407
1909. 956 484
1910. 957 562
1911. 958 641
1912. 959 720
1913. 960 800
1914. 961 881
1915. 962 962
1916. 964 044
1917. 965 127
1918. 966 210
1919. 967 294
1920. 968 379
1921. 969 464
1922. 970 550
1923. 971 637
1924. 972 724
1925. 973 812
1926. 974 900
1927. 975 990
1928. 977 079
1929. 978 170
1930. 979 261
1931. 980 353
1932. 981 445
1933. 982 538
1934. 983 632
1935. 984 726
1936. 985 821
1937. 986 917
1938. 988 013
1939. 989 110
1940. 990 208
1941. 991 306
1942. 992 405
1943. 993 505
1944. 994 605
1945. 995 706
1946. 996 807
1947. 997 910
1948. 999 012
1949. 1 000 116
1950. 1 001 220
1951. 1 002 325
1952. 1 003 430
1953. 1 004 536
1954. 1 005 643
1955. 1 006 751
1956. 1 007 859
1957. 1 008 967
1958. 1 010 077
1959. 1 011 187
1960. 1 012 297
1961. 1 013 409
1962. 1 014 521
1963. 1 015 633
1964. 1 016 747
1965. 1 017 860
1966. 1 018 975
1967. 1 020 090
1968. 1 021 206
1969. 1 022 323
1970. 1 023 440
1971. 1 024 558
1972. 1 025 676
1973. 1 026 795
1974. 1 027 915
1975. 1 029 036
1976. 1 030 157
1977. 1 031 278
1978. 1 032 401
1979. 1 033 524
1980. 1 034 648
1981. 1 035 772
1982. 1 036 897
1983. 1 038 023
1984. 1 039 149
1985. 1 040 276
1986. 1 041 404
1987. 1 042 532
1988. 1 043 661
1989. 1 044 791
1990. 1 045 921
1991. 1 047 052
1992. 1 048 183
1993. 1 049 315
1994. 1 050 448
1995. 1 051 582
1996. 1 052 716
1997. 1 053 851
1998. 1 054 986
1999. 1 056 122
2000. 1 057 259
2001. 1 058 397
2002. 1 059 535
2003. 1 060 674
2004. 1 061 813
2005. 1 062 953
2006. 1 064 094
2007. 1 065 235
2008. 1 066 377
2009. 1 067 520
2010. 1 068 663
2011. 1 069 807
2012. 1 070 952
2013. 1 072 097
2014. 1 073 243
2015. 1 074 390
2016. 1 075 537
2017. 1 076 685
2018. 1 077 833
2019. 1 078 983
2020. 1 080 132
2021. 1 081 283
2022. 1 082 434
2023. 1 083 586
2024. 1 084 739
2025. 1 085 892
2026. 1 087 046
2027. 1 088 200
2028. 1 089 355
2029. 1 090 511
2030. 1 091 667
2031. 1 092 824
2032. 1 093 982
2033. 1 095 141
2034. 1 096 300
2035. 1 097 459
2036. 1 098 620
2037. 1 099 781
2038. 1 100 942
2039. 1 102 105
2040. 1 103 268
2041. 1 104 431
2042. 1 105 596
2043. 1 106 761
2044. 1 107 926
2045. 1 109 093
2046. 1 110 260
2047. 1 111 427
2048. 1 112 595
2049. 1 113 764
2050. 1 114 934
2051. 1 116 104
2052. 1 117 275
2053. 1 118 446
2054. 1 119 619
2055. 1 120 791
2056. 1 121 965
2057. 1 123 139
2058. 1 124 314
2059. 1 125 489
2060. 1 126 666
2061. 1 127 842
2062. 1 129 020
2063. 1 130 198
2064. 1 131 377
2065. 1 132 556
2066. 1 133 736
2067. 1 134 917
2068. 1 136 098
2069. 1 137 280
2070. 1 138 463
2071. 1 139 646
2072. 1 140 830
2073. 1 142 015
2074. 1 143 200
2075. 1 144 386
2076. 1 145 573
2077. 1 146 760
2078. 1 147 948
2079. 1 149 137
2080. 1 150 326
2081. 1 151 516
2082. 1 152 707
2083. 1 153 898
2084. 1 155 090
2085. 1 156 282
2086. 1 157 476
2087. 1 158 669
2088. 1 159 864
2089. 1 161 059
2090. 1 162 255
2091. 1 163 452
2092. 1 164 649
2093. 1 165 847
2094. 1 167 045
2095. 1 168 244
2096. 1 169 444
2097. 1 170 645
2098. 1 171 846
2099. 1 173 047
2100. 1 174 250
2101. 1 175 453
2102. 1 176 657
2103. 1 177 861
2104. 1 179 066
2105. 1 180 272
2106. 1 181 478
2107. 1 182 685
2108. 1 183 893
2109. 1 185 102
2110. 1 186 311
2111. 1 187 520
2112. 1 188 731
2113. 1 189 942
2114. 1 191 153
2115. 1 192 366
2116. 1 193 579
2117. 1 194 792
2118. 1 196 007
2119. 1 197 222
2120. 1 198 437
2121. 1 199 654
2122. 1 200 871
2123. 1 202 088
2124. 1 203 306
2125. 1 204 525
2126. 1 205 745
2127. 1 206 965
2128. 1 208 186
2129. 1 209 408
2130. 1 210 630
2131. 1 211 853
2132. 1 213 076
2133. 1 214 301
2134. 1 215 525
2135. 1 216 751
2136. 1 217 977
2137. 1 219 204
2138. 1 220 432
2139. 1 221 660
2140. 1 222 889
2141. 1 224 118
2142. 1 225 348
2143. 1 226 579
2144. 1 227 811
2145. 1 229 043
2146. 1 230 276
2147. 1 231 509
2148. 1 232 743
2149. 1 233 978
2150. 1 235 213
2151. 1 236 449
2152. 1 237 686
2153. 1 238 924
2154. 1 240 162
2155. 1 241 401
2156. 1 242 640
2157. 1 243 880
2158. 1 245 121
2159. 1 246 362
2160. 1 247 604
2161. 1 248 847
2162. 1 250 090
2163. 1 251 334
2164. 1 252 579
2165. 1 253 825
2166. 1 255 071
2167. 1 256 317
2168. 1 257 565
2169. 1 258 813
2170. 1 260 061
2171. 1 261 311
2172. 1 262 561
2173. 1 263 811
2174. 1 265 063
2175. 1 266 315
2176. 1 267 567
2177. 1 268 821
2178. 1 270 075
2179. 1 271 329
2180. 1 272 585
2181. 1 273 841
2182. 1 275 097
2183. 1 276 355
2184. 1 277 613
2185. 1 278 871
2186. 1 280 130
2187. 1 281 390
2188. 1 282 651
2189. 1 283 912
2190. 1 285 174
2191. 1 286 437
2192. 1 287 700
2193. 1 288 964
2194. 1 290 229
2195. 1 291 494
2196. 1 292 760
2197. 1 294 026
2198. 1 295 294
2199. 1 296 562
2200. 1 297 830
2201. 1 299 099
2202. 1 300 369
2203. 1 301 640
2204. 1 302 911
2205. 1 304 183
2206. 1 305 456
2207. 1 306 729
2208. 1 308 003
2209. 1 309 277
2210. 1 310 552
2211. 1 311 828
2212. 1 313 105
2213. 1 314 382
2214. 1 315 660
2215. 1 316 938
2216. 1 318 218
2217. 1 319 497
2218. 1 320 778
2219. 1 322 059
2220. 1 323 341
2221. 1 324 624
2222. 1 325 907
2223. 1 327 191
2224. 1 328 475
2225. 1 329 760
2226. 1 331 046
2227. 1 332 333
2228. 1 333 620
2229. 1 334 908
2230. 1 336 196
2231. 1 337 485
2232. 1 338 775
2233. 1 340 066
2234. 1 341 357
2235. 1 342 649
2236. 1 343 941
2237. 1 345 234
2238. 1 346 528
2239. 1 347 823
2240. 1 349 118
2241. 1 350 414
2242. 1 351 710
2243. 1 353 007
2244. 1 354 305
2245. 1 355 603
2246. 1 356 903
2247. 1 358 202
2248. 1 359 503
2249. 1 360 804
2250. 1 362 106
2251. 1 363 408
2252. 1 364 711
2253. 1 366 015
2254. 1 367 320
2255. 1 368 625
2256. 1 369 931
2257. 1 371 237
2258. 1 372 544
2259. 1 373 852
2260. 1 375 161
2261. 1 376 470
2262. 1 377 780
2263. 1 379 090
2264. 1 380 401
2265. 1 381 713
2266. 1 383 025
2267. 1 384 339
2268. 1 385 652
2269. 1 386 967
2270. 1 388 282
2271. 1 389 598
2272. 1 390 914
2273. 1 392 231
2274. 1 393 549
2275. 1 394 868
2276. 1 396 187
2277. 1 397 507
2278. 1 398 827
2279. 1 400 148
2280. 1 401 470
2281. 1 402 792
2282. 1 404 116Wydanych monet na 1 statystykę: 5 347 032 543.

Wydanych monet na 4 statystyki: 21 388 130 172.P.S. Przy okazji stworzyłem chyba najdłuższy post w historii tego forum :)

ToMójNick
#90495 Zmiany optyczne w drużynie

Napisane przez MiłoszGame w 30 październik 2013 - 07:05

WITAM!

Właśnie rozwiązałem zagadkę zmian optycznych, każda cecha drużyny zmienia coś innego

 

przykład:89afc460d77970b319d3912ce1265c0d_1.jpg

 

 

kwatera - zmienia wygląd stołu i rzeczy obok niego.

 

kwatera 10 - 12  Załączony plik  bez tytułu.PNG   138,24 KB   60 Ilość pobrań

 

kwatera 13 - 15  Załączony plik  bez tytułu 2.PNG   144,8 KB   33 Ilość pobrań

 

kwatera 16 - 18  Załączony plik  bez tytułu 3.PNG   136,57 KB   44 Ilość pobrań

 

kwatera 19 - 20  Załączony plik  bez tytułu 4.PNG   128,26 KB   44 Ilość pobrań

 

kwatera 21 - 24  Załączony plik  bez tytułu 5.PNG   93,75 KB   37 Ilość pobrań

 

kwatera 25 - 30  Załączony plik  bez tytułu 6.PNG   107,87 KB   34 Ilość pobrań

 

 

wyposażenie - zmienia wygląd telewizora i szafy.

 

wyposażenie 1 - 4  Załączony plik  bez tytułu y.PNG   79,09 KB   25 Ilość pobrań

 

wyposażenie 5 - 11   Załączony plik  bez tytułu 2 y.PNG   65,93 KB   20 Ilość pobrań

 

wyposażenie 13 - 24  Załączony plik  bez tytułu 3 y.PNG   84,35 KB   33 Ilość pobrań

 

wyposażenie 25 - 36  Załączony plik  bez tytułu 4 y.PNG   98,73 KB   32 Ilość pobrań

 

wyposażenie 37 - 49  Załączony plik  bez tytułu 5 y.PNG   103,58 KB   26 Ilość pobrań

 

wyposażenie 50 - 50  Załączony plik  bez tytułu 6 y.PNG   120,95 KB   27 Ilość pobrań

 

popularność zmienia wygląd tablicy po lewej stronie

 

popularność  1 - 4  Załączony plik  bez tytułu a.PNG   41,92 KB   21 Ilość pobrań

 

popularność  5 - 11 Załączony plik  bez tytułu b.PNG   37,81 KB   17 Ilość pobrań

 

popularność  12 - 24 Załączony plik  bez tytułu c.PNG   43,13 KB   19 Ilość pobrań

 

popularność  25 - 36 Załączony plik  bez tytułu d.PNG   44,68 KB   23 Ilość pobrań

 

popularność  37 - 49 Załączony plik  bez tytułu e.PNG   37,34 KB   22 Ilość pobrań

 

popularność  50 - 50  Załączony plik  bez tytułu f.PNG   38,29 KB   22 Ilość pobrań

 

motywacja zmienia wygląd przedmiotów w prawym, górnym rogu

 

motywacja  1 - 4  Załączony plik  bez tytułux.PNG   33,77 KB   16 Ilość pobrań

 

motywacja  5 - 11 Załączony plik  bez tytułux 2.PNG   44,78 KB   21 Ilość pobrań

 

motywacja  12 - 24  Załączony plik  bez tytułux 3.PNG   33,16 KB   23 Ilość pobrań

 

motywacja  25 - 36  Załączony plik  bez tytułux 4.PNG   28,73 KB   27 Ilość pobrań

 

motywacja  37 - 49 Załączony plik  bez tytułux 5.PNG   37,16 KB   21 Ilość pobrań

 

motywacja  50 - 50  Załączony plik  bez tytułux 6.PNG   40,21 KB   20 Ilość pobrań

_________________________________________________________________________________

 

 

Są też ogólne zmiany optyczne (zmieniają podłogę, sufit, ściany i bohaterów w drużynie)

 

gdy drużyna osiągnie wymaganą ilość rozwoju to wyskoczy komunikat, że nastąpiły zmiany optyczne.

 

ogólne zmiany:

 

8%   (10%)   rozwoju8dca465ff537cf81f18355583d2f8eb4_1.jpg

23% (25%)   rozwoju28b44a9d734639c6fb2800ec107174e3_1.jpg

48% (50%)   rozwoju 5c0ca3c67b24f716bb747cda7c5e6c22_1.jpg

73% (75%)   rozwoju

98% (100%) rozwoju

 

 

                                                                                                                                                                               Made by MlłoszGame      
#13 Wzór statystyk - przedmioty

Napisane przez Desir w 11 kwiecień 2012 - 08:27

Wzór nie jest w 100% pewny jednak został wielokrotnie sprawdzany.

Na początek, ile atrybutów mogą mieć poszczególne przedmioty?

Zwyczajny: Kilka różnych statystyk ograniczających się od 1 do 2.
Rzadki: Kilka różnych statystyk ograniczających się od 2 do 3.
Epicki: Kilka różnych statystyk ograniczających się od 2 do 4.


Ile najwięcej przedmiot może mieć jednej staystyki?

Oto wzór:

(Poziom x 3) +/- max 25

Przykład (zakladając że mamy 100 poziom) zdobywamy buty ze statystyką do inteligencji:
(100 x 3) + 25 = 325 (maksimum buty będą miały 325 inteligencji)
(100 x 3) - 25 = 275 (minimum buty będą miały 275 inteligencji)


#80849 oś forumowa

Napisane przez Tajniak01 w 01 wrzesień 2013 - 19:47

Witajcie!

Jak mówiłem, zrobię oś forumową. Oto i ona:

w3z0.png
#98163 Kupony

Napisane przez Wosko w 14 grudzień 2013 - 18:27

Witam,
W tym temacie możemy dzielić się między sobą kuponami. Jest to nie obowiązkowe, ale jaki miły gest i wsparcie dla innych graczy. Proszę nie dodawać tutaj "kuponów", które sami sobie napisaliście, aby uniknąć wszelkich nieporozumień.
Ja zacznę pierwszy.

93qrqtx48x9e266 - kod na pasek

PS:
Wszelkie błędne kupony będą usuwane.

Pozdrawiam :D


#157824 Zasady prezentacji drużyny

Napisane przez *Kamil* w 18 kwiecień 2015 - 06:20

Zasady przedstawione w niniejszym dokumencie są tylko zasadami doradczymi, o ile nie będą prowadzić do blokady konta, niestosowanie się do zalecanych procedur może doprowadzić do usunięcia tematu, a wszystkie pozostałe zasady forum dotyczące spamu, reklamy, nieodpowiedniego zachowania itd. nadal obowiązują zgodnie z normalnymi zasadami.

 

Aby prezentacja twojej drużyny była ważna, musi zawierać następujące zasady.

Są to:

 

- Tytuł tematu musi zawierać nazwę drużyny

(np. Zwycięzcy). Wszelkie inne treści ( np.
Zwycięzcy - Rekrutują) mogą być i będą usuwane przez zespół moderujący.

 

- Główna część prezentacji drużyny musi zawierać poziom rozwoju drużyny podany szczegółowo. Jeśli drużyna jest rozwinięta w 100%, ta informacja jest wystarczająca.

 

Na przykład:

Kwatera: 15
Wyposażenie: 24
Popularność: 43
Motywacja: 50

lub

Nasza drużyna jest w pełni rozwinięta

 

Zasady prezentacji gracza

 

Prezentacja gracza powinna zawierać następujące zasady, by była ważna:

 

- Główny temat musi zawierać nazwę gracza  np. NajlepszyGraczaEver ). Każda inna treść ( np. NajlepszyGraczEver - Szuka drużyny ) może być i będzie usuwana przez zespół moderujący.

 

- Główna część prezentacji gracza musi zawierać aktualny level gracza.

 

Zalecenia

 

Oprócz wyżej wymienionych zasad, które muszą być przestrzegane, zalecamy również podać następujące dane, gdy opublikujesz prezentacje gracza/drużyny. Te dane są dobrowolne, ale znacznie zwiększą szanse na znalezieenie tego, czego szukasz.

 

Drużyna

 

- Zasady twojej drużyny.

 

-Lider zespołu lub osoba odpowiedzialna za rekrutacje.

 

-Minimalny i/lub maksymalny level gracza w celu ubiegania się dojścia do drużyny.

 

-Czy pojedynki pomiędzy graczami w drużynie są akceptowane.

 

-Minimalne wymagania we wspomagaczach jakie gracz musi posiadać.

 

-Czy gracz musi przekazywać walutę premium do drużyny.

 

PRZYKŁAD

 

Zasady twojej drużyny:
*Nie używamy obraźliwych słów między członkami drużyny
*Wszyscy gracze muszą traktować przywódcę z szacunkiem.
*Musisz logować się każdego dnia, by nie zostać wyrzuconym.
*Pojedynki między członkami w drużynie są zabronione.
*Każdego dnia musi zostać dokonane przekazanie do drużyny.
*itd

Dowódca: MrPerfect

Proszę składać podania, jeśli masz 50 level lub wyższy

i tak dalej

 

Gracz

 

-Jak często grasz.

 

-Ilu masz towarzyszy

 

-Rodzaje wspomagaczy jakich używasz

 

-Czy jesteś oponkowiczem czy nie.

 

PRZYKŁAD

 

Dostępność: Gram każdego dnia prócz Niedziel.
Towarzysze: 8
Wspomagacze: Nigdy nie kupuje wspomagaczy
Oponki: Kupuje 100 oponek każdego miesiąca.

i tak dalej

 
#13998 Najczęściej zadawane pytania

Napisane przez Fricooo w 18 lipiec 2012 - 10:30

Tutaj będę dodawał najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
Jeżeli uważacie, że brakuje tu jakiegoś pytania wyślijcie mi je na PW, a ja edytuje temat i je dodam :]

Pojedynki

1. Czy można zobaczyć swoje dawniejsze pojedynki ?
Odp. Jeżeli usuwasz listę na bieżąco to nie, a jeżeli tego nie robisz to wystarczy, że zaznaczysz walkę którą chcesz zobaczyć i klikniesz na "Obejrzyj walkę".
2. Czy jak ktoś nas zaatakuje to czy dostajemy kasę za zwycięstwo czy tylko honor?
Odp. Jeżeli ktoś cię zaatakuje to dostajesz tylko honor, pieniądze dostajemy tylko w przypadku, gdy my wykonamy atak.
3. Czy obrońca ma większe szanse na zwycięstwo niż atakujący?
Odp. Nie, wszystkie ataki są losowe, podobnie jak losowe jest to kto zaczyna walkę.
Warto jednak zwrócić uwagę na to, że nawet jeśli średnie obrażenia mamy większe od przeciwnika, to jego ciosy mogą być silniejsze za sprawą większej ilości siły ( gdyż nie zawsze siła przekłada się na średnie obrażenia ).


Oponki

1. Co zrobić, jeżeli kupiłem oponki i ich nie otrzymałem?
Odp. Jedynym możliwym sposobem jest zgłoszenie tej sprawy ze szczegółowym opisem na support. Znajdziemy go pod linkiem TUTAJ.
2. Czy da się otrzymać darmowe oponki?
Odp. Tak, jest szansa, że otrzymasz darmowe oponki z misji, bohaterskich czynów lub z zaatakowania gracza na arenie.
3. Dlaczego nie dostałem oponek za potwierdzenie konta?
Odp. Jeżeli wcześniej już potwierdziłaś konto i dostałaś oponki to nie dostaniesz ich po raz kolejny. Jest to jednorazowy bonus.
Natomiast jeżeli nie dostałaś ich w ogóle napisz do supportu. Administratorzy sprawdzą czy konto jest potwierdzone oraz czy otrzymałaś dziesięć ciastek.


Drużyna

1. Melony zużywają się podczas obrony, czy tylko podczas ataku?
Odp. Nie ma znaczenia kiedy kupicie melony są one wykorzystywane zawsze kiedy zostaje Wam 5 ostatnich osób z drużyny (nieważne czy to atak, czy obrona) i uderzają dodatkowym atakiem.

Inne

1. Dlaczego gra zamula/mam lagi?
Odp. Gra czasem się zamula, są to prace na serwerze, także każdy ma ten sam problem o danych godzinach. Ogółem gra chodzi zawsze płynnie.


#98813 Konkurs na Świąteczny Tekst

Napisane przez ala1212 w 21 grudzień 2013 - 11:35

„Jak mój bohater uratował święta”

 

     Właśnie zbliżały się święta Bożego Narodzenia. Śniegu nie było na całym świecie. Święty Mikołaj był wielce zmartwiony tym, że nie będzie mógł rozdać dzieciom prezentów. Właśnie wtedy zjawił się ktoś, kto rozwiązał świąteczny problem.

         Była to CrazyAli ze swoimi wiernymi pomocnikami z HeroZero:

Dawiddy, hevcio, toto, TzwBoba, franki3, Horacy77777, wojownikxxx, asiulka1000 i SzymonBOSS, na których czele stała poloedi z ZywyZgon666. Widzieli, co działo się na świecie, ale nie wiedzieli jak temu zaradzić. Myśleli o tym całymi dniami i nocami. Byli świadomi tego, że gdy nie uda im się uratować Bożego Narodzenia, wiara w Świętego Mikołaja legnie w gruzach. Bali się tego.

Rano 23 grudnia wybrali się do dużych miast, zobaczyć jak wygląda sytuacja. Ku ich zaskoczeniu ludzie nie byli smutni. Wręcz przeciwnie, widzieli w ludziach tę radość jutrzejszych świąt. Nagle bohaterowie wpadli na świetny pomysł, jak pomóc Mikołajowi. Czym prędzej udali się do niego.
- Święty Mikołaju – zaczęła CrazyAli.

- Mamy fantastyczny pomysł jak możemy Ci pomóc – odrzekła poloedi.

- Słucham was – z zafascynowaniem odpowiedział święty.

- Masz może trochę pyłu do latania dla reniferów? – zapytała asiulka1000.

- Oczywiście mam, a po co wam? – odparł Mikołaj.

- A mógłbyś dać nam trochę, tak, aby starczyło dla nas wszystkich? – dodała ZywyZgon666.

- Dobrze, a wytłumaczycie mi o co chodzi w tym „waszym planie”? – dopytywał Mikołaj.

Wtedy CrazyAli wraz z pomocnikami wytłumaczyła Świętemu, co wspólnie planowali.

Następnego poranka, gdy prezenty były w pełni popakowane w worach, bohaterowie wyruszyli na akcję. Zaczęli od Nowego Yorku. Później odwiedzili Paryż, a tam czekała na nich niespodzianka. Musieli pomóc miastu, gdyż na wieży Eilfla byli zamachowcy. Zespół ruszył do ataku. W niespełna dziesięć minut rozprawili się z nimi. Nagle wojownikxxx zorientował się, że na czubku znajduje się tykająca bomba. Wtedy TzwBoba ruszył na wieżę, i udało mu się ją rozbroić. Następnie wyruszyli w dalszą drogę. Martwili się, że mogą nie zdążyć do wszystkich domów na czas, dlatego rozdzielili się. Asiulka1000, Dawidd i toto ruszyli na północ.

Franki3, Horacy77777 i ZywyZgon666 polecieli na południe. CrazyAli, poloedi i hevcio wyruszyli w kierunku zachodnim, więc reszcie nie pozostało nic innego jak udać się na wschód. Pod koniec rozdawania porwali Crazy Ali, poloedi i hevcia do niewoli. Nie wiedzieli, co teraz zrobić i nie mieli jak wezwać pomoc. Reszta zespołu wyruszyła na biegun północny.

- Mikołaju! Porwali Crazy Ali, poloedi i hevcia, co mamy robić. – krzyczała, że łzami w oczach ZywyZgon666.

- Lecimy ich szukać. Renifery na pewno wyczują magiczny pył. W drogę. – szybko, odpowiedział Święty Mikołaj.

Ekipa ratunkowa ze Zgonem na przedzie ruszyła tak szybko jak mogły renifery. Nie trwało to długo, gdy reny wyczuły pył. Wparowali do mieszkania porywacza, zostawili rózgę i wrócili do Laponii. Mikołaj zadowolony z uratowania świąt bożego narodzenia mianował ich super bohaterami, a ich zespół nazwał „The Rebels”. Jeszcze tego samego dnia spadł śnieg na całym świecie. Od tamtej pory byli nierozłączni. The Rebels zadowoleni wrócili do swojej nory i aż po dzień dzisiejszy walczą wspólnie o lepszy świat.

Postawa Crazy Ali i jej pomocników jest godna podziwu. Uważam, że gdyby nie oni święta straciłyby swój magiczny charakter.

 

 

 

 

Świat: pl5

Nick: CrazyAli
#186106 TOP50 POD WZGLĘDEM POZIOMÓW W POLSCE

Napisane przez ala1212 w 06 styczeń 2016 - 19:13

Tak na dzień 24.12.2022 r prezentuje się TOP50 pod względem poziomów na polskich serverach.

 

 

uZyxlLU.jpg

 

 

*Mam nadzieje, że wszystko dobrze spisałam*

 

Temat w miarę możliwości i czasu uzupełniany będzie co około 2 tygodnie.
#239874 Wiele świątecznych atrakcji już od 1 grudnia!

Napisane przez Scottie w 28 listopad 2017 - 19:03

Witajcie Drodzy Bohaterowie,

Jak wszyscy wiemy, zbliża się adwent. Z niecierpliwością oczekują go również mieszkańcy Humphreydale.

Ze względu na Boże Narodzenie, w grudniu czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji:
- w sumie 41 różnych przedmiotów nawiązujących do świąt,
- 3 sety zimowe,
- zestaw broni (broń oraz rzutki),
- 3 zupełnie nowe przedmioty,

- dwaj towarzysze, Pingu oraz Frosty ze specjalnymi umiejętnościami kolejno na 10 i 30 poziomie,

ORAZ: dwa eventy, tydzień podwajania, specjalne misje świąteczne oraz czekający na Ciebie podstępny łotr!

Tutaj - na forum - tak jak co roku będziesz mógł otwierać codziennie nowe okienko w kalendarzu adwentowym, który skrywa różne nagrody.

Tego wszystkiego i więcej możesz spodziewać się w grudniu!

Życzymy Ci pogodnego, spokojnego sezonu świątecznego.

Bawcie się dobrze!


#181812 Spis bohaterskich czynów po aktualizacji z dnia 24.11.2015

Napisane przez ala1212 w 12 grudzień 2015 - 23:38

SPIS BOHATERSKICH CZYNÓW

 

SPXPbl5.jpg

5H9n1lC.jpg

 

429680527_122099718686224805_43944101832

 

 

+ Dowód bohaterstwa - potwierdź swoje konto - przedmiot

(czyn którego nie ma rejestrując się na fb/aplikacji/steamie)
#199529 Ilość XP potrzebna do osiągnięcia następnego poziomu, całkowita ilość zdobyte...

Napisane przez ToMójNick w 03 maj 2016 - 16:33

Witam. :)
Następny mój po
http://forum.pl.hero...-za-monety/ oraz
http://forum.pl.hero...jnych-levelach/
temat z liczbami występującymi w HZ.
 
Teraz dość łatwo osoby, które nie wiedziały jaką stratę czy przewagę mają do innych postaci, będą mogły to sprawdzić. Wystarczy odszukać ile XP potrzebowała ta osoba do swojego poziomu, a ile my. I odjąć jedną liczbę od drugiej. Proste? :)
 
Kolejno w kolumnach:
Poziom   Potrzebna ilość XP do wbicia tego poziomu   Całkowity XP na początku tego poziomu   Tytuł dla postaci męskiej   Tytuł dla postaci żeńskiej
 
1      0             0               Frajer z Sąsiedztwa    Lansiara z Sąsiedztwa
2      547         547           Dzielnicowy Frajer    Dzielnicowa Lansiara
3      911         1 458        Frajer Tercji    Lansiara Tercji
4      1 276      2 734        Okoliczny Frajer    Okoliczna Lansiara
5      1 640      4 374        Mocno Obciachowy Chojrak    Mocno Obciachowa Chojraczka
6      2 005      6 379        Chojrak na Etapie Przejściowym    Chojraczka na Etapie Przejściowym
7      2 369      8 748        Gorliwy Chojrak    Gorliwa Chojraczka
8      2 734      11 482      Naprawdę Gorliwy Chojrak    Naprawdę Gorliwa Chojraczka
9      3 098      14 580      Ekscentryczny Freak    Ekscentryczny Freak
10    3 463      18 043      Freak do Uniknięcia    Freak do Uniknięcia
11    3 827      21 870      Ciężki do Uniknięcia Freak    Ciężki do Uniknięcia Freak
12    4 192      26 062      Freak Nie do Uniknięcia    Freak Nie do Uniknięcia
13    4 556      30 618      Naczelny Nerd    Naczelny Nerd
14    4 921      35 539      Naczelny Nerd z Dobrymi Pomysłami    Naczelny Nerd z Dobrymi Pomysłami
15    5 285      40 824      Prospołeczny Naczelny Nerd    Prospołeczny Naczelny Nerd
16    5 650      46 474      Prospołeczny Naczelny Nerd 2.0 Deluxe Beta    Prospołeczny Naczelny Nerd 2.0 Deluxe Beta
17    6 014      52 488      Pracowity Typ w Zabawnych Fatałaszkach    Pracowite Dziewczę w Zabawnych Fatałaszkach
18    6 379      58 867      Usłużny Facet w Zabawnych Fatałaszkach    Usłużna Kobieta w Zabawnych Fatałaszkach
19    6 743      65 610      Bardzo Uczynny Facet w Zabawnych Fatałaszkach    Bardzo Uczynna Dama w Zabawnych Fatałaszkach
20    7 108      72 718      Ofiarny Dobry Człowiek w Zabawnych Fatałaszkach    Ofiarny Dobry Człowiek w Zabawnych Fatałaszkach
21    7 472      80 190      Stróż Potulnych Owieczek    Stróż Potulnych Owieczek
22    7 837      88 027      Stróż Własnego Garażu    Stróż Własnego Garażu
23    8 201      96 228      Stróż Obcych Garażów    Stróż Obcych Garażów
24    8 566      104 794    Stróż Dachów Miasta    Stróż Dachów Miasta
25    8 930      113 724    Ktoś, z Kim Można by się Liczyć    Ktoś, z Kim Można by się Liczyć
26    9 295      123 019    Ktoś, z Kim Można się Liczyć    Ktoś, z Kim Można się Liczyć
27    9 659      132 678    Ktoś, z Kim Trzeba się Liczyć    Ktoś, z Kim Trzeba się Liczyć
28    10 024    142 702    Ktoś, z Kim Naprawdę Trzeba się Liczyć    Ktoś, z Kim Naprawdę Trzeba się Liczyć
29    10 388    153 090    Przyjazny Człowiek z Wątpliwymi Zamiarami    Przyjazny Człowiek z Wątpliwymi Zamiarami
30    10 753    163 843    Przyjazny Człowiek z Dobrymi Zamiarami    Przyjazny Człowiek z Dobrymi Zamiarami
31    11 117    174 960    Przyjazny Człowiek z bardzo Szlachetnymi Planami    Przyjazny Człowiek z bardzo Szlachetnymi Planami
32    11 482    186 442    Przyjazny Człowiek Dzielnego Niesienia Pomocy    Przyjazny Człowiek Dzielnego Niesienia Pomocy
33    11 846    198 288    Zamaskowany Ten-Jak-Mu-Tam-Było?    Zamaskowana Ta-Jak-Jej-Tam-Było?
34    12 211    210 499    Już często Widywany Ten-Jak-Mu-Tam-Było?    Już często Widywana Ta-Jak-Jej-Tam-Było?
35    12 575    223 074    Prawie Zapamiętany Ten-Jak-Mu-Tam-Było?    Prawie Zapamiętana Ta-Jak-Jej-Tam-Było?
36    12 940    236 014    Przypomniany Przecież-Go-Znam!    Przypomniana Przecież-Ją-Znam!
37    13 304    249 318    Dziwaczny Człowiek w Pelerynie    Dziwaczny Człowiek w Pelerynie
38    13 669    262 987    Sympatyczny Człowiek w Pelerynie    Sympatyczny Człowiek w Pelerynie
39    14 033    277 020    Względnie Imponujący Człowiek w Pelerynie    Względnie Imponujący Człowiek w Pelerynie
40    14 398    291 418    Absolutnie Imponujący Człowiek w Pelerynie    Absolutnie Imponujący Człowiek w Pelerynie
41    14 762    306 180    Wnoszący Propozycję Rozwiązania Problemu    Wnosząca Propozycję Rozwiązania Problemu
42    15 127    321 307    Przywracający Normalność Dnia Codziennego    Przywracająca Normalność Dnia Codziennego
43    15 491    336 798    Zaprowadzający Spokój i Porządek    Zaprowadzająca Spokój i Porządek
44    15 856    352 654    Ten, Który Zaprowadza Prawo i Wolność    Ta, Która Zaprowadza Prawo i Wolność
45    16 220    368 874    Wróg Przestępczości    Wróg Przestępczości
46    16 585    385 459    Wróg Przestępczości Zorganizowanej    Wróg Przestępczości Zorganizowanej
47    16 949    402 408    Wróg Przestępczości dobrze Zorganizowanej    Wróg Przestępczości dobrze Zorganizowanej
48    17 314    419 722    Wróg Publiczny Wszystkich Złoczyńców    Wróg Publiczny Wszystkich Złoczyńców
49    17 678    437 400    Obrońca Słusznej Sprawy    Obrończyni Słusznej Sprawy
50    18 043    455 443    Obrońca Prawa    Obrończyni Prawa
51    18 407    473 850    -    -
52    18 772    492 622    Obrońca Prawa i Porządku    Obrończyni Prawa i Porządku
53    19 136    511 758    -    -
54    19 501    531 259    Obrońca Prawa, Porządku i nie tylko    Obrończyni Prawa, Porządku i nie tylko
55    19 865    551 124    -    -
56    20 230    571 354    Ekspert ds. Niebezpiecznych Trików    Ekspertka ds. Niebezpiecznych Trików
57    20 594    591 948    -    -
58    20 959    612 907    Ekspert ds. Genialnego Show    Ekspertka ds. Genialnego Show
59    21 323    634 230    -    -
60    21 688    655 918    Ekspert ds. całkiem Wielkiego Kina    Ekspertka ds. całkiem Wielkiego Kina
61    22 052    677 970    -    -
62    22 417    700 387    Ekspert ds. Caaaaaałkiem Wielkiego Kina    Ekspertka ds. Caaaaaałkiem Wielkiego Kina
63    22 781    723 168    -    -
64    23 146    746 314    Idol Małych Dzieci    Idol Małych Dzieci
65    23 510    769 824    -    -
66    23 875    793 699    Idol Dorastających Nastolatków    Idolka Dorastających Nastolatków
67    24 239    817 938    -    -
68    24 604    842 542    Idol wszystkich Kowalskich i Nowaków    Idol wszystkich Kowalskich i Nowaków
69    24 968    867 510    -    -
70    25 333    892 843    Idol wielu Dobrych Ludzi    Idol wielu Dobrych Ludzi
71    25 697    918 540    -    -
72    26 062    944 602    Wybawca Dnia    Wybawczyni Dnia
73    26 426    971 028    -    -
74    26 791    997 819    Ratownik Tygodnia    Ratowniczka Tygodnia
75    27 155    1 024 974    -    -
76    27 520    1 052 494    Wybawca w Potrzebie    Wybawczyni w Potrzebie
77    27 884    1 080 378    -    -
78    28 249    1 108 627    Ratownik z Medalem Uznania    Ratowniczka z Medalem Uznania
79    28 613    1 137 240    -    -
80    28 978    1 166 218    Półetatowy Pogromca Przestępców    Półetatowa Pogromczyni Przestępców
81    29 342    1 195 560    -    -
82    29 707    1 225 267    Pełnoetatowy Pogromca Przestępców    Pełnoetatowa Pogromczyni Przestępców
83    30 071    1 255 338    -    -
84    30 436    1 285 774    Pogromca Przestępców w Czasie Kryzysu    Pogromczyni Przestępców w Czasie Kryzysu
85    30 800    1 316 574    -    -
86    31 165    1 347 739    Zwalczający Przestępców - i to zawsze!    Zwalczająca Przestępców - i to zawsze!
87    31 529    1 379 268    -    -
88    31 894    1 411 162    Obrońca Nic nie Znaczących Osób    Obrończyni Nic nie Znaczących Osób
89    32 258    1 443 420    -    -
90    32 623    1 476 043    Obrońca Ważnych Osób    Obrończyni Ważnych Osób
91    32 987    1 509 030    -    -
92    33 352    1 542 382    Obrońca Wielu bardzo Ważnych Osób    Obrończyni Wielu bardzo Ważnych Osób
93    33 716    1 576 098    -    -
94    34 081    1 610 179    Obrońca Wielu niesamowicie Ważnych Prezydentów    Obrończyni Wielu niesamowicie Ważnych Prezydentów
95    34 445    1 644 624    -    -
96    34 810    1 679 434    Zwykły Łowca Łotrów    Zwykła Łowczyni Łotrów
97    35 174    1 714 608    -    -
98    35 539    1 750 147    Godny Pochwały Łowca Łotrów    Godna Pochwały Łowczyni Łotrów
99    35 903    1 786 050    -    -
100    36 268    1 822 318    Często Chwalony Łowca Łotrów    Często Chwalona Łowczyni Łotrów
101    36 632    1 858 950    -    -
102    36 997    1 895 947    Chwalony i Uwielbiany Łowca Łotrów    Chwalona i Uwielbiana Łowczyni Łotrów
103    37 361    1 933 308    -    -
104    37 726    1 971 034    Ociekający Stereotypami Mściciel    Ociekająca Stereotypami Mścicielka
105    38 090    2 009 124    -    -
106    38 455    2 047 579    Ceniony Mściciel    Ceniona Mścicielka
107    38 819    2 086 398    -    -
108    39 184    2 125 582    Godny Podziwu Mściciel    Godna Podziwu Mścicielka
109    39 548    2 165 130    -    -
110    39 913    2 205 043    Godny Podziwu Mściciel Wielkiej Zemsty    Godna Podziwu Mścicielka Wielkiej Zemsty
111    40 277    2 245 320    -    -
112    40 642    2 285 962    Znana, naprawdę Dobra Osoba    Znana, naprawdę Dobra Osoba
113    41 006    2 326 968    -    -
114    41 371    2 368 339    Bardzo Znana, naprawdę Uczciwa Osoba    Bardzo Znana, naprawdę Uczciwa Osoba
115    41 735    2 410 074    -    -
116    42 100    2 452 174    Szeroko Znana, na wskroś Dobra Osoba    Szeroko Znana, na wskroś Dobra Osoba
117    42 464    2 494 638    -    -
118    42 829    2 537 467    Szeroko Znana, Bohaterska Osoba    Szeroko Znana, Bohaterska Osoba
119    43 193    2 580 660    -    -
120    43 558    2 624 218    Cheesman    Cheeswoman
121    43 922    2 668 140    -    -
122    44 287    2 712 427    Cupcakman    Cupcakewoman
123    44 651    2 757 078    -    -
124    45 016    2 802 094    Capeman    Capewoman
125    45 380    2 847 474    -    -
126    45 745    2 893 219    Donutman    Donutwoman
127    46 109    2 939 328    -    -
128    46 474    2 985 802    Bohater w Trakcie Edukacji    Bohaterka w Trakcie Edukacji
129    46 838    3 032 640    -    -
130    47 203    3 079 843    Bohater w Trakcie Kursu po Kolokwium Zaliczeniowym    Bohaterka w Trakcie Kursu po Kolokwium Zaliczeniowym
131    47 567    3 127 410    -    -
132    47 932    3 175 342    Bohater z Ukończonym Kursem na Bohatera    Bohaterka z Ukończonym Kursem na Bohatera
133    48 296    3 223 638    -    -
134    48 661    3 272 299    Bohater z Tytułem Mistrza i Wzorowym Świadectwem    Bohaterka z Tytułem Mistrza i Wzorowym Świadectwem
135    49 025    3 321 324    -    -
136    49 390    3 370 714    Bohater 08/15    Bohaterka 08/15
137    49 754    3 420 468    -    -
138    50 119    3 470 587    Bohater 24/7    Bohaterka 24/7
139    50 483    3 521 070    -    -
140    50 848    3 571 918    Bohater 007    Bohaterka 007
141    51 212    3 623 130    -    -
142    51 577    3 674 707    1 dość Dobry Bohater    1 dość Dobra Bohaterka
143    51 941    3 726 648    -    -
144    52 306    3 778 954    Kapitan Stereotypowski    Kapitan Stereotypowska
145    52 670    3 831 624    -    -
146    53 035    3 884 659    Kapitan Super    Kapitan Super
147    53 399    3 938 058    -    -
148    53 764    3 991 822    Kapitan Super Duper    Kapitan Super Duper
149    54 128    4 045 950    -    -
150    54 493    4 100 443    Captain Super Duper Reloaded    Captain Super Duper Reloaded
151    54 857    4 155 300    -    -
152    55 222    4 210 522    -    -
153    55 586    4 266 108    Bohater bez Licencji    Bohaterka bez Licencji
154    55 951    4 322 059    -    -
155    56 315    4 378 374    -    -
156    56 680    4 435 054    Bohater z Licencją Wędkarską    Bohaterka z Licencją Wędkarską
157    57 044    4 492 098    -    -
158    57 409    4 549 507    -    -
159    57 773    4 607 280    Bohater z Licencją na Szpiegowanie    Bohaterka z Licencją na Szpiegowanie
160    58 138    4 665 418    -    -
161    58 502    4 723 920    -    -
162    58 867    4 782 787    Bohater z Licencją na Bycie Bohaterem    Bohaterka z Licencją na Bycie Bohaterską
163    59 231    4 842 018    -    -
164    59 596    4 901 614    -    -
165    59 960    4 961 574    Nosiciel Tytułu Wysokiego Uznania    Nosicielka Tytułu Wysokiego Uznania
166    60 325    5 021 899    -    -
167    60 689    5 082 588    -    -
168    61 054    5 143 642    Nosiciel Tytułu Niezwykłego Honoru    Nosicielka Tytułu Niezwykłego Honoru
169    61 418    5 205 060    -    -
170    61 783    5 266 843    -    -
171    62 147    5 328 990    Nosiciel Tytułu Ekstremalnej Sławy    Nosicielka Tytułu Ekstremalnej Sławy
172    62 512    5 391 502    -    -
173    62 876    5 454 378    -    -
174    63 241    5 517 619    Nosiciel Tytułu Absolutnie Imponującego    Nosicielka Tytułu Absolutnie Imponującej
175    63 605    5 581 224    -    -
176    63 970    5 645 194    -    -
177    64 334    5 709 528    Bohater Dnia    Bohaterka Dnia
178    64 699    5 774 227    -    -
179    65 063    5 839 290    -    -
180    65 428    5 904 718    Bohater Tygodnia    Bohaterka Tygodnia
181    65 792    5 970 510    -    -
182    66 157    6 036 667    -    -
183    66 521    6 103 188    Bohater Miesiąca    Bohaterka Miesiąca
184    66 886    6 170 074    -    -
185    67 250    6 237 324    -    -
186    67 615    6 304 939    Bohater Roku    Bohaterka Roku
187    67 979    6 372 918    -    -
188    68 344    6 441 262    -    -
189    68 708    6 509 970    Postrach Gangów    Postrach Gangów
190    69 073    6 579 043    -    -
191    69 437    6 648 480    -    -
192    69 802    6 718 282    Postrach Łotrów    Postrach Łotrów
193    70 166    6 788 448    -    -
194    70 531    6 858 979    -    -
195    70 895    6 929 874    Postrach Naczelnych Łotrów    Postrach Naczelnych Łotrów
196    71 260    7 001 134    -    -
197    71 624    7 072 758    -    -
198    71 989    7 144 747    -    -
199    72 353    7 217 100    -    -
200    72 718    7 289 818    Yoyostrach    Yoyostrach
201    73 082    7 362 900    -    -
202    73 447    7 436 347    -    -
203    73 811    7 510 158    -    -
204    74 176    7 584 334    -    -
205    74 540    7 658 874    Bohater na Nalepkach Kolekcjonerskich    Bohaterka na Nalepkach Kolekcjonerskich
206    74 905    7 733 779    -    -
207    75 269    7 809 048    -    -
208    75 634    7 884 682    -    -
209    75 998    7 960 680    -    -
210    76 363    8 037 043    Bohater na Specjalnych Znaczkach Pocztowych    Bohaterka na Specjalnych Znaczkach Pocztowych
211    76 727    8 113 770    -    -
212    77 092    8 190 862    -    -
213    77 456    8 268 318    -    -
214    77 821    8 346 139    -    -
215    78 185    8 424 324    Bohater na Specjalnych Monetach    Bohaterka na Specjalnych Monetach
216    78 550    8 502 874    -    -
217    78 914    8 581 788    -    -
218    79 279    8 661 067    -    -
219    79 643    8 740 710    -    -
220    80 008    8 820 718    Bohater na Banknotach    Bohaterka na Banknotach
221    80 372    8 901 090    -    -
222    80 737    8 981 827    -    -
223    81 101    9 062 928    -    -
224    81 466    9 144 394    -    -
225    81 830    9 226 224    Prawa Ręka Policji    Prawa Ręka Policji
226    82 195    9 308 419    -    -
227    82 559    9 390 978    -    -
228    82 924    9 473 902    -    -
229    83 288    9 557 190    -    -
230    83 653    9 640 843    Prawa i Lewa Ręka Policji    Prawa i Lewa Ręka Policji
231    84 017    9 724 860    -    -
232    84 382    9 809 242    -    -
233    84 746    9 893 988    -    -
234    85 111    9 979 099    -    -
235    85 475    10 064 574    Prawa Ręka Anti Yoyodyne Agency (AnYA)    Prawa Ręka Anti Yoyodyne Agency (AnYA)
236    85 840    10 150 414    -    -
237    86 204    10 236 618    -    -
238    86 569    10 323 187    -    -
239    86 933    10 410 120    -    -
240    87 298    10 497 418    Prawa i Lewa Ręka Wszystkich Stróży Prawa    Prawa i Lewa Ręka Wszystkich Stróży Prawa
241    87 662    10 585 080    -    -
242    88 027    10 673 107    -    -
243    88 391    10 761 498    -    -
244    88 756    10 850 254    -    -
245    89 120    10 939 374    Pan Humphreydale    Pan Humphreydale
246    89 485    11 028 859    -    -
247    89 849    11 118 708    -    -
248    90 214    11 208 922    -    -
249    90 578    11 299 500    -    -
250    318 752    11 618 252    Dr Downtown    Pani dr Downtown
251    322 768    11 941 020    -    -
252    326 807    12 267 827    -    -
253    330 868    12 598 695    -    -
254    334 950    12 933 645    -    -
255    339 054    13 272 699    -    -
256    343 181    13 615 880    -    -
257    347 328    13 963 208    -    -
258    351 498    14 314 706    -    -
259    355 690    14 670 396    -    -
260    359 904    15 030 300    Prof. Gamble City    Pani prof. Gamble City
261    364 139    15 394 439    -    -
262    368 397    15 762 836    -    -
263    372 675    16 135 511    -    -
264    376 977    16 512 488    -    -
265    381 300    16 893 788    -    -
266    385 645    17 279 433    -    -
267    390 011    17 669 444    -    -
268    394 400    18 063 844    -    -
269    398 810    18 462 654    -    -
270    403 243    18 865 897    Prof. dr dr Universe    Pani prof. dr dr Universe
271    407 697    19 273 594    -    -
272    412 173    19 685 767    -    -
273    416 670    20 102 437    -    -
274    421 191    20 523 628    -    -
275    425 732    20 949 360    -    -
276    430 297    21 379 657    -    -
277    434 881    21 814 538    -    -
278    439 489    22 254 027    -    -
279    444 117    22 698 144    -    -
280    448 769    23 146 913    Ceniony Bohater w Pelerynie    Ceniona Bohaterka w Pelerynie
281    453 441    23 600 354    -    -
282    458 137    24 058 491    -    -
283    462 853    24 521 344    -    -
284    467 592    24 988 936    -    -
285    472 351    25 461 287    -    -
286    477 135    25 938 422    -    -
287    481 938    26 420 360    -    -
288    486 764    26 907 124    -    -
289    491 612    27 398 736    -    -
290    496 482    27 895 218    Imponujący Bohater w Pelerynie    Imponująca Bohaterka w Pelerynie
291    501 373    28 396 591    -    -
292    506 288    28 902 879    -    -
293    511 221    29 414 100    -    -
294    516 180    29 930 280    -    -
295    521 158    30 451 438    -    -
296    526 160    30 977 598    -    -
297    531 182    31 508 780    -    -
298    536 227    32 045 007    -    -
299    541 293    32 586 300    -    -
300    546 382    33 132 682    Niestrudzony Bohater w Pelerynie    Niestrudzona Bohaterka w Pelerynie
301    551 492    33 684 174    -    -
302    556 625    34 240 799    -    -
303    561 778    34 802 577    -    -
304    566 954    35 369 531    -    -
305    572 152    35 941 683    -    -
306    577 372    36 519 055    -    -
307    582 613    37 101 668    -    -
308    587 877    37 689 545    -    -
309    593 161    38 282 706    -    -
310    598 469    38 881 175    Naprawdę Bohaterski Bohater w Pelerynie    Naprawdę Bohaterska Bohaterka w Pelerynie
311    603 798    39 484 973    -    -
312    609 149    40 094 122    -    -
313    614 521    40 708 643    -    -
314    619 917    41 328 560    -    -
315    625 332    41 953 892    -    -
316    630 771    42 584 663    -    -
317    636 231    43 220 894    -    -
318    641 713    43 862 607    -    -
319    647 217    44 509 824    -    -
320    652 744    45 162 568    Asystent Superbohatera    Asystentka Superbohatera
321    658 290    45 820 858    -    -
322    663 860    46 484 718    -    -
323    669 451    47 154 169    -    -
324    675 066    47 829 235    -    -
325    680 699    48 509 934    -    -
326    686 358    49 196 292    -    -
327    692 036    49 888 328    -    -
328    697 737    50 586 065    -    -
329    703 459    51 289 524    -    -
330    709 205    51 998 729    Pomoc Superbohatera    Pomoc Superbohatera
331    714 969    52 713 698    -    -
332    720 760    53 434 458    -    -
333    726 568    54 161 026    -    -
334    732 401    54 893 427    -    -
335    738 254    55 631 681    -    -
336    744 131    56 375 812    -    -
337    750 028    57 125 840    -    -
338    755 948    57 881 788    -    -
339    761 888    58 643 676    -    -
340    767 853    59 411 529    Doradca Superbohatera    Doradczyni Superbohatera
341    773 836    60 185 365    -    -
342    779 845    60 965 210    -    -
343    785 872    61 751 082    -    -
344    791 925    62 543 007    -    -
345    797 995    63 341 002    -    -
346    804 091    64 145 093    -    -
347    810 207    64 955 300    -    -
348    816 346    65 771 646    -    -
349    822 504    66 594 150    -    -
350    828 688    67 422 838    Praktykant u Sperbohatera    Praktykantka u Sperbohatera
351    834 890    68 257 728    -    -
352    841 117    69 098 845    -    -
353    847 364    69 946 209    -    -
354    853 634    70 799 843    -    -
355    859 924    71 659 767    -    -
356    866 239    72 526 006    -    -
357    872 572    73 398 578    -    -
358    878 930    74 277 508    -    -
359    885 308    75 162 816    -    -
360    891 710    76 054 526    Możliwe, że Ktoś więcej niż Bohater w Pelerynie    Możliwe, że Ktoś więcej niż Bohaterka w Pelerynie
361    898 131    76 952 657    -    -
362    904 577    77 857 234    -    -
363    911 041    78 768 275    -    -
364    917 531    79 685 806    -    -
365    924 040    80 609 846    -    -
366    930 573    81 540 419    -    -
367    937 125    82 477 544    -    -
368    943 702    83 421 246    -    -
369    950 298    84 371 544    -    -
370    956 919    85 328 463    Prawdopodobnie Ktoś więcej niż Bohater w Pelerynie    Prawdopodobnie Ktoś więcej niż Bohaterka w Pelerynie
371    963 559    86 292 022    -    -
372    970 223    87 262 245    -    -
373    976 906    88 239 151    -    -
374    983 615    89 222 766    -    -
375    990 342    90 213 108    -    -
376    997 095    91 210 203    -    -
377    1 003 865    92 214 068    -    -
378    1 010 661    93 224 729    -    -
379    1 017 475    94 242 204    -    -
380    1 024 315    95 266 519    Prawdopodobnie dużo więcej niż Bohater w Pelerynie    Prawdopodobnie dużo więcej niż Bohaterka w Pelerynie
381    1 031 173    96 297 692    -    -
382    1 038 057    97 335 749    -    -
383    1 044 959    98 380 708    -    -
384    1 051 886    99 432 594    -    -
385    1 058 831    100 491 425    -    -
386    1 065 803    101 557 228    -    -
387    1 072 792    102 630 020    -    -
388    1 079 806    103 709 826    -    -
389    1 086 840    104 796 666    -    -
390    1 093 898    105 890 564    Prawdziwy Superbohater! W Pelerynie!    Prawdziwa Superbohaterka! W Pelerynie!
391    1 100 975    106 991 539    -    -
392    1 108 078    108 099 617    -    -
393    1 115 197    109 214 814    -    -
394    1 122 344    110 337 158    -    -
395    1 129 508    111 466 666    -    -
396    1 136 698    112 603 364    -    -
397    1 143 906    113 747 270    -    -
398    1 151 139    114 898 409    -    -
399    1 158 391    116 056 800    -    -
400    1 165 668    117 222 468    Superhero-Zero    Superhero-Zero
401    1 172 964    118 395 432        
402    1 180 285    119 575 717        
403    1 187 624    120 763 341        
404    1 194 988    121 958 329        
405    1 202 372    123 160 701        
406    1 209 780    124 370 481        
407    1 217 207    125 587 688        
408    1 224 659    126 812 347        
409    1 232 129    128 044 476        
410    1 239 625    129 284 101        
411    1 247 140    130 531 241        
412    1 254 679    131 785 920        
413    1 262 237    133 048 157        
414    1 269 821    134 317 978        
415    1 277 422    135 595 400        
416    1 285 049    136 880 449        
417    1 292 625    138 173 074        
418    1 300 365    139 473 439        
419    1 308 055    140 781 494        
420    1 315 770    142 097 264        
421    1 323 502    143 420 766        
422    1 331 260    144 752 026        
423    1 339 037    146 091 063        
424    1 346 840    147 437 903        
425    1 354 659    148 792 562        
426    1 362 506    150 155 068        
427    1 370 370    151 525 438        
428    1 378 259    152 903 697        
429    1 386 167    154 289 864        
430    1 394 101    155 683 965        
431    1 402 051    157 086 016        
432    1 410 030    158 496 046        
433    1 418 024    159 914 070        
434    1 426 045    161 340 115        
435    1 434 084    162 774 199        
436    1 442 149    164 216 348        
437    1 450 232    165 666 580        
438    1 458 340    167 124 920        
439    1 466 466    168 591 386        
440    1 474 619    170 066 005        
441    1 482 788    171 548 793        
442    1 490 985    173 039 778        
443    1 499 198    174 538 976        
444    1 507 439    176 046 415        
445    1 515 695    177 562 110        
446    1 523 979    179 086 089        
447    1 532 281    180 618 370        
448    1 540 608    182 158 978        
449    1 548 952    183 707 930        

450    1 557 324    185 265 254
451    1 565 712    186 830 966
452    1 574 127    188 405 093
453    1 582 560    189 987 653
454    1 591 018    191 578 671
455    1 599 494    193 178 165
456    1 607 997    194 786 162
457    1 616 516    196 402 678
458    1 625 062    198 027 740
459    1 633 626    199 661 366
460    1 642 216    201 303 582
461    1 650 823    202 954 405
462    1 659 457    204 613 862
463    1 668 107    206 281 969
464    1 676 785    207 958 754
465    1 685 480    209 644 234
466    1 694 201    211 338 435
467    1 702 939    213 041 374
468    1 711 704    214 753 078
469    1 720 486    216 473 564
470    1 729 295    218 202 859

471    1 738 121    219 940 980
472    1 746 973    221 687 953
473    1 755 842    223 443 795
474    1 764 739    225 208 534
475    1 773 652    226 982 186
476    1 782 593    228 764 779
477    1 791 549    230 556 328
478    1 800 533    232 365 861
479    1 809 533    234 184 422
480    1 818 561    236 012 027
481    1 827 605    237 848 704
482    1 836 677    239 694 469
483    1 845 765    241 549 349
484    1 854 880    243 413 360
485    1 864 011    245 286 531
486    1 873 171    247 168 877
487    1 882 346    249 060 425
488    1 891 548    250 961 193
489    1 900 768    252 871 207
490    1 910 014    254 790 484
491    1 919 277    256 719 052
492    1 928 568    258 656 925
493    1 937 873    260 604 133
494    1 947 208    262 560 691
495    1 956 558    264 526 627
496    1 965 936    266 501 957
497    1 975 330    268 486 708
498    1 984 751    270 480 897
499    1 994 189    272 484 551
500    2 003 654    274 497 687
501    2 013 136    276 520 332
502    2 022 645    278 552 502
503    2 032 170    280 594 224
504    2 041 722    282 645 516
505    2 051 292    284 706 404
506    2 060 888    286 776 905
507    2 070 501    288 857 046
508    2 080 141    290 946 843
509    2 089 797    293 046 324
510    2 099 481    295 165 233
511    2 109 182    297 293 886
512    2 118 909    299 432 311
513    2 128 653    301 580 523
514    2 138 425    303 738 550
515    2 148 212    305 906 409
516    2 158 027    308 084 126
517    2 167 859    310 271 719
518    2 177 717    312 469 215
519    2 187 593    314 666 711
520    2 197 496    316 874 125
521    2 207 414    319 091 485
522    2 217 360    321 318 808
523    2 227 323    323 556 122
524    2 237 314    325 803 441
525    2 247 319    328 060 795
526    2 257 354    330 328 199
527    2 267 404    332 605 680
528    2 277 481    334 893 255
529    2 287 575    337 190 952
530    2 297 697    339 498 785
531    2 307 833    341 816 785
532    2 318 000    344 144 965
533    2 328 180    346 483 354
534    2 338 389    348 831 968
535    2 348 614    351 190 835
536    2 358 867    353 559 971
537    2 369 136    355 939 403
538    2 379 432    358 329 147
539    2 389 744    360 729 232
540    2 400 085    363 139 672
541    2 410 440    365 560 497
542    2 420 825    367 991 721
543    2 431 224    370 433 374
544    2 441 653    372 885 469
545    2 452 095    375 348 036
546    2 462 567    377 821 091
547    2 473 055    380 304 661
548    2 483 570    382 798 761
549    2 494 100    385 303 421
550    2 504 660    387 818 655
551    2 515 234    390 344 492
552    2 525 837    392 880 948
553    2 536 456    395 428 050
554    2 547 102    397 985 814
555    2 557 764    400 554 269
556    2 568 455    403 133 429
557    2 579 160    405 723 323
558    2 589 894    408 323 967
559    2 600 644    410 935 389
560    2 611 422    413 557 604
561    2 622 215    416 190 641
562    2 633 037    418 834 514
563    2 643 873    421 489 253
564    2 654 739    424 154 873
565    2 665 620    426 831 402
566    2 676 529    429 518 855
567    2 687 453    432 217 261
568    2 698 406    434 926 635
569    2 709 374    437 647 006
570    2 720 371    440 378 389
571    2 731 383    443 120 812
572    2 742 423    445 874 290
573    2 753 478    448 638 853
574    2 764 563    451 414 515
575    2 775 662    454 201 306
576    2 786 791    456 999 239
577    2 797 933    459 808 344
578    2 809 105    462 628 635
578    2 820 291    465 460 142
580    2 831 507    468 302 879
581    2 842 737    471 156 876
582    2 853 997    474 022 147
583    2 865 271    476 898 721
584    2 876 574    479 786 612
585    2 887 891    482 685 851
586    2 899 239    485 596 451
587    2 910 600    488 518 441
588    2 921 990    491 451 837
589    2 933 396    494 396 667
590    2 944 830    497 352 946
591    2 956 279    500 320 704
592    2 967 758    503 299 953
593    2 979 249    506 290 725
594    2 990 772    509 293 033
595    3 002 308    512 306 907
596    3 013 874    515 332 361
597    3 025 454    518 369 424
598    3 037 063    521 418 111
599    3 048 687    524 478 451
600    3 060 340    527 550 489
601    3 072 038    530 634 269
602    3 083 780    533 729 836
603    3 095 567    536 837 235
604    3 107 399    539 956 511
605    3 119 276    543 087 553
606    3 131 042    546 218 595
607    3 142 828    549 361 423
608    3 154 634    552 516 057
609    3 166 459    555 682 516
610    3 178 304    558 860 820
611    3 190 168    562 050 988
612    3 202 052    565 253 040
613    3 213 955    568 466 995
614    3 225 877    571 692 872
615    3 237 818    574 930 690
616    3 249 777    578 180 467
617    3 261 755    581 442 222
618    3 273 752    584 715 974
619    3 285 767    588 001 741
620    3 297 800    591 299 541
621    3 309 852    594 609 393
622    3 321 922    597 931 315
623    3 334 010    601 265 325
624    3 346 116    604 611 441
625    3 358 239    607 969 680
626    3 370 380    611 340 060
627    3 382 538    614 722 598
628    3 394 714    618 117 312
629    3 406 907    621 524 219
630    3 419 117    624 943 336
631    3 431 344    628 374 680
632    3 443 588    631 818 268
633    3 455 848    635 274 116
634    3 468 125    638 742 241
635    3 480 418    642 222 659
636    3 492 728    645 715 387
637    3 517 396    649 232 783

Oczywiście temat będzie aktualizowany, ilość XP potrzebna do osiągnięcia kolejnych poziomów będzie dopisywana.
 
                                                                                                                                        ToMójNick                         
#86423 Jak odpicować sobie nick. ( znaki specjalne i czcionka )

Napisane przez вσυтєχ w 06 październik 2013 - 20:12

Jak odpicować sobie nick. (znaki specjalne i czcionka)

Czcionka "Krejzol"

1. Wchodzimy na http://klasa.dodatki.../tekstowy,1.php

2. Wpisujemy swoj tekst.

3. klikamy: Zmieniaj Tekst ;))

4. Kopiujemy znaki i wklejamy do nicku.

 

Przykład:

α в ¢ ∂ є f g н ι к ℓ м и σ ρ я ѕ т υ ω χ у z

 

Znaki Specjalne "Tablica"

α в ß ь ¢ ∂ є ғ ƒ g н i נқ к ℓ м и η σ ø ρ я ς § т υω × χ ¥ үά έ ή ί ΰ α β ε η ικ λ μ ν ξ ρ ς σ τ υ ω ϋ ό ύώ ϊ Ђ Ѓ Є я ё ђ ѓ є ѕ ї ј à áâ ã ä å ç è é ê ì í î ï ð ñ ò ôα β γ δ ε ζ η θ ι κ λ μ ν ξ οπ ρ σ τ υ φ χ ψ ωα в ¢ ∂ єf g н ι נ к ℓ м и σ ρ q я ѕ тχ у z υ ν ωά έ ή ί ΰ α βε η ικ λ μ ν ξ ρ ς σ τ υ§ ϋ όύ ώϊ Ђ Ѓ Є я ё ђ ѓ єѕ ї ј α в c ∂α в ¢ ∂ є f g н ι נ к ℓ м и σ υρ я ѕ т ó ω у z ź ż°ஐ © ● ·. · ◦ εïз ♥ ღ ♂ ♀ ๑ ◊ ▒ ♠ ♣ →← ∞≈ ¤ ♪ •ิ . • ® ™ † » ૪૪૪◊ ♥ ╠ ═ ╝▫■ □ ۩ ۞ ๑ » « ૪ஐ † εïз ♪ ღ ♣ ♠• ± җ ۝ ° •ิ . • ஐ இ *×◊ ◦ ♠ ♣ ♪ の →°■ ♀ Ψ №← ∑ ξ ζ ω ∏√ ∩ ¤∞≡ ▄ ≠ ^_^ ─ = ≈ ≌ ﺴ۩๑ ๑ ۩۞۩ ๑ ▓ ♨ ☎ ☏ ☆ ★ △ ▲ ♠ ♣ ♧ ღ ♂ ♀ ♥ ↔↕ ▪ ๑ ▄ █ ★◎≧ °¹²³∙ ▒« ˋ ▂ˊ ˋ0ˊ ˋ︿ˊ ˋωˊ ˋ﹏ˊ ˋ△ˊ ˋ ▽ˊ ♥ஐ ღ ★☆♂♀εїз ▒ ¹ ² ³† ® ©™๑ ۩ ← ↑→↓ ◊ ※ » «①②③④⑤⑥⑦⑧⑨⑩˙▂˙ ˙0˙ ˙︿˙ ˙ω˙ ˙﹏˙ ˙△˙ ˙▽˙° ஐ © ● ·.· ◦ εïз ♥ ღ ♂ ♀ ๑ ◊ ▒ ♠ ♣ →← ∞ ≈ ¤ ♪ •ิ . • ® ™ † »◊ ♥ ╠ ═ ╝▫ ■ □ ۩ ۞ ๑ » « ஐ † εïз ♪ ღ♣ ♠ • ± җ ۝ ° • ิ . • ஐ இ *×▲ γ ō ╦ ╩ ε ┘ ┌ 回 □ 〓≡ ╝╚╔ ╗╬ ═╓ ╩ ┠ ┨┯ ┷ ┓┗ ┛┳⊥﹃﹄┌ ┐└ ┘∟「」↑↓→← ↘↙♀♂┇┅◊ ◦ ♠ ♣ ♪ の →°■♀ Ψ №← ∑ ξ ζ ω ∏√∩ ¤ ∞≡ ▄ ≠ ^_^ ─ = ≈≌ ﺴ۩๑ ๑۩۞۩๑ ▓◊ ◦ ♠ ♣ ♪ の →° ■♀ Ψ №← ∑ ξ ζ ω ∏√∩ ¤ ∞≡ ▄ ≠ ^_^ ─ = ≈≌ ﺴ ۩๑ ๑۩۞♨ ☎ ☏ ☆ ★ △ ▲ ♠ ♣ ♧ღ ♂ ♀ ♥↔ ↕ ▪ ๑ ◎ ★◎≧※°¹²³ ∙ ▒♥ஐღ ★☆♂♀ εїз ▒ ¹ ² ³ ® ©™๑ ۩←↑→↓ ◊ ※ » « ① ②③④⑤⑥⑦⑧⑨⑩♪●◦○◊▼▲▫╰☆╮▓ ▒▌☜ ♡☞ ☎ ૪☏ ⊙ ◎╬╫ ∫∞∙∑∆• ۣ۞۝˚˜̃΅Ш ◦ ▫ □ˇ۰•●۩ ® © εïз•ิ « ₪ ╠ ═ ╝▫ ¶ җ ۝இ * ツ ○ ↔ ♬ღ ♥ ۩۞ ۩ ¤ ˜ ๑۩.♥.۩๑˜ .: ۞๑۩۞۩๑ ҳ̸Ҳ̸ҳ ♣ † »-(¯`v´¯) -»× (¯` v´¯ ) • ™ εïз °●• •● ஓ ஐ Ю ю Ω ௫ ▲۩ ☻ → ← ↑ ↓ ﻬ ж Ψ √ ¤ ≠█ ▄ ■ □ ∮ ∏ ♀ ♂ ▓ ▒ ∞ ₪Θ ≡ ξ ζ •´¯`° •. «(¨`v´ ¨)» ¦¦.·´¯`·.¸> ค α в ß ь ¢ ∂ є ғ ƒ g н ι נ қ к ℓ м и η σ ø ρ я ς § т υ ω × χ ¥ үά έ ή ί ΰ α β ε η ι κ λ μ ν ξ ρ ς σ τ υ ω ϋ ό ύ ώ ϊ Ђ Ѓ Є я ё ђѓє ѕ ї ј à á â ã ä å ç è é ê ì í î ï ð ñ ò ô α β γ δ ε ζ η θ ι κ λ μ ν ξ ο π ρ σ τ υ φ χ ψ ωα в ¢ ∂ є f g н ι נ к ℓ м и σ ρ q я ѕ т χ у z υ ν ωά έ ή ί ΰ α βε η ι κ λ μ ν ξ ρ ς σ τ υ ω ϋ όύ ώ ϊ Ђ Ѓ Є я ё ђ ѓ єѕ ї јα в c ∂ ™ ☢ ☣ ☤ ☥ ☦ ☧ ☨ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭☮☯ ۞ ✪ ♆♰ ♱ ✝ ✞ ✟♔ ♕ ♖ ♗ ♘ ♙ ♚ ♛ ♜ ♝ ♞ ♟☀ ☁ ☂ ☃ ☄ ☾ ☽ ☼ ☀ ✺✹✸✷✶✵✴❄ ❅ ❆❇❈ ❉ ❊ ❋✦⁂⋆❄❅❂✦✧✩✫✬✭✮✯✰✫☆★✩ ☆ ✡☿ ♀ ♁ ♂ ♅❦ ❧✎ ✏ ✐ ✑ ✒ ✉❢ ❣ ❤ ❥ ღ❁ ✿ ❀❃☎ ☏✆ ✄ ✁ ✂ ✃✗✘✖〤 ✓✔❝ ❞ ❛ ❜ஐﻬ εїз✈ ➸ ♨∙†◊™© ® ¤ ∆ ◊ ∞ √ £ • ≈ ◊ ▫ □ ∏ ۩ ۞ ۝ ♥ ♪ ○♣ ♠ ☼ ♂ ♀ ₪ ☻☺ ♫ ♦ Θ Φ ‡ † ¤ ๛ ๑ ๓ ๕ ◌ ♦ ⌂ ◘ ◙¤ ˿ ӿ٭ • ℗ √ ♯ ◄ ▼ ► ▲ ▪ ▫ © ® ¤ ∆ ◊ ∞ √ £ • ≈ ◊ ▫ □ ∏ ۩ ۞ ۝ ♥ ♪ ○ ♣ ♠ ☼ ♂ ♀ ₪ ☻☺ ♫ ♦ Θ Φ ‡ † ¤ ๛ ๑ ๓ ๕ ◌ ♦ ⌂ ◘ ◙ ¤ ˿ ӿ٭ • ℗ √ ♯ ◄ ▼ ► ▲ ▪

 

Wklej do nicku ;) Działa też i na hero zero do opisu i do nicku.
#119443 Pokaż się - nie wstydź się :)

Napisane przez StarsWoman w 24 maj 2014 - 21:26

1_3.jpg
A to z moim kochanym pieskiem:IMG_0923.jpg