Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

(Pomysł) Przebudowa Bohaterskich Czynów

bohaterskie czyny pomysł grind

  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Raf99

Raf99

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Łódzkie
  • Serwer:PL4
  • Postać:Raf99
  • Drużyna:FightersSwords
Reputacja: 57

Napisano 03 wrzesień 2022 - 13:16

Będę szczery, dodawanie kolejnych bohaterskich czynów z chorymi wymaganiami jest średnie. Część może dzięki temu włoży w grę więcej pieniędzy ale część też zniechęci się i ich nie będzie chciała włożyć(/więcej).

 

Mój pomysł jest więc taki. Ustalić maksymalne i racjonalne poziomy dla wszystkich przesadzonych czynów aby wbicie ich było ogólnie łatwiejsze. Rozumiem że zabrałoby to sporo celu dla graczy endgame'owych dlatego dodatkiem do tej zmiany byłby system czynów "nieskończonych".

Wyglądałoby to tak: Czyny które już się zaliczyło na ustalony maksymalny poziom byłyby oznaczone jako zaliczone i liczyłyby się do % jako wykonane, jednak byłyby(może lekko zmienione) dodawanie/zamienianie ich na kolejne, stałe cele.

 

Przykład

Weźmy czyn za odświeżanie misji. Ile to trzeba zrobić? 5000? Dla mnie bez sensu ilość. A mogłoby być np 500 razy albo mniej(nie chcę już przesadzać w drugą stronę to tylko przykład) i byłaby misja wykonana ale można by wciąż ją robić gdzie kolejne cele liczyłyby się np od 0 do 1000/500 i można by taki czyn robić w kółko i w kółko.

 

Co sądzicie?


Hero Zero - Gra której nie da się ukończyć


#2 VipFilipVip

VipFilipVip

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejscowość:Bimbrownia Łysego Andrzeja
  • Serwer:PL32
  • Postać:ŁysyBimbrownik
  • Drużyna:LA LAKERS



Reputacja: 7

Napisano 03 wrzesień 2022 - 19:08

Ja bym był za tym ponieważ trzeba zrobić refresh czynów, bo są zaniedbywane
  • Raf99 lubi to





Also tagged with one or more of these keywords: bohaterskie czyny, pomysł, grind

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych