Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 5 głosy

Łączenie Serwerów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
64 odpowiedzi w tym temacie

#1 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 25 wrzesień 2017 - 17:10

Witam dziś wpadłem na taki oto pomysł  który praktycznie codziennie pojawia się na forum :)

Chodzi mi  o połączenie serwerów :)

Na przykład dajmy połączyli by serwery :
1-3
4-6
7-9
10-12
13-15
15-18
serwer 19 by został jak jest bo jest jeszcze nowy.
Wiele osoby by tego chciała bo na starych serwerach nie ma rywalizacji i nudno jest a przez połączenie serwerów wzrosła by rywalizacja :)
Oczywiście ci co mieli by po połączeniu multikonta dostawali by szanse zmienić nazwę i email za darmo  żeby nie narobić sobie problemu.
Mam nadzieje że pomysł wam się spodoba i zostawicie co nieco dla jego autora :)


c260e7928c6fe.png


#2 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 25 wrzesień 2017 - 17:17

Z jednej strony widzę sens takiego rozwiązania, ponieważ na starszych serwerach zostaje coraz mniej ludzi i faktycznie nie ma aż tak zażartej rywalizacji, ale z drugiej strony gracze z starszych pl-ów mają przewagę w lvl-ach i pkt umiejętności. Dla graczy z nowszych pl-ów takie połączenie byłoby chyba trochę niesprawiedliwe. ;)


  • tiba i MatiProZiom lubią to

Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#3 tiba

tiba

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 73 postów
  • Miejscowość:Maszewo
  • Serwer:PL9
  • Postać:tiba
  • Drużyna:zależy od humoru :)
Reputacja: 63

Napisano 25 wrzesień 2017 - 17:29

Jestem za. W końcu znajdę sobie dobrą drużynę, gdzie mnie docenią
  • Sewcio lubi to

Brak liter, żeby to opisać :P


#4 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 25 wrzesień 2017 - 17:52

mm pozostawmy jak jest po łączenie serwerów by trochę sensu nie ma, ale ogólnie to jest dobrze napisana idea. 


Użytkownik Krisss1235pl edytował ten post 25 wrzesień 2017 - 18:15

^^


#5 michalina

michalina

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 25 wrzesień 2017 - 18:19

jestem za ,gram na pl1 i biede z nedza w rywalizacji pozdrawiam



#6 Kraz

Kraz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Destiny
  • Drużyna:Dark Side
Reputacja: 89

Napisano 25 wrzesień 2017 - 19:03

Rok temu za ten pomysł zostałem wysmiany

#7 misiek100600

misiek100600

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL1
Reputacja: 56

Napisano 25 wrzesień 2017 - 19:06

Pomysł ,dobry po co dużo serwów po mało ludu ,skoro można to połączyć ,ale pomysł nie przejdzie ,przez to ,że dużo osób ma np konta na pl1 i pl3 np ,z takimi samymi nickami i będzie dużo multi


Jeśli pomogłem proszę o like'a ;)


#8 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 25 wrzesień 2017 - 19:27

Z jednej strony widzę sens takiego rozwiązania, ponieważ na starszych serwerach zostaje coraz mniej ludzi i faktycznie nie ma aż tak zażartej rywalizacji, ale z drugiej strony gracze z starszych pl-ów mają przewagę w lvl-ach i pkt umiejętności. Dla graczy z nowszych pl-ów takie połączenie byłoby chyba trochę niesprawiedliwe. ;)

 

Aż takiej przewagi powiem Ci że nie mają bo 10 a 11 nie ma różnicy, co więcej niby serwer 10 jest starszy ale lepsze statystyki mają ludzie na 11 serwerze a z poziomem bohatera nie ma też większej różnicy. 


  • "Dubi" i PaniK lubią to

#9 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 381

Napisano 25 wrzesień 2017 - 19:53

Z jednej strony ten pomysł jest nawet w miarę dobry, bo przynajmniej większa rywalizacja będzie, ale za to trudniejsze będzie wbicie top100 ttd i ciężej będzie wbić dobre miejsce w HeroCon. Ten pomysł mógłby ożyć te serwery, bo jak wiadomo, z każdym nowym serwerem coraz więcej ludzi przechodzi tam, a zaledwie garstka ludzi gra jeszcze na starych pl'ach. ;) Ale z drugiej strony, porównując starszy serwer od nowszego, np. 13-15, różnica między graczami z innych serwerów w statystykach będzie znacząca, bo między wydaniem serwerów jest mniej więcej 3 miesiące różnicy, więc przez ten czas gracze z starszych serwerów mogli więcej trenów zrobić niż nowszy serwer i przez to mogą mieć znacznie lepsze staty od najnowszego serwa ( w tym przypadku to jest pl15). To moim zdaniem jest to lekko nie fair. Nie chcę sobie wyobrażać tt ligi w lidze SuperBohatera jakby połączyli rzeczywiście te serwy, bo to byłaby istna masakra. :D Zapewne jak każdy pomysł, nie zostanie on zrealizowany. :) Ale powtórzę, ten pomysł jest całkiem ciekawy, aczkolwiek niektórzy gracze już proponowali na forum połączenie serwerów.


:) (:


#10 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 25 wrzesień 2017 - 20:00

Aż takiej przewagi powiem Ci że nie mają bo 10 a 11 nie ma różnicy, co więcej niby serwer 10 jest starszy ale lepsze statystyki mają ludzie na 11 serwerze a z poziomem bohatera nie ma też większej różnicy. 

 

Hmm nawet dla potwierdzenia tej opinii zrobiłam sobie rajd po serwerach i zaskoczona muszę przyznać rację. :P 


Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#11 SPAMER:)

SPAMER:)

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 26 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 5

Napisano 25 wrzesień 2017 - 20:10

Nie jest to twój pomysl
Musze cie pochwalic ze piszesz lepsze tematy niz ja
Mozesz sprobowac nie wiem czy przejdzie ale jestem za
Lubie spamowac

#12 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 25 wrzesień 2017 - 20:48

Z jednej strony widzę sens takiego rozwiązania, ponieważ na starszych serwerach zostaje coraz mniej ludzi i faktycznie nie ma aż tak zażartej rywalizacji, ale z drugiej strony gracze z starszych pl-ów mają przewagę w lvl-ach i pkt umiejętności. Dla graczy z nowszych pl-ów takie połączenie byłoby chyba trochę niesprawiedliwe. ;)

Dlatego należałoby połączyć te najstarsze serwery, gdzie jest najwięcej OPów. Nowszym można by darować bo połączenie serwerów 1-3 4-6 7-9 zmniejszy ich ilość ogólną znacznie bo o 6.

W razie istnienia multi przy łączeniu rozwiązaniem mogłoby być przeniesienie na inny serwer, gdzie się konta nie ma.


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#13 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 25 wrzesień 2017 - 21:20

Jestem za, polecam dodać ankietę. :D



#14 Ipudzian

Ipudzian

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejscowość:Częstochowa
  • Serwer:PL26
  • Postać:NorbiGierczak
  • Drużyna:Maltazar Team
Reputacja: 4

Napisano 26 wrzesień 2017 - 14:12

Jestem za :D.


  • Sewcio lubi to

#15 XenoZ

XenoZ

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 36

Napisano 26 wrzesień 2017 - 14:27

Jestem za .

Ale mam pytanie co będzie z trofkami?


Użytkownik XenoZ edytował ten post 26 wrzesień 2017 - 14:27

  • Sewcio lubi to

#16 YinYanglloo

YinYanglloo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 10

Napisano 26 wrzesień 2017 - 14:32

Uważam że trofek powinno być tyle ile jest obecnie na jednym serwerze, zwiększyłoby to rywalizację i urozmaiciło grę. 


  • Sewcio lubi to

#17 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 26 wrzesień 2017 - 15:10

Uważam że trofek powinno być tyle ile jest obecnie na jednym serwerze, zwiększyłoby to rywalizację i urozmaiciło grę. 

Dobrze gada fuzja + kasacja możliwości robienia jakichkolwiek bloków doprowadzi w końcu do normalnej gry. Obecne HZ pozostawia wiele do życzenia zarówno w kwestii technicznej jak i ilości graczy. Warto, aby ponownie zaczęła się rywalizacja. :) Ta sama ilość trofeów rozbudzi serwery po fuzji.


Użytkownik Sewcio edytował ten post 26 wrzesień 2017 - 15:13

  • "Dubi" i Asylum lubią to

#18 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 26 wrzesień 2017 - 16:12

Uważam że trofek powinno być tyle ile jest obecnie na jednym serwerze, zwiększyłoby to rywalizację i urozmaiciło grę. 

Ja uważam, że po połączeniu serwerów powinno być po 5 trofek każdego rodzaju więcej. Według tego co napisał Dubi, to moja drużyna nie łapiąca się z pl15 (jest to pl16) ma większe staty drużyny od najlepszej na 15, więc ciężko by było im pokonać 14, a co dopiero 13. (zapewne istnieją inne topowe drużyny z niższych serwów co miały by podobny problem)



#19 gosia19

gosia19

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:gosia19






Reputacja: 74

Napisano 26 wrzesień 2017 - 16:15

Fuzja jest nie realna, wiele osób gra na 1, 2 jak i na 3, i co z nimi mają się gdzieś przenieść nie wiadomo gdzie. Wielu z nich wkładało opony do drużyny i co ma to przepaść czy ktoś zwróci kasę? Nastąpiło to o czym już dawno pisałam, że nowe światy rozłożą grę na łopatki.



#20 YinYanglloo

YinYanglloo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 10

Napisano 26 wrzesień 2017 - 16:26

Fuzja jest nie realna, wiele osób gra na 1, 2 jak i na 3, i co z nimi mają się gdzieś przenieść nie wiadomo gdzie. Wielu z nich wkładało opony do drużyny i co ma to przepaść czy ktoś zwróci kasę? Nastąpiło to o czym już dawno pisałam, że nowe światy rozłożą grę na łopatki.

Nie powinno się właśnie zwracać uwagi na takie jednostki! Powinno się dać takiej osobie wybór, które konto chce zachować.

 

Tutaj trzeba ratować wszystkie serwery i nie powinno się układać zmian pod pojedyncze przypadki, na takiej zmianie ma skorzystać cała społeczność i uratować życie w grze. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych