Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 5 głosy

Łączenie Serwerów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
64 odpowiedzi w tym temacie

#21 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 26 wrzesień 2017 - 16:37

Nie powinno się właśnie zwracać uwagi na takie jednostki! Powinno się dać takiej osobie wybór, które konto chce zachować.

 

Tutaj trzeba ratować wszystkie serwery i nie powinno się układać zmian pod pojedyncze przypadki, na takiej zmianie ma skorzystać cała społeczność i uratować życie w grze. 

 

Właśnie! Walczmy w imię dobra ogólnego! :) Ostatnio sporo osób kończy grę, drużyny się sypią. Powody są różne, począwszy od gorszej aktywności, po narastający problem bloków. Jak nic się z tym nie zrobi, w miarę starzenia się serwerów będzie coraz gorzej.



#22 gosia19

gosia19

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:gosia19






Reputacja: 74

Napisano 26 wrzesień 2017 - 16:40

Zwróć uwagę na to, że gra naprawdę obniżyła poziom (kiedyś nie było tych wszystkich dodatków a gra była bardziej atrakcyjna) przecież te wszystkie nowości idą tylko w stronę kupna oponek i jeżeli mam coś tracić bo ktoś zrobił błąd to wolę powiedzieć koniec.



#23 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 26 wrzesień 2017 - 16:45

Zwróć uwagę na to, że gra naprawdę obniżyła poziom (kiedyś nie było tych wszystkich dodatków a gra była bardziej atrakcyjna) przecież te wszystkie nowości idą tylko w stronę kupna oponek i jeżeli mam coś tracić bo ktoś zrobił błąd to wolę powiedzieć koniec.

 

Powiem tak, jeżeli uważasz, że Hero Zero obniżyło poziom poprzez zwiększenie kosztów- z tego wynika, iż rodzima gra Big Bang Empire to już Rów Mariański.

 

Ja się oczywiście z tym nie zgodzę, ale każdy ma prawo do własnej opinii.


Użytkownik Sewcio edytował ten post 26 wrzesień 2017 - 16:45


#24 gosia19

gosia19

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:gosia19






Reputacja: 74

Napisano 26 wrzesień 2017 - 16:52

Zwiększenie kosztów to na pewno nie jest główny powód obniżenia poziomu, ale jeden z kilku.



#25 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 26 wrzesień 2017 - 16:54

Zwiększenie kosztów to na pewno nie jest główny powód obniżenia poziomu, ale jeden z kilku.

 

No to wyraź swoje zdanie w pełni, co Cie boli w polityce PLAYATY :) Kto wie, może nastąpią jakieś zmiany?



#26 YinYanglloo

YinYanglloo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 10

Napisano 26 wrzesień 2017 - 17:00

Zwróć uwagę na to, że gra naprawdę obniżyła poziom (kiedyś nie było tych wszystkich dodatków a gra była bardziej atrakcyjna) przecież te wszystkie nowości idą tylko w stronę kupna oponek i jeżeli mam coś tracić bo ktoś zrobił błąd to wolę powiedzieć koniec.

 

Uważam że gra właśnie idzie do przodu i z duchem czasu! Coraz częściej PLAYATA zaskakuje nas pozytywnymi zmianami i słucha naszych próśb. 

 

Uważam że nie warto tracić chęci do gry tylko dać jakiś pomysł zmian, który by był dla Ciebie odpowiedni! 



#27 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 26 wrzesień 2017 - 18:03

No to wyraź swoje zdanie w pełni, co Cie boli w polityce PLAYATY :) Kto wie, może nastąpią jakieś zmiany?

 

Chyba nie musi nic dodawać że niedługo aby grać w grę bedziesz musiał płacić, wcześniej to było nie potrzebne znam ludzi co osiągnęli niezłą pozycje w rankingu statystyk, poziomu, honoru a nie ładowali oponek bo dostawali je za naprawdę aktywną grę w turnieju honoru jak i doświadczenia.

Więc jak wam jeszcze zmienią TTD na więcej punktów to gra upadnie, to nie są moje przypuszczenia tylko fakty. Każda zmiana która jest podlega na kupowaniu oponek, nawet ta ostatnia co była tak niespodziewana myślałem że jakieś poprawki a tu proszę, 5 skrzynek depozytowych.  



#28 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 26 wrzesień 2017 - 18:49

Chyba nie musi nic dodawać że niedługo aby grać w grę bedziesz musiał płacić, wcześniej to było nie potrzebne znam ludzi co osiągnęli niezłą pozycje w rankingu statystyk, poziomu, honoru a nie ładowali oponek bo dostawali je za naprawdę aktywną grę w turnieju honoru jak i doświadczenia.

Więc jak wam jeszcze zmienią TTD na więcej punktów to gra upadnie, to nie są moje przypuszczenia tylko fakty. Każda zmiana która jest podlega na kupowaniu oponek, nawet ta ostatnia co była tak niespodziewana myślałem że jakieś poprawki a tu proszę, 5 skrzynek depozytowych.  

 

Ty masz jakiś problem z powodu tych skrzynek depozytowych, czujesz się pokrzywdzony? Pytam się, gdyż odnoszę wrażenie jakbyś się czuł poszkodowany z tego powodu. W moim odczuciu, mi osobiście jest to niepotrzebne, jak również większości graczom. Warto zaznaczyć, że nie daje to bezpośrednich korzyści dla ludzi z oponami. Gadanie typu- "Hero Zero jest pay2win" jest co najmniej mówiąc nie na miejscu. Polecam się przejść na Big Bang Empire to zobaczysz co to oznacza P2W. Odnośnie turniejów tygodniowych to nie jest w ogóle wina PLAYATY, tylko polskiej społeczności, która nie jest w stanie usiedzieć na d... w drużynie i robi wiele wyimaginowanych przekrętów. Ludzie nie myślą o ogóle, a z racji tego, że grają w grę z innymi użytkownikami powinni mieć to na uwadze. Firma odpowiedzialna za całokształt (w tym wypadku PLAYATA) nie może pozwolić, aby ludzie pozyskiwali korzyści w nieuczciwy sposób, zaczynając od multikont przy zbijaniu, a kończąc na multikontach w szefostwie drużyny z trofeami 25%. Jak to zwykle bywa znalazłoby się paru obrońców, lecz tu nawet nie ma czego bronić! Nie można tego w żaden sposób nazwać taktyką, gdyż multikonta są całkowicie nielegalne!

 

Następna kwestia- jeszcze istniejące TTD. Jak tak dalej pójdzie również przez Polaków (w 90%, jak nie więcej) to przez notoryczne skakanie na bandy również usuną turniej tygodniowy doświadczenia, dlaczego? Bo ludzie myślą, że są sprytniejsi, a tak naprawdę w większości przypadków to ameby. "Polecam" dalej praktykować ten styl gry, a niedługo nie będzie w ogóle jakiejkolwiek możliwości pozyskania oponki w grze. W obecnej chwili TTD również jest nieuczciwe- skakanie na bandy po energię przy użyciu multikont w końcu do tego doprowadzi.

 

Patrząc na niemieckie serwery, ciężko jest tam znaleźć jakąkolwiek drużynę z 5 treningami. Jest to bardzo rzadko spotykane zjawisko. Ludzie tam potrafią grać normalnie! Zapewniam, iż przyjemność z gry czerpią o wiele większą. U nas oczywiście "polska elita" robi wszystko, aby uprzykrzyć grę na serwerze przeciętnemu graczowi. Polskie serwery obecnie to MARAZM. Proszę się powstrzymać od komentarzy typu- " idź na inny serwer", gdyż to jest co najmniej śmieszne. Liczba graczy na polskich serwera stale maleje, więc jeżeli się coś w tej kwestii nie zmieni to "wielka inteligencja" będzie sobie grać ze swoimi "duszkami".


Użytkownik Sewcio edytował ten post 26 wrzesień 2017 - 18:53


#29 YinYanglloo

YinYanglloo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 10

Napisano 26 wrzesień 2017 - 19:09

Chyba nie musi nic dodawać że niedługo aby grać w grę bedziesz musiał płacić, wcześniej to było nie potrzebne znam ludzi co osiągnęli niezłą pozycje w rankingu statystyk, poziomu, honoru a nie ładowali oponek bo dostawali je za naprawdę aktywną grę w turnieju honoru jak i doświadczenia.

Więc jak wam jeszcze zmienią TTD na więcej punktów to gra upadnie, to nie są moje przypuszczenia tylko fakty. Każda zmiana która jest podlega na kupowaniu oponek, nawet ta ostatnia co była tak niespodziewana myślałem że jakieś poprawki a tu proszę, 5 skrzynek depozytowych.  

 

Hohoho no tak tth zabrali, i bardzo dobrze! Korzystały na nim osoby blokujące 25% trofki... czyli ktoś dostawał te opony za bloki oparte na multikontach. Przykre jest to że tego nie rozumiecie. Tylko na Polskich serwerach są takie cyrki przez co serwery zagraniczne na tym tracą! Ludzie na niemieckim, czeskim, angielskim, brazylijskim grają normalnie jest takich kantów i grania na krawędzi zgodności z regulaminem.  Więc jeśli uważacie się za poszkodowanych to miejcie pretensje to swoich kolegów lub siebie. Skrzynek nikt wam chyba nie każe kupować - chyba że coś mnie ominęło?? 

 

Robicie jazgot o to że coś się zmienia a już nawet nie myślicie co spowodowało takie zmiany! Nie walczycie o uczciwość na waszych serwerach, nie widzicie problemu i a nawet jak widzicie to macie to gdzieś i uważacie za normalne! Fair play jest Wam obce liczy się to jak obejść system i na czymś pięć razy więcej zarobić. Więc jeżeli nikt nic nie zrobi ze skokami na bandy to możemy być pewni że już niedługo zmienią również ttd. 

 

Sorry jeżeli nie zaczniemy nic zmieniać w sobie i w naszych kolegach to właśnie wtedy nadejdzie całkowity upadek gry. 



#30 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 26 wrzesień 2017 - 19:26

Znaczy ja to wam powiem że mam wszystkie trofea i co z tego że nie mam TTH ? Myślisz że nie mam z czego korzystać? Robie atak ligowy na trofkach dostaje +50 za atak, to gorzej mają jeszcze mniejsi bo nic nie dostają za ligę, a w TTH mogli jeszcze ugrać ;)

 

 

A co do wypowiedzi na temat "Polityki Playaty" powiem, mnie stać będę grać, ale jak mówicie że gra idzie w dobrą stronę, to jeszcze pare aktualizacji i pieniążki z portfela rodziców pójdą na pączki. 

Każde źródło gdzie można zarobić oponki praktycznie zamykają, bo jeżeli patrząc na to jak kasowali TTH i TTHD a zwiększyli % na zdobycie oponki z pojedynku jak osoba ma więcej honoru jest wielka różnica.

 

 

 

 

Nie porównuj szwabów też do nas bo to sensu nie ma, im to różnicy nie robi że turniej nie ma, tam większość graczy ma minimum 10 000 / 10 000 skonsumowanych oponek, a Polacy radzą sobie w inny sposób na programach i w ten sposób takie dzieci jak wy płaczą na forum że żadnych trofeów nie mają.

Dlatego jeżeli powstałby międzynarodowy to Szwaby by do pięt nie dorastały. 

 

 

EDIT:

 

Jeszcze jedna sprawa, jeżeli oszukuje to zgłoś mnie do supportu, będziesz miał o jedno zło mniej w grze. 


Użytkownik Ceealek edytował ten post 26 wrzesień 2017 - 19:35

  • Nieumarły_HeX i MeexiBOSS lubią to

#31 YinYanglloo

YinYanglloo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 10

Napisano 26 wrzesień 2017 - 19:37

Znaczy ja to wam powiem że mam wszystkie trofea i co z tego że nie mam TTH ? Myślisz że nie mam z czego korzystać? Robie atak ligowy na trofkach dostaje +50 za atak, to gorzej mają jeszcze mniejsi bo nic nie dostają za ligę, a w TTH mogli jeszcze ugrać ;)

 

 

A co do wypowiedzi na temat "Polityki Playaty" powiem, mnie stać będę grać, ale jak mówicie że gra idzie w dobrą stronę, to jeszcze pare aktualizacji i pieniążki z portfela rodziców pójdą na pączki. 

Każde źródło gdzie można zarobić oponki praktycznie zamykają, bo jeżeli patrząc na to jak kasowali TTH i TTHD a zwiększyli % na zdobycie oponki z pojedynku jak osoba ma więcej honoru jest wielka różnica.

 

 

 

 

Nie porównuj szwabów też do nas bo to sensu nie ma, im to różnicy nie robi że turniej nie ma, tam większość graczy ma minimum 10 000 / 10 000 skonsumowanych oponek, a Polacy radzą sobie w inny sposób na programach i w ten sposób takie dzieci jak wy płaczą na forum że żadnych trofeów nie mają.

Dlatego jeżeli powstałby międzynarodowy to Szwaby by do pięt nie dorastały. 

 

Ale o czym Ty człowieku mówisz??? Pracuję i spokojnie byłoby mnie stać miesięcznie na pakiet za 400zł oponek ale nie potrzebuję ich kupować :D Trofki też posiadam 5 trenów. 

 

 

Nic nie rozumiesz, nie rozumiesz w ogóle o czym do Ciebie z Sewcio piszemy. 

 

Zamkną i tth przez takie postępowanie jak Twoje. I oponki odnajdziemy jedynie w misjach, atakach lub nadzwyczajnych. 

 

"Szwaby" jak to powiedziałeś są w lepszej sytuacji finansowej od nas ale to nie upoważnia nas do łamania regulaminu :D Są inne kraje w zbliżonym poziomie finansowym do naszego. Chorwacja, Bułgaria, Czechy - tam tego nie ma co u nas, tam grają normalnie jak Ci bogaci "Szwabi". 



#32 BędzieZabawa2

BędzieZabawa2

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Małopolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 105

Napisano 26 wrzesień 2017 - 19:46

Ja tak patrzę na waszą dyskusję,i jedno mi się nie zgadza, usunęli tth i tthd ponieważ na KAŻDYM serwerze gracze zbijali honor a nie że na polskich serwerach ktoś chodzi na trofki z bonusem na pojedynki.Takie jest moje zdanie ;)
Edit:A co do tematu może być,zrobiło by się mniej PL'ów i nikt by już nie pytał kiedy PL20

Użytkownik BędzieZabawa2 edytował ten post 26 wrzesień 2017 - 19:51

  • taka jedna lubi to

Myślę że pomogłem. Spodobało się? Zostaw lajka!


#33 Minerva

Minerva

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Miejscowość:Za górami, za lasami :)
Reputacja: 513

Napisano 26 wrzesień 2017 - 19:49

Kochani,

 

Przypominam, że temat dotyczy połączenia serwerów.

Bardzo proszę, żebyście wypowiadali się ściśle w tej kwestii.



#34 YinYanglloo

YinYanglloo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 10

Napisano 26 wrzesień 2017 - 20:13

Kochani,

 

Przypominam, że temat dotyczy połączenia serwerów.

Bardzo proszę, żebyście wypowiadali się ściśle w tej kwestii.

 

Dziękuję za zwrócenie uwagi bo rzeczywiście zeszliśmy na boczny tor w dyskusji szkodząc naprawdę dobremu tematowi :D 

 

 

Więc wracamy, uważam że połączenie serwerów jest potrzebne dla HeroZero. Stan liczby graczy na serwerach stale maleje. Uważam że osoby posiadające konta na kilku serwerach powinny dostać możliwość podjęcia decyzji, którą postacią chcą grać - wszelkie rekompensaty nie są zasadne gdyż PLAYATA ma prawo do tego typu zmian i zastrzega to w regulaminie, który każdy akceptuje na początku gry. 


  • "Dubi" lubi to

#35 DanKuso00

DanKuso00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Serwer:PL6
Reputacja: 55

Napisano 26 wrzesień 2017 - 20:23

Hm... osobiście uważam że to niezły pomysł, ale powinno się połączyć tylko te pl'e które faktycznie mają problem z aktywnością i liczebnością graczy.
No i zmniejszyłaby się ilość samych pl'ów, więc ludzie nie mieliby tak dużego problemu z wyborem na którym grać. A inni nie musieliby marudzić że tyle ich jest :D
Ale to czy takie połączenie byłoby opłacalne dla samych twórców jest kompletnie inną sprawą, co do której się nie wypowiem bo ciężko mi to ocenić.    



#36 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 26 wrzesień 2017 - 20:27

Hm... osobiście uważam że to niezły pomysł, ale powinno się połączyć tylko te pl'e które faktycznie mają problem z aktywnością i liczebnością graczy.
No i zmniejszyłaby się ilość samych pl'ów, więc ludzie nie mieliby tak dużego problemu z wyborem na którym grać. A inni nie musieliby marudzić że tyle ich jest :D
Ale to czy takie połączenie byłoby opłacalne dla samych twórców jest kompletnie inną sprawą, co do której się nie wypowiem bo ciężko mi to ocenić.    

 

Obecnie to praktycznie każdy polski serwer ma problem z aktywnością, tak jak Dubi napisał trzeba łączyć każdy serwer  zostawiając jedynie PL19. :)


  • DanKuso00 i "Dubi" lubią to

#37 niedzielnygracz

niedzielnygracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:BabyShark
  • Drużyna:Samotny strzelec
Reputacja: 16

Napisano 26 wrzesień 2017 - 20:36

Połączyć? Może I bym się mógł zgodzić, ale z zachowaniem oddzielności trofeów i ligi, choć ligi nie koniecznie, z trofeami mam na myśli to, że drużyny z innych pl-ów mogą się atakować wzajemnie, ale trofea z poszczególnych światów mogą być zdobywane tylko z drużyn z tych samych światów.
Tak, jestem lepszy od Ciebie, czy mi z tym dobrze? Zależy czy Tobie z tym źle :)

#38 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 26 wrzesień 2017 - 20:49

Połączyć? Może I bym się mógł zgodzić, ale z zachowaniem oddzielności trofeów i ligi, choć ligi nie koniecznie, z trofeami mam na myśli to, że drużyny z innych pl-ów mogą się atakować wzajemnie, ale trofea z poszczególnych światów mogą być zdobywane tylko z drużyn z tych samych światów.

 

Obecna aktywność jest tak niska, że liczba trofeów jest za wysoka w stosunku do liczby graczy. Dla przykładu właśnie przed chwilą wszedłem z ciekawości na pl13 i jak się okazało osoba top 250 w rozwoju kryjówki ma 10%. Przecież to jest jakaś porażka, aktywność na tym serwerze jest bliska 0. Dodam jeszcze, iż jest tam raptem 8 drużyn na 100%. O czym tu w ogóle mówić, śmiech na sali!

 

CZEKAMY NA FUZJĘ!


Użytkownik Sewcio edytował ten post 26 wrzesień 2017 - 20:51


#39 niedzielnygracz

niedzielnygracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:BabyShark
  • Drużyna:Samotny strzelec
Reputacja: 16

Napisano 26 wrzesień 2017 - 20:54

Obecna aktywność jest tak niska, że liczba trofeów jest za wysoka w stosunku do liczby graczy. Dla przykładu właśnie przed chwilą wszedłem z ciekawości na pl13 i jak się okazało osoba top 250 w rozwoju kryjówki ma 10%. Przecież to jest jakaś porażka, aktywność na tym serwerze jest bliska 0. Dodam jeszcze, iż jest tam raptem 8 drużyn na 100%. O czym tu w ogóle mówić, śmiech na sali!
 
CZEKAMY NA FUZJĘ!



Na fuzje jestem zgodny, ale tylko z zachowaniem trofeów z tych samych pl. Nie chciałbym dla przykładu grając na pl16 uczciwie i mając powiedzmy 5 trenów, bo złączeniu nie mieć tych trenów no dla przykładu ktoś w nieuczciwy sposób z pl18 mi je zabierze i będzie je trzymał również w nielegalny sposób (:
Tak, jestem lepszy od Ciebie, czy mi z tym dobrze? Zależy czy Tobie z tym źle :)

#40 Sewcio

Sewcio

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 85

Napisano 26 wrzesień 2017 - 20:57

Na fuzje jestem zgodny, ale tylko z zachowaniem trofeów z tych samych pl. Nie chciałbym dla przykładu grając na pl16 uczciwie i mając powiedzmy 5 trenów, bo złączeniu nie mieć tych trenów no dla przykładu ktoś w nieuczciwy sposób z pl18 mi je zabierze i będzie je trzymał również w nielegalny sposób (:

 

Miejmy nadzieje, że do czasu fuzji problem z blokami zostanie całkowicie zlikwidowany. Żaden gracz przez fuzję zaproponowaną  przez Dubi nie powinien ucierpieć. :) Dlatego nie polecam się zbytnio zamartwiać :D


  • niedzielnygracz lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych