Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * - - 5 głosy

Reaktor Łukowy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Reaktor Łukowy (24 użytkowników oddało głos)

Czy podoba Ci się pomysł wprowadzenia Reaktora Łukowego

  1. TAK (14 głosów [58.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 58.33%

  2. Głosowano NIE (10 głosów [41.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 41.67%

Głosuj

#1 ANNIHILATOR

ANNIHILATOR

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Serwer:PL2
Reputacja: 112

Napisano 29 kwiecień 2013 - 10:33

Witam,

 


Mój pomysł na dziś zakłada dodanie kolejnego „budynku” do rozwoju naszych kwater. Jest to dodatek o niezmiernej mocy przez co nie może być tani (czytaj musi być niesamowicie drogi) ( w końcu będzie można wydać te zalegające oponki i monetki :D). Dlatego prosiłbym o nie pisanie komentarzy w stylu fajny pomysł ale zmniejszmy ceny. Ceny zostały ustalone celowo na tak wysokim poziomie z uwagi na wielkość bonusów jak i fakt że tak wysokie ceny, moim zdaniem, spowodują większe zaangażowanie w rozwój wszystkich członków- a co za tym idzie większą ich integracje na czym przecież bardzo zależy każdemu przywódcy.


Czas na detale techniczne:


Ilość poziomów rozbudowy reaktora – 50

 

koszt pierwszego poziomu – 1.000.000 złota i 100 opon


koszt każdego kolejnego poziomu - +100.000 złota oraz + 10 opon


Koszt ostatniego (50) poziomu - 5.000.000 złota i 500 opon



Koszt całkowity dla 50 poziomu rozwoju 150.000.000 złota i 15.000 opon


 

Koszt w przeliczeniu na jednego członka drużyny ( w pełnej drużynie 30 członków) 5.000.000 złota i 500
opon.


Wiem że baaaardzoooo drogo ale tak musi być bo za moment będzie o nagrodach a te wymyśliłem

przepotężne :)


Bonusy za Reaktor Łukowy:


Za 1-9 poziomu rozbudowy – Brak bonusu

 


Za 10-19 poziomów rozbudowy Przywódca i/lub Doradca może wybrać


+10% wspomagania na monety zdobywane w misjach


 

Za 20-29 poziomów rozbudowy – Przywódca i/lub Doradca może wybrać


 

+20% wspomagania na monety zdobywane w misjach lub


+20% punktów doświadczenia zdobywane w misjach



 

Za 30-39 poziomów rozbudowy – Przywódca i/lub Doradca może wybrać


 

+30% wspomagania na monety zdobywane w misjach lub


+30% punktów doświadczenia zdobywane w misjach lub


+30% wspomagania na umiejętności podstawowe


 

Za 41-49 poziomów rozbudowy – Przywódca i/lub Doradca może wybrać

 


+40% wspomagania na monety zdobywane w misjach lub


+40% punktów doświadczenia zdobywane w misjach lub


+40% wspomagania na umiejętności podstawowe lub


dodatkowe miejsce na 10 członów drużyny

 

 

Za 50 poziomów rozbudowy – Przywódca i/lub Doradca może wybrać


+50% wspomagania na monety zdobywane w misjach lub


+50% punktów doświadczenia zdobywane w misjach lub


+50% wspomagania na umiejętności podstawowe lub


dodatkowe miejsce na 10 członów drużyny lub


+50% redukuje czas trwania misji i ich zapotrzebowania na energie lub


Zniesienie kary (-10% do umiejętności za każde posiadane trofeum) za posiadanie
trofeów podczas walk drużyn.

 


Co do obsługi (wyboru bonusu) to można obok herbu i areny zrobić dodatkowy guzik „REAKTOR” (po kliknięciu na herb drużyny), który otwiera dodatkowe okno gdzie można wybrać dowolny odblokowany już przez rozbudowę bonus.


 

Z uwagi na fakt niskiej stabilności Reaktora Łukowego nie można przełączać bonusów nader często (jeden raz na 48h) by nie narazić się na niebezpieczeństwo jego zniszczenia i wielkiego bum :)

 


W przypadku gdy włączony jest bonus +10 do ilości członków drużyny, nie ma możliwości zmiany bonusu na inny tak długo jak w drużynie znajduje się więcej niż 30 członków (należy usunąć nadmiar członków by można było wybrać inny bonus).


 

Oczywiście jak w przypadku pozostałych bonusów za kwaterę „%” były by liczone od wartości odstawowych (np. przy bonusie do statystyk gdy gracz ma wspomagacz 50% drużyna wybudowała wyposażenie na 50 poziomie i włączyła Reaktor +30% do wspomagania umiejętności podstawowych to sumaryczna wartość bonusu wyniesie 130%)

 

Myślę że wielkość jak i różnorodność bonusów na wyższych poziomach rozbudowy zrodzi dodatkową konkurencję i nowe strategie gry i walk pomiędzy Drużynami co bardzo urozmaiciło by grę.



 


Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam, ANNIHILATOR

 


Ps. kilka przykładowych strategii:



 


Wszyscy gracze zamiast wykupować wspomagacz do statystyk wspólnie wpłacają oponki na rozwój reaktora (sobie kupują tylko 25% za złoto) po jakimś czasie mają reaktor na 50 poziomie i włączone +50% do czasu misji lub statystyk i mogą się cieszyć tym bonusem NA ZAWSZE za darmo (oczywiście kto chce nadal może kupować bonus indywidualnie)


 

Bonus znoszący karę za posiadanie trofeów i +10 członków drużyny może bardzo namieszać w strategii walk drużyn na danym serwerze i należy umiejętnie wybrać który bonus będzie lepszym rozwiązaniem na jakim poziomie rozwoju drużyny.



 


Można przed samą walką drużyn zmienić ustawienia reaktora na takie które pozwolą nam wygrać (a inne w momencie gdy przeciwnik wyzywał nas na pojedynek) by przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę podczas ważnej dla nas walki.



 



#2 Jankosky

Jankosky

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 224 postów
  • Miejscowość:Lubawka
  • Serwer:PL4
  • Drużyna:Erpmeis
Reputacja: 29

Napisano 29 kwiecień 2013 - 10:36

Witam,

 


Mój pomysł na dziś zakłada dodanie kolejnego „budynku” do rozwoju naszych kwater. Jest to dodatek o niezmiernej mocy przez co nie może być tani (czytaj musi być niesamowicie drogi) ( w końcu będzie można wydać te zalegające oponki i monetki :D). Dlatego prosiłbym o nie pisanie komentarzy w stylu fajny pomysł ale zmniejszmy ceny. Ceny zostały ustalone celowo na tak wysokim poziomie z uwagi na wielkość bonusów jak i fakt że tak wysokie ceny, moim zdaniem, spowodują większe zaangażowanie w rozwój wszystkich członków- a co za tym idzie większą ich integracje na czym przecież bardzo zależy każdemu przywódcy.


Czas na detale techniczne:


Ilość poziomów rozbudowy reaktora – 50

 

koszt pierwszego poziomu – 1.000.000 złota i 100 opon


koszt każdego kolejnego poziomu - +100.000 złota oraz + 10 opon


Koszt ostatniego (50) poziomu - 5.000.000 złota i 500 opon



Koszt całkowity dla 50 poziomu rozwoju 150.000.000 złota i 15.000 opon


 

Koszt w przeliczeniu na jednego członka drużyny ( w pełnej drużynie 30 członków) 5.000.000 złota i 500
opon.


Wiem że baaaardzoooo drogo ale tak musi być bo za moment będzie o nagrodach a te wymyśliłem

przepotężne :)


Bonusy za Reaktor Łukowy:


Za 1-9 poziomu rozbudowy – Brak bonusu

 


Za 10-19 poziomów rozbudowy Przywódca i/lub Doradca może wybrać


+10% wspomagania na monety zdobywane w misjach


 

Za 20-29 poziomów rozbudowy – Przywódca i/lub Doradca może wybrać


 

+20% wspomagania na monety zdobywane w misjach lub


+20% punktów doświadczenia zdobywane w misjach



 

Za 30-39 poziomów rozbudowy – Przywódca i/lub Doradca może wybrać


 

+30% wspomagania na monety zdobywane w misjach lub


+30% punktów doświadczenia zdobywane w misjach lub


+30% wspomagania na umiejętności podstawowe


 

Za 41-49 poziomów rozbudowy – Przywódca i/lub Doradca może wybrać

 


+40% wspomagania na monety zdobywane w misjach lub


+40% punktów doświadczenia zdobywane w misjach lub


+40% wspomagania na umiejętności podstawowe lub


dodatkowe miejsce na 10 członów drużyny

 

 

Za 50 poziomów rozbudowy – Przywódca i/lub Doradca może wybrać


+50% wspomagania na monety zdobywane w misjach lub


+50% punktów doświadczenia zdobywane w misjach lub


+50% wspomagania na umiejętności podstawowe lub


dodatkowe miejsce na 10 członów drużyny lub


+50% redukuje czas trwania misji i ich zapotrzebowania na energie lub


Zniesienie kary (-10% do umiejętności za każde posiadane trofeum) za posiadanie
trofeów podczas walk drużyn.

 


Co do obsługi (wyboru bonusu) to można obok herbu i areny zrobić dodatkowy guzik „REAKTOR” (po kliknięciu na herb drużyny), który otwiera dodatkowe okno gdzie można wybrać dowolny odblokowany już przez rozbudowę bonus.


 

Z uwagi na fakt niskiej stabilności Reaktora Łukowego nie można przełączać bonusów nader często (jeden raz na 48h) by nie narazić się na niebezpieczeństwo jego zniszczenia i wielkiego bum :)

 


W przypadku gdy włączony jest bonus +10 do ilości członków drużyny, nie ma możliwości zmiany bonusu na inny tak długo jak w drużynie znajduje się więcej niż 30 członków (należy usunąć nadmiar członków by można było wybrać inny bonus).


 

Oczywiście jak w przypadku pozostałych bonusów za kwaterę „%” były by liczone od wartości odstawowych (np. przy bonusie do statystyk gdy gracz ma wspomagacz 50% drużyna wybudowała wyposażenie na 50 poziomie i włączyła Reaktor +30% do wspomagania umiejętności podstawowych to sumaryczna wartość bonusu wyniesie 130%)

 

Myślę że wielkość jak i różnorodność bonusów na wyższych poziomach rozbudowy zrodzi dodatkową konkurencję i nowe strategie gry i walk pomiędzy Drużynami co bardzo urozmaiciło by grę.



 


Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam, ANNIHILATOR

 


Ps. kilka przykładowych strategii:



 


Wszyscy gracze zamiast wykupować wspomagacz do statystyk wspólnie wpłacają oponki na rozwój reaktora (sobie kupują tylko 25% za złoto) po jakimś czasie mają reaktor na 50 poziomie i włączone +50% do czasu misji lub statystyk i mogą się cieszyć tym bonusem NA ZAWSZE za darmo (oczywiście kto chce nadal może kupować bonus indywidualnie)


 

Bonus znoszący karę za posiadanie trofeów i +10 członków drużyny może bardzo namieszać w strategii walk drużyn na danym serwerze i należy umiejętnie wybrać który bonus będzie lepszym rozwiązaniem na jakim poziomie rozwoju drużyny.



 


Można przed samą walką drużyn zmienić ustawienia reaktora na takie które pozwolą nam wygrać (a inne w momencie gdy przeciwnik wyzywał nas na pojedynek) by przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę podczas ważnej dla nas walki.



 

Super! Wg mnie fajne lecz nie wprowadzą tego :)


       Daj2a0nuon.pngLike'a                     


#3 Oscuridad

Oscuridad

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Oscuridad
  • Drużyna:Respect Team
Reputacja: 0

Napisano 29 kwiecień 2013 - 10:50

Owszem pomysł jest wart większego zainteresowania i jak dla mnie jest dość ciekawy, ale nie sądze żeby moderatorzy czy też admini zaprzątali sobie głowe czymś tak "trudnym" do zrobienia :)  jestem na tak oczywiście !



#4 Guest_Dubi_*

Guest_Dubi_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 29 kwiecień 2013 - 11:21

Jestem na nie nie dość że twórca naoglądał się za dużo Ironmena to jeszcze zapomniał że gracze z małymi lewelami nigdy nie uda się uzbierać takiej kwoty gold a poza tym gdzie byś to umieścił i zapomniałeś że jak ktoś nie kupuje oponek to jak ma je wpłacić jak piszesz wyżej że gracz nie kupuje wspomagacza 50% tylko 25 a oponki wpłaca do drużyny na reaktor tak się nie da dla graczy co nie kupują oponki a z tym że by ten reaktor znosił karę -10% za trofea to już w ogolę by te drużyny co mają teraz trofi ich nie mogli stracić i słabsze drużyny co miały szanse z takimi c miały np -50% do stat i wygrywali teraz dostawał by w tyłek.


  • Nikes i Yenaviel lubią to

#5 CapitanObvious

CapitanObvious

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Miejscowość:Sochaczew
  • Serwer:PL4
  • Postać:CapitanObvious
  • Drużyna:invincible
Reputacja: 55

Napisano 29 kwiecień 2013 - 11:43

Super, naprawdę super. Ale nie wiem czy administracja zajęła by się tym.



#6 ANNIHILATOR

ANNIHILATOR

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Serwer:PL2
Reputacja: 112

Napisano 29 kwiecień 2013 - 11:48

Jestem na nie nie dość że twórca naoglądał się za dużo Ironmena to jeszcze zapomniał że gracze z małymi lewelami nigdy nie uda się uzbierać takiej kwoty gold a poza tym gdzie byś to umieścił i zapomniałeś że jak ktoś nie kupuje oponek to jak ma je wpłacić jak piszesz wyżej że gracz nie kupuje wspomagacza 50% tylko 25 a oponki wpłaca do drużyny na reaktor tak się nie da dla graczy co nie kupują oponki a z tym że by ten reaktor znosił karę -10% za trofea to już w ogolę by te drużyny co mają teraz trofi ich nie mogli stracić i słabsze drużyny co miały szanse z takimi c miały np -50% do stat i wygrywali teraz dostawał by w tyłek.

Co do Ironman'a to zabieg był celowy, wystarczy spojrzeć na itemy za pierwsze miejsce w łotrze i podobieństwo od razu okaże się nieprzypadkowe, no ale trzeba troszkę 'złapać' klimat gry by to wiedzieć. Co do zarzutu na temat małych leveli to jest on tak samo sensowny wywód że inne 'budynki w kwaterze są za drogie dla małych leveli i trzeba by je było obniżyć. Co do oponek to tak już jest w tego typu grach że jedni je mają a inni nie  - prawo rynku, prawo portfela, prawo Twórców Gry do zarabiania na własnej pracy - nazywaj jak chcesz.

 

pozdrówka



#7 De Dżoker

De Dżoker

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:PaN NooBeK
  • Drużyna:EUTOPIA
Reputacja: 57

Napisano 29 kwiecień 2013 - 11:54

Jestem na nie nie dość że twórca naoglądał się za dużo Ironmena to jeszcze zapomniał że gracze z małymi lewelami nigdy nie uda się uzbierać takiej kwoty gold a poza tym gdzie byś to umieścił i zapomniałeś że jak ktoś nie kupuje oponek to jak ma je wpłacić jak piszesz wyżej że gracz nie kupuje wspomagacza 50% tylko 25 a oponki wpłaca do drużyny na reaktor tak się nie da dla graczy co nie kupują oponki a z tym że by ten reaktor znosił karę -10% za trofea to już w ogolę by te drużyny co mają teraz trofi ich nie mogli stracić i słabsze drużyny co miały szanse z takimi c miały np -50% do stat i wygrywali teraz dostawał by w tyłek.

Buahahahaha :) ogar racja :P więcej nie pisze ! Szkoda było mojego czasu .... a i 15.000 tyś . opon ???hehe to Ci się udało :P Kabaret trochę :P masz 2 gwiazdki za napisanie tego ... 


e440847.gif

 


#8 ANNIHILATOR

ANNIHILATOR

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Serwer:PL2
Reputacja: 112

Napisano 29 kwiecień 2013 - 12:12

Buahahahaha :) ogar racja :P więcej nie pisze ! Szkoda było mojego czasu .... a i 15.000 tyś . opon ???hehe to Ci się udało :P Kabaret trochę :P masz 2 gwiazdki za napisanie tego ... 

Nie wiem jak długo grasz w tą grę i ile wiesz o kosztach rozwoju drużyny - powiem tylko tyle że 'moja' drużyna istnieje od 19.09.12 i sumujac co mamy na 'koncie' oraz co wydane zostalo na melony i rozbudowe to juz przekroczylismy owe 15.000 opon i to sporo czasu temu...wszytko zależy tylko od tego jakich czlonków ma się w drużynie i co gotowi sa zrobić dla jej rozwoju/istnienia

 

pozdrówka...



#9 ReminXXL

ReminXXL

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 11

Napisano 29 kwiecień 2013 - 12:15

O ja cie!Jestem na nie!Sam nie wpłaciłbyś 10 oponek do drużyny a tu jeszcze innych byś naciągnął!Jeśli mają to wprowadzić to niech zmienia troche te kwoty bo ja myśle że 100 poziom miałby  proglem ze zebraniem miliona :P



#10 erwin2002

erwin2002

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:erwinek2002
Reputacja: 6

Napisano 29 kwiecień 2013 - 12:27

trochę przesadzone z tymi kosztami o monety trochę okej bo pewnie wiele graczy ma dużo dużo monet,ale 15 000 oponek to gruba przesada. 500 opon na gracza strasznie dużo.Mi się wydaje że 200 oponek na gracza to już maximum



#11 nikdomi

nikdomi

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:nikdomi
Reputacja: 9

Napisano 29 kwiecień 2013 - 12:49

Nie.Gdyby od 1 lvl dodawało np. 5% to bym sie zgodził.

.Niestety jestem na nie



#12 Nikes

Nikes

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Po powrocie drużyny nie ma ! xDD
Reputacja: 115

Napisano 29 kwiecień 2013 - 13:20

Wielkie NIE !!! Dlaczego ? A dlatego, że bonus 50% mniej czasu misji + 50% wspomagacz misji = łotr 1.50 min ... a misje to już wgl po 1 min (walki). Co do 10 członków.. Można aż x2 razy to zrobić czyli drużyna może mieć 50 członków.. Ceny na prawdę są kosmiczne 15 tysiecy oponek za byle badziew? Na serwerze średnio 10 drużyn ma 100% rozwoju... Pomyśl jeszcze raz i na prawdę ogarnij ceny oraz nagrody. Aha i co do " Na serwerze średnio 10 drużyn ma 100% rozwoju" to pomyśl jakie będą z tym problemy. W sumie około 27k oponek na drużynę.. Co do trofeów, gdy ktoś zniesie np. taka drużyna Święci Z Bostonu mają 5 trofek i full graczy z Top10 ( większość) w tym Top1,2,3,4 to szansa aby im ukraść to trofeum jest 0,01% może max? Hmm, a co do pkt stat 50% daje Ci wspomagacz + 50% daję Ci drużyna + dajmy na to, że cały czas wybierasz % do umiejętności i potem co ? 220% dostajesz łącznie do pkt statystyk. To jest CHORE !!! Gdyby taki gracz dostał to 120%+ do umiejętności to pomyśl... Jakie staty by mieli gracze z Top10.. Skoro oni będą mieli umiejętności podstawowej z 2 tysiące lub więcej... Aha i Można zmieniać ustawienia reaktora... Pomyśl przed walką każda drużyna zmieniała by na to aby trofka jej nic nie odejmowały...

 

Podsumowując : Pomysł BARDZO DROGI (Nawet 10% drużyn nie rozbuduje reaktora do 50 poziomu) Pomysł zbyt ułatwiający życie drużynom Top10 ( ze względu na trofki, staty, exp) Wiadomo każdy może zmienić np. gdy expi na exp, gdy pojedynki na staty, a gdy walki na trofki. Trofea mają swoje wady i zalety niech tak zostanie :>

 

Pozdrawiam Cię  :gwiazda:


  • roko147258 i Yenaviel lubią to

#13 ANNIHILATOR

ANNIHILATOR

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Serwer:PL2
Reputacja: 112

Napisano 29 kwiecień 2013 - 13:48

Wielkie NIE !!! Dlaczego ? A dlatego, że bonus 50% mniej czasu misji + 50% wspomagacz misji = łotr 1.50 min ... a misje to już wgl po 1 min (walki). Co do 10 członków.. Można aż x2 razy to zrobić czyli drużyna może mieć 50 członków.. Ceny na prawdę są kosmiczne 15 tysiecy oponek za byle badziew? Na serwerze średnio 10 drużyn ma 100% rozwoju... Pomyśl jeszcze raz i na prawdę ogarnij ceny oraz nagrody. Aha i co do " Na serwerze średnio 10 drużyn ma 100% rozwoju" to pomyśl jakie będą z tym problemy. W sumie około 27k oponek na drużynę.. Co do trofeów, gdy ktoś zniesie np. taka drużyna Święci Z Bostonu mają 5 trofek i full graczy z Top10 ( większość) w tym Top1,2,3,4 to szansa aby im ukraść to trofeum jest 0,01% może max? Hmm, a co do pkt stat 50% daje Ci wspomagacz + 50% daję Ci drużyna + dajmy na to, że cały czas wybierasz % do umiejętności i potem co ? 220% dostajesz łącznie do pkt statystyk. To jest CHORE !!! Gdyby taki gracz dostał to 120%+ do umiejętności to pomyśl... Jakie staty by mieli gracze z Top10.. Skoro oni będą mieli umiejętności podstawowej z 2 tysiące lub więcej... Aha i Można zmieniać ustawienia reaktora... Pomyśl przed walką każda drużyna zmieniała by na to aby trofka jej nic nie odejmowały...

 

Podsumowując : Pomysł BARDZO DROGI (Nawet 10% drużyn nie rozbuduje reaktora do 50 poziomu) Pomysł zbyt ułatwiający życie drużynom Top10 ( ze względu na trofki, staty, exp) Wiadomo każdy może zmienić np. gdy expi na exp, gdy pojedynki na staty, a gdy walki na trofki. Trofea mają swoje wady i zalety niech tak zostanie :>

 

Pozdrawiam Cię  :gwiazda:

Witam, dzieki za opinie ale nim sie wypowiesz proponowalbym Ci byś w pełni zrozumiał mechanikę gry - masz tu spory brak wiedzy. co do misji jesli sie nie mysle to najmniejsza niepodzielną czescią dlugści trwania misji jest jedna pelna minuta (dlatego majac 50% wspomagacz misja łotra twa 3min nie 2:30) nalezy też tu nadmienić że wyrażnie napisałęm że chodzi o bonusy od podstawy wiec nie będzie 1:30 za misje a dwa razy krócej niż podstawowe 5min co da mysle 2min - cz do statystyk to nie wiem skad wymysliles 220%?? skoro w tej chili max to jest 100% (50 za druzyne i 50 za wspomagacz) wiec max to 150% z reaktorema nie jak, błędnie, piszesz 220%

co do zmian bonusu reaktora - wlasnie o to chodzi być nie wiedzial co wymysli przeciwniek - kara jednak za to taka że przez nastepne 48h nie zmienisz ustawien - tu chodzi o stworzenie nowych rodajow strategii rozgrywki. Nie bardzo wiem jak mam rozumiec co masz na mysli najpierw piszac ze za duze bonusy a chwile pozniej ze za drogo za taki badziew - zdecyduj sie proszę. co do kosztów - wlasnie dlatego wymyslilem je tak wysokie by nie bylo latwo o duza przewage - tylko najbardziej zgrane druzyny bedzie stac na powolny rozwoj reaktora, i na koniec kto powiedzial ze ŚB beda nie dopokonania z reaktorem i wlaczanym zniesieniem kary za trofki -moze ci z +50% do stat albo 40 członkami w druzynie okaza sie lepsi??

 

jeszcze raz dzieki za wszystkie opinie i prosze o kolejne, pozdrawiam, ANNIHILATOR



#14 AgentMateo

AgentMateo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów
  • Miejscowość:Cieszyn
  • Serwer:PL1
  • Postać:AgentMateo
  • Drużyna:ŚMIERCIONOŚNY RÓJ
Reputacja: 130

Napisano 29 kwiecień 2013 - 14:59

NIE!15 000 oponek?! To gruba przesada! Max. 3 drużyny na serwerze będą miały to całe gotowe. I do tego +50% umiętności:

to naprawdę przesada bo gość który mam po np. 5 000 (na PL1 takich nie mało) każdej umiętności to wychodzi że podstawowe to ok.

2 500 a więc +1 125 wychodzi magiczna liczba 6 125.

Już rozumiesz czemu to na 100% nie przejdzie?

 

Pozdro AgentMateo


  • Nikes i Yenaviel lubią to

ufsq.png


#15 ANNIHILATOR

ANNIHILATOR

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Serwer:PL2
Reputacja: 112

Napisano 29 kwiecień 2013 - 15:30

NIE!15 000 oponek?! To gruba przesada! Max. 3 drużyny na serwerze będą miały to całe gotowe. I do tego +50% umiętności:

to naprawdę przesada bo gość który mam po np. 5 000 (na PL1 takich nie mało) każdej umiętności to wychodzi że podstawowe to ok.

2 500 a więc +1 125 wychodzi magiczna liczba 6 125.

Już rozumiesz czemu to na 100% nie przejdzie?

 

Pozdro AgentMateo

Następny 'znafca' mechaniki gry....majac 5k kazdej staty (jak ja) nie ma po 2500 podstawowej tylko okolo 1800-1900 tak jak ja (zalezy jak grał) to przy zalozeniu oczywiscie ze jest w druzynie ktora ma 50% bonusu do stat i sam ma 50% do stat - więc ów dodatkowy bonus co około 850 na state...

 

Poza tym wszystkim co wyżej - jesli dobrze rozumiem sens istnienia tego forum to nie chodzi tutaj o to by cos wymysleć i by Twórcy Gry wprowadzili czyjś pomysł dokładnie takim jakim jest - wydaje mi się że tutaj należy sie dzielić własnymi przemysleniami na temat pozmysłów zmian w grze, które zostaną zauważone przez Twórców Gry i po dokaniu przez nich (bądź też nie) odpowiednich modywikacji by były zgodne z mechaniką gry, zostały one wprowadzone do gry...Taki jest np mój cel pisania postó na tym forum...

 

Kiedyś napisałem że chciałbym zmian w mechanice obsługi pw - i co? ano zostało to wprowadzone - nie do konca tak jak tego oczekiwałem ale jednak jest lepiej jak było...

 

zwróciłęm kiedyś uwagę że przydałby się jakiś dzwięk kiedy mamy 20 odwagi - no i jest - może nie taki dzwięk jakbym oczekiwał i byłbym bardziej zadowolony ze zmiany gdyby nie lagi dzwięku dochodzące nawet do 1min ale jest...

 

Więc można własnymi przemyśleniami doprowadzić do zmian w grze i teksty na 100% nie przejdzie są jakby nie na miejscu - nie oczekiwałem i nie oczekuje ze za tydzien czy mieciąc Reaktor Łukowy znajdzie sie w grze... bardziej mi chodzi o dorzucenie kamyczka który może w czyjejś głowie - innego gracza czy Twórcy Gry - zrodzi inny pomysł lub modyfikacje mojego pomysłu  no i na koniec zmiany w grze...

 

 

dzięki za komentarz i podrawiam, ANNIHILATOR


  • taka jedna lubi to

#16 MrEliminator

MrEliminator

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Serwer:PL4
  • Drużyna:Mistrzowie hero zero
Reputacja: 31

Napisano 29 kwiecień 2013 - 15:44

Wow! Ale się naczytałem! :P

 

Co do pomysłu świetny :super:  ;)  :haha:


UJi9vjw.png


#17 Nikes

Nikes

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Po powrocie drużyny nie ma ! xDD
Reputacja: 115

Napisano 29 kwiecień 2013 - 17:04

Nie odpowiadaj na każdego posta bo robi się spam.

Wiesz zrozumiałem to tak, że dany bonus może zostać uaktywniony na zawsze i potem jak się dodaje kolejny to tamten stary zostaję (mój błąd przyznam) z tąd to 220% ... Tak Jak AgentMateo przeciętny gracz ma 2300 umiejętności podstawowej (Top10) Ty piszesz, że masz 1800-1900, więc najwidoczniej treningów nie robisz zawsze. W tej grze chodzi oto aby wszyscy mieli równe szanse.. Wiadomo, że oponkowcy mają "lekką" przewagę, ale ten reaktor to by była "rzeznia" włączy sobie drużyna opcję z trofkami i kto jej odbierze skoro są sami Top'owi gracze ? Gra opiera się na szczęściu i nie można tego zmienić. Posiadanie trofea jest losowe i musimy się do tego dostosować.

 

Jeszcze raz, gdy to przeczytałem zrobił bym tak : Zmniejszył ceny i dał mniejsze bonusy (bez trofek oraz +10 kwatery) i aby każda drużyna miała ten sam bonus oraz bonusy max 20% (takowy "reaktor" dało by się ulepszać do poziomu 30) Kosztował by on 2 razy taniej od kwatery za każdy poziom.

 

Pozdrawiam Kornel11
 


  • roko147258 lubi to

#18 ANNIHILATOR

ANNIHILATOR

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Serwer:PL2
Reputacja: 112

Napisano 29 kwiecień 2013 - 17:16

Nie odpowiadaj na każdego posta bo robi się spam.

Wiesz zrozumiałem to tak, że dany bonus może zostać uaktywniony na zawsze i potem jak się dodaje kolejny to tamten stary zostaję (mój błąd przyznam) z tąd to 220% ... Tak Jak AgentMateo przeciętny gracz ma 2300 umiejętności podstawowej (Top10) Ty piszesz, że masz 1800-1900, więc najwidoczniej treningów nie robisz zawsze. W tej grze chodzi oto aby wszyscy mieli równe szanse.. Wiadomo, że oponkowcy mają "lekką" przewagę, ale ten reaktor to by była "rzeznia" włączy sobie drużyna opcję z trofkami i kto jej odbierze skoro są sami Top'owi gracze ? Gra opiera się na szczęściu i nie można tego zmienić. Posiadanie trofea jest losowe i musimy się do tego dostosować.

 

Jeszcze raz, gdy to przeczytałem zrobił bym tak : Zmniejszył ceny i dał mniejsze bonusy (bez trofek oraz +10 kwatery) i aby każda drużyna miała ten sam bonus oraz bonusy max 20% (takowy "reaktor" dało by się ulepszać do poziomu 30) Kosztował by on 2 razy taniej od kwatery za każdy poziom.

 

Pozdrawiam Kornel11
 

Jak mam nie odpowiadac na wasze posty skoro mijacie sie z pawdą czy też nie potraficie przeczytać ze zrozumieniem tego co napisałem - i znów muszę Cie sprostować - gram od 30/07/12 i od tego dnia logowalem sie codziennie bez jednego dnia przerwy i jeszcze nie mialem nawet jednego zmarnowanego treningu moja srednia dzienna treningow to 17,83 - wysokość Twoich stat podstawowych wynika najprawdopodobniej z tego ze grasz po prostu dłużej niż ja.

 

dziekuję za uwagi dotyczące proponowanych przez Ciebie zmian

 

pozdrówka, ANNIHILATOR



#19 Nikes

Nikes

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Po powrocie drużyny nie ma ! xDD
Reputacja: 115

Napisano 29 kwiecień 2013 - 17:24

Jak mam nie odpowiadac na wasze posty skoro mijacie sie z pawdą czy też nie potraficie przeczytać ze zrozumieniem tego co napisałem - i znów muszę Cie sprostować - gram od 30/07/12 i od tego dnia logowalem sie codziennie bez jednego dnia przerwy i jeszcze nie mialem nawet jednego zmarnowanego treningu moja srednia dzienna treningow to 17,83 - wysokość Twoich stat podstawowych wynika najprawdopodobniej z tego ze grasz po prostu dłużej niż ja.

 

dziekuję za uwagi dotyczące proponowanych przez Ciebie zmian

 

pozdrówka, ANNIHILATOR

 

Sam na razie nie mam 1000 pkt podstawowej umiejętności, ale byłem u kumpla, który ma i nie tylko on ma ;> Pokazywali mi screeny, więc da się mieć po 2300 podstawowej umiejętności. Hmm teraz jak na to patrze pomysł przejść, by mógł( oczywiście zmniejszenie nagród i cen) ale były by przy tym duże problemy i myślę, że gra by bardziej "lagowała"

 

Pozdrawiam Kornel11



#20 SylvesterT

SylvesterT

    Użytkownik

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 525 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Serwer:PL2
  • Postać:SylvesterT
  • Drużyna:Armia Cienia
Reputacja: 283

Napisano 29 kwiecień 2013 - 17:50

Witam,

 

Pomysł jest dosyć dobry, lecz są pewne rzeczy które mi nie odpowiadają, mianowicie:

 

Te wspomaganie umiejętności... jest to dosyć dziwne,ale jeżeli drużyna osiągnie takowy bonus +50% to po zakupie wspomagacza każdy gracz (kupno wspomagacza +50%) będzie miał aż 100% więcej umiejętności.

Co do reszty bonusów jestem oczywiście na tak, lecz ten "dopalacz" mi nie pasuję.

Co do cen za bonusy...Jak najbardziej na tak, wiadomo że znajdą się tacy co będą płakać że "za dużo" (ich problem- niech kupią oponki).

 

Jestem na TAK i mam nadzieję że pomysł przejdzie.

 

Pozdrawiam


Mam gdzieś lajki, nie tak jak niektórzy co byli na tym forum i potem skończyli z banem.
Nie napalaj się




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych