Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Trofea - Buffy/Nefry/Rework/Nowe Trofea [Sugestia/Propozycja]

sugestia propozycja propozycje sugestie trofea

  • Please log in to reply
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kiełbasa

Kiełbasa

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:Kiełbasa
  • Drużyna:Gaming Zone
Reputacja: 14

Napisano 11 luty 2023 - 00:21

Witam
Pisze propozycję/sugestię co do trofek.
 
Wszelki balanc nie jest wybitny dlatego informuje, że niektóre trofea mogą wywierać kontrowersje. Jest to tylko zamysł, który przydał by się grze.
 
Za wszelką składnie zdań przepraszam, dość trudno było mi dziś napisać tą propozycje wieże, że to zrozumiecie ^^
 
Dlaczego?:
Ponieważ trofea są ważnym przedmiotem dla drużyn. Każda dobra drużyna ma przynajmniej cztery trofeum... są wyjątki jednakże mocno odbiegają od innych światów, bez nich drużyna nie zajdzie wysoko.
 
Energia: 
Wymagany Nerf :
1) Często szukana
2) Bardzo dużo daje, dzięki czemu łatwo jest nabić topke w expie
 
+20 pkt do obecnego stanu energii maksymalnej
-20% w walkach drużynowych.
-4% Monet i Expa z misji czasowych
 
Trening:
Wymagany Buff :
Jest to ostateczność ponieważ dla 5 punkcików jednostki motywacyjnej nikt nie będzie poświęcał aż -15% w walkach drużynowych. To trofeum jest zazwyczaj w ostateczności jak nie ma nic innego lepszego.
 
 
+5 jednostek motywacji
12% większa nagroda za treningi
-15% w walkach drużynowych
-5 maksymalnie możliwych walk ligowych dziennie
 
 
Odwaga:
Wymagany Zmiana :
Dość średnie, można zrównoważyć to z energią lecz przydała by się mała zmiana
 
+20 odwagi do walki
+13% w walkach drużynowych 
+2 maksymalnie możliwych walk ligowych dziennie
-20% Monet i Expa z misji czasowych
-10% Monet i honoru z treningów i walk
 
 
Nagrody:
Wymagany Buff/Rework :
Jest to także ostateczność dla drużyn, które choć trochę chcą się wybić. To trofeum nie jest zbytnio dobre, dużo nie daje, ponieważ trzeba robić przynajmniej 15 walk dziennie by wyjść mocno na plus. Samo osłabienie drużyny jest dość słabym pomysłem na to trofeum ale starałem się jak najbardziej właśnie to ulepszyć.
 
+25% nagrody przy pojedynkach i walkach ligowych
+10% nagrody przy wykonanej misji czasowej
-14% umiejętności w walkach drużynowych.
-7 pkt do obecnego stanu energii maksymalnej
 
Mistrz budowy:
Nowe Trofeum
Skupiające się na kryjówce
W nawiasie są dwa statystki, które mają 50% szansy na to że dropnie trofeum z +17% większej produkcji superkleju/ zeronitu i +5% przyśpieszenia budowy lub 1 dodatkowy robo pracownik... coś nowego.
 
 
[ +17% większej produkcji superkleju/ zeronitu 
                                                                                     --------------- lub 1 dodatkowy robo pracownik
+5% przyśpieszenia budowy ] 
-18% kosztów superkleju/ zeronitu za budowę
-6 maksymalnie możliwych walk ligowych dziennie
-21% w walkach drużynowych.
-5% Monet i Expa z misji czasowych
 
Regularny Klient:
Nowe Trofeum
Skupiające się na lumpkesie
 
+17% zwiększonej szansy na dobycie z lumpeksu lepszego wyposażenia 
+3 dodatkowe miejsca w lumpeksie
+1 dodatkowe darmowe odświeżanie sklepu 
+20% że  usunie większość negatywnych atrybutów [dzięki czemu przedmioty z -40 mogą zamienić się na np +1]
-18% w walkach drużynowych.
-2 maksymalnie możliwych walk ligowych dziennie
-3% Monet i Expa z misji czasowych
 
Charyzma:
Nowe Trofeum
Skupiające się na członków drużyny jak i na samej drużynie
 
-30% koszt wspomagaczy drużynowych 
-5% koszt wspomagaczy
+14% na dobre nagrody z band
+8% zwiększonego honoru za wygraną walkę 
+2% honoru za przegraną walkę [mniej się traci]
-7% Monet i Expa z misji czasowych
-3 jednostek motywacji
 

Pisząc tą propozycje jestem świadomy, że ilość starszych trofek się zmniejszy i zmieni to totalnie balance gry. Lecz po co są trofea jak nie do tego hmm ^^


Użytkownik Kiełbasa edytował ten post 11 luty 2023 - 00:28

  • Dagbert i XMatieuszixX lubią to

,,Myślisz, że jesteś taki sprawny bo skaczesz szybciej ode mnie?''


#2 Szufelka

Szufelka

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 0

Napisano 11 luty 2023 - 07:58

Trofki są w dobrym miejscu, to wspomagacze niedomagają na przestrzeni tego, co powychodziło na przestrzeni kilku ładnych lat (również te drużynowe). Wspomki misji i umki są git, jednak wspomagacz pracy już powinien istnieć jako wspomagacz kryjówkowy i powinien dawać jak dotychczas 10/25/50% do centrali jak dotychczas, ale również te wartości na wydobywanie zasobów z kryjówki i dodatkowo 1/2,5/5% do przyspieszania czasu budowy budynków, bo dużo osób robi tak, że jak rozwija centrale to pozbywa się wspomki pracy na te 2 tygodnie. Wspomki drużynowe powinny mieć 3 poziomy wyboru, nie 2 jak dotychczas, Pierwsza niezmienna(10%)(4jednostki treningowe), druga która byłaby za monety i oponki (9 oponek)(20%)(7jednostek treningowych) i 3 nowa tylko za oponki (49 oponek)(30%)(10 jednostek treningowych).  Wspomagacz do treningów już  opisałem. Dużych zmian by nie było, bo po co. Jednak zmienił bym wspomagacz drużynowy czasu na to co było między 29 marzec 2016,a 10 maj 2016, czyli do wrócenia do drużynowego wspomagacza misji. Co to robiło? Zmniejszało to koszty energii o 10/20%, po dodaniu trzeciego wyboru to by było10/20/30% zmniejszenia zapotrzebowania na energię. Jednak zostawiłbym skracanie czasu trwania misji o te wartości, żeby nie siedzieć niewiadomo ile na gierce, ale ze zmianą, która usuwa jedną rzecz z aktualizacji z 19 kwietnia 2016:Zmieniono długość misji w związku ze wspomagaczami (w tym wspomagaczami drużynowymi) - nie występują już bardzo krótkie misje. Nagrody jednak są wciąż zależne od bazowego czasu wykonywania misji (bez wspomagaczy). A trzeci wspomagacz? Daje bonus do nagród do pojedynków i ligi, a ja bym dodał jeszcze sławę w kryjówce i by było git. Zmiana znacząco zmieniająca grę. O kryjówce nie będę wspominać, bo tu nie ma sensu. Jak to nie zostanie skasowane w ciągu 24h to będzie sukces hehe



#3 Billy0x

Billy0x

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL30
Reputacja: 1

Napisano 12 luty 2023 - 12:29

 

Witam
Pisze propozycję/sugestię co do trofek.
 
Wszelki balanc nie jest wybitny dlatego informuje, że niektóre trofea mogą wywierać kontrowersje. Jest to tylko zamysł, który przydał by się grze.
 
Za wszelką składnie zdań przepraszam, dość trudno było mi dziś napisać tą propozycje wieże, że to zrozumiecie ^^
 
Dlaczego?:
Ponieważ trofea są ważnym przedmiotem dla drużyn. Każda dobra drużyna ma przynajmniej cztery trofeum... są wyjątki jednakże mocno odbiegają od innych światów, bez nich drużyna nie zajdzie wysoko.
 
Energia: 
Wymagany Nerf :
1) Często szukana
2) Bardzo dużo daje, dzięki czemu łatwo jest nabić topke w expie
 
+20 pkt do obecnego stanu energii maksymalnej
-20% w walkach drużynowych.
-4% Monet i Expa z misji czasowych
 
Trening:
Wymagany Buff :
Jest to ostateczność ponieważ dla 5 punkcików jednostki motywacyjnej nikt nie będzie poświęcał aż -15% w walkach drużynowych. To trofeum jest zazwyczaj w ostateczności jak nie ma nic innego lepszego.
 
 
+5 jednostek motywacji
12% większa nagroda za treningi
-15% w walkach drużynowych
-5 maksymalnie możliwych walk ligowych dziennie
 
 
Odwaga:
Wymagany Zmiana :
Dość średnie, można zrównoważyć to z energią lecz przydała by się mała zmiana
 
+20 odwagi do walki
+13% w walkach drużynowych 
+2 maksymalnie możliwych walk ligowych dziennie
-20% Monet i Expa z misji czasowych
-10% Monet i honoru z treningów i walk
 
 
Nagrody:
Wymagany Buff/Rework :
Jest to także ostateczność dla drużyn, które choć trochę chcą się wybić. To trofeum nie jest zbytnio dobre, dużo nie daje, ponieważ trzeba robić przynajmniej 15 walk dziennie by wyjść mocno na plus. Samo osłabienie drużyny jest dość słabym pomysłem na to trofeum ale starałem się jak najbardziej właśnie to ulepszyć.
 
+25% nagrody przy pojedynkach i walkach ligowych
+10% nagrody przy wykonanej misji czasowej
-14% umiejętności w walkach drużynowych.
-7 pkt do obecnego stanu energii maksymalnej
 
Mistrz budowy:
Nowe Trofeum
Skupiające się na kryjówce
W nawiasie są dwa statystki, które mają 50% szansy na to że dropnie trofeum z +17% większej produkcji superkleju/ zeronitu i +5% przyśpieszenia budowy lub 1 dodatkowy robo pracownik... coś nowego.
 
 
[ +17% większej produkcji superkleju/ zeronitu 
                                                                                     --------------- lub 1 dodatkowy robo pracownik
+5% przyśpieszenia budowy ] 
-18% kosztów superkleju/ zeronitu za budowę
-6 maksymalnie możliwych walk ligowych dziennie
-21% w walkach drużynowych.
-5% Monet i Expa z misji czasowych
 
Regularny Klient:
Nowe Trofeum
Skupiające się na lumpkesie
 
+17% zwiększonej szansy na dobycie z lumpeksu lepszego wyposażenia 
+3 dodatkowe miejsca w lumpeksie
+1 dodatkowe darmowe odświeżanie sklepu 
+20% że  usunie większość negatywnych atrybutów [dzięki czemu przedmioty z -40 mogą zamienić się na np +1]
-18% w walkach drużynowych.
-2 maksymalnie możliwych walk ligowych dziennie
-3% Monet i Expa z misji czasowych
 
Charyzma:
Nowe Trofeum
Skupiające się na członków drużyny jak i na samej drużynie
 
-30% koszt wspomagaczy drużynowych 
-5% koszt wspomagaczy
+14% na dobre nagrody z band
+8% zwiększonego honoru za wygraną walkę 
+2% honoru za przegraną walkę [mniej się traci]
-7% Monet i Expa z misji czasowych
-3 jednostek motywacji
 

Pisząc tą propozycje jestem świadomy, że ilość starszych trofek się zmniejszy i zmieni to totalnie balance gry. Lecz po co są trofea jak nie do tego hmm ^^

 

 

Energia: 
Wymagany Nerf :
1) Często szukana
2) Bardzo dużo daje, dzięki czemu łatwo jest nabić topke w expie
 
+20 pkt do obecnego stanu energii maksymalnej
-20% w walkach drużynowych.
-4% Monet i Expa z misji czasowych ? co ty gadasz i tak sa chu**** wynagrodzenia a ty chcesz jeszcze to zmieniac...
Trening:
Wymagany Buff :
Jest to ostateczność ponieważ dla 5 punkcików jednostki motywacyjnej nikt nie będzie poświęcał aż -15% w walkach drużynowych. To trofeum jest zazwyczaj w ostateczności jak nie ma nic innego lepszego.
 
 
+5 jednostek motywacji
12% większa nagroda za treningi
-15% w walkach drużynowych
-5 maksymalnie możliwych walk ligowych dziennie
 to wgl juz nie ma sensu.... wez idz pic czy co tam robisz i nie gadaj takich bzdur,jak to znerfia itd to jeszcze bardziej ludzie przestana grac


#4 Kiełbasa

Kiełbasa

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:Kiełbasa
  • Drużyna:Gaming Zone
Reputacja: 14

Napisano 13 luty 2023 - 20:30

tak

 

Więcej wspomagaczy to zły pomysł, im ich więcej tym więcej pilnowania i bawienia się z tym. Za dużo zabawy przez co mogło to bardziej znużyć graczy. Gra jest dość monotonna dlatego staram się robić propozycje takie by to w miarę znikneło.

 

Z większością się zgodzę, lecz jednak im więcej wyboru trofek i funkcji tym więcej kombinacji dzięki czemu nie będzie dominowała jedna taktyka w tej sytuacji najczęściej spotykana to full energia ze wzgledu na plusy i minusy jakie daje.

 

 

A propozycja prawdopodobnie nie zostanie skasowana ponieważ mocno się różni od twojej.


,,Myślisz, że jesteś taki sprawny bo skaczesz szybciej ode mnie?''


#5 Szufelka

Szufelka

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 0

Napisano 17 luty 2023 - 07:14

Więcej wspomagaczy to zły pomysł, im ich więcej tym więcej pilnowania i bawienia się z tym. Za dużo zabawy przez co mogło to bardziej znużyć graczy. Gra jest dość monotonna dlatego staram się robić propozycje takie by to w miarę znikneło.

 

Z większością się zgodzę, lecz jednak im więcej wyboru trofek i funkcji tym więcej kombinacji dzięki czemu nie będzie dominowała jedna taktyka w tej sytuacji najczęściej spotykana to full energia ze wzgledu na plusy i minusy jakie daje.

 

 

A propozycja prawdopodobnie nie zostanie skasowana ponieważ mocno się różni od twojej.

Uwierz mi, ludzie na forum mają odklejki :P



#6 Kiełbasa

Kiełbasa

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:Kiełbasa
  • Drużyna:Gaming Zone
Reputacja: 14

Napisano 05 marzec 2023 - 23:54

Uwierz mi, ludzie na forum mają odklejki :P

Widze i wiem 


,,Myślisz, że jesteś taki sprawny bo skaczesz szybciej ode mnie?''


#7 samebrednie2

samebrednie2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
Reputacja: 33

Napisano 10 marzec 2023 - 17:52


 
Trening:
Wymagany Buff :
Jest to ostateczność ponieważ dla 5 punkcików jednostki motywacyjnej nikt nie będzie poświęcał aż -15% w walkach drużynowych. To trofeum jest zazwyczaj w ostateczności jak nie ma nic innego lepszego.
 

 

:haha: :haha: :haha:  Najlepsza trofka w długofalowej grze przy której wszystkie inne mało znaczą :D
 



#8 Kiełbasa

Kiełbasa

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:Kiełbasa
  • Drużyna:Gaming Zone
Reputacja: 14

Napisano 13 marzec 2023 - 00:06

:haha: :haha: :haha:  Najlepsza trofka w długofalowej grze przy której wszystkie inne mało znaczą :D
 

Mech, za mało daje a drużyna za dużo traci przez co łatwo ją stracić 


,,Myślisz, że jesteś taki sprawny bo skaczesz szybciej ode mnie?''


#9 samebrednie2

samebrednie2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
Reputacja: 33

Napisano 13 marzec 2023 - 21:39

Mech, za mało daje a drużyna za dużo traci przez co łatwo ją stracić 

Tak? to czemu od lat gram w drużenie z 5 trofkami, nikt nie jest w stanie nas pokonać i jesteśmy N1 na serwie?



#10 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 14 marzec 2023 - 09:12

Mech, za mało daje a drużyna za dużo traci przez co łatwo ją stracić 

Widzę, kolega nowy tutaj. Ale spokojnie, spędzisz trochę czasu w grze to zrozumiesz, co przynosi największe korzyści.


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#11 Kiełbasa

Kiełbasa

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:Kiełbasa
  • Drużyna:Gaming Zone
Reputacja: 14

Napisano 19 marzec 2023 - 12:53

Widzę, kolega nowy tutaj. Ale spokojnie, spędzisz trochę czasu w grze to zrozumiesz, co przynosi największe korzyści.

XD gram od 2012 jak miałem 8/9 lat. A sądzę, że te trofki dają mało w prostego powodu:

 

1) Żeby zużyć tą energię trzeba mieć czas a by mieć czas trzeba:

 

a) Nie pracować bądź mieć pracę która jest tak prosta że w sumie możesz grać na telefonie

b) Dobrą pamięć by nie zapomnieć o treningu 

c) Grać 24/7 w tą grę 

 

Te trofki ^ są właśnie dla takich osób

 

+ Pamiętajmy że cały czas dostajemy jednostki treningowe z misji, sklepu etc... pełno tego jest.

 

Największe korzyści dają trofki na:

1) Energie

Pieniądze, monety, punkty sezonowe, raz do czasu jakaś oponka

 

2)Pojedynki i liga

Jeżeli chcesz być topowym gracze w ligach i Honorze lecz musisz pamiętać że trzeba być rozwiniętym

 

Ja nie gram w tą grę nawet po 3/4 godzin bo to zwykły clicker, wole pograć dłużej sobie w gry, które się rozwijają albo są popularne i dają do myślenia niż coś gdzie nie trzeba używać mózgu .... bez urazy. 

 

Po 2 temat schodzi z drogi, to jest temat o trofkach a nie o tym jak ktoś długo gra. Dziękuje


Użytkownik Kiełbasa edytował ten post 19 marzec 2023 - 13:07

,,Myślisz, że jesteś taki sprawny bo skaczesz szybciej ode mnie?''


#12 Kiełbasa

Kiełbasa

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:Kiełbasa
  • Drużyna:Gaming Zone
Reputacja: 14

Napisano 19 marzec 2023 - 12:54

Tak? to czemu od lat gram w drużenie z 5 trofkami, nikt nie jest w stanie nas pokonać i jesteśmy N1 na serwie?

Odpowiedź wyżej


,,Myślisz, że jesteś taki sprawny bo skaczesz szybciej ode mnie?''


#13 samebrednie2

samebrednie2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
Reputacja: 33

Napisano 23 marzec 2023 - 00:18

Odpowiedź wyżej

Na nic nie odpowiedziałeś - przedstawiłeś tylko swój pkt widzenia. Nie pada odpowiedź na to czemu jesteśmy dr nr1 na serwie, większość graczy w topie i nikt nie może nam nic zrobić. Możesz grać nawet i 20 lat - to nie znaczy, że będziesz to robić dobrze. Żegnam.







Also tagged with one or more of these keywords: sugestia, propozycja, propozycje, sugestie, trofea

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych