Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Odkrywanie gry z twórcami – część druga


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 B3N

B3N

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:B3N
Reputacja: 164

Napisano 29 maj 2012 - 08:10

Startujemy ponownie z odkrywaniem gry. Dzisiaj otrzymaliśmy tajemnicze zdjęcie. O co tutaj tak naprawdę chodzi, a przede wszystkim, co przez to chce nam powiedzieć nadawca?

Przestępstwo przyjmuje prawdopodobnie całkiem nową formę i zdaje się, że organizacje nie będą nic robiły w tej sprawie. No ale właściwie o co chodzi? Jak myślicie?

Dołączona grafika



Fakty przedstawiają się następująco:

Ukończenie projektu nowych dodatków jest bardzo czasochłonne. Wiemy, że nie możecie się już doczekać innowacji w grze, jednakże chcemy Was zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby pojawiły się one jak najszybciej w grze.

Jesteśmy małym studiem i mamy ograniczone możliwości. Tworząc grę, stawiamy sobie za cel osiągnięcie najwyższej jakości gry, bez błędów technicznych, która będzie przynosiła Wam wiele przyjemności. Ukończenie projektu nowych dodatków to dla nas w chwili obecnej sprawa najwyższej wagi. Znajdujemy się już coraz bliżej celu.

Prosimy Was o jeszcze trochę cierpliwości. Mamy nadzieję, że czas pozostały do ukończenia efektów naszej pracy artystycznej uda nam się choć trochę osłodzić Wam poprzez odkrywanie gry.

Wasz Zespół Hero Zero
Benjamin "B3N" Hirsch - Lead Community Manager and Developer | Twitter: [twitter]hirschbenjamin[/twitter]

#2 Dumlix

Dumlix

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 72 postów
Reputacja: 19

Napisano 29 maj 2012 - 09:35

Coraz więcej już wiemy, po co dajecie nam te zdjęcie :D?! Coraz bardziej się jeszcze denerwujemy ! No cóż, trzeba czekać.. :)
Jeśli mój post w jakikolwiek sposób zainteresował lub zaciekawił kliknij magiczny przycisk " Lubię to ! "

#3 kHRYSTAL

kHRYSTAL

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL4
  • Postać:kHRYSTAL
  • Drużyna:Cosa Nostra
Reputacja: 753

Napisano 29 maj 2012 - 10:11

Postępy jak widać są, oby tak dalej.
Miejmy nadzieję, że pójdzie to szybko oraz sprawnie i niedługo ujrzymy zmiany.
  • divix lubi to

SUPPORT TICKET SYSTEM
logo2.jpg


#4 Kozakkozak

Kozakkozak

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 0

Napisano 29 maj 2012 - 14:30

Wiedze że gra się coraz szybciej rowija :)) i bardzo się z tego cieszę

#5 dimmy

dimmy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 31 postów
Reputacja: 3

Napisano 29 maj 2012 - 14:47

wygląda interesująco , mam nadzieję , że to naprawdę coś dobrego.

#6 MisterKuba

MisterKuba

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 31 postów
  • Serwer:PL2
Reputacja: 3

Napisano 29 maj 2012 - 15:10

Ciekawo ile zmian dojdzie :)
Dołączona grafika

#7 grassylx

grassylx

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 29 maj 2012 - 16:57

Ciekawe co to będzie , czekamy ;)

#8 Venox

Venox

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 207 postów
  • Serwer:PL3
  • Drużyna:Waleczne Leniwce
Reputacja: 64

Napisano 29 maj 2012 - 18:02

Może to będzie jakiś event, lub jakaś seria misji (być może jakieś śledztwo) połączonych ze sobą fabułą, dzięki którym będziemy mogli zdobyć jakieś unikatowe przedmioty?
Domysłów zapewne jest wiele, ale tylko cierpliwi przekonają się jak będzie naprawdę :)
  • MamWszy i Kise lubią to

Dołączona grafika


#9 DKJW

DKJW

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Reputacja: 1

Napisano 29 maj 2012 - 19:05

To pewnie będzie coś na zasadzie dodatkowej opcji walki z bossami. Lub coś w ten deseń. Jednakże opcja ta, czy jakakolwiek inna wychodzi na plus, a co za tym idzie? Więcej graczy i większa przyjemność z gry. ;)

#10 jennyfer92

jennyfer92

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:jennyfer92
  • Drużyna:Browarnia
Reputacja: 15

Napisano 29 maj 2012 - 19:22

Jestem podekscytowany czekam na nowe rzeczy w Hero Zero.
Pomogłem lub podoba ci się mój post kliknij "Lubię To". Z góry dziękuje. Daj diaxa! Gram w minecrafta
Dołączona grafika

#11 kubi22

kubi22

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:kubi22
  • Drużyna:Śląsk Team
Reputacja: 17

Napisano 30 maj 2012 - 12:55

a ja uważam że to porwanie i trzeba będzie znaleźć małą z obrazka haha ;p

#12 LadyJustice

LadyJustice

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:ladyJustice
  • Drużyna:Scary Dreams
Reputacja: 42

Napisano 30 maj 2012 - 14:29

Kidnapping!!
''Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów'' - Stanisław Lem.

#13 lSauronl

lSauronl

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 30 maj 2012 - 21:44

a ja uważam, że jest to Tatuś który zabiera w pośpiechu swoją córeczkę ponieważ śpieszą sie razem na pociąg/autobus który im odjedzie do innego miasta (mapy na wyższy lvl) gdzie w wyniku czego wypada babeczka dziewczynce z rąk i dlatego płacze.
Może chodzi o to??:P

#14 TyRaN1978

TyRaN1978

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:TyRaN1978
  • Drużyna:Toyota Team
Reputacja: 10

Napisano 30 maj 2012 - 21:57

jak nic pedofil :P :wacko:

/Floyd
Bez takich proszę

Sorki @Floyd ale takie realia w naszym chorym świecie i niestety jest to możliwe :P

Użytkownik TyRaN1978 edytował ten post 31 maj 2012 - 20:21
Info

  • MamWszy i taczka lubią to

Na świecie jest niewielu idiotów, ale są tak sprytnie porozstawiani, że spotykamy ich co krok.


#15 kHRYSTAL

kHRYSTAL

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1122 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL4
  • Postać:kHRYSTAL
  • Drużyna:Cosa Nostra
Reputacja: 753

Napisano 31 maj 2012 - 04:45

a ja uważam, że jest to Tatuś który zabiera w pośpiechu swoją córeczkę ponieważ śpieszą sie razem na pociąg/autobus który im odjedzie do innego miasta (mapy na wyższy lvl) gdzie w wyniku czego wypada babeczka dziewczynce z rąk i dlatego płacze.
Może chodzi o to?? :P


Ewidentne porwanie.
Od kiedy tatuś w ten sposób traktuje córkę?

Był to maj, słońce świeciło przemykając swoje promienie przez liście drzew, ptaki zaczęły tańczyć na niebie, a pierzaste chmury przesuwały się na zachód. Jednym słowem idealny dzień na spacer...
Cieplutki podmuch wiatru subtelnie ocierał się o poliki wędrujących ludzi, grasując dalej w poszukiwaniu kolejnych ofiar.
Alicja - tak miała na imię nasza bohaterka, choć znajomi mówili na nią Ala.
Miała dopiero 8 lat, średniej długości włosy, zaplecione w dwa koki oraz prześliczne fioletowe wstążeczki.
Zawsze nosiła swoją ulubioną niebieską sukienkę i gustowne fioletowe buty.

Ala wyszła na taras. Czując przyjemny wiosenny wiatr postanowiła udać się do miejsca gdzie zawsze spędzała swój wolny czas.
Był to plac zabaw. Mijała po drodze kolejnych i kolejnych bohaterów, a w około wdziała pełno bilbordów z napisem "HeroZero".
Alicja nagle zobaczyła sklep gdzie sprzedawali pączki o wdzięcznej nazwie "Oponka", natychmiast podbiegła do sprzedawcy i kupiła ciastko. Docierając na plac nie widziała nikogo, żadnego innego dziecka, które chciałoby się pobawić razem z nią, więc stanęła na środku i zaczęła płakać. Nagle podbiegł do niej zamaskowany mężczyzna, złapał ją za tułów i pobiegł przed siebie...

Co wydarzy się dalej? Tego dowiemy się wkrótce...
  • DamianekG i mimek88 lubią to

SUPPORT TICKET SYSTEM
logo2.jpg


#16 Tossexxeer

Tossexxeer

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 19

Napisano 31 maj 2012 - 19:50

Fajnię ,że nas informują ,że coś robią i nie skończa tak gry jak zaczeli ,bo naprawde ma ta gra potencjał musi ,ale to pokazać.

#17 TyRaN1978

TyRaN1978

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:TyRaN1978
  • Drużyna:Toyota Team
Reputacja: 10

Napisano 31 maj 2012 - 20:19

@kHRYSTAL PRZESADZASZ!!! (jak zwykle)



mój pomysł był o wiele lepszy :P czy Ty zawsze musisz pisać wypracowanie na najbanalniejsze pytania? zaczyna mnie to przerażać i nudzić! czuje się jak na jakimś forum polonistycznym hehehehe :D


Na świecie jest niewielu idiotów, ale są tak sprytnie porozstawiani, że spotykamy ich co krok.


#18 tasman

tasman

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 57 postów
Reputacja: 10

Napisano 02 czerwiec 2012 - 14:00

hehe:)...ale fakt faktem ze tworcy staraja sie bo jak na razie zadnych bugow w grze nie doswiadczylem:) i jakos tez ciezko trafic na literowke:) wiec poziom trzymaja wysoki

w grze jako magicus klub sikiradki zapraszamy:)


#19 PaPaJ

PaPaJ

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:PaPaJ1
  • Drużyna:Imprezowicze
Reputacja: 1

Napisano 02 czerwiec 2012 - 16:55

To coś będzie może typu tego Kapitana co jest co jakiś czas, że po każdej dzielnicy (na każdy lv) będą rozżucone okruszki i kto więcej okruszków znajdzie wygrywa. Okruszki będą odnajdywane, na zasadzie zalicznia misji, że 2-4 minuty czasu lub oponka i na każdej mapie losowo do czasu aż wszystkie okruszki nie będą zebrane :)

To tlyko moje skormne zdanie.

#20 Turo

Turo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
Reputacja: 1

Napisano 02 czerwiec 2012 - 23:55

PaPaJ to co napisałeś to coś w rodzaju event więc wątpię że tyle czasu by na to poświęcali, jak dla mnie stała innowacja w grze ;P Wcześniej sądziłem że coś na zasadzie lochów ale ten obrazem mnie zmylił ;D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych