Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Sezon

Sezon Propozycja

  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 LordEreh

LordEreh

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Serwer:PL18






Reputacja: 3

Napisano 19 sierpień 2022 - 09:55

        Hej jak wiadomo po ukończeniu sezonu nic nie dostajemy za kolejno zdobyte punkty sezonu. Moją sugestią ulepszenia gry jest owa propozycja tj. Gdy ukończymy sezon (1000 punktów sezonowych) dodać nagrodę za każde 25 punktów sezonowych. Nagroda będzie wyglądać w postaci 3-5pkt umiejętności. Po odebraniu tej nagrody punkty wracają do 1000 punktów sezonowych i tak w kółko jak odbieramy. 



#2 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 19 sierpień 2022 - 11:30

Jak to nie? Nie wystarczą ci już nagrody sezonowe w postaci oponek, super przedmiotów, modyfikacji?

Jak ci mało do kup przepustkę sezonową. Ile byś jeszcze chciał? 

Punkty umiejętności masz za wygrane w turniejach: doświadczenia, zakupionych punktów umiejętności i HC. 

To naprawdę masa dodatkowych statystyk.


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#3 Joygrad

Joygrad

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Serwer:PL29
Reputacja: 14

Napisano 19 sierpień 2022 - 18:28

Sezon jest tak skonstruowany, że większość graczy którzy robią na każdy dzień wszystko co mogą, ukończą go w ostatnim tygodniu miesiąca. Np. ja na dzień dzisiejszy mam 600pkt, więc czasu nie jest za dużo, ani za mało, a w sam raz. Tak jak kolega wyżej napisał, w sezonie masz do zdobycia mnóstwo dobrych nagród, w tym 50 oponek, więc nie powinieneś narzekać, tylko się cieszyć bo jeszcze kilka lat temu o takim czymś, można było pomarzyć



#4 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 19 sierpień 2022 - 18:31

Po pierwsze nawet jak masz max to i tak robisz pod czyny.

 

Zarówno mogą zrobić z 1k do 2k pkt wymaganych. Lecz trzeba pamiętać że nie każdy gracz gra na 5 trenkach czyli luźne farmienie pkt sezonowych.


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."






Also tagged with one or more of these keywords: Sezon, Propozycja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych