Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Gazetka Forumowa 1/2023


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1074

Napisano 15 styczeń 2023 - 23:27

naglowek.jpg

 

 

kartka-z-kalendarza.jpg

 

 

 

Z wielką przyjemnością pragniemy powitać Was w pierwszym w 2023 roku numerze Gazetki Forumowej! Czy jesteście gotowi wejść w nowy rok z pełnią optymizmu i radością towarzyszącą każdego dnia? Czy jesteście zdeterminowani by w tym roku spełnić postanowienia noworoczne i odnieść upragniony sukces w Hero Zero? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedzieliście twierdząco nie pozostaje nam nic innego jak oddać w Wasze ręce ten oto numer Gazetki, w którym to zawarte zostały porady jak wycisnąć jak najwięcej pozytywnych rzeczy z 2023 roku!

 

 

Newsy

Forum:
Nie ma to jak Świąteczna zabawa na forum, by móc jeszcze bardziej poczuć Magię Świąt, a to za sprawą Świątecznego sudoku! Dla każdego śmiałka, który podjął się owego zadania czekało na osłodę 10 oponek 
nadziewanych miłością do Hero Zero. Zabawa trwała od 23 do 30 grudnia, a na pyszności trzeba było czekać, aż do 15 stycznia. Nie jednemu pewnie ślinka pociekła z buźki!

Gra:
Newsy, newsiki, newsiczątka... W tym miesiącu aktualizacja do gry przyniosła Nam pakiet niezauważalnych zmian, które to trudno dostrzec gołym okiem. Jedynie czego mogliśmy doświadczyć to naprawa trzech błędów. Nieprawidłowe przewijanie czatu, nowe wiadomości nie wyświetlane od razu po zalogowaniu, bohaterskie czyny niepoprawnie wyświetlane w telefonach alarmowych. Te błędy zostały naprawione! Hip-hip, huraaa!  :clown:

 

hzzzz.md.jpg

Speed serwer:
Długo wyczekiwany przez wszystkich, ultraszybki serwer wrócił i zostanie z Nami aż do 31 stycznia. 4 tygodnie świetnej zabawy i udowodnienia reszcie świata, że to Polacy są mistrzami w Hero Zero, i to biało czerwona flaga dumnie powiewa w top 10 gdy wiatr się zerwie .

Kupony:
Żeby wejść w nowy rok z przytupem twórcy przysyłają noworoczne kupony tracące swoją ważność 31 stycznia. Jeśli nie zdążyłeś jeszcze szanowny Graczu wspomóc swojego bohatera tymi dopalaczami, to jest to ostatnia szansa.
NEWYEAR2023a - (48 godzin zmysłu bohatera)
NEWYEAR2023b - (7 dni wspomagacza misji i umiejętności 50%).

 

 

Postanowienia noworoczne
 
Tak, nowy rok, nowy ja. W tym roku uda mi się osiągnąć sukces w Hero Zero i być wysoko w topce. Znacie to? Co roczne postanowienia o byciu lepszym, niestety bez solidnych postanowień noworocznych ciężko zrealizować te plany, dlatego przedstawiamy szereg zmian, które należy wdrożyć w życie, by dumnie spoglądać w ranking i cieszyć oko. 
 
Po pierwsze, mniej wydawania oponek na głupoty. Przed kupnem danej rzeczy zastanów się dwa razy, czy na pewno jest Ci ona potrzebna. Bezsensowne szukanie w lumpeksie szczęścia również odłóż na dalszy plan i tak go nie znajdziesz. Tak samo od kasyna trzymaj się jak najdalej, jest to wyjątkowo łakoma na Twoje oponki maszyna i nie jednego doprowadziła do skraju bankructwa. Dobry bohater, to bogaty bohater. 
 
Po drugie, więcej czasu spędzaj na siłowni. Dostałeś kupon na jednostki treningowe? Świetnie, to czemu odłożyłeś go na później, od razu realizować i trenować, nie ma że się nie chce, albo nie ma się czasu. Z takim podejściem daleko nie zajedziesz. Dobry bohater, to wytrenowany bohater.
 
Po trzecie, najpierw trening, potem misje. Obok sztangi, czerwony telefon to Twój największy przyjaciel. Skakanie pomiędzy strefami i branie udział w najlepszych misjach powinno być Twoją rutyną dnia. Dodatkowo, jeżeli tylko zadzwoni burmistrz, z informacją, że po mieście grasuje groźny łotr zadaj sobie pytanie. Dlaczego ja go jeszcze nie atakuję?. Nie ma lepszego sposobu na otrzymanie darmowej energii i jednostek treningowych, by jeszcze więcej wycisnąć ze swojego alter ego. Dobry bohater, to energiczny bohater.
 
Po czwarte, atakuj kryjówki innych bohaterów. Do szybkiego rozwoju Naszej postaci niezbędne jest posiadanie solidnego zaplecza. Odpowiednio rozwinięta kryjówka może przynieść Ci wiele korzyści, ale żeby ją rozwijać należy czerpać surowce z każdego możliwego źródła. Atakuj, atakuj, kradnij surowce innym graczom jak tylko często się da. Dobry bohater, to bohater z dobrą kryjówką. 
 
Po piąte, zdobądź ze swoją drużyną 5 trofek, by móc posiadać jeszcze więcej bonusów. Zdobądź i broń przed każdym nieprzyjacielem chcącym wykraść Ci złotego grala, a jeżeli masz w drużynie samych mięczaków, co zamiast grać na poważnie to grają sobie play for fun zmień ją. Tacy gracze nie mogą Ciebie ograniczać, a miłe pogaduszki nie uczynią z Ciebie Super-Mana. Dobry bohater, to bohater w dobrej drużynie.
 
Mamy nadzieję, że te 5 porad pomogą Ci odnieść wymarzony sukces i pewnego dnia chcąc znaleźć swoją postać w rankingu będziesz musiał/a przewinąć na samą górę. Tego Ci życzymy w nowym roku.   :super:
 
ranking.md.jpg
 
 

Wywiad

 

Dzisiaj będziecie mieli niebywałą przyjemność przeczytać wywiad z osobą-fabryką odnośnie pomysłów do gry! Ciekawe odpowiedzi, intrygujące przemyślenia oraz garść koncepcji zmian, to cały Nasz Bohater. Nie przedłużając, zapraszamy   :hlehle:

 

michael007: Witaj w wywiadzie Gazetki Forumowej. Cieszymy się, że udało Ci się znaleźć chwilkę dla Nas. Jak się dzisiaj czujesz?

 

Dupokop: A witam również. Czuję się nawet nawet. Humor dopisuje. Miałem parę fartów na gierkach. Jak to się mówi to był "mój dzień"!

 

michael007: Opowiedz parę słów o sobie. Co porabiasz w ciągu dnia, czym się interesujesz, jakie masz hobby?

 

Dupokop: Głównie gram więc i tym się interesuję. Praktycznie cały dzień i nie to, że jestem uzależniony. Mam swoje schorzenia, które nie pozwalają na pracę - ale to już inna historia. Prócz gier interesuję się też horrorami i praktycznie kocham je. Lubię też furry, czyli tak zwaną sztukę futrzaną łączącą człowieka i zwierzę w jedną postać, a co za tym idzie lubię zwierzęta. Kocham szczególnie lisy i wielkie koty jak pantery.

 

michael007: To teraz czas odkryć Twoja bohaterską duszę. Jak to się stało, że trafiłeś na Hero Zero? Od kiedy grasz, na jakich serwerach?

 

Dupokop: Tutaj sprawa się trochę komplikuje. Grałem w HZ od dziecka. Później jak twórcy wydali nową lepszą grę pod nazwą Operation X porzuciłem Hero Zero na rzecz tej gry. Uwielbiałem ją! To było dla mnie straszne jak otrzymałem komunikat o tym, że gra zostanie usunięta. Nie mogłem w to uwierzyć. Doskonale pamiętam ostatnie chwile, liczne smutki i pożegnania w drużynie mimo, że to było kilka lat temu. Po zamknięciu Operation X wróciłem - jak to się mówi - na stare śmieci i gram na serwerze pl18 moja nazwa Dupokop.

 

Bohater-wywiadu.jpg

 

michael007: Jaki zwierzak jest Twoim ulubionym oraz set tym, w którym czujesz się najlepiej?

 

Dupokop: Uwielbiam set pioruna i praktycznie nigdy go nie zdejmuję. Z początku chciałem ten set kupić ze względu na towarzysza, a z czasem coraz bardziej mi się podobał. A tak towarzysz...jak wspominałem kocham horrory, a Jolt wygląda tak mrocznie, że od razu przypadł mi do gustu.

 

Towarzysz-bohatera.jpg

 

michael007: Po Twoich propozycjach zmian w grze pojawiających się na forum widać, że nie jedne zęby na niej zjadłeś. Powiedz, jak przychodzą one do Ciebie? Kwestia chwili, czy może każde poczynienia w HZ poddajesz głębszej analizie?

 

Dupokop: No cóż... tak jak wspominałem Hero Zero nie jest moją jedyną grą. Biorę pomysły z innych gier, które mogłyby tutaj pasować. Czasem i z gier na PC. Dajmy dla przykład znaną grę na PC, w której sterujemy postacią, całym jej życiem. Czasem zdarza się, że jak bohater jest w pracy to trzeba podjąć decyzję co ma zrobić, jakie działanie podjąć, żeby to co robi zakończyło się sukcesem. Taki pomysł daje, że mogłoby to być super na Hero Zero takie podejmowanie decyzji, czy by misja zakończyła się sukcesem, czy porażką - zważając na wybór drogi jaką chce się pójść.

 

michael007: Śmiało mogę powiedzieć, że jesteś doświadczonym graczem. Powiedz jak odbierasz zmiany w grze na przestrzeni tych wszystkich lat? Dużym szokiem dla Ciebie był powrót do gry i oswojenie się ze zmianami?

 

Dupokop: Nowościami można nazwać sety, nowi towarzysze, czy nowe pomieszczenia do kryjówki ah zapomniałem jeszcze o treningach. Ciekawe bardzo ciekawe. Głównie też dlatego, że większość jest stara.  Przydałby się jakiś remastered tej gry. Dajmy na to walki albo ograbianie kryjówek. By można było to unowocześnić. Dać jakieś bardziej efektowne walki albo "minigra" w której by się sterowało botami, które by zbierały klej lub zeronit z wrogiej kryjówki, a nawet posyłało boty na misje, z której by coś przynosiły gdyby znalazły - czyli coś jak harcerstwo.

 

michael007: Jakie osiągnięcia w grze są dla Ciebie tymi wyjątkowymi lub jakie plany zdobycze masz na przyszłość? Chcesz coś osiągnąć, czego jeszcze nie osiągnąłeś?

 

Dupokop: Osiągnięcia i plany. W sumie to chciałbym stać się kimś więcej niż tylko silnym. Być legendą serwera. Haha, ale to tylko sny o potędze. Uważam, że i tak dużo osiągnąłem. Przynajmniej więcej niż jak zaczynałem pierwszy raz.

 

michael007: Gra grą, a co powiesz na temat forum dla niej dedykowanemu? I dla urozmaicenia go znalazłbyś ciekawe rady? 

 

Dupokop: Forum... Na ten moment to raczej pustka w głowie. Bym musiał popatrzeć po innych forach, posprawdzać, czy by jakieś akcesoria się przydały, które funkcjonują na innych. A może by się przydał inny styl? Kto wie.

 

michael007: Zaraz nowa innowacja w grze. Co Twoim zdaniem musieliby twórcy gry wprowadzić, by wreszcie opinie po niej były pozytywne?

 

Dupokop: Trudno powiedzieć. Tak jak mówiłem wcześniej przydałby się jakiś remastered. To by musiało być coś mocnego. Coś co by wszystkich obudziło. Mocne efekty i rozbudowa. Wtedy gra na pewno by się nie nudziła.

 

michael007: Czy masz jakieś postanowienia noworoczne? Podobno wymyślanie postanowień przeszło do lamusa...jak jest u Ciebie?

 

Dupokop: U mnie jest podobnie. Ale kto co lubi. Kto ma tą siłę w dotrzymywaniu danego postanowienia ten dotrzyma. Niestety większość nie ma tej siły. Zawsze zdarzy się coś co to zniszczy i przerwie to co się postanowiło.

 

michael007: Mógłbyś opisać HZ jednym zdaniem?

 

Dupokop: Nie wiem, czy się da w jednym zdaniu opisać. Lipą tego nie nazwę, bo byłoby to przegięcie. Dajmy przykładowo misje czasowe, które większość nie mają nic wspólnego z bohaterstwem. Tak wiem, nikt nie czyta tekstu misji tylko zwraca uwagę co dana misja ma do zaoferowania. Ja przeciwnie. Czytam czasem z znudzenia, bo nic się nie dzieje i w kółko to samo.

 

michael007: Masz może jakieś wskazówki dla początkujących graczy, którzy chcą być kimś w tej grze?

 

Dupokop: Wielu początkujących rezygnuje tak samo jak zaczyna, ale dla tych którzy potraktują grę poważnie to mam tylko jedną wskazówkę. Znaleźć dobrą drużynę posiadającą 3 trofea treningowe i 2 trofea energii. Sporo energii na misje i sporo treningów nie za dużo i nie za mało. Wiem to po sobie. Byłem w drużynie tandetnej, mało aktywnej, bez treningów, w której się męczyłem ze słabymi statystykami. Dopóki nie dostałem zaproszenia do lepszej drużyny z trofeami jakimi wspominałem. Obecnie drużyna ta jest top 2 w rankingu. Czy jest coś lepszego niż Współpraca drużynowa by zdobywać zasłużone punkty statystyk po ciężkiej pracy podczas HeroCon i treningi? Dzięki tej drużynie można powiedzieć, że już jestem "kimś". Mam statystyki lepsze niż tacy co mają statystyki o 200 poziomów ode mnie wyżsi. Ah żałuję, że nie przeszedłem do tej drużyny wcześniej, bo bym był jeszcze silniejszy. No ale... jestem honorowy i odchodzę zawsze w kryzysowych sytuacjach. A w tej drużynie stało się zbyt wiele i odejść musiałem.

 

michael007: Jakie jest Twoje odczucie odnośnie ilości rzeczy do zrobienia w grze dziennie, a czasu jaki dany gracz musi poświęcić, by wszystko zrobić?

 

Dupokop: Nie znam dokładnych proporcji czasu, ale myślę, że wszystko jest odrobinę przesadzone. Dziennie muszę poświęcić na grę około 7 godzin. Więc jest to faktem, że niektóre gierki muszę wykonywać równocześnie z tą grą, bo z niczym bym się nie wyrobił.

 

michael007: Myślisz, że brak kupowania oponek jest równoznaczne z brakiem sukcesu?

 

Dupokop: Skądże! Jasne, przydałby się jakiś mocny set mocny towarzysz i parę oponek na wspomagacz umiejętności, ale na tym powiedziałbym, że się zakończyło kupowanie oponek. Wystarczy jeden raz zakupić i wydawać z głową, a nie rozrzutnie. Kupowanie tylko wspomagacz na umiejętności w zupełności wystarczy, by zakupione oponki starczyły na bardzo długi czas nawet po kupieniu licencji na to, by zdobyć mocny set. Po czasie oponki się same zwracają poprzez na przykład wysoki ranking w turnieju na doświadczenie lub przy wykonywaniu zadań zwanych bohaterskimi czynami. Nie szata zdobi bohatera, a statystyki. Bez treningów daleko się nie zajdzie. Przynajmniej moim zdaniem.

 

Na koniec chcielibyśmy Ci bardzo serdecznie podziękować za szczere, bogate w treść, niebagatelne odpowiedzi i życzyć sukcesów w życiu prywatnym jak i tym wirtualnym!

 

 

Kącik dla spostrzegawczych

 

 

trening.jpg

 

I tak to jest w świecie siłaczy, kiedy to próbując wykonać kolejny trening w oczy kłuje niechlujnie umieszczony napis danego ćwiczenia. Czy to ćwiczenia fitness walki, ćwiczenia sprawnościowe umiejętności oraz standardowe ćwiczenia sprawnościowe. Kosmetyka, ale jak by to cieszyło tych perfekcjonistów, którzy oprócz klikania mechanicznego zwracają uwagę na to co klikają, jak jest to oprawione i wykonane oraz wykończone   :*

 

 

Ciekawostki ze świata

 

Styczeń jest pierwszym miesiącem roku kalendarzowego. Ma on 31 dni. Na półkuli północnej styczeń jest miesiącem zimowym, a na południowej – letnim.

 

Łacińska nazwa stycznia, Ianuarius (zobacz: kalendarz rzymski), która została zapożyczona przez większość języków europejskich, pochodzi od boga początku – Janusa.

 

W miesiącu styczniu Ziemia znajduje się najbliżej Słońca. Peryhelium Ziemi przypada 3 stycznia, a aphelium 4 czerwca. Różnica w odległości między maksymalnym zbliżeniem, a oddaleniem, to 3,5%, co przekłada się na 6,9% różnicy w ilości energii słonecznej. Oznacza to, że południowa półkula dostaje więcej energii słonecznej w ciągu całego roku, niż północna (gdyż w styczniu to ona jest odwrócona do Słońca).

 

Przysłowia i powiedzenia związane z miesiącem styczniem:

 

  1. Gdy w styczniu deszcz leje, robi złe nadzieje.
  2. Jeśli styczeń zachlapany, to lipiec zapłakany, a kiedy w styczniu lato, w lecie zima za to.
  3. Jeśli trawa w styczniu nie zmarznie, to w sierpniu się spali.
  4. Gdy styczeń burzliwy ze śniegiem, lato burzliwe z deszczami.
  5. Gdy styczeń najostrzejszy, tedy roczek najpłodniejszy.
  6. Jeśli styczeń mrozi, lipiec skwarem grozi.
  7. Styczeń mroźny i biały zwiastuje letnie upały.
  8. Po styczniu jasnym i białym, będą w lecie upały.

 

 

Uzupełnienie braku

 

 

Ranking.png

 

Ranking odnośnie turnieju tygodniowego "Punkty umiejętności" to jedyny ranking, który nie ma w pełni informacji na grafice odnośnie nagród. Trzeba czekać na przemijające komunikaty, aż doczekamy się informacji jaka nagroda Nam się należy za jakie miejsce. Postanowiliśmy to zmienić i w takim oto graficznym skrócie ułatwić życie, zaoszczędzić czas Naszym zapracowanym SUPERBOHATEROM!   :*

 

 

Suchary

 

Co mówi informatyk jak dostanie na urodziny pendrive'a?

Spoiler

 

Jak się nazywa lekarz, który leczy pandy?

Spoiler

 

Co robią dwie herbaty na ringu?

Spoiler

 

Jakie są ulubione ryby matematyka?

Spoiler

 

Co mówi ogrodnik do przyjaciela?

Spoiler

 

Jak się nazywa książka, która szpanuje?

Spoiler

 

 

 

Kącik zabaw

 

Krzyzowka.png

 

 

  1. Po wykonaniu ataku na innego superbohatera otrzymujemy nagrodę wyrażona w punktach. Jak to się nazywa?
  2. Możemy tego użyć, aby skrócić czas misji.
  3. Co tu się...? To ostanie zadanie nadzwyczajne.
  4. Najbardziej ulubione przez wszystkich graczy różowe słodkości.
  5. Ile ataków w lidze można zrobić dziennie?
  6. Miejsce, w którym codziennie jest nowy towar do kupienia.
  7. Zdobywając misje, on rośnie w siłę, odblokowując poziomy odblokowuje również swoje umiejętności. Maksymalnie może mieć ich trzy.
  8. W grze można kupić go do umiejętności, misji, czy pracy!

 

 

2023 pod znakiem 7!

 

Wibracją nadchodzącego 2023 roku jest 7 (2+0+2+3=7). Ta cyfra oznacza dobrą współpracę, poczucie wspólnoty, triumf miłości, odnowienie relacji, a także możliwą rewolucję! Co zmieni się w Twoim życiu? Poznaj swoje losy w przepowiedni na nowy rok 2023 według numerologii.

 

Według numerologii nowy rok 2023 zaczął się razem z nowiem Księżyca w znaku Wagi: 25 września 2022. Na każdego z nas wpływa już zatem wibracja roku 2023: liczba 7 oraz połączenie z naszą osobistą liczbą numerologiczną. Przygotowuje nas to na rozpoczęcie kalendarzowego roku 2023 z nową energią i czystym umysłem.

 

7 oddziela sprawy błahe od ważnych. To cyfra wskazująca w życiu głębszy cel, który wykracza poza jednostkę. Stawia na ważne tematy społeczne, wspólnotę, zjednoczenie i porozumienie, które osiąga się przez porzucenie podziałów. W tym roku będziemy szukać nowych rozwiązań zarówno w nauce, jak i w duchowości. Porównamy różne punkty widzenia i wyciągniemy z nich wnioski, tworząc coś zupełnie nowego. Dzięki wytężonej pracy wielu ludzi uda nam się dokonać transformacji, lecz nie każdemu przypadnie ona do gustu. Jak każda zmiana, niesie ryzyko oporu i konfliktów. Rok 2023 może przynieść od dawna oczekiwaną rewolucję w niektórych miejscach na świecie.

 

 

Warto zobaczyć

 

Najświeższe informacje, ważne nowości

 

Hero Con - co było, co jest i co będzie

 

Zapowiedź aktualizacji w grze- kiedy najbliższa

 

Zasady prezentowania drużyn

 

Odznaki na forum

 

Poprzednie wydanie GF

 

 

Zakończenie

 

 

zakonczenie.png

 

 

To już jest koniec!  :( Wystrzałowy noworoczny numer dobiegł do ostatniego punktu. Mamy nadzieje, że Wy - tak jak i my - zaczęliście ten 2023 z przytupem, z naładowanymi akumulatorami i pełni pozytywnego nastawienia. Nie będzie Wam straszne żadne nowe wyzwanie, każdą przeszkodę przeskoczycie z dużym zapasem i te postanowienia, które z roku na rok przechodzą w tym zostaną sfinalizowane. Trzymajcie się ciepło i do następnego   :*


Użytkownik michael007 edytował ten post 15 styczeń 2023 - 23:28

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#2 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 10 kwiecień 2023 - 11:30

HEROZERO


  • michael007 lubi to

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych