Skocz do zawartości


Zdjęcie

HellBears


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 CapturJack

CapturJack

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:CαρтυяJαcк
  • Drużyna:HellBears
Reputacja: 1

Napisano 20 sierpień 2022 - 11:07

Witaj graczu! Jeśli wszedłeś w ten post to znaczy, że jesteś zainteresowany naszą drużyną. Poszukujemy graczy aktywnych, które rozwijają postać codziennie, wykorzystują wszystkie bonusy drużynowe i robią HeroCon. Jeśli sądzisz, że spełniasz nasze wymagania to zapraszam Cię do wysłania zgłoszenia! Nasza drużyna rozwija się, codziennie atakujemy słabszych jak i tych mocniejszych, którym damy radę dzięki czemu szybko dążymy do topki. Drużyna ma dopiero miesiąc, ale jak na taki krótki czas jesteśmy dobrze rozwinięci. Prawie każdy z nas  jest w stanie wpłacać po kilkadziesiąt/set oponek. Miło byłoby jeżeli i Ty byłbyś w stanie pomóc nam w rozwinięciu drużyny. Nie wyrzucamy graczy z byle powodu, jesteśmy jedną wielką drużyną! Albo jesteś z nami do końca, albo nie jesteś godny tej drużyny.
 

 

Oferujemy:

- Miłą i zabawną atmosferę na chacie drużynowym jak i na grupie msg.

- Prywatnego discorda gdzie siedzimy, pijemy, gramy i gadamy na różne tematy

- Codzienne ataki na bandy i inne drużyny
- Pomoc w rozwinięciu postaci
- Informacje o eventach i następnym HC

- Wszystkie bonusy drużynowe

- Baterie (jedna z najważniejszych rzeczy)

 

Wymagania:

- Lojalność

- Aktywność

- Udział w HeroCon

- Wpisowe 50 oponków!
 

Rozwój: 57%

Kwatera: 24/30
Wyposażenie: 25/50
Popularność: 30/50
Motywacja: 25/50


Użytkownik CapturJack edytował ten post 20 sierpień 2022 - 11:09


#2 CapturJack

CapturJack

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:CαρтυяJαcк
  • Drużyna:HellBears
Reputacja: 1

Napisano 20 sierpień 2022 - 20:53

Update

Rozwój: 58%

Kwatera: 25/30
Wyposażenie: 25/50
Popularność: 30/50
Motywacja: 25/50

8086cd66dc60.png


Użytkownik CapturJack edytował ten post 20 sierpień 2022 - 21:01


#3 CapturJack

CapturJack

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:CαρтυяJαcк
  • Drużyna:HellBears
Reputacja: 1

Napisano 22 sierpień 2022 - 09:17

Szybka rekrutacja! Mamy 6 wolne miejsca! Kto wbije ten wbije! Wchodzicie bez wpisowego! Nie wpłacacie oponek! 6 wolnych miejsc!

 

ZOSTAŁY JESZCZE 3 MIEJSCA! ZAPRASZAM! WYSYŁAĆ PODANIA!


Użytkownik Pawel106 edytował ten post 22 sierpień 2022 - 15:07
Merge posts


#4 Kiełbasa

Kiełbasa

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:Kiełbasa
  • Drużyna:Gaming Zone
Reputacja: 14

Napisano 15 marzec 2023 - 02:24

Cóż miejsce to służy jak najbardziej do opinii więc z chęcią ją wystawie:

 

 

Pozytywne:

1) W drużynie jest parę aktywnych graczy, którzy nabijają HC dzięki czemu drużyna jako tako stoi

 

Negatywne:

1) Toksyczny, kłamliwy zarząd [ Mam dowody na discordzie ], żądają by gracze grali 24/7 .... cóż jak kto lubi ^^ + w opisie jest napisane, że miła atmosfera niestety na PV nie doświadczyłem tego a szkoda.

 

2) Dość słaby rozwój 73% i mało graczy jak na świat 29 [Jest świat 30]

 

3) Brak szczególnych informacji w opisie drużyny jak i na forum przykład: Drużyna ForFun, czy na poważnie.

 

Wszystko jest poparte dowodami jak i obserwacją, wystarczy do mnie napisać na disordzie jeżeli sądzicie, że ,,kłamie i nie mam dowodów''. Nie będę odpowiadał tutaj by nie łamać regulaminu forum

Opinia została napisana w dniu 15.03.2023 bez ten czas w drużynie HellBears może się dużo zmienić.

 

Z poważaniem 

Kiełbasa


Użytkownik Kiełbasa edytował ten post 15 marzec 2023 - 02:26

,,Myślisz, że jesteś taki sprawny bo skaczesz szybciej ode mnie?''


#5 CapturJack

CapturJack

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:CαρтυяJαcк
  • Drużyna:HellBears
Reputacja: 1

Napisano 06 maj 2023 - 08:47

Cóż miejsce to służy jak najbardziej do opinii więc z chęcią ją wystawie:

 

 

Pozytywne:

1) W drużynie jest parę aktywnych graczy, którzy nabijają HC dzięki czemu drużyna jako tako stoi

 

Negatywne:

1) Toksyczny, kłamliwy zarząd [ Mam dowody na discordzie ], żądają by gracze grali 24/7 .... cóż jak kto lubi ^^ + w opisie jest napisane, że miła atmosfera niestety na PV nie doświadczyłem tego a szkoda.

 

2) Dość słaby rozwój 73% i mało graczy jak na świat 29 [Jest świat 30]

 

3) Brak szczególnych informacji w opisie drużyny jak i na forum przykład: Drużyna ForFun, czy na poważnie.

 

Wszystko jest poparte dowodami jak i obserwacją, wystarczy do mnie napisać na disordzie jeżeli sądzicie, że ,,kłamie i nie mam dowodów''. Nie będę odpowiadał tutaj by nie łamać regulaminu forum

Opinia została napisana w dniu 15.03.2023 bez ten czas w drużynie HellBears może się dużo zmienić.

 

Z poważaniem 

Kiełbasa

 

Cóż miejsce to służy jak najbardziej do opinii więc z chęcią ją wystawie:

 

 

Pozytywne:

1) W drużynie jest parę aktywnych graczy, którzy nabijają HC dzięki czemu drużyna jako tako stoi

 

Negatywne:

1) Toksyczny, kłamliwy zarząd [ Mam dowody na discordzie ], żądają by gracze grali 24/7 .... cóż jak kto lubi ^^ + w opisie jest napisane, że miła atmosfera niestety na PV nie doświadczyłem tego a szkoda.

 

2) Dość słaby rozwój 73% i mało graczy jak na świat 29 [Jest świat 30]

 

3) Brak szczególnych informacji w opisie drużyny jak i na forum przykład: Drużyna ForFun, czy na poważnie.

 

Wszystko jest poparte dowodami jak i obserwacją, wystarczy do mnie napisać na disordzie jeżeli sądzicie, że ,,kłamie i nie mam dowodów''. Nie będę odpowiadał tutaj by nie łamać regulaminu forum

Opinia została napisana w dniu 15.03.2023 bez ten czas w drużynie HellBears może się dużo zmienić.

 

Z poważaniem 

Kiełbasa

Przecież ty nawet nie byłeś u nas w drużynie to co się wypowiadasz na ten temat? Masz swoją drużynę założoną już bardzo długo i tylko prowokujesz nic dziwnego, że odpisują ci na priv tak jak odpisują. Sam bym się wkurzył jeślibyś mnie sprowokował. Pokaż całą rozmowe a nie tylko urywki



#6 CapturJack

CapturJack

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:CαρтυяJαcк
  • Drużyna:HellBears
Reputacja: 1

Napisano 14 maj 2023 - 08:24

Zapraszamy!

Załączone pliki


Użytkownik CapturJack edytował ten post 14 maj 2023 - 08:25





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych