Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Gazetka Forumowa 1/2022

gluptas31 nikiolka4 gazetka

  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gluptas31

Gluptas31

    Ekspert

  • Journalists
  • 352 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Gluptas31
  • Drużyna:Gluptasolandia






Reputacja: 1694

Napisano 24 czerwiec 2022 - 05:05

5.md.jpg

 

 

  Za oknem słońce, w kalendarzu koniec roku szkolnego, a na forum nowa Gazetka Forumowa zawitała, by jeszcze bardziej uprzyjemnić Wam ten dzisiejszy dzień. Trochę Nas nie było, ale wierzymy, że Nasi czytelnicy nie zapomnieli o Nas, tak samo jak my nie zapomnieliśmy o tym co w Gazetce najważniejsze. Dużo śmiechu, informacji i dobrej zabawy, to gwarancja każdego numeru. Czas zaczynać, a przy mikrofonach meldują się, stary wyjadacz Gazetkowy Gluptas31, oraz najnowszy nabytek redakcji, jedyna, niepowtarzalna Nikiola4, o której jeszcze dziś będzie co nie co :D

 

1.gif

 

 

Newsy

 

435 dni, tyle czasu upłynęło od ostatniej gazetki, stąd też trochę się nagromadziło przez ten czas nowości. Aby nie zanudzać Was wszystkimi wybraliśmy tylko te najważniejsze godne uwagi

 

Nie wiem czy wiecie, ale w Styczniu obecnego roku, HeroZero obchodziło swoje 10 urodziny jeśli chodzi o ruszenie Polskich serwerów. Myślę, że to było dość spore wydarzenie i mam nadzieje, że nie obeszło się bez echa i każdy wtedy w nowym kasynie był zadowolony z wylosowanych nagród i pomógł Burmistrzowi w wysiłku

 

08ed87d9edc84.jpg

 

W najnowszej aktualizacji wyszło w końcu to na co każdy chyba dłuuuuugo czekał, a mianowicie problem z realizacją kuponów w magazynie! Teraz można go realizować za jednym razem w większej ilości


Ruszyła jakiś czas temu Piramida Szczęścia co jest dość fajną opcją, może troszkę drogą, ale w końcu ekstra rzeczy muszą mieć swoją wartość. Jest to też dobry pomysł chociażby na zbieranie przedmiocików z ramkami do HeroCona na sprzedaż. Jedną rzecz losujemy za darmo, każda kolejna już kosztuje Nas oponki.

 

290cf9ffca2c7.png

 

Ostatnią nowinką z tematu dobrych zmian w grze są zadanka nadzwyczajne, a raczej ich rozszerzenie. Pojawiła się opcja trybów hard. Tam potworki z jednego na drugi są coraz trudniejsze do pokonania, w przeciwieństwie do zwykłych nadzwyczajnych. Oprócz tego istnieje też ranking, w którym możemy sobie porównać swoje wyniki z wynikami innych graczy

 

2bbc313e0c6fe.png

 

Wywiad

 

Tak jak na wstępie obiecaliśmy, tak teraz to zrobimy. Nowa redaktorka w naszych szeregach się pojawiła, zaraz nam tu opowie wszystko o sobie. Zapytajmy ją skąd przyszła, co robi, co chce zrobić. Powitajmy wielkimi brawami Panią Nikiolkę4, a teraz bez chwili namysłu pierwsze leci pytanie.

Gluptas31 - Cześć Nikola, zgaduję, że tak masz na imię, skoro zgadłem mogłabyś nam opowiedzieć coś o sobie?

 

Nikiola4 - Cześć, racja, dobry zgadula z Ciebie  :D Hm, co mogę powiedzieć; mam 24 lata, 25 w tym roku. Zawodowo zajmuje się pichceniem, jestem kucharzem, a poza pracą gram w piłkę nożną w trzecioligowej drużynie i w sumie większość życia skupia się na tych dwóch aspektach.

Gluptas31 - Drugim pytaniem będzie, co Ciebie skłoniło do zgłoszenia się na stanowisko redaktora najlepszej gazetki w internetach? Mam nadzieję że wiesz, że u nas nie płacą za wiele  :D

 

Nikiola4 - Wiem, że kokosów tu nie zbije, zostałam uświadomiona przed faktem  :D Jedna z osób z mojej drużyny bierze czynny udział w pomocy forumowej, więc jak usłyszała, że kogoś poszukujecie, przekazała mi i wuala, oto jestem, a uwielbiam czytać i pisać, więc idealne zajęcie dla mnie.

Gluptas31 - Masz jakieś plany dotyczące redagowania gazetki, coś chciałabyś zmienić, dorzucić, wprowadzić coś nowego?

 

Nikiola4 - Jakiś mały zalążek planowania jest, ale nie wiem czy chce robić falstart ze zdradą czegokolwiek, raczej wole czytelnikom dać ten smaczek zaskoczenia czy domysłów co może się pojawić, ale będzie dużo nowości i niespodzianek, to zapewniam.

Gluptas31 - Oprócz gazetki jest jeszcze hero zero, na jakim pl grasz i jak prezentuje się Twoja postać?

 

Nikiola4 - Gram na 27pl i postać myśle, że jest jedną z topowych, zawsze jakieś osiągnięcia zdobywam, staram się nie wychodzić poza 10/20 w hc solo i zawsze gdzieś mnie widać, tak mi się wydaje   :super: 

Gluptas31 - Poza gazetką i hero zero jest jeszcze życie prywatne, co lubisz robić w wolnym czasie siedząc z dala od komputera?

 

Nikiola4 - Oj to chyba w pierwszym pytaniu odpowiedziałam od razu na piąte, wybacz  :D Ale, żeby nie było, że nic poza tym nie robię to oczywiście preferuje różną aktywność fizyczną, rolki, siatkówka, jestem wielobranżowa można powiedzieć i aktualnie jestem jeszcze zastępcą prezesa w swoim klubie o którym wyżej wspomniałam

Gluptas31 - Wracając jeszcze do gazetki, jak oceniasz współpracę z Gluptasem? Jest on wymagającym szefem, czułaś presję mając na sobie jego wzrok pisząc dzisiejsze wydanie? Co byś powiedziała osobom które mają dylemat czy wysłać podanie na redaktora czy nie? Warto dołączyć do naszej wesołej gromadki?

 

Nikiola4 - Ajjj żadnej presji, wymagania wymaganiami, ale jest zabawny, potrafi wprowadzić Cię w taki sposób, że nawet nie zauważasz jak robota Ci leci i jest skończona. Współpracę uważam za owocną i mam nadzieje, że w przyszłości będzie jeszcze lepiej się rozwijać, także zachęcam bardzo dołączyć, nie ma się czego bać, nowe wyzwania zawsze są czymś ekstra tylko trzeba lubić je podejmować

Gluptas31 - Po tej lawinie pytań ostatnie luźne pytanko na temat wakacyjnego urlopu. W tym roku wakacje spędzisz w...?

 

Nikiola4 - Mam zamiar jechać do Chorwacji na dwa tygodnie w lipcu i na weekend gdzieś z drużyną w sierpniu, ale gdzie to jeszcze nie ustalone

 

Wierzymy, że te siedem pytań, jak i odpowiedzi pozwoliło poznać Wam nową redaktorkę nieco bliżej ;)

 

 

Wakacyjny Gazetkoroskop

Czy ktoś tu z obecnych wierzy w horoskopy? Oczywiście, że nie, gdyż one kłamią. Sytuacja ma się zgoła inaczej w przypadku Naszego Gazetkoroskopu, który zawsze prawdę Ci powie. Dajemy zatem możliwość ujrzenia swej przyszłości. Wybierając dowolną, jedną ukrytą wróżbę dowiecie się co Was spotka w nadchodzące wakacje.

1.

Spoiler


2.

Spoiler


3.

Spoiler


4.

Spoiler

 

5.

Spoiler

 

6.

Spoiler

 

7.

Spoiler

 

8.

Spoiler

 

9.

Spoiler

 

10.

Spoiler

 

 

Ranking zwierzaczków

 

Zrobimy sobie jeszcze mały ranking zwierzaczków, które Nam osobiście kojarzą się z wakacjami! Jak i kolorkiem, tak i tłem!

Pierwszym jest Sir Henry, zielony kolor zapewne tym, którzy wolą spokojnie wakacje w górach niż nad morzem, będzie się on właśnie kojarzył z wakacjami. W dodatku tło na pięknej plaży uzupełnia całe wyobrażenie wymarzonego odpoczynku.

Specjalna umiejętność: Bezmyślnie powtórzone2
Masz 25% szanse na dwa ataki pod rząd. Może wystąpić wielokrotnie podczas walki.

 

6f4657f8925f2.png

 

Drugim będzie Django. Piękny okaz lagunowego kolorku, który aż bije przyjemnie po oczkach, w tle pustynia, która przywodzi na myśl okropnie wysokie temperatury i aż się człowiekowi od razu cieplej robi.

Specjalna umiejętność: Brak
Ale to nic, bo jest tak piękny, że można mu wybaczyć!

 

e3bc6a2f2b351.png

 

Kolejnym i ostatnim będzie Wobble. Niebiesko przezroczysty jak najczystsza woda w pięknym oceanie, tło dokładnie takie samo, w głębinach, które na myśl akurat Nam przywodzi nurkowanie na wakacjach w czasach dzieciństwa. Ah jak pięknie jest wracać myślami do takich momentów.

Specjalna umiejętność: Paraliżująca trucizna
Masz 30% szanse na oszołomienie przeciwnika na jedną rundę, jeżeli ktoś Cię napadnie. Może wystąpić wielokrotnie podczas jednej walki.

 

b8de2d30ada9e.png

 

 

Zabawa forumowa

 

Ostatnia zabawa forumowa polegająca na zgadywaniu słów z obrazków przyciągnęła na forum sporą liczbę użytkowników. Postanowiliśmy kontynuować zabawę i wrzucamy kilka własnych łamigłówek tego typu, byście relaksując się na plaży, czy odpoczywając na szczycie góry po wielogodzinnej spinaczce mieli jakieś zajęcie  :D

 

 

3.md.jpg

 

Zakończenie

 

     Coś się zaczyna, coś się kończy, powoli zbliżamy się ku końcowi dzisiejszej Gazetki, lecz to nie powód do smutku. Pamiętajcie, że dziś pierwszy dzień wakacji, a to oznacza 2 miesiące leniuchowania i zajadanie się lodami o tysiącach różnych smaków, truskawkowe, pistacjowe, jagodowe, jakie tylko chcecie  :D Nie zapominajcie również o wyrzuceniu kanapek z plecaka, gdyż zapach po pewnym czasie może być nieprzyjemny i smarowaniu się olejkiem do opalania, słoneczko w tym roku daje o sobie znać   :slonce: Chętnych zapraszamy do podzielenia się w komentarzach wrażeniami odnośnie gazetki, oraz przede wszystkim planami na wakacje!  Trzymajcie się cieplutko, pozdrawiamy Gluptasso i Nikolka   :papa:  

 

2.gif


Użytkownik Gluptas31 edytował ten post 24 czerwiec 2022 - 05:07

gluptas1.gif


#2 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 24 czerwiec 2022 - 20:51

Cieszę się z powrotu tego formatu na nasze nieco opustoszałe forum  :(

Świetna robota  :super: dzięki za umilenie wieczoru  :*

Trzymam kciuki za waszą owocną współpracę i czekam na kolejne wydanie.

 


(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#3 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 28 czerwiec 2022 - 12:14

gazetka autorstwa króla :* najlepsza


  • Gluptas31, Scottie i ZmusiliMnie lubią to

           Irelia






Also tagged with one or more of these keywords: gluptas31, nikiolka4, gazetka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych